Super, curke! :D
a70v, slažem se da je stolac bezobrazno skup i moja prva reakcija je bila "nema šanse, iz principa ne dam toliko love za stolac", ali onda sam malo potražila i pogledala druge, a svi nekakvi crni s tamnoplavim ili bordo sjedalima i jako ozbiljni, a dječji opet s nekim blesavim uzorcima, a sobica će biti bijela (kao i sve kod nas ) s tu i tamo nekim rozim diskretnim detaljićem, tako da neka crna mrcina apsolutno nikako ne paše, i uostalom, nije mi se dalo trošiti vrijeme i živce na traženje odgovarajućeg stolca, a ovaj tako savršeno paše, pa rek'o kad je bal...