Stranica 37 od 56 PrviPrvi ... 27353637383947 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,801 do 1,850 od 2803

Tema: Trudnoća i debljanje!

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,464

    Početno

    Primjerice,ja u zadnjih mjesec i pol dana nisam kile dobila,rodila 40+0..nema pravila

  2. #2
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    ja krećem na dijetu za trudnice, onu 1800 kcl. Sad sam na +8, a tek 25.tj Ima li još netko da je na toj dijeti?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj pikula prvotno napisa Vidi poruku
    ja krećem na dijetu za trudnice, onu 1800 kcl. Sad sam na +8, a tek 25.tj Ima li još netko da je na toj dijeti?
    Bila ja obje trudnoće, svojevoljno. Dobila 9 i 7 kg.

  4. #4
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,248

    Početno

    To ti je doktor preporučio? Ja sam 23tt +5, 6 kila. Kako koji dan. Kod doktora je bilo prije dva tjedna +4kile (a kod mene taj isti dan +5). Zašto tako rigorozno postupiti?

  5. #5
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    jer imam +25 u startu :/

  6. #6
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    evo na 29+1 tt ja sam na +12kg
    ja zadovoljna, a i doc

  7. #7
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    evo na 29+1 tt ja sam na +12kg
    ja zadovoljna, a i doc
    a i tu se pratimo

    sad na zadnjem pregledu, 28 tt sam imala +11kg

    čini mi se puno, svakako više nego u prošlim trudnoćama (iako nisam išla provjeravati)
    uglavnom je sve u trbuhu, guzi, bedrima i cicama

  8. #8
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    Zadnje vaganje bilo +5kg 17tjedan, za tjedan dana pregled i strah me stati na vagu haha, sad je 20tjedan
    Strah me sta ce biti do kraja :D

    A što se tice strija nadam se duboko da ih necu dobiti, iako kad majku pogledam ne piše mi se dobro, dobila u trudnoci 9kg i puna strija, doduse nije se mazala pa se tješim :D

    U pocetku trudnoce je bilo samo da nedobijem preko 15kg, a sad sam se prebacila dp +20kg
    Posljednje uređivanje od Ninunanu : 30.11.2013. at 11:50

  9. #9
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,100

    Početno

    Danas točno 36 tjedana i 19 kg + .. Još uvijek ne znam gdje su mi te kile, al napokon je otišlo malo u podbradak haahah

  10. #10
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,248

    Početno

    Jutros sam napisala post o svojim kilama i sad ga ne vidim? Hm.

    Ukoliko ga i vi ne vidite... jučer 26+2 i +6 kila.

    (ili sam pobrkala teme i negdje krivo to objavila)

  11. #11
    iva222 avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    50

    Početno

    37 tt, + 9,5. I ja i doktor zadovoljni, sam trbuh od mene, al zato strijeeeeeee
    Posljednje uređivanje od iva222 : 30.11.2013. at 18:05

  12. #12
    Peony avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    262

    Početno

    Hajde da i ja dam doprinos ovoj temi.
    27+1 9,5 kg

  13. #13
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    rahela, stvarn se pratimo
    ja sam u proslim trudnocama dobila 16,17 kg
    u ovoj mi isto te kilice idu brze
    evo, u 33tt ja sam na +14kg...a debljanje tek slijedi...uf
    cini mi se da cu ovaj put oko dvadesetke

  14. #14

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    52

    Početno

    Danas na kontroli trudnoća 34+4 ja u plusu 7,5kg. Doktorica kaže malo i da trebam doći makar na +10 jer je beba mršava hmmmm. Inače procjenjena težina bebača je 2400g. U prošloj trudnoći rodila sam curicu u 36tjednu i težina je bila 2390g. Inače konstitucijski nisam sitna i startala sam u trudnoću sa 65kg i prvi i ovaj put. Ali dr kaže da je bebin trbuščić i želudac manji od onog kako bi trebao biti te da bez obzira na kilažu od 2400g misli da je bebač mršav. Drži li to sve skupa vodu i kako ciljano udebljati bebu :D A i sada jedem sve što mi padne na pamet i kada mi padne na pamet. Ne pijem nikakve vitamine iako mi ona konstantno u trudničku upisuje da moram piti Elevit 1*1. Meni od početka trudnoće vitamini ne pašu pa sam ih iz tog razloga skroz izbacila i odlučila se na zdravu prehranu (što zdraviju). Sad me zabrinula

  15. #15
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    ja sam bila prije dva tjedna kad smo bili 23 tt na kontroli imala +6 kg , sad me stah stati na vagu!

  16. #16
    twister avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Italy
    Postovi
    189

    Početno

    E ja do 30 tt bila totalno fit trudnica,uprkos lezanju, i saaaad,ajmeeee u zadnja dva t, dobila pet kg. Od lezanja zadnjica mi postala kao smezurana palacinka, strije vidim da ce doci,jer mi je koza postala jako suha, ne mazem stomak,jer su rekli da ga niposto ne diram.. lice mi je velika trudnicka fleka. Jbt, je l moguce :D :D...

  17. #17
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    od kojeg tt treba počet mazat trbuh,ja sam tek 10tt i čini mi se da je to još dosta rano,makar mi trbuh već sad izgleda ko da sam trudna 4 mj,al to mi ostalo od stimulacije,malo utrogestani..

  18. #18
    sasana avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    493

    Početno

    Citiraj lberc prvotno napisa Vidi poruku
    od kojeg tt treba počet mazat trbuh,ja sam tek 10tt i čini mi se da je to još dosta rano,makar mi trbuh već sad izgleda ko da sam trudna 4 mj,al to mi ostalo od stimulacije,malo utrogestani..
    Trbuh pocnes mazati kada se pocne siriti. Ali mislim da to ima vise veze s genetikom. Ili dobijes strije i ako ih mazes. Ili ih ne dobijes. Ipak mazanje ti nece naskoditi.

  19. #19
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,100

    Početno

    Citiraj lberc prvotno napisa Vidi poruku
    od kojeg tt treba počet mazat trbuh,ja sam tek 10tt i čini mi se da je to još dosta rano,makar mi trbuh već sad izgleda ko da sam trudna 4 mj,al to mi ostalo od stimulacije,malo utrogestani..
    ja ga mažem 3 puta dnevno od prvog dana kad sam saznala da sam trudna, izdržali smo u komadu do 7-og mjeseca a onda se toliko raširio da mi je popucao cijeli donji dio trbuha a sada pred kraj evo počinju strije i iznad pupka.. Da nisam mazala možda bi bilo i gore, iako ne vjerujem da može biti

  20. #20
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Hello brojalice prekrasnih dana, tjedana i grozomornih kila

    Eto moje situacije (kritične): 25+6 i ja bi rekla +16

    a sada opravdanje: prije trudnoće smo bili teški 80kg i rekli to je previše, trebamo na dijetu prije postupka, na Dukanovoj dijeti bila jedno 3-4 mjeseca. U trenutku kada je beta pokazala veliko iznenađenje vaga je pokazala 70kg, dakle smršavila 10kg. Onda sam prestala s dijetom pokušavajući se kontrolirati, jesti zdravo ali eto kile su se samo lijepile. Bilo mi je dosta mučno i klopa mi je baš fino smirivala žgaravicu i mučnine. Sada sam na 86kg. Inače sam uvijek nakon dijete i povratku starim navikama brzo vratila nešto izgubljenih kila, znate ono pojedeš za pol kile a dobiješ dvije

    Doktor me špotao i trenutno sam na dijeti 1800kcal, no ipak si dam malo oduška jer sam emocionalni žderač i ne mogu si pomoći kada me to nešto dokači

    Nadam se da će mi ovo zadnje tromjesječje biti malo lakše ali eto biti će obilježeno razno raznim slavljima, godišnjica braka, božić, NG, moj pa mm rođendan - joj baš me frka, strašno i ne bi htjela dobivati toliko kila a jako mi je teško se kontrolirati

  21. #21
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    znači slobodno se već počnem mackat...još kad nebi bila lijena za to

    linalena,budeš ti sve te kile skinula kad buš trčala za sinčićem

  22. #22
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Meni vaga prošli tjedan na 33tt + 16 kg
    Strija nemam za sada a mazem se baby uljem iz dma od početka trudnoce.

  23. #23
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Ja sam u 36tt na +15.
    Niti jedne strije za sad, a nadam se da će tako i ostati.
    I ja mislim da je to više vezano za genetiku, ali mazanje ne može odmoći.
    Kupi si neku kvalitetnu kremu u ljekarni.

    Ja se mažem isto od samog početka. Prvo sam mahala (do 30tt) mixom ulja koje sam sama napravila (bademovo, pšenično, avokado...). Ali sad mlađem A-dermom jet sam imala neki dermatitis.

  24. #24
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    evo mene tocno 33tt i +15 kg
    Malo sam se raspojasala ovaj put
    A bas sam si zgodna

  25. #25
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,248

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    evo mene tocno 33tt i +15 kg
    Malo sam se raspojasala ovaj put
    A bas sam si zgodna
    Tak treba!

    Ja sam danas točno 27tt i imam +5kg. A neki dan je bilo +6. Tak da sve je to plus_minus..

  26. #26
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,061

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    evo mene tocno 33tt i +15 kg
    Malo sam se raspojasala ovaj put
    A bas sam si zgodna
    ide to tebe
    i ja sam sa 33tt imala +15kg, išla roditi sa +18, doma došla samo 5kg lakša. trbuh kao da sam 5mj trudna.
    al idu kile dole, nakon 4 dana doma odoše još 2kg..... ajme treba doći opet do 55.

  27. #27
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,100

    Početno

    Citiraj Bluebella prvotno napisa Vidi poruku
    ide to tebe
    i ja sam sa 33tt imala +15kg, išla roditi sa +18, doma došla samo 5kg lakša. trbuh kao da sam 5mj trudna.
    al idu kile dole, nakon 4 dana doma odoše još 2kg..... ajme treba doći opet do 55.
    i ja sam sa 33 tt imala + 15, sad na 37 imam + 18, očekujem dvadeseticu i također se nadam da ću vratiti 55 kg

  28. #28
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    ja se ne mazem za sad, moj trbuscic je postojao i prije sad je samo promjenio oblik! Za sad je sve isto!

  29. #29
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    bili dana na pregledu evo 21+6 tjedana i +5kg, od zadnjeg pregleda ni kile nisam dobila, ja presretna
    i cini se da cemo dobit malu curicu

  30. #30
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,248

    Početno

    Ja sam s 56 ušla u trudnoću, ali nemam ništa protiv ni da završim na 55 kad rodim.

    Snupi, ti i ja smo negdje blizu? Kak nemaš trbuh? Brzo fotku na trbušastu temu!

    Ninunanu, i kod nas je cura!

  31. #31
    Mucica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    641

    Početno

    Kad se već "hvalimo" sa kilama ja sam danas sa punih 35 tt u plusu 12 kg, a nakon poroda se bi trebala vratit na početnih 53 kg

  32. #32
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ma ne brinem se ja zbog kila - sve dok smo beba i ja ok, a to jesmo
    cak mi i doktorica jucer rekla da mi se ne vidi da sam toliko dobila i da je to sve ok
    u prethodne dvije trudnoce sam dobila 17, tj. 16 kg
    ocekujem da cu ovaj put zaokruziti dvadesetku
    al ja iz rodilista izlazim uvijek s 10 kg manje, u prvih par tjedana ode jos kojih 4-5, tako da mi ne ostaje bas previse za skidanje

  33. #33
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    i mene tješi to što nemam problema kasnije
    kile same idu dole
    a kako sam prilično fit ušla u ovu trudnoću, tako jedva čekam počet ponovo vježbati nakon poroda
    veći problem mi je što nekako "osjećam" tih par kila više nego što sam imala u prošlim trudnoćama - isto nije čak ni jako vidljivo drugima, ali sama sebi sam "teška"
    i nikad nisam baš mogla shvatiti ljude kad kažu da se ne mogu suzdržati, da moraju još nešto pojesti - e, tako je meni sada - ono, baš moram pojesti još jednu jabuku i ne za sat vremena, nego sad i odmah

