-
ja vučem dokle ide uglavnom nakon kupanja i onda još malo pokušam jače od tog što ide, ali samo malu zericu tek toliko da ga ne zaboli ili mu bude neugodno. no ako bude potrebe morat ću si zapamtiti tog krausa. bez obzira što sam iz osijeka, ali ako ga toliko hvalite otišla bih i u zg ako nam zatreba.
-
Mi smo to rješavali u "Heleni" nakon što sam čula da su malom od prijateljice na rebru doslovce rukom trgali kožicu. Ovi u heleni su je samo odljepili s nekakvim instrumentom nalik na pletaću iglu sa zavijenim krajem...Prije toga su ga posprejali sa anestetikom...
Problem koji se pojavio je ponovno zaljepljivanje jer on jednostavno nije dao ni blizu nakon toga...A trebalo je uredno nastaviti prevlačiti..Tek sada, godinu dana nakon toga, on svaki dan prevlači sam dok se tuširamo , onoliko koliko može i primjećujem veliki napredak.
Dobro, to nije slučaj klasične fimoze jer mi smo uvijek mogli malo prevući.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma