podizem,

mi samo prestali prije 10 tak dana sve podoje osim večernjeg za uspavljivanje smo ukinuli lako i manje vise na njenu inicijativu. Ovo večernje smo ukinuli na moju inicijativu - i sad imamo problema sa uspavljivanjem ali o tome ću kasnije jer imam urgentniji problem.

Za svog dojilačkog staža (2 god 8 i pol mjeseci) nikad nisam imala prepunjene dojke tvrde dojke isl. Mi smo se jako borili da uspostavimo laktaciju. Jučer popodne lijeva dojka me je počela jako boljeti trne mi lijeva ruka, boli me pod pazuhom. Nemam kvržicu nemam crvenila nemam temperaturu...samo me boli jako i lijeva dojka mi je znatno veća od desne Sinoć sam stavila kupus malo je pomoglo ali jutros je ista priča. Savjeti molim zvat cu SOS telefon nakon 15 zvat ću našu pedicu ( ali i ona radi nakon 15 a prodojeća je).
Da li je to uopće zbog prestanak dojenja? I da i u periodu kad je L sikila jako često ja nikda nisam mogla izdojiti više od par kapi razmisljala sam da probam izdojiti tu dojuku ali me boli pa me strah a i mislim da kao i obično neću uspjeti izdojiti ništa.
Kojem liječniku se obraća kod ovakvih problema?