Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: ascaris lumb.kod djece

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4

    Početno ascaris lumb.kod djece

    poštovane mame moja kćer od dvije god unazad dva tijedna ne jede i jakoo blijedi,krvna slika nije dobra,radili smo analni bris,te uzorak stolice davali na analizu,i pokazalo se da ima dj.veliku glistu,sto me naljutilo jer doista stalno čistim kuću i vodim max.koliko mogu brigu o higijeni,sada smo i ona i ja i mm i beba od 4 mj na vermoxu danas dr dan i mia uopće ne kaka gliste,več ima samo bijele točkice po stolici,oprostite sto tako objasnjavam,dijete kaslje jakoo kopa nos,i danas je tek kao počela jesti i ne bljedi molila bih vas za sve savijete ko je imao iskustva ili zna ponesto o tome kada ih pokakaju kako izgleda u stolici i sl.hvala vam svima unaprijed

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4

    Početno

    evo dana streći dan kako pijemo sirup i nije nista pokakala,kazu da je laboratorijska greska jer ako ju nije izbacila onad je ni nema

  3. #3

    Početno

    Drage mame i mata i mimi!
    Sinoć sam sinu našla u izmetu nekakvu končastu tvorevinu, dužine 5 cm, pretpostavila sam da je velika dječja glista ili ascaris lumb. Mali već dva dana navečer kašlje sat vremena nakon što zaspi. Uglavnom, malo sam googlala i prema rezultatima zaključila da bi mogao biti taj ascaris. Mali mi je veseo, živahan i neumoran, fizički nema nekih znakova. Posjetili smo danas dežurnu pedicu jer je nedjelja, napisala nam je taj sirup vermox, počeli smo ga piti, a sutra zovem i našu pedicu da vidim što će reći. Problem mi je što imam i malu bebu staru 6 mjeseci, a ne bih htjela da ona dobije, a na uputi lijeka piše da bebe ne smiju piti, dakle ni dojilje. To mi je kontradiktorno s prethodnim postom mata i mimi pa molim njezin savjet ili nekog drugog tko je imao iskustva i čije su ga bebe pile.

    Mata i Mimi, vidim da ste vi nedavno bili na istoj terapiji, kako je prošlo? Što su tebi rekli za bebicu i vermox? -ti si joj ga davala?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4

    Početno

    za bebicu su rekli samo jedan dan jednu dozu tj jednu zličicu samo,mi nismo nista pokakali nismo ih ni imali

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •