Pokazuje rezultate 1 do 50 od 110

Tema: Porodiljni dopust 45 dana prije termina

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,782

    Početno

    sveukupna lova koju ćeš dobit u tih zadnjih 6 plača dijeli se sveukupnim brojem sati provedenih na poslu u tih 6 mjeseci, pa se to poslije množi s brojem sati u mjesecu za koji će ti biti isplaćena rodiljna

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,782

    Početno

    Znam da kod prijave rodiljnog ima formular na kojem piše kad je planirani datum rođenja, ali na ovom http://www.hzzo-net.hr/dload/obvezno..._bolovanju.pdf obrascu to nigdje nije navedeno , pa me baš s tog to jako zanima!

  3. #3
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,219

    Početno

    Mogu se ja ubaciti jednim pitanjem jer sam ja sve zaboravila.
    Ja planiram raditi negdje do sredine 5. mjeseca...
    Onda uzimam 2-3 tjedna bolovanje i od negdje 01.06-08.07. sam na GO. Nakon toga uzimam 45 dana pordiljnog!
    Kada ja moram otići po prosjek plaće u firmu (s obzirom da će mi još u 7. mjesecu sjesti puna plaća za 6. mjesec) i kada najkasnije moram sve te papire odnjeti u HZZO da mi se ne desi da mi porodiljna naknada kasni, tj. da je dobijem redovno oko 20. u 8. mjesecu?
    I ova tri tjedna bolovanja da li da mi piše doc. opće prakse ili ginekolog?
    I je li bolje prvo na bolovanje ili prvo na GO? Mislim, radi se o max tri tjedna pa....

  4. #4
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,782

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    Mogu se ja ubaciti jednim pitanjem jer sam ja sve zaboravila.
    Ja planiram raditi negdje do sredine 5. mjeseca...
    Onda uzimam 2-3 tjedna bolovanje i od negdje 01.06-08.07. sam na GO. Nakon toga uzimam 45 dana pordiljnog!
    Kada ja moram otići po prosjek plaće u firmu (s obzirom da će mi još u 7. mjesecu sjesti puna plaća za 6. mjesec) i kada najkasnije moram sve te papire odnjeti u HZZO da mi se ne desi da mi porodiljna naknada kasni, tj. da je dobijem redovno oko 20. u 8. mjesecu?
    I ova tri tjedna bolovanja da li da mi piše doc. opće prakse ili ginekolog?
    I je li bolje prvo na bolovanje ili prvo na GO? Mislim, radi se o max tri tjedna pa....
    Mislim da ti je bolje iskoristito go, a onda bolovanje ( ako ga uopće treba), jer bi to išlo na komlikacije (?). I da nemoj računati ništ s 7 mjesecom jer bi ti po tvom planu trebala plača koja se isplačuje u 6. mjesecu, znači mjesec koji prethodi mjesecu u kojem si na komlikacijama ili porodiljnom!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •