Ja još uvjek mislim da Flexa i nije tako skupa kad se uzme u obzir njena funkcionalnos i mogućnosti.
Ja sam neki dan gledala nadogradnju za krevet, dakle produžeci nogica i cijeli krevet bez madraca mislim da je ispalo oko 2.100 kn, p ami nije jesna ona cijena od 3.500,00...možda sa madracom? Njihovi su madraci skupi, a nisu mi se baš pokazali jako efikasni...
Mi imamo neki drugi madrac, latex i jako smo zadovoljni