ja ne znam kako sam prije propustila ovu temu i tek sad vidim
biba, leo ti je stvarno vec veliki decko i bas je lijep, a plav...hm, ne znam na koga
a sto se tice tvog izgleda kad vec druge forumasice komentiraju moram priznati da si mi ti uvijek bila najljepsa u nasem razredu, eto nek se zna
i javi se koji put kad dodjes u split da se vidimo, necemo valjda cekati jos godinu i po do necurecikoje godisnjice mature
pusa tebi i deckima






Odgovori s citatom