Pokazuje rezultate 1 do 50 od 904

Tema: Potpomognuta na VUKU VRHOVCU

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Citiraj Petronjela prvotno napisa Vidi poruku
    Ali ja na upitnik mogu upisati samo gdje sam u postupku,dijagnozu i nick..Da ispunjavam onda to?Ako treba statistika o broju parova onda ok ali za ništa drugo nisam korisna zasad.
    Popuni upitnik kad prodjes postupak, nemoj zaboraviti.Spremi si link u favorite obavezno.

  2. #2
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno Moj pocetak...

    Ne znam ni odakle tocno poceti...naime, suprug i ja smo u braku vec tri godine, ali na djetetu smo poceli raditi pred cca godinu dana.Nije nam uspiejvalo iako se nismo zavaravali da cemo uspjeti iz prve. Moji su ginekoloski uvijek bili uredni...nitko nikada nije dovodio u pitanje zdravstveno stanje mojega supruga, koji je na moj nagovor zatrazio uputnice obiteljske lijecnike i otisao na spermiogram. Rezultat je bio los - teska oligoasthenozoospermia. Nakon toga ga je nasa lijecnica poslala urologu, koji je utvrdio da s uroloske strane nema nikakvih problema, pa je upucen endokrinologu. Hm...recimo to ovako...nije bio spreman na visesatno cekanje i susret s doktoricom u trajanju od 2 minute Ona je ga uputila na daljne krvne pretrage te ga je narucila za mjesec dana. Sto se mene tice, moj posljednji ginekoloski,radjen pred dva tjedna je uredan, ultrazvuk je u redu (taman sam ovulirala kada mi je radila utz), PAPA je OK, briseve sam napravila (danas sam dobila nalaze dvaju briseva i negativni su; sutra cekam ostala dva). Progesteron sam radila prosli petak; nadam se nalazima ovaj petak. I onda su mi jos ostali hormoni koje cu raditi sredinom mjeseca. Suprug ovaj mjesec opet mora raditi spermiogram. Odabrana ginekologinja mi je preporucila dr. Lucingera, pa sam otada dosta vremena provela surfajuci po netu i trazeci informacije. Iznenadila sam se koliko ih je...iako moram priznati da mi je u glavi trenutno kosmar i da su mi svi termini izmijesali... Uglavnom, rekla mi je da ne cekam sve nalaze vec da se, zbog cekanja, odmah narucim na VV kod dr. Lucingera. Zanima me sve sto trebam znati ili sto bi valjalo znati za taj prvi odlazk u Zagreb. naime, ja sam iz Rijeke, pa osim sto brinem oko posjeta VV, vec kontam kako doci do klinike, kako ovo, kako ono...Brinem oko svega i svacega.
    Unaprijed hvala svima koji odgovore...
    P.S. Gledala sam reportazu s Jasnom i njezinim suprugom - svaka cast! Znam da nije bilo lako tako istupiti i sve javno reci pogotovo jer je to nesto sto nas duboko pogadja...a nada je ono sto nam treba.

  3. #3
    alma_itd avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    1,024

    Početno

    Citam vase price na forumu i koliko se borite sa tim nenormalnim administracijskim zavrzlamama i zakonom koji je totalno diskriminacijski.Ja sam u postupku vjestacke oplodnje,sutra mi je inseminacija,ali na srecu zivim u Belgiji tako da barem nemam problema sto se tice placanja terapije i postupka.Zdravstveno osiguranje mi placa 6 pokusaja.U cijelom postupku ucestvujem finansijski sa maksimalno 100 eura kad sve saberem i oduzmem.Prolazimo kroz sve ove postupke vezano za oplodnju i jos se morate nervirati i brinuti oko usvajanja zakona i pravnih zavrzlama.Zelim vam puno uspjeha u borbi za vasa prava i nadam se da cemo sve uspjeti da uzivamo sa nasom buducom djecicom.

  4. #4
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    hitno trebamo pacijenticu za otvoreno

    svi detalji
    http://forum.roda.hr/threads/56058-h...as-za-Otvoreno

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    I zaboravih reci u ponedjeljak sam gore pa se nadam da cu sresti bar jedno poznato lice.

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Ne znam jeste li vidjele novo referendumsko pitanje na Novoj tv:
    Treba li se zamrzavanje zametaka ipak dopustiti tezim slucajevima?
    Za sada samo 39% za DA a 61% za NE

  7. #7
    beba38 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    25

    Početno

    Ne mogu vjerovati , sad gledam dnevnik nove tv i uz ministra Milinovića naš dragi dr. Lučinger , katastrofa , i taj čovjek me razočarao , priča jedno nama pacijentima , a rame uz rame Milinoviću ,UŽASSSSSSSSS!!!!!!, ovo sve drage moje ide u propast, živu propast , pa svi nas muljaju i sve ide preko naših leđa, možemo im se na glavu popeti , ali ništa nećemo postići , sami smo , nijedan lječnik nije stao uz nas , nitko nije potvrdio ono što smo mi prolazimo , i kako je nama UŽASSSSSSSSSS!!!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •