nama je nedavno stigao krevetac od flexe, madrac sam kupila od drugog proizvodjaca jer su mi svi flexini sranje (vidi se kak su se ulegnuli u salonu nakon vrlo kratkog vremena)

samo nemojte kupovat police i ormare, kreveti i stolovi su ok i krevete najurednije mozete smontirati sami, super je jednostavno i stize sa super preciznim uputama za montiranje

kako smo kupili krevetac koj je malo uzdignut (na onu najnizu mogucu visinu) kupili smo i zavjesice, njih se zaljepi na cicak i zavjesice se i peru u masini i suse u susilici i vrlo su prakticno smisljene a sebastian se obozava zavlaciti u svoj brlog ispod kreveta

nije team7 ali za tako malo love flexa je super izbor