Pokazuje rezultate 1 do 50 od 363

Tema: FLEXA

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    530

    Početno

    Mi ju imamo nekih 5 godina...e sad kakva je ? pa...drvo je jako mekano, gdje god dijete lupne igračkom, konkretno autićem ostaje udubina, ladice, odnosno oni mehanizmi su prilično loši, pa ih moras šerafiti par puta godišnje jer se počnu klimati i ne možeš normalno zatvoriti ladicu, slična stvar s ormarom, onim kliznim mehanizmom, jedna daska na podnici je pukla (jest da je baby skakao).
    To je zasad sve, iako mislim da bi za tu lovu soba morala biti besprijekorna bar 10 godina.

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,209

    Početno

    Citiraj Mondu prvotno napisa Vidi poruku
    Mi ju imamo nekih 5 godina...e sad kakva je ? pa...drvo je jako mekano, gdje god dijete lupne igračkom, konkretno autićem ostaje udubina, ladice, odnosno oni mehanizmi su prilično loši, pa ih moras šerafiti par puta godišnje jer se počnu klimati i ne možeš normalno zatvoriti ladicu, slična stvar s ormarom, onim kliznim mehanizmom, jedna daska na podnici je pukla (jest da je baby skakao).
    To je zasad sve, iako mislim da bi za tu lovu soba morala biti besprijekorna bar 10 godina.
    Opa!

    I ja sam očekivala da bude barem jako dobra jedno 10 godina, a poslije da može škripati i pucati neki dio koji je nekako na udaru.

    Baš me zanima kako se zove onaj neki institut, služba (državna-naša hrvatska) koja po stavkama određuje kvalitetu namještaja?
    To bi trebalo stati negdje uz račune i deklaraciju kod vas koji ste kupili ovaj program. Ima li netko pojma što pitam na znam kako da bolje pojasnim

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •