Citiraj Tiziana prvotno napisa Vidi poruku
Prvih mjesec dana trebat ce ti tanke pamucne tutice dugih rukava, one koje imaju i stopalo ukljuceno bez obzira sto vani gori. Bebe imaju drukciju termorgulaciju, osim toga ne krecu se i uglavnom spavaju prva tri tjedna. Haljinica ti ne treba dok god ne hoda.
Veliki X.

I ništa što stišće, nikakav lastik , ni ukrasi. Što jednostavnije i lagano. A koža mora biti pokrivena bar prvi mjesec dana, i glavica isto, jer je silno osjetljiva.

I novorođenče ( prvih 28 dana života) nema razvijenu termoregulaciju. Ono je naviklo na 37 stupnjeva u maminom trbuhu i toplina mu ne smeta. Hladnoća smeta. I to jako. Novorođenčetu treba toplina i mamin zagrljaj i hrana kad god ju poželi. I mir, neka se polako privikava na ovaj divan novi svijet u koji je došlo.

Ima vremena za Baby Armani i mirise i pokazivanje nasljednika .
Rodila sam 31.7 jednog vrelog ljeta i van nismo izlazili ako nije bebina koža bila prekrivena Po kući može biti u bodiću, ako nema klime u stanu. Naravno da se ne izlazi od 10 do 18, ali to se podrazumijeva.