-
Drakice, obavlja li on i postupke u priatnjaku ili samo pruža konzultacije? I kada uopće čovjek radi u toj poliklinici...poneki put imam osjećaj da u VV i spava koliko radi? Razmišljam si da ne bi bilo loše otići k njemu na konzultacije privatno. Inače u lipnju sam imala neuspješni IVF, pa mi je tvoja informacija da dr. L radi privatno baš dobro došla.
-
Hej!
Ni sama ne znam kako on sve to stize, i VV i privatno...jel on uopce ide doma!?Ne znam radi li privatno postupke, nisam pitala.Ali, kada je mm bio u ordinaciji kod embriologinje, kaze da mu je ona pokazala aparat s kojim se postupak MPO radi...pa sada...ali, nisam sigurna.Sorry sta ti nisam od vise pomoci
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma