Ja imam dva decka i oba imaju fimozu. Stariji je bio dva puta narucen za operaciju jer su mi dr rekli da nema drugog nacina i oba puta nas nisu operirali jer je bio prehlađen(ima 4.5g). Mlađi je bio jednom ni njega nisu operirali jer mu je curio nos,a imao je tek 1g pa kao nije hitno. Ja sam sad u dilemi dali uopce muciti djecu s tim jer ni jedan ni drugi zbog fimoze nemaju nikakvih problema! Cak je starijemu bila kozica potpuno slijepljena, a sad vidim da je ima malo viska! Nama su dva pedijatra, urolog i djeciji kirurg preporucili operaciju, ali ja sam jednostavno skepticna sto se tice opce anestezije malog djeteta zbog kozice! Cak sam pitala pedijatricu jesam li ja kriva jer mozda nisam dovoljno navlacila(tako su me druge mame uvjerile), ali kad je rijec o fimozi samo navlacenje nema nekog utjecaja. Mislim da cemo mi pricekati sistematski za u skolu i tada to rijesiti!