Stranica 2 od 55 PrviPrvi 12341252 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 2728

Tema: topic za one koji upravo preuređuju stan/kuću IV

  1. #51
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    jel mi može netko preporučiti firmu koja se bavi adaptacijama stanova na području Istre mikrolokacija Rovinj
    mojoj svekrvi su preuređivali vikendicu na moru dečki iz ZG-a koji su na par mjeseci jednostavno preselili na Kvarner i bila je super zadovoljna sa njima!
    ona im je osigurala gratis nočenje u susjedovoj kući dok se radovi izvode!
    ako bi te tako nesto zanimalo mogu pitat broj!

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    141

    Početno

    Super je ideja spajanja blagovaonice i hodnika na gornjem katu u spavaču sobu
    Samo ostaje problem gdje smjestiti stepenice.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    ništa novog?

  4. #54
    Ari avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Vinkovci - Osijek
    Postovi
    165

    Početno

    pitanje za apricot!

    poslala sam i na pp pa gdje prije pročitaš

    molim te za savjet vezan uz boje dnevne sobe, trpezarije i kuhinje..
    naime kuhinja, trpezarija i dnevna su povezane u cijelinu, jedino šank odvaja kuhinju od ostatka prostora....kuhinja, trosjed, dvosjed i tapacirung na stolicama su tamno plave boje, pod, stol i korpus kuhinje su od bukve...
    e sad, do sad su zidovi i plafon bili svijetlo svijetlo plavi a zidić iznad šanka i na zidu nasuprot tome gdje je tv je izvučen nekakav mozaik od sitnog valita (valjda se tako kaže) su 7 kockica i obrub u nešto tamnije plavoj.
    Nadam se da sam dobro objasnila
    Sve u svemu, htjela bih neku promjenu pa ako ti nije problem predloži mi nešto zanimljivo
    I ako stigneš do sutra jer su mi moleri upravo u stanu

    Unaprijed se zahvaljujem

  5. #55
    Ari avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Vinkovci - Osijek
    Postovi
    165

    Početno

    eh da, 2 ista tepiha su nekakava bordo špricana boja sa bež detaljima......

    obzirom da nisam u mogućnosti trenutno mjenjati namještaj maštam o drugim bojama zidova

  6. #56
    Ari avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Vinkovci - Osijek
    Postovi
    165

  7. #57
    babyiris avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    1,013

    Početno

    Čitav sam dan provela u planiranju kuće i traženju svega i svačega.

    Je li netko od vas stavljao kamin u kuću? Pronašla sam mogućnost kombiniranja s plinskim centralnim grijanjem. Čini mi se vrlo zgodno kad su već kamini toliko skupi.

    Onda... gledala sam masažne kada. Čitava zbrka. Ne kužim više o čemu im ovisi cijena. Našla sam Kolpa san gaiu 160 koju trenutno, u ovoj fazi, mogu samo gledati u katalogu (6200). možda se jednog jutra probudim bogata pa si priuštim sve ovo što mogu samo sanjati.

    A tek radijatori koji ispadaju ukras prostora!!! Ima ih prekrasnih, ali cijena im je uglavnom iznad 10000 kn po komadu! Zna netko od vas možda neku jeftiniju varijantu? Sigurno postoji i alternativa ovim strašnim cijenama.

    Ispada da je sve, što mi se sviđa, luksuz.

  8. #58
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    ja sam silno željela ukrasni radijator kad smo preuređivali, bar jedan. nadam se da će cijene pasti, ili možda će ih netko prodavat na forumskoj burzi .

  9. #59
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    mi smo uzeli Radson radijatore!
    http://www.purmoradson.com/

  10. #60
    babyiris avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    1,013

    Početno

    Citiraj bucka prvotno napisa Vidi poruku
    mi smo uzeli Radson radijatore!
    http://www.purmoradson.com/
    Ima zgodnih. Kakve su im cijene, gdje ste ih nabavljali?

  11. #61

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    41

    Početno

    I mene zanimanju kamini u kombinaciji s centralnim. Kako se to posatvlja? Kako funkcioniraju i naravno, koliko koštaju? Tko to uopće postavlja - plinari ili ista ekipa kao i centralno?

  12. #62
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj babyiris prvotno napisa Vidi poruku
    Ima zgodnih. Kakve su im cijene, gdje ste ih nabavljali?
    kupujemo uih u Ferotermu, ali ne znam točno cijenu!

  13. #63
    babyiris avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    1,013

    Početno

    Citiraj Mišić Pišić prvotno napisa Vidi poruku
    I mene zanimanju kamini u kombinaciji s centralnim. Kako se to posatvlja? Kako funkcioniraju i naravno, koliko koštaju? Tko to uopće postavlja - plinari ili ista ekipa kao i centralno?
    Cijena se kreće od 10 do 50 tisuća. Ovisi čime je iznutra obložen. Spartherm kamini (obični) iznutra imaju šamot.

    Gledali smo i Senko kamine za centralno. Njihova je cijena 10 tisuća, nemaju šamot, oko čitavog kamina je voda. Kamin tu služi kao centralno grijanje. Treba ga dobro izolirati. Postavljaju ga centralaši. Može se obzidati, postaviti knauf ili šamotne ploče (ovo je najbolje jer i dalje drži temperaturu). Od svega je najvažniji dobar dimnjak. O njemu sve ovisi.

    Išli smo jučer popodne u Senko, sve su nam pokazali. Nekako nam se čini kao dobra opcija, ali možda gdje i ma kvaka. Hm...

  14. #64

  15. #65

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    41

    Početno

    A uf! Hvala, bojim se će ovo morati pričekati...

  16. #66
    Mellyca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Pula/ Linz
    Postovi
    697

    Početno

    Apriiii, trebam pomoc ( ili netko drugi ako ima ideju ili iskustvo...)

    Kupujemo kuhinju, kombinacija bijele visoki sjaj(gornji elementi i otok) i bijeli hrast (donji elementi), radna ploca bijela, podne plocice nekakva bez...

    Problem je u sudoperu - odlucili smo se za siligranit, no ne znam na koju bi boju isla - bijelu ( nekako bi mi bilo prebijelo, a i bojim se da je mozda osjetljiviji na mrlje?), siva ( pa da pase uz frizider koji bi bio samostojeci, sivi) ili mozda boja sampanjca ili jasmin ( sto bi bilo slicno nijansi bijelog hrasta)?

    Takodjer, ne znam da li je bolje uzeti Blanco ili Franke, je li neka velika razlika u kvaliteti? Jer Franke bi mogli dobiti po dosta povoljnijoj cijeni, no ne zelim radi par stotina kuna manje da se zeznem...

    I jos me zanima koju bi boju ( zida i ostalih detalja) bilo dobro kombinirati sa svim ovim? isli smo namjerno na neutralnu kuhinju, tako da mogu eksperimentirati sa ostalim, pa i ako mi dosadi lako prefarbam zid i promijenim zavjese.

  17. #67
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Ari prvotno napisa Vidi poruku
    pitanje za apricot!

    poslala sam i na pp pa gdje prije pročitaš

    molim te za savjet vezan uz boje dnevne sobe, trpezarije i kuhinje..

    Sve u svemu, htjela bih neku promjenu pa ako ti nije problem predloži mi nešto zanimljivo
    I ako stigneš do sutra jer su mi moleri upravo u stanu
    prije nekoliko sati smo došli s puta, nisam vidjela na vrijeme...

    ili me jako precjenjujete ili podcjenjujete moju struku; nije to baš: ajd, jel može do sutra?
    ako niste završili, možemo polako, dio po dio... ne baš sada da odjednom sve rješavam.
    moram malo i za sebe raditi

  18. #68
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,732

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    ili me jako precjenjujete ili podcjenjujete moju struku; nije to baš: ajd, jel može do sutra?
    zbog trenutno ovakvog nacina uredjivanja je mene i strah u cemu cu ja to uskoro zivjeti, jer sve obavljam u trku i na brzinu, jer mi djeca nisu bas naklonjenja uredjenju interijera

  19. #69
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    kod nas postavljeni novi prozori, pločice u ostavi, nova protuprovalna vrata, kade!
    izabrali smo krevete, madrace, večinu rasvjete, odlučili se tko će nam raditi kuhinju po mjeri...
    sve smo bliže finishu!

  20. #70

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    čestitam, bucka!

    a mi već 3 tjedna čekamo da se osuši podloga/glazura za pločice grrrrrrrrr
    (sve se to moglo lijepo iskombinirati ranije, zato taj grrr, jer "netko" - naš izvođač - nije o tome previše vodio računa - a ubrzalo bi ionako već dooooosadnu fazu radova...)

  21. #71
    babyiris avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    1,013

    Početno

    Koliko se, zapravo, glazura suši? Koliko treba za pločice, a koliko za parket. Čula sam da postoji razlika. Zbog čega?

  22. #72
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Maya_78 prvotno napisa Vidi poruku
    a mi već 3 tjedna čekamo da se osuši podloga/glazura za pločice grrrrrrrrr
    (sve se to moglo lijepo iskombinirati ranije, zato taj grrr, jer "netko" - naš izvođač - nije o tome previše vodio računa - a ubrzalo bi ionako već dooooosadnu fazu radova...)
    je li itko uračunao koliko je zima bila duga i vlažna i koliko se neke stvari nisu mogle predvidjeti?

  23. #73
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj babyiris prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko se, zapravo, glazura suši? Koliko treba za pločice, a koliko za parket. Čula sam da postoji razlika. Zbog čega?

    zato što vlaga ne djeluje jednako na keramiku i drvo.
    logično, a?

  24. #74
    Mellyca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Pula/ Linz
    Postovi
    697

    Početno

    Citiraj Mellyca prvotno napisa Vidi poruku
    Apriiii, trebam pomoc ( ili netko drugi ako ima ideju ili iskustvo...)

    Kupujemo kuhinju, kombinacija bijele visoki sjaj(gornji elementi i otok) i bijeli hrast (donji elementi), radna ploca bijela, podne plocice nekakva bez...

    Problem je u sudoperu - odlucili smo se za siligranit, no ne znam na koju bi boju isla - bijelu ( nekako bi mi bilo prebijelo, a i bojim se da je mozda osjetljiviji na mrlje?), siva ( pa da pase uz frizider koji bi bio samostojeci, sivi) ili mozda boja sampanjca ili jasmin ( sto bi bilo slicno nijansi bijelog hrasta)?

    Takodjer, ne znam da li je bolje uzeti Blanco ili Franke, je li neka velika razlika u kvaliteti? Jer Franke bi mogli dobiti po dosta povoljnijoj cijeni, no ne zelim radi par stotina kuna manje da se zeznem...

    I jos me zanima koju bi boju ( zida i ostalih detalja) bilo dobro kombinirati sa svim ovim? isli smo namjerno na neutralnu kuhinju, tako da mogu eksperimentirati sa ostalim, pa i ako mi dosadi lako prefarbam zid i promijenim zavjese.
    da probam ponovno...

    I sta nitko nema iskustva sa ovim granitnim sudoperima?

  25. #75
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    nemam osobno iskustvo sa silgranitom, ali ljudi koji imaju čak i bijele sudopere kažu da nemaju problema s flekovima (ni od mrkve, cikle i rajčice).
    ne znam što bih ti rekla za boju; u zadnjih sedam stanova koje sam radila... svi su imali bijelu high gloss kuhinju i totalno sam se ispraznila

    Franke, Blanco... isto ti je to...

  26. #76
    Mellyca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Pula/ Linz
    Postovi
    697

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    nemam osobno iskustvo sa silgranitom, ali ljudi koji imaju čak i bijele sudopere kažu da nemaju problema s flekovima (ni od mrkve, cikle i rajčice).
    ne znam što bih ti rekla za boju; u zadnjih sedam stanova koje sam radila... svi su imali bijelu high gloss kuhinju i totalno sam se ispraznila

    Franke, Blanco... isto ti je to...
    Ma mislila sam mozda uzeti svijetlo sivu - to mi se cini da bi se ok uklopilo sa ostalim aparatima od inoxa..

    Ma dobro, moja nece biti sva bijela, samo gornja dva elementa, i ormarici na otoku, ostalo je hrast. Morala sam sto neutralniju kombinaciju, jer meni inace sve dosta brzo dosadi i nakon nekog vremena bih htjela nesto promijeniti, a kuhinja ipak nije stvar koju mogu mijenjati svakih cca.5 godina. Ovako cu se moci zezati sa detaljima i mjenjati ih svako malo, manje ce me kostati novaca, a mm zivaca .
    Pa kada si uredila 7 stanova onda sigurno imas koju dobru ideju ...

    Jos samo jedno pitanjce, obojala bih zid nasuprot kuhinji u neku boju (jos neznam koju), sada ne znam da li da obojim i zid na kojem ce biti kuhinja ili bolje ne? Neznam kakav bi efekt napravila kada bi to napravila? Na desnom zidu su vrata za na terasu, a na ljevom je prolaz iz dnevnog boravka, pa njih nisam mislila dirati..ili?

  27. #77

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    je li itko uračunao koliko je zima bila duga i vlažna i koliko se neke stvari nisu mogle predvidjeti?
    ma kod nas ti je ovako: 5 dana se nešto radi pa 20 pauze pa opet 2-3 dana pa pauza... već sam oguglala... iako me to onako iznutra kopka (kad zbrojim te pauze, već sam mogla biti tamo )
    "zimu" je pojelo skidanje i obnavljanje žbuke /i, da, još se suši.../
    koliki je optimum uopće čekati za pločice (nama rekoše cca 20-30 dana)

  28. #78
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Mellyca prvotno napisa Vidi poruku
    Jos samo jedno pitanjce, obojala bih zid nasuprot kuhinji u neku boju (jos neznam koju), sada ne znam da li da obojim i zid na kojem ce biti kuhinja ili bolje ne? Neznam kakav bi efekt napravila kada bi to napravila? Na desnom zidu su vrata za na terasu, a na ljevom je prolaz iz dnevnog boravka, pa njih nisam mislila dirati..ili?
    u najmanju ruku bih trebala imati tlocrt i fotke.
    da je to baš tako jednostavno, svi bismo radili putem nekakvih foruma.

  29. #79
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Maya_78 prvotno napisa Vidi poruku
    ma kod nas ti je ovako: 5 dana se nešto radi pa 20 pauze pa opet 2-3 dana pa pauza... već sam oguglala... iako me to onako iznutra kopka (kad zbrojim te pauze, već sam mogla biti tamo )
    "zimu" je pojelo skidanje i obnavljanje žbuke /i, da, još se suši.../
    koliki je optimum uopće čekati za pločice (nama rekoše cca 20-30 dana)

    nema "otimuma", sve ovisi o uvjetima.
    ponekad su dosta tri tjedna, a ponekad treba i šest.

  30. #80
    babyiris avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    1,013

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    zato što vlaga ne djeluje jednako na keramiku i drvo.
    logično, a?
    Da, logično. Razmišljam. Sad smo u fazi trganja žbuke sa starih dijelova i postavljanju struje. Ne znam koliko će trajati faze do glazure, a sanjam o zimi u novom domu. MM se čini nemoguće zbog sušenja glazure prije postavljanja parketa pa zato pitam. Recimo, da je ljeto kakvo je bilo prošlo, koliko glazuri treba vremena?

  31. #81

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    ovisi o debljini, vremenskim uvjetima, itd. osim toga, postoji neka smola koja se moze staviti na podlogu koja nije dosta suha

    uglavnom, ja onako laicki mislim da mozes sanjati i da bi ti se taj san mogao ostvariti

  32. #82
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    pošto sam totalni antitalent za uređenje interijera molim malu pomoć
    naime riječ je o novoj kupaoni točnije o pločicama,zidne bi bile velike(30x60), plave
    od porculana uzeli smo ih na jednoj akciji al nije bilo njihovog
    para za pod trebali bi početi raditi ovih dana a nisam odlučila što na pod,možda
    nešto crno ili ne...još i fuge?! sanitarije su bijele!!?!
    tnx svima

  33. #83
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    nemoj crno
    koja je nijansa plave?

    babyiris, do jeseni možeš bez problemna biti unutra

  34. #84
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    na pakiranju piše Dodger blue
    što bi mi savjetovala da to izgleda lijepo kad se već troši

  35. #85
    anita_m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    moj dom
    Postovi
    395

    Početno

    bucka, super

    kak je to lijepo

    ja sino brojim, nadam se da će stvarno i ostati sitno...

  36. #86

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    super, bucka!

    mi nismo tako temeljiti, jos uvijek nemamo ormare, krevet, djecju sobu samo djelomicno.... neki dan sam htjela fotkati i skuzila da zapravo nema kadra u kojemu nesto ne nedostaje

  37. #87
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj ivana7997 prvotno napisa Vidi poruku
    super, bucka!

    mi nismo tako temeljiti, jos uvijek nemamo ormare, krevet, djecju sobu samo djelomicno.... neki dan sam htjela fotkati i skuzila da zapravo nema kadra u kojemu nesto ne nedostaje
    al ste bar unutra!!

  38. #88
    Ora avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,236

    Početno

    Citiraj Mellyca prvotno napisa Vidi poruku
    da probam ponovno...

    I sta nitko nema iskustva sa ovim granitnim sudoperima?
    Ja imam Blancov sudoper, oduševljena sam njime. Jako se jednostavno održava. Prođeš samo s krpicom i izgleda ko da je novi iz dućana... s time da je moj crne boje oliti antracit.
    Svakako preporučam...

  39. #89
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj vrleeet prvotno napisa Vidi poruku
    na pakiranju piše Dodger blue
    što bi mi savjetovala da to izgleda lijepo kad se već troši
    daj pogledaj koja je to od ovih, pa napiši

    DodgerBlue

    ovisi kako zamišljaš kupaonicu, ali može ići i svjetlozelena i tamnozelena i ljubičasta... da ostane u nijansama mora

    eventualno može i narančasta, ali onda po zidovima mora biti i bijele da se potpuno ne zatvorite

  40. #90
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Citiraj Ora prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam Blancov sudoper, oduševljena sam njime. Jako se jednostavno održava. Prođeš samo s krpicom i izgleda ko da je novi iz dućana... s time da je moj crne boje oliti antracit.
    Svakako preporučam...
    Ne vide se tragovi od vode (kamenca?) Mene izluđuje glancanje standardnog sudopera koji je nakon 5 min opet koma...
    Gdje se mogu kupiti Blanco sudoperi?

  41. #91
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    gdje god se kupuju i ostali sudoperi
    stvarno ih imaš svugdje
    znam da Kralj ima dobre cijene, ali možda se nađe i povoljnije...

  42. #92
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    dodger blue 4. ovo ti je odlična ideja za ljubičasti pod
    a što misliš o nekom dekoru ili bi bilo previše jer su hladne boje?
    pošto su zidne 30x60 nakako mi se čini da
    bi bolje izgledale vodaravno složene
    uh kako nevolim radove u kući

  43. #93
    Mellyca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Pula/ Linz
    Postovi
    697

    Početno

    Citiraj ivano2 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne vide se tragovi od vode (kamenca?) Mene izluđuje glancanje standardnog sudopera koji je nakon 5 min opet koma...
    Gdje se mogu kupiti Blanco sudoperi?
    U elektromaterijalu trenutacno( tj. do 30.04.) imas sa bonom iz dm-a popust od 40 %. Pise na kuhinje ali ja sam zvala i rekla je da daju i na sudopere,tj. nemoras cijelu kuhinu kupit,mozes i samo sudoper da bi realizirala taj popust.
    Tako da ako kosta oko 2000 kn ovako, sa ovim popustom ga dobijes za nesto vise od 1000 kn, sto je ljepa cijena za ovakve sudopere...

  44. #94
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    ok, thanks. proguglala sam i vidim da ih ima posvuda.
    pogledam elektromaterijal

  45. #95
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Citiraj Mellyca prvotno napisa Vidi poruku
    U elektromaterijalu trenutacno( tj. do 30.04.) imas sa bonom iz dm-a popust od 40 %. Pise na kuhinje ali ja sam zvala i rekla je da daju i na sudopere,tj. nemoras cijelu kuhinu kupit,mozes i samo sudoper da bi realizirala taj popust.
    Tako da ako kosta oko 2000 kn ovako, sa ovim popustom ga dobijes za nesto vise od 1000 kn, sto je ljepa cijena za ovakve sudopere...
    zvala sam elektromaterijal na velesajmu u zg i oni ne drže blaco sudopere???

  46. #96

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    Citiraj Mellyca prvotno napisa Vidi poruku
    U elektromaterijalu trenutacno( tj. do 30.04.) imas sa bonom iz dm-a popust od 40 %.
    oprosti, kako se dobiva taj bon? nisam dobila onu knjižicu s bonovima... moraš zatražiti (kad ostvariš određenu količinu bodova)?

  47. #97
    Mellyca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Pula/ Linz
    Postovi
    697

    Početno

    Citiraj ivano2 prvotno napisa Vidi poruku
    zvala sam elektromaterijal na velesajmu u zg i oni ne drže blaco sudopere???
    ali drze Franke, barem ovi u Rijeci gdje sam ja bila. Ma pitaj samo
    za granitne sudopere..

  48. #98
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    babyiris nama je majstor rekao da obično treba za 1 cm glazure 1 tjedan, pa koliko cm toliko tjedana, a mi smo čekali sušenje u najgore doba-zimsko.

  49. #99
    Mellyca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Pula/ Linz
    Postovi
    697

    Početno

    Citiraj Maya_78 prvotno napisa Vidi poruku
    oprosti, kako se dobiva taj bon? nisam dobila onu knjižicu s bonovima... moraš zatražiti (kad ostvariš određenu količinu bodova)?
    ma mislim da je to bilo jos kada su bile u djiru one naljepnice, posto cijela knjizica vrijedi jos do kraja mjeseca, mislim da su nakon te jos dvije izdane, ali nisam sigurna. Ma pitaj nekoga tko je skupljao te markice, sigurno imaju jos, cisto sumnjam da su to ljudi trosili, ja sam to slucjano skuzila prije mj. dana jer smo bas trazili kuhinju pa mi je to uletilo u oci..

  50. #100
    Ora avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,236

    Početno

    Citiraj ivano2 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne vide se tragovi od vode (kamenca?) Mene izluđuje glancanje standardnog sudopera koji je nakon 5 min opet koma...
    Gdje se mogu kupiti Blanco sudoperi?
    Poslije svakog pranja suđa ga samo pobrišem spužicom kao što bi i svaki drugi i ne vidi se. Odlično se održava.
    Zna se malo vidjeti tragovi ako ga ne brišeš, ali čim ga drugi put pobrišeš ne vidi se više...
    Mislila sam da će mi biti koma za održavanje, ali pokazalo se upravo suprotno.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •