Pokazuje rezultate 1 do 50 od 298

Tema: smeđi iscjedak, krvarenje i duphaston tablete

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    13

    Početno

    I ja se nadam,svi zivimo za te trenutke ) ti mi javi kako stvari kod tebe stoje i kako sve lipo ide nabolje s trudnocom.
    A mi se cujemo obavezno !!!!!!!!

  2. #2
    Ester avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    52

    Početno

    Evo da zaključim i svoj slučaj, da ga konačno zatvorim, nažalost ne s dobrim krajem kojemu se svi nadamo. Od početka trudnoće sam imala hrpu problema, o kojima sam ponešto i navela u postovima u sklopu ove teme, i taman kada je krvarenje stalo, a znaci trudnoće su se ponovno vratili (mučnina i mlijeko), na ultrazvuku je utvrđeno da je dijete mrtvo, malo srce je zauvjiek prestalo kucati. Ne mogu Vam opisati taj strašan osjećaj, po prvi puta sam na pregled otišla bez straha, samo s upitom što ću ovaj puta vidjeti koliko je moj maleni, jer sam mu već samoinicijativno odredila spol i dala ime, narastao. Jedino što mogu reći da je sreća u nesreći što sam kraj sebe imala divne ginekologinju dr. Klaić iz poliklinike Harni čija je ljudskost olakšala mi jedne od težih tenutaka u mom životu. Isto tako sam imala sreću s dr. Dubovečakom iz Sisačke bolnice i njegovim osobljem koje je učinilo sve da me utješi i pomogne koliko je to moguće. To je kraj moje priče, zapalila sam svijeću za moju dušicu koja više nije sa mnom i zbog čega se osjećam užasno usamljeno i beskrano tužno. Sretna sam utoliko što sam naišla na ljudsku toplinu i stručnost koja mi je olakšala prve teške trenutke. Eto to je kraj moje priče s mojim malim Georgom....

  3. #3
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    draga Ester,
    za tebe i tvog , puno pusica

  4. #4
    Ester avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    52

    Početno

    Hvala, treba krenuti dalje, a to je prilično teško....

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    pula
    Postovi
    11

    Početno

    bok žemmmske...
    evo da ja napišem kako se meni sve to izdogađalo...bila sam u 11 tj T.i sve mi je išlo super odlicno...prokrvarila sam dok sam spavala,i to jako,bilo je i dosta ugrušaka,..otišla na hitnu...pregled,ultrazvuk,bebač još tu,srce kuca,sve u redu...ostavili su me u bolnici 5 dana...pila sam i još uvijek pijem 6 tableta dnevno duphastona,kada su me odpustili otišla sam kod svog ginrk,on mi je propisao i dalje duphastone u istoj kolicini i vaginalete plymicol...sada sam 12 tj.+4 dana...ležim...dižem se samo za wc i jesti...međutim jako sam zabrinuta,jer niti 1 dokt mi nije mogao reci o cemu se radi,zašto je došlo do krvarenja...još uvijek krvarim,na dnevnom ulošku veoma malo,ali na toalet papiru ima dosta,ponekad je jako tamna krv,a ponekad sviježe crvena...tako da mi više ništa nije jasno ((( imam pregled za 10 dana....pokušavam bit pozitivna i ne mislit negativno,ali ponekad me ponese btw..prva trudnoca
    ima li tko kakve savijete?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Može li pomoć...trudna sam 7 tjedana i bebino srce već kuca...saznala sam za to u utorak i pošto sam imala krvarenje dobila sam tablete daphaston koje uzimam tri put na dan po 1, i krvarenje mi je ugl takvo da ga ima samo na papiru kada se obrišem nakon mokrenja, i imala sam obilnije krvarenje prije toga 3.11 ali ugl samo kad se obrišem...doduše znalo se pojavit i na dnevnom ulošku povremeno kada se saginjem ako nešto radim...no otkad sam u utorak saznala za trudnoću ugl samo na papiru se pojavljuje...no jučer sam se opet malo više saginjala jer sam nešt radila po kući i nakon ručka sam osjetila kapljice krvi da mi izlaze i otišla sam na wc i vidjela doslovce 2 kapi na gaćicam---smeđe ugl i malo smečkaste krvi je izašlo s mokraćom i nakon tog sam opet stavila opet dnevni uložak i tamo je opet bilo samo 2 kapi smeđe krvi i nakon toga ugl opet samo kada se obrišem nakon mokrenja... trebam li se brinuti za to ???štite li te tablete duphaston moje dijete???hvala

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    3

    Početno cao

    sta da radim trudna sam 9 tj i jutros sam isla mokrit i ono roza krv kao kad trebas dobit mengu i onda kad god idem u wc sad je nako malko smede dobila sam
    duphaston i malo me stomak boli jel to opasno sam da bebu neizgubim pomozite mi

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    3

    Početno

    hvala hvala ev jutros nista al me jos malo stomak boli nak grcevi

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •