Pokazuje rezultate 1 do 42 od 42

Tema: Dm poklanja..

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    378

    Početno

    Išla sam naručiti ove fotke i imam dilemu pa ako mi može pomoći netko tko je već naručio.
    Došla sam do kraja narudžbe i piše mi da narudžbu treba platiti 25,5 kn a dm bon koji sam ukucala mi je skinuo samo troškove obrade fotografija 9,9 kn
    Sad mi niš nije jasno jel poklanjaju 30 fotki kako piše ili trošak obrade 30 fotki

  2. #2
    Berlin avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    uz more
    Postovi
    784

    Početno

    Citiraj erina prvotno napisa Vidi poruku
    Išla sam naručiti ove fotke i imam dilemu pa ako mi može pomoći netko tko je već naručio.
    Došla sam do kraja narudžbe i piše mi da narudžbu treba platiti 25,5 kn a dm bon koji sam ukucala mi je skinuo samo troškove obrade fotografija 9,9 kn
    Sad mi niš nije jasno jel poklanjaju 30 fotki kako piše ili trošak obrade 30 fotki
    Ni meni to nije bilo jasno pa sam im poslala upit i kada mi odgovore javim.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •