Išla sam naručiti ove fotke i imam dilemu pa ako mi može pomoći netko tko je već naručio.
Došla sam do kraja narudžbe i piše mi da narudžbu treba platiti 25,5 kn a dm bon koji sam ukucala mi je skinuo samo troškove obrade fotografija 9,9 kn
Sad mi niš nije jasno jel poklanjaju 30 fotki kako piše ili trošak obrade 30 fotki![]()





Odgovori s citatom