  34. #34
    nov@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    164

    Početno

    29tt i +15kg
    Nemam opravdanja, ja dajem sve od sebe, odrekla sam se kruha, namaza, salamica itd...osječam te kile i kolko ih jos trebam dobiti do kraja, ah....muke li
    Veli mm da ću se napatiti kad rodim (ko da ja to neznam hehehe)

  35. #35
    atms avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    58

    Početno

    Evo da i ja dam svoj doprinos ovoj temi:D
    36+1 tt i 12 kila u plusu. Doktorka kaže da nije puno,sve mi je otišlo u stomak,ali da se ne gojim više. :rolleyes:

  36. #36
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,723

    Početno

    Kod mene 29tt i +7. Malo gledajuci da strogo mirujem,ali zapravo meni taman
    Sad me opet hvataju napadaji gladi, ne bude na iducem pregledu samo +1 dodatna kila kao sto je dr preporucio u sali

  37. #37
    Moe avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    865

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene 29tt i +7. Malo gledajuci da strogo mirujem,ali zapravo meni taman
    Sad me opet hvataju napadaji gladi, ne bude na iducem pregledu samo +1 dodatna kila kao sto je dr preporucio u sali
    Drago mi je da sam imala tvog doktora koji je svaki put "strogo" pratio i pitao za kile, jer bi inače dobila 40 kg u trudnoći hihihi
    Uvijek mi je on bio na pameti i njegovo prigovaranje kad bih nešto stavljala u usta

  38. #38
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,723

    Početno

    Ma ne prigovara,to je valjda jer mi je iduci pregled pred blagdane. Pa se zna kako bude dalje islo jelte

    Koliko si ti dobila na kraju?

  39. #39
    Moe avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    865

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko si ti dobila na kraju?
    14

  40. #40

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    10

    Početno

    Ja sam na 21 tt bila +6 kg. Meni se to čini puno s obzirom da sam tek na pola puta a u drugoj polovici trudnoće se više dobiva na kilaži ali se tješim da je to tako zato što sam na mirovanju i po cijele dane ležim.

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno

    Ja sam ušla u trudnoću s viškom kilograma. Sada sam 14. tjedan i smršavila sam 5 kg. Imam jake mučnine, povraćanja, odbijaju me svi mirisi. Jedino uspijem zadržati ručak i to birani, od slatkoga mi se povraća.

  42. #42
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    e da mi doći na težinu nakon poroda, ono-dojiš pa moraš jesti pa se kile skupile

  43. #43
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Ja sam jučer bila na pregledu i od zadnji put ( znači prije 3 tjedna ) dobila sam samo 1 kilu i evo me sada na+17kg....

  44. #44
    iva222 avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    50

    Početno

    Ja na 39+5 dobila 10 kg. Valjda je to to, nije da imam još puno vremena

  45. #45
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    J aala na 38+5 sam na +15kg. Unatoč pričama da se zadnjih tjedana dobije najviše, ja nisam ništa dobila. Tako da mislim d će i završiti oko 15ice

  46. #46
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Koje mrsavice
    Ja sam 35+1 i na +16 kg
    Al meni nesto rapidno rastu kile ovih tjedana
    Bas me zanima kako se biti do kraja

  47. #47
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,100

    Početno

    38+5 = zaokružena dvadesetka

  48. #48
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam 35+1 i na +16 kg
    Ispravak netocnog navoda
    +17 kg
    Kaze vaga prije dvije minute

    Apsu, stizem te

  49. #49
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,100

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    Ispravak netocnog navoda
    +17 kg
    Kaze vaga prije dvije minute

    Apsu, stizem te
    aha, ali u trećoj trudnoći, a ne u prvoj :D

  50. #50
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    27+3 tt= +8 kg za sad.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •