Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 112

Tema: putovanje s malom bebom

  1. #51
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Moje prve dvije su vristale cijelu prvu godinu
    Lakse je postalo tek kad su presle u vecu as, onu u smjeru voznje
    Svaki put mi je bio psihicki napor, a cesto smo putovali
    I da si olaksam ovaj psihicki dio-dotukla sam se fizicki- visila sam nad njima dok su one cikile
    Bilo je zanimljivih situacija na semaforima kad neki auto stane pored...jos kad pusti sisu, a ja ni ne skuzim da mi sisa viri dok dijete zvirnja okolo
    Trecoj sam uspjela uvaliti dudu za as i kolica, doma ju ne koristimo

    plavaa mi smo putovali avionim s petomjesecnom bebom, doduse u europi, al smo presjedali, znaci dva aviona
    I super je proslo, cikila je oba leta tamo i oba leta natrag

  2. #52
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Ja razmisljam šta cu sada na ljeto, maleni ce imati 7mj.. Moji inace odu u vikendicu dan , dva prije mene pa pociste, a onda ja dolazim sa busom, između ostalog i jer je auto pun stvari...Tata nam radi i otisli bi na more 2 tjedna prije njega..

    Sad ja razmisljam kako to izvest.. Dal mora dijete u busu bit u AS? I jel može uopce bit u njoj? Jel moze biti meni na rukama tj na cici? Put traje nekih 5 sati.. Nisam pametna..

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Apsu ja bih išla na tvom mestu busom, bez problema. Stvari pošalješ kolima, a ti sa sobom AS i osnovne stvari za bebu. Ako ti AS paše na kolica još bolje, uzmeš oboje, kolica daš u prtljažnik busa a AS i bebu sa sobom gore. Jedino što bih ja kupila dve karte, da imam dva sedišta da spustim AS. Ako bus ima pojaseve još bolje! Što da dete ne bude na moru 15 dana duže ako imate kako.

  4. #54
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    plavaa mi smo putovali avionim s petomjesecnom bebom, doduse u europi, al smo presjedali, znaci dva aviona
    I super je proslo, cikila je oba leta tamo i oba leta natrag
    Jel to bila jedna od ove dvije vrištalice? :D Auto nije išao, ali avion je prošao ok? :D

  5. #55
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Je, jedna od te dvije vristalice
    Cikila je cijelo vrijeme pa vjerojatno zato, iako, nije bilo problema ni kod samog presjedanja
    Osim toga, pustali su nas prve u avion i na pregledima, jer imamo malu bebu (u eu, ove nase tu nije bilo briga)

    I u autu su sutile ako sam im uvalila cicu, al ne mozes u tom akrobatskom polozaju biti bas dugo

  6. #56
    duma avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Naše Malo Misto
    Postovi
    374

    Početno

    Citiraj crnka84 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja trebam roditi za koja 2 - 3 tjedna, pa mi muž dao u zadatak da provjerim kad najranije s bebom možemo na put. To bi bilo od Broda do Graza, s novim članom i malcem od 3 i pol godine koji se sad bez problema vozi na duže relacije. Uglavnom samo ste potvrdili ono što sam i ja rekla. Išli bi kad malac bude oko mjesec dana, jer ne bi htjela ići baš kad zima krene.
    Ajme A ja baš htjela pitati iskusne žene- kako sa bebom od 7 mj. do Njemačke?? Mi planiramo iduci tjedan, naravno po noći. NIKAD tako daleko nisam išla ni sa starijim, a kamoli sa obojico ( to bi trebalo biti max. 10 sati putovanja). Malo me frka što je mališa sada u nekoj ludoj fazi spavanja po noći. Zna mi se probuditi i do 4x, a inace je bilo "pravilo" 2x. Naravno, cica. Pa sam sada na sto muka..šta ću kad se probudi, jer sumnjam da će sisati kao u svom krevetu (kada ni ne otvori oči, sisa mu je već u ustima ), koliko često da stajem, šta ako obojica spavaju- da li i onda da stanem? Ma mislim..stvarno imam sto pitanja :D
    Za starijeg se ne brinem (3. godine), on će spavati, a i ako ne bude- voli putovanja

  7. #57
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ako spavaju, nemoj biti luda i stati lol
    a za ostalo, pripremi se da bi putovanje moglo trajati puno više od 10 sati (mi smo jednom s dvoje djece zagreb-pula putovali 7 sati). ali kad to prihvatiš, onda već ide lakše. samo si nemoj zacrtati neke stroge ideje kako to putovanje treba izgledati. krenite pa ćete već vidjeti

  8. #58
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,646

    Početno

    Zagreb - Pula 7 sati? Ajoj... stajanja ili?
    Mi ćemo s malcem do Pule u 8.mj, imat će 6 mj. Do sad smo 2 puta išli u Slavoniju. Prvi puta je prespavao sve, probudio se za hranu. Drugi puta (prošli vikend) je spavao 2 puta po pola sata, ostalo bio budan. Putovali smo oko 3 sata, inače 2 i pol

  9. #59

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Lokacija
    Istra....blizu mora
    Postovi
    237

    Početno

    Mi namjeravamo sa malom do raba u 8 mj. Tad ce imati 4 mj. Ne voli biti u as. Ne da place nego vristi... Muku mucim kad moram negdje... Odgodila sam doktora i par drugih stvari jer nisam htjela ju mucit putovanjem. Do raba imamo cca 3 h a s njom neznam kako cemo...za sada namjeravamo ic ali nista nije sigurno. Nekad zna zaspat a nekad place cijelim putem. I cim stanemo i izvadim ju ona prestane. Kazu mi da se treba naviknut na as i da ju vozim ali meni se srce para kad tako place tako da vecinom ja vozim jer ne mogu bit straga s njom
    Imam peg perego sjedalicu pa neznam da li je do as tj da li joj je neudobna jer mi stvarno izgleda cudno u njoj ili imam bebicu koja se ne voli voziti?

  10. #60
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Uh, nas isto nije podnosio autosjedalicu, sjecam se jedne epizode kad smo isli do mojih staraca (4,5 km), stali na semafor a on tad poceo jos glasnije urlati, kraj mene kamion, hrpa auta, nemam gdje skrenuti, ostao je bez zraka skoro... Uglavnom, prestao je s vremenom, ali trajalo je par mjeseci i namjerno nisam otkazivala odlaske nikud, cak ni na kavu jer sam ocekivala da napokon shvati/navikne da to tako mora biti i gotovo, bez iznimke
    Putovali smo vec dva puta na more (sa 6 i 7 mjeseci) po 6-7 sati i bilo je ok... Stajali smo svaka 2 sata, u periodu voznje je malo bio miran, pa onda malo mojeg majmuniranja pa red klope, red sna i tako redom... Prilicno bezbolno, a bas sam se bojala kako cemo


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #61
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Mi smo trenutno na moru, odlučili ići busom.. 5 i pol sati vožnje sa jednim 15 minutnim stajanjem = puno brbljanja, puno smijeha, malo spavanja i nijedno plakanje.. Kad smo izlazili ljudi su se pitali jel beba od pocetka puta u busu

  12. #62

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Lokacija
    Istra....blizu mora
    Postovi
    237

    Početno

    Joj neznam... Shvacam sta zelite rec i znam da se mora nauciti ali evo prvo mi je dijete i nisam imuna na plac. Sve mi je novo.. Otkazala sam svoj uzv stitnjace radi nje.. I eto danas isli na more - imamo 15-20 min autom do mora i bila je super!

  13. #63
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Meni se cini da ima djece koja "nauce" i onih koji uvijek urlaju dok su mali, bez obzira na sve...
    Moj je par mjeseci bio uporan u tom urlanju, sad evo pjeva i brblja dok se vozi
    I meni je prvo dijete i nimalo nisam imuna na plac, ali sto se mora, mora se..
    Neces sigurno dozvoliti da urla beskonacno i jako, tad stanes i umiris ga.. Ako cendra i mrljavi, boze moj, prestat ce ili nece, tad opet stanes...
    Prijateljica je isla prvi put na more kad je mali bio 4 mjeseca, jadan je urlao non stop, stajali su bezbroj puta, ali prezivjeli su...
    Sretno



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #64
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,581

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo trenutno na moru, odlučili ići busom.. 5 i pol sati vožnje sa jednim 15 minutnim stajanjem = puno brbljanja, puno smijeha, malo spavanja i nijedno plakanje.. Kad smo izlazili ljudi su se pitali jel beba od pocetka puta u busu
    neki su takvi ,recimo moj prvi, a treći je živa koma bolje ne ići nikud osim onog kaj možeš u krugu pješke ili romobilom

  15. #65
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,581

    Početno

    Kad se sjetim svog prvog putovanja s klincem od 13mjeseci, putovali i uvali skot, do tam putovali nekih 5 sati jer se vozač sjetio da mora iskrcati neke ljude u opatiju i na krk, pa je njih odvezo ali i nas skupa s njima. Kad smo išli doma taman za popodnrvno spavanje, sjetio se prije otić do krka ali nije podigo ljude iz opatije, pa dok smo došli do opatije mali se taman probudil,i bil dobar do večeri kad smo došli doma
    Tada nismo planirali tak dugo putovati i izabrali smo najbližudestinaciju, a ono putovali ko da smo išli do splita

  16. #66

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Lokacija
    Istra....blizu mora
    Postovi
    237

    Početno

    Bubimitka81- ali ona krene kenjkat i to se brzo pretvori u plac sa krokodilskim suzama... Kad je bila manja, sa cca 2 mj isto smo tako isli negdje i nisam mogla vjerovat da tako mala beba moze plakat sa suzama... Neznam

  17. #67
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Zagreb - Pula 7 sati? Ajoj... stajanja ili?
    naravno radi stajanja
    pa jedna vrišti u sjedalici, stani dat cicu. pa se drugoj povraća, stani da se smiri. pa opet prva vrišti u sjedalici, stani dat cicu. pa svi počnu vrištat, stani u parkić i na sladoled. i tako 7 sati.

  18. #68
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,581

    Početno

    A kolko normalno treba dp pule?

  19. #69
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    3 sata

  20. #70
    duma avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Naše Malo Misto
    Postovi
    374

    Početno

    Evo nas, da se pohvalimo! Put do Njemacke prosao savršeno . Putovali i tamo i nazad po noci, 8 sati. Kad smo isli tamo, imali samo jedno stajanje..pred zoru...al smo do odredista bili jos nekih ccsat i pol voznje. A nazad- u komadu, 7.5 sati. Spavali obojica do kuce

    Sent from my RM-941_eu_croatia_929 using Tapatalk

  21. #71

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    118

    Početno

    Citiraj Ma-ar prvotno napisa Vidi poruku
    Mi namjeravamo sa malom do raba u 8 mj. Tad ce imati 4 mj. Ne voli biti u as. Ne da place nego vristi... Muku mucim kad moram negdje... Odgodila sam doktora i par drugih stvari jer nisam htjela ju mucit putovanjem. Do raba imamo cca 3 h a s njom neznam kako cemo...za sada namjeravamo ic ali nista nije sigurno. Nekad zna zaspat a nekad place cijelim putem. I cim stanemo i izvadim ju ona prestane. Kazu mi da se treba naviknut na as i da ju vozim ali meni se srce para kad tako place tako da vecinom ja vozim jer ne mogu bit straga s njom
    Imam peg perego sjedalicu pa neznam da li je do as tj da li joj je neudobna jer mi stvarno izgleda cudno u njoj ili imam bebicu koja se ne voli voziti?
    I kod nas je ovako, beba 3mj. Do sad smo bar 10x probali krace relacije do 10min voznje i svaki put bi nakon par min. pocelo plakanje i vristanje. Kao da joj polozaj ne odgovara. Doduse imamo problema s refuksom mozda je zbog toga.

    Pokusavamo ju naviknut, ali bez pomaka.
    Sad vec razmisljamo da cemo morat otkazat ljetovanje. Jer to nije sami kmecanje vec pravo vristanje.
    Posljednje uređivanje od ZmajLav : 06.08.2014. at 00:25

  22. #72

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    118

    Početno

    *refLuks

  23. #73

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Mi smo putovali isključivo po noći.To nas je spašavalo dernjave i zastajkivanja.
    Krenemo u vrijeme spavanja i vozi.
    Ove godine smo se odvažili na put po danu, P. ima 2g i dobro smo prošli.

  24. #74

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    118

    Početno

    Je li jos netko uspio rijesiti problem vristanja u as kod bebe cca 3mj i kako?

  25. #75
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Mi nismo ni s deset mjeseci. Ili spava ili vrišti, nadam se da će se to promijeniti kad počne sjediti u smjeru vožnje.

  26. #76

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    118

    Početno

    Ja sam mislila da ce to vristanje uskoro proci. Da je neka faza. Jer mi je muka igdje ici, a i biti cijelo vrijeme kod kuce.

  27. #77
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Evo, meni i treca vristi
    Duda bas i ne pomaze, jer ju bas i nece
    Treba izdrzati jos pola godine dok ne predje u drugu AS
    A svako malo smo na putu
    Posljednje uređivanje od Ginger : 07.08.2014. at 09:12

  28. #78
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    I da, put avionom je super prosao
    I odlazak na more...zato je povratak bio paklen

  29. #79

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    118

    Početno

    Molim vas recite mi sto onda radite kad bebac krene jakooooo plakat i vristati.

  30. #80
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Stanemo na prvom ugibalistu/benzinskoj i izvadim je
    Podojim, premotam, ponunam i vratim
    I tako opet
    Nekad upali koja igracka ili duda ili glupiranje
    Pustim ju da grinta (razlika je), ali cim pocne plakati odmah stajemo
    Ili ako vec neko vrijeme grinta, stajemo na sljedecem stajslistu da ne popi*di do kraja
    I ako je ikako moguce, planiramo polazak u ocekivano vrijeme spavanja (dnevnog, uglavnom)
    Ali ona je nepredvidiva i po tom pitanju pa mi je i to tesko planirati
    I tako jedno godinu dana
    Prodje i to, ali opcija voznje bez sjedalice ne postoji

  31. #81
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj ZmajLav prvotno napisa Vidi poruku
    Je li jos netko uspio rijesiti problem vristanja u as kod bebe cca 3mj i kako?
    Meni je pomoglo onaj zaklon za staklo. Ne znam je li povezano, ali od kad nr vidi kroz prozor skoro uopće ne plače. Prešli prije tjedna dana 1600km sa čestim stajanjima ali skoro nijednim plakanjem.

  32. #82
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Jok, mojoj to ne pomaze
    Zapravo je mirnija kad bolje vidi
    Bravo za tvog malca!

  33. #83
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    I ako je ikako moguce, planiramo polazak u ocekivano vrijeme spavanja (dnevnog, uglavnom)
    Uglavnom ovo tako da barem dijelom odspava. Imamo dva i pol, tri sata autocestom ZG-ŠI i vozim brzo koliko smijem. Jednom je cijeli put prespavao, jednom je veći dio proplakao bez obzira na stajanja.
    Ne stajem zbog plakanja ako smo oko pola sata i manje do cilja jer nema svrhe, ne pomaže, mogli bismo stati na svakom odmorištu, no čim krenemo dalje opet plače, nema veze što je presvučen, suh, podojen, ima hrpu igračaka...
    Bilo bi najbolje voziti noću, no ja se još nisam usudila, sigurnija sam po danu.

  34. #84
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,581

    Početno

    Kad smo išli na more muž je zahtjevao da idemo u vrijeme spavanja a on nije oko sklopio do cilja, svi drugi su bar malo dremali, na povratku doma je ipak malo odspavao.

  35. #85
    LuckyB avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    37

    Početno

    Meni je prijateljica toplo preporučila ogledalo za bebe koje se namontira na zadnji pojas pa vidite bebu u retrovizoru a i ona vidi vas pa ne vrišti toliko, navodno ima na ebayu i amazonu od raznih proizvođača

  36. #86

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1

    Početno

    dobar dan drage moje.. eo u 4 mj. sam trudnoće termin mi je 15. 9.. moj MM je želio da se ja informiram dali je moguće ići na put sa malom bebom ( u 11 mj. - beba će biti 2 mj.) u Italiju, trenutno se nalazimo kod Austrijske granice u Nj. putovanje bi nam bilo, vlak Munchen ( 1:30 min), avion Palermo( 6 h) dali je to moguće sa malom bebicom jer jedino tada može dobiti godišnji... ja bi tako silno željela ići na taj put, ali on se boji zbog bebice... molim vas za nekakav savjet...

  37. #87
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    Bebi nece nista biti, ali da li ces ti biti sposobna, oporavljena, kad ti se malomprioriteti posloze kad rodis? To je glavno pitanje.

  38. #88
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Ako ćeš dojiti onda stvarno nema nikakvog problema, bebu na sisu po putu i neces znat za nju

  39. #89
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno Putovanje autobusom, trajanje 01:30 h ?

    Je li tko putovao s petomjesečnom bebom u autobusu, i kako je to izgledalo?
    Imate li nekih savjeta za ugodno putovanje ili da samo odustanem od te ideje?
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 04.11.2015. at 11:07

  40. #90
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Ja sam putovala sa malim na more kad je imao 6 mjeseci. 5 i pol sati voznje, jedno stajanje od 20min. Vecinu je proveo u slingu u polozaju zabice i sa sisom u ustima. Glasa nije ispustio, sisao i spavao, divotica. Teze mi je bilo putovat ove godine kad je veci i zivahniji, dok su mali i sisaju divni su.

  41. #91
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,581

    Početno

    zakaj odustati, buš i kolica u gepek stavila?

    moj prvi je išo na more s 13 mjeseci, kao najbliže smo izabrali, na kraju putovali do tam punih 7 sati, a doma više od 8,
    ponesi hranu ako će dete počet već nekaj jesti, bilo bi dobro kad bi mogla tempirat putovanje u vrijeme spavanja

  42. #92
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    Hvala Apsu.

    Onda moram još tatu uvjerit da to nije nemoguća misija.

    Jelena, busom bi išli, bez kolica.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 04.11.2015. at 12:17

  43. #93
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,581

    Početno

    kolica su ti dobra da je možeš odložiti kad dođete na cilj za spavanje, nimalo loše rješenje.

    išla bi sama ili s njim??

  44. #94

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Sat i pol ti je ništa, za čas prođe.

  45. #95
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    Imamo do kolodvora (tramvajom i pješke) cca 30 minuta (tako da je putovanje ipak malkoc više, ali sama vožnja je 01:30 h).

    Jelena, kolica su nespretna (Hauck) pa bih se namučila dok ih negdje uguram (dio za prtljažu u busu), a išla bih s njim. Iako sam razmišljala da idem sama.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 04.11.2015. at 12:34

  46. #96
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Mene isto zanimalo kako to ide i moze li se u bus ili vlak stavit AS? platis li onda i za nju mjesto?

  47. #97
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,581

    Početno

    ma ona ti mogu bit i nesklopljiva u bunkeru, a usput ak ide i on on će to napravit dok ti držiš bebačku ili obrnuto

  48. #98
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    Ne znam gdje bi išla autosjedalica. Ta sjedala uopće nisu predviđena da se autosjedalica može staviti.
    Ili može?

    Gledajte, ono što sam ja planirala da je nosim u klokanici. Zaboravila sam to odmah spomenuti.
    Kolica ne dolaze u obzir jer su jednostavno gnjavaža.

  49. #99
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,581

    Početno

    ak e u klokanici kad sjedneš samo malo otpusti da može i djete posjesti ili ga prikuj na rame

  50. #100
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    Tako sam i mislila. Ostala mi je još jedna stvar na brigu.
    Išli bi rano ujutro u pola 6, jedino tad ide bus, a ona kaka baš u vrijeme između 6 i 9 h.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 04.11.2015. at 13:28

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •