hm, ja sam pitala cure u lab kad su nalazi gotovi, rekle su mi za 2-3 tjedna. možda im se nije dalo radit dok se ne vrate s godišnjeg...ne znam.
a ništa, početkom 9.mjeseca ću se naručiti onda... više nemrem dočekati
hm, ja sam pitala cure u lab kad su nalazi gotovi, rekle su mi za 2-3 tjedna. možda im se nije dalo radit dok se ne vrate s godišnjeg...ne znam.
a ništa, početkom 9.mjeseca ću se naručiti onda... više nemrem dočekati
imam pitanje, nisam se uopce sjetila to dr pitati. U 6 mjesecu sam bila u stimuliranom postupku, pa me zanima koliko je potrebno proći vremena do drugog stimuliranog, da li 6 mjeseci ? ako da, jel to vrijedi i za prirodni nakon stimuliranog ?
Posljednje uređivanje od tulipan83 : 30.07.2010. at 17:13