mi nismo, čini mi se da su prilično skupi, ako se ne varam??Mima prvotno napisa
mi smo kupili madrac od Perfecte od hladno ljevane pjene i super je (znam jer sam par mjeseci dok ivan nije prešao u svoj krevet ja spavala na njemu
)
mi nismo, čini mi se da su prilično skupi, ako se ne varam??Mima prvotno napisa
mi smo kupili madrac od Perfecte od hladno ljevane pjene i super je (znam jer sam par mjeseci dok ivan nije prešao u svoj krevet ja spavala na njemu
)