Stranica 4 od 7 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 314

Tema: Vježbajmo u trudnoći!

  1. #151

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    2

    Početno Pitanjce

    Zašto set maknuli moj post o vježbanju u Koprivnici?

  2. #152
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,742

    Početno

    cure, svakako vježbajte u trudnoći (naravno, ako smijete), meni je evo beba sad skoro 6 tjedana i super se osjećam, imam MIŠIĆE :shock: tako da vjerujem da je i pilates pridonio brzom oporavku
    izgledam bolje nego prije trudnoće 8)
    a vjerujem da i dojenje tome isto pridonosi

  3. #153
    storiatriste avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    284

    Početno

    U Splitu, u klubu trudnica, vježbe za trudnice 2x tjedno 220,00kn.

  4. #154
    luna82 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    89

    Početno

    Nadam se skorašnjoj trudnoći i imam pitanje vezano za ovu temu. Naime, idem dvaput tjedno na aerobic. I nemam pojma što napraviti kad ostanem trudna. Mislim da bih mogla nastaviti vježbati jer mi aerobic nije nešto strašno naporan. (Nije step, pa mi to više dođe kao da plešem.) Živim u manjem gradu i kod nas nema programa za trudnice. Mogla bih se jedino prebaciti s aerobica na pilates, koji isto nije za trudnice nego obični. Još me zanima u čemu je razlika između običnog pilatesa i onog za trudnice? Jel bi se moglo vježbati i običan pa određene vježbe preskočiti?
    I naravno, sve to uz pretpostavku uredne trudnoće i konzultacija s liječnikom! Zasad samo ovako hipotetski prikupljam informacije da vidim vaša iskustva.

  5. #155

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    146

    Početno

    Ja sam pre trudnoce dosta vezbala i sada mi vezbe mnogo nedostaju.
    Pitala sam ginekologa za pilates u trudnoci, ali mi nije odobrio, vec samo setnju.

  6. #156
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,845

    Početno

    Cure,
    ja vježbam u Goky-u u Španskom (kod Karting centra) i zadovoljna sam, UTO i ČET u 17:30h, sat vremena, dobro se istegnemo a bome i čavrljamo cijelo vrijeme

    Cijena je 250 kn mjesečno.

  7. #157
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj Anja7 prvotno napisa
    Ja sam pre trudnoce dosta vezbala i sada mi vezbe mnogo nedostaju.
    Pitala sam ginekologa za pilates u trudnoci, ali mi nije odobrio, vec samo setnju.
    zašto?imaš neki problem ili?
    meni se posteljica podigla i odmah je dr rekla, ajd sad si mirna, moš vježbat jer sam jaukala što ne smijem

  8. #158
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    Citiraj luna82 prvotno napisa
    Nadam se skorašnjoj trudnoći i imam pitanje vezano za ovu temu. Naime, idem dvaput tjedno na aerobic. I nemam pojma što napraviti kad ostanem trudna. Mislim da bih mogla nastaviti vježbati jer mi aerobic nije nešto strašno naporan. (Nije step, pa mi to više dođe kao da plešem.) Živim u manjem gradu i kod nas nema programa za trudnice. Mogla bih se jedino prebaciti s aerobica na pilates, koji isto nije za trudnice nego obični. Još me zanima u čemu je razlika između običnog pilatesa i onog za trudnice? Jel bi se moglo vježbati i običan pa određene vježbe preskočiti?
    I naravno, sve to uz pretpostavku uredne trudnoće i konzultacija s liječnikom! Zasad samo ovako hipotetski prikupljam informacije da vidim vaša iskustva.
    Nakon što mi je gin odobrio vježbanje vježbam po knjizi Vježe za trudnoću, a i idem kod autorice na vježbe u Makronovu (počela u 16om tjednu).

    Knjiga mi je super, vježbe su po tromjesečima i zaista svakodnevno uživam u njima. Puno su mi pomogle kada sam imala mučnine (od 6 do 22 tjedna!!!)

    Možda imaš u knjižnici za posuditi.

  9. #159

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    146

    Početno

    Krumpiric
    Za sada nemam problem. Jedino sto sam ranije imala operaciju mioma na materici,pa mi je zakazan carski rez. Ne znam zasto mi je rekao da sacekam jos malo.] :?

  10. #160
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj the enchantress prvotno napisa
    Citiraj luna82 prvotno napisa
    Nadam se skorašnjoj trudnoći i imam pitanje vezano za ovu temu. Naime, idem dvaput tjedno na aerobic. I nemam pojma što napraviti kad ostanem trudna. Mislim da bih mogla nastaviti vježbati jer mi aerobic nije nešto strašno naporan. (Nije step, pa mi to više dođe kao da plešem.) Živim u manjem gradu i kod nas nema programa za trudnice. Mogla bih se jedino prebaciti s aerobica na pilates, koji isto nije za trudnice nego obični. Još me zanima u čemu je razlika između običnog pilatesa i onog za trudnice? Jel bi se moglo vježbati i običan pa određene vježbe preskočiti?
    I naravno, sve to uz pretpostavku uredne trudnoće i konzultacija s liječnikom! Zasad samo ovako hipotetski prikupljam informacije da vidim vaša iskustva.
    Nakon što mi je gin odobrio vježbanje vježbam po knjizi Vježe za trudnoću, a i idem kod autorice na vježbe u Makronovu (počela u 16om tjednu).

    Knjiga mi je super, vježbe su po tromjesečima i zaista svakodnevno uživam u njima. Puno su mi pomogle kada sam imala mučnine (od 6 do 22 tjedna!!!)

    Možda imaš u knjižnici za posuditi.
    meni su te vježbe nekako prelagane
    njih nakon prava vježbanja napravim samo jer su kao dobre za trudnice. :/

  11. #161

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    1,276

    Početno

    postoje kakve vježbe u zaprešiću? ili zapadni dio grada?

  12. #162
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    ja tražila i najzapadniji je Goky.

  13. #163

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    1,276

    Početno

    hvala

  14. #164
    luna82 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    89

    Početno

    the enchantress, hvala!

  15. #165
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,845

    Početno

    Kejt, imale smo curu iz Zaprešića na vježbama u Goky-u, dolazila je na vježbe bez obzira što je imala malu curicu doma, a sad je dobila i blizance :D :D :D

  16. #166

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Vinkovci
    Postovi
    10

    Početno

    Ne znam gdje bih se drugdje 'isplakala' pa ostavljam ovdje: danas je u Vinkovcima trebala započeti radionica s vježbama za trudnice i, nećete vjerovati - ja sam se jedina pojavila! Stvarno mi je žao. Ako ima ovdje netko iz Vk, a da je zainteresiran, molim neka se javi.

  17. #167

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    154

    Početno

    ne znam piše li negdje kakve se vježbe izvode u trudnoći. ima li nešto što mogu kod kuće, sama? ne bi htjela pretjerati, pogotovo jer se ne smijem naprezati. što je s jogom i nekim vježbama pilatesa?

  18. #168
    migoh avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zg - istok
    Postovi
    578

    Početno

    informacije radi , dm po novome ima babybonus program i za trudnice .
    Na blagajni se popuni nekakva prijavnica te se na poklon dobije dvd sa vježbama za trudnice

  19. #169
    EvaMONA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Jel netko već vježbao po tim DM vježbama?

  20. #170
    migoh avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zg - istok
    Postovi
    578

    Početno

    Ja nisam jer fakat nemam sada pred kraj trudnoće volje , ali čekat će na sigurnom za sljedeću

  21. #171

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Sarajevo/Zagreb
    Postovi
    436

    Početno

    Ja idem na trbušni ples i ići ću i dalje s velikim trbuhom.
    :D
    Jedva čekam da počne sezona. :D

  22. #172

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    5

    Početno

    Da li ima pilates za trudnice negdje u Rijeci?

  23. #173

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb Dubrovnik
    Postovi
    2

    Početno

    Zna li netko gdje se moze vjezbati u Dubrovniku?

  24. #174
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,187

    Početno

    negdje sam pročitala nešto o DVD-u sa vježbama za trudnice.
    Jel ima to itko? neka dobra duša koja bi to spržila i poslala mi

  25. #175
    linolina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    ST
    Postovi
    879

    Početno

    što treba napraviti za dobiti taj dvd iz DM-a?

  26. #176
    mala nada avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Umag
    Postovi
    224

    Početno

    Dođeš u dm i pitaš na kasi za dvd.Ona će ti dati prijavnicu te kad ju popuniš dat će ti dvd.
    Vježbe su dobre.Vježbam 2 puta tj.i poslije se osjećam super.

  27. #177

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    116

    Početno

    super sto ima sve ovo na jednom mjestu

  28. #178
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    evo i ja vježbam po CD-u iz DM-a, vježbe traju točno pola sata, vježbam svaki dan + nekoliko puta tjedno i yoga. Super se osjećam i namjeravam tako do kraja. (i vježbati i super se osjećati! )

  29. #179

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    34

    Početno

    Je li znate da li se i ove godine može dobiti taj CD u DM-u??

  30. #180
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,770

    Početno

    Jagoda 1711, dođeš u DM i kažeš teta, ja sam trudna, da ti papir koji ispuniš , da ti CD i poklon bonove!

  31. #181

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    34

    Početno

    Jelena.O hvala

  32. #182

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure,
    ja vježbam u Goky-u u Španskom (kod Karting centra) i zadovoljna sam, UTO i ČET u 17:30h, sat vremena, dobro se istegnemo a bome i čavrljamo cijelo vrijeme

    Cijena je 250 kn mjesečno.
    Hej i ja bi krenula tamo vježbati...U kojem si mjesecu trudnoće krenula vježbati kod gokya? ja sam u prvom tromjesečju i rekao mi je doktor da mogu vježbati. Jel je rano da krenem na te vježbe za trudnice? vidim na slikicama od gokya da su sve cure tamo malo duže već trudne...

  33. #183
    Fae avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    510

    Početno

    Meni je dala krivo...ispunila sam taj papir za trudnice, a kad mi je seka išla po cd dobila nekakve testere za bebi kremice i šta ti ja znam...nešto kao za bebu do 1g..... :/
    Posljednje uređivanje od Fae : 22.02.2010. at 16:12

  34. #184

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    2

    Početno predavanje za trudnice i mlade mame

    dobar dan svima,
    zanima me da li itko išta zna o predavanju za mlade mame i trudnice ovu subotu u 15h, prof Gruden i neka dr Marton....? nesto sam procitala u letu, al ne znam ni gdje se odrzava...
    Hvala

  35. #185

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    88

    Početno

    poz svima....

    ja se spremem već duže vrijeme na jogu, pilates bilo šta...Pa me zanima dali ima šta u centru grada ili TRešnjevkva.
    Vidjel sam na stranici studio Tao da ima i u Domu sportova to bi mi bilo idealno pa me zanima ide li tko možda???
    Ili centar grada, hvala puno

  36. #186
    lugo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    74

    Početno

    evo tu centar:
    http://www.vitalizacija-kolic.hr/index.htm

    ja sam tamo išla u prvoj trudnoći i bilo mi je super
    jako mi je puno pomoglo, općenito
    sad doma vježbam (kad mi se da) i to uglavnom što sam tamo naučila vježbice

    a za jogu imaš tu isto imam jako dobro iskustvo:

    http://www.sanghayoga.hr/ver3/index.php?lang=hr

  37. #187

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    46

    Početno

    Instruktorica sam pilatesa, no otkad sam trudna ne drzim pilates zbog nekih vjezbi i zbog disanja koje je po meni too much za plod. (pogotovo kad drzis pilates, znatno "intenzivnije" radis nego kad vjezbas doma). Ali sam uzela iz pilatesa puno vjezbi koje radim doma ujutro i navecer, te iz knjige "Natural pregnancy book" koja mi je u ovoj trudnoci (drugoj) svojevrsna "biblija" za puno stvari. Inace, buduci sam u prvoj trudnoci bila u Zagrebu i buduci tamo ima bazen koji mi je donekle odgovarao sto se tice cinjenice da ga relativno dovoljno ciste (tako je bilo prije 8 god) - Sheraton, redovno sam odlazila na plivanje i preporucam to svakoj trudnici jer sam se izvrsno osjecala. Sad mi jako fali, ali buduci sam u Puli, na moru, uskoro cu se kupati u moru.

  38. #188

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    88

    Početno

    evo mene opet...ja nikako da krenem a čula sam sve preporuke za vitaliztaciju kolić ali kako sam jedan tjedan do 16 a drugi do 19 h isla bi mjesečno 2 tjedan tako da mi i nije nesto...
    Dali netko zna u užem centru dali ima šta možda???
    Neki kazu da mi je sada sa 18+ kasno krenuti sa vježbanjem????

    A do tada sam na dm dvd koji mi je SUPER treba Vam mala lopta za pilates i velika i štap...
    Dali netko zna gdje ima mala pilates lopta za kupiti?

  39. #189

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    88

    Početno

    upravo sam našla Trešnjevka bodyelemnt imaju yogu samo subota u 12 h...taman mi pase ima još dobrovoljki sa Trešnjevke????

  40. #190

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    2

    Početno

    Da li netko zna za organizirano vjezbanje trudnica na podrucju Savice, Trnja, Novog Zagreba?

  41. #191
    Hera avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Vž županija
    Postovi
    509

    Početno

    Malo dižem ovu temu.

    U prošloj trudnoći sam vježbala u Varaždinu u 9 mjeseci i to mi je puno pomoglo (posebice što mi je početak trudnoće donio puno ležanja, pa sam se osjećala "zaležano" i time povratila snagu).

    Koliko znam, oni nakon preseljenja u novi prostor više ne organiziraju vježbe, radi prostora, zna li netko da li na kom drugom mjestu u Vž ili okolici postoji organizirano nešto slično?

    Malo sam guglala, ali nisam ništa našla..

  42. #192

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5

    Početno

    Upravo sam dobila današnju ponudu od Kolektive za popust na mjesečnu članarinu (plaća se 99kn umjesto 300kn) za Prenatal vježbe 2xtjedno u centru Apolon.
    Apolon se nalazi u Derenčinovoj ulici u blizini Kvatrića i imaju stalno u ponudi Prenatal vježbe za trudnice http://apoloncentar.wordpress.com/
    Ako niste već učlanjeni u Kolektivu, možete to vrlo jednostavno učiniti odmah i iskoristiti današnju ponudu http://hr.kolektiva.net/zagreb?o=122
    Ne mogu ništa reći za Apolon jer je ova informacija o njima i meni nova ali za Ivu Kolić imam same pohvale (osobito za termine koje ona osobno vodi) jer sam tamo vježbala u prvoj i drugoj trudnoći i bila sam jako zadovoljna.

  43. #193
    Hera avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Vž županija
    Postovi
    509

    Početno

    Evo, čisto ako bude koga još zanimalo. Uspjela sam saznati jedino da vježbi u Vž nema više, samo u Čk na bazenima, a trebalo bi biti opet u Vž od jeseni..

  44. #194
    crazyellff

    Početno

    ja ne mogu virovat da niko nema nikakve informacije za zadar?? ja bi baš nekakve trudničke radionice, vježbe što li. jer inače mogu i u teretanu.
    al pošto san trtaroš samo takav, no way! nije moguće da zadarske trudnice ne vježbaju??? =(

  45. #195
    Elluna avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    90

    Početno

    Krenula na Prenatal Pilates u Sixth Sense.
    Malo su skuplji - 350kn 2xtjedno,
    ali nas je zato 3 u grupi, tako da se instruktorica može svakoj posvetiti,
    pa nema varanja, krivog vježbanja itd..
    + Vježbe stvarno nisu preteške, ali opet niti prelagane - točno taman.
    Nisam prije vježbala, a nije mi teško pratiti tempo i izmorim se,
    ali ne umirem od bolova slijedeći dan niti me išta smeta/boli...

  46. #196

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    11

    Početno

    i mene bi to zanimalo....

  47. #197

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    12

    Početno

    U Zgb, centar grada ima vjezbanje za trudnice u aerobic centru MGM, Palmotićeva, www.mgmbodyart.com, 2x tjedno cca 250 kn.
    U zapadnom dijelu grada u Polklinici Podobnik ima također vježbanje za trudnice, 2x tjedno, 300 kn (da, mogu dolaziti i trudnice koje ne vode trudnoću u klinici niti ne namjeravaju tamo roditi). Za dodatne informacije najbolje nazvati direktno u Polikliniku.
    Međutim obe opcije imaju trenutno ljetnu stanku tako da tek od 01. 09. počinju ponovo.

  48. #198
    Arya avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    192

    Početno

    jel zna netko za kakvo vježbanje u Novom Zagrebu ili u blizini Savskog mosta? (Savska, Knežija..)
    Posljednje uređivanje od Arya : 03.09.2010. at 13:15

  49. #199
    Shiny avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,043

    Početno

    Je li netko možda krenio na vježbe kod Ive Kolić u Zg?

  50. #200
    hejena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    73

    Početno

    Ako netko sazna za neke vježbe u Varaždinu pliz neka ovdje to objavi jer me baš zanima a ne znam gdje se raspitati..

Stranica 4 od 7 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •