-
nama je nedavno stigao krevetac od flexe, madrac sam kupila od drugog proizvodjaca jer su mi svi flexini sranje (vidi se kak su se ulegnuli u salonu nakon vrlo kratkog vremena)
samo nemojte kupovat police i ormare, kreveti i stolovi su ok i krevete najurednije mozete smontirati sami, super je jednostavno i stize sa super preciznim uputama za montiranje
kako smo kupili krevetac koj je malo uzdignut (na onu najnizu mogucu visinu) kupili smo i zavjesice, njih se zaljepi na cicak i zavjesice se i peru u masini i suse u susilici i vrlo su prakticno smisljene a sebastian se obozava zavlaciti u svoj brlog ispod kreveta
nije team7 ali za tako malo love flexa je super izbor
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma