Stranica 4 od 10 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 461

Tema: Home made igračke - od ideja do fotki

  1. #151
    sandra-zvrk avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Jastrebarsko
    Postovi
    887

    Početno

    hvala SikaPika i V. šalje pusu tebi i Maši čagerici!!
    A skoro je i Maši ročkas.sigurno se i kod vas svašta sprema.
    evo vam malo torte da se zasladite.ta je za malene od griza i malina, a za velike je ova.

  2. #152
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    kućica je super (i sretan ročkas ponosnoj vlasnici kućice )
    samo pitanje: jesi to spojila više kutija za gradnju ili gdje si našla tako veliku kutiju???!!??

  3. #153
    sandra-zvrk avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Jastrebarsko
    Postovi
    887

    Početno

    to je mm nabavio ooooogggggrrrromnu kutiju koja je od debelog kartona s posla i to na jedvite jade su mu dali. odmah sam mu rekla da mi nabavi još jednu od koje ću jednog dana složiti kuhinju, ali za to ima vremena.

  4. #154
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    Sandra, sjajne si torte napravila!
    Joj da, u glavi smišljam kakvu ću tortu složiti. I ja planiram od griza prvi dio, pa sloj voća, pa žgance, nek se šareni a gore iskombinirati vrhnje i sir i nekako nacrtati špricom puža (dijete ludo za puževima)...
    Uglavnom, noćima ne spavam , sva sam u slatkim mukama... za sam rođendan ću probati izvesti planove u djelo, a za proslavu, 31. 7. ću se valjda izvještiti (iako sam sigurna da će me mnogi isprdati jer eto, dijete ima napokon godinu pa nek jede slatko... uh, sad sam malo otišla u oftopičarenje...)
    jesi radila tortu za V. po nekom receptu ili onako, od oka... ako imaš recept, ajd pošalji pp
    danas sam joj radila puding od grožđica, jabuka, riže, prosa i malo gustina... jako joj se svidjelo...
    Posljednje uređivanje od SikaPika : 20.07.2010. at 02:59

  5. #155
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    sad sam gledala fotke, Valentina se čini tako velika i starija i još s toliko kose, ajme... a onda sam došla do fotke na kojoj je držiš i skužila da je ona zapravo mala mamina beba

  6. #156
    sandra-zvrk avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Jastrebarsko
    Postovi
    887

    Početno

    Citiraj SikaPika prvotno napisa Vidi poruku
    sad sam gledala fotke, Valentina se čini tako velika i starija i još s toliko kose, ajme... a onda sam došla do fotke na kojoj je držiš i skužila da je ona zapravo mala mamina beba
    divovi!!!
    da rodila se sa puno kose i dlakavim leđima i guzom- ma majmunče. a recept za tortu je iz glave.dok nisam krenula nisam znala kaj radim, a obzirom da su aktualne maline koje obožava onda su one igrale glavnu ulogu. Guba mi je ideja za puža- eto sad mi došlo da idem radit puža. ne dolazim do daljnjeg na ovaj topic!

  7. #157

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Citiraj sandra-zvrk prvotno napisa Vidi poruku
    mrvna slikice za zid su ti preslatke! na šta si slikala ili što već radiš? Ja sam svojevremeno radila decopague tehniku, ali sad nemam kad.
    hvala Slikala sam akrilom na platna i na izrezane komade lesonita - jako praktično, glatka je površina, puno jeftinija varijanta od platna. Ni ja nemam vremena uz Luciju, koristim gužvu kad spava (ako ja ne zaspem u međuvremenu).
    Posljednje uređivanje od Mrvna : 20.07.2010. at 15:51

  8. #158
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    NIje ništa specijalno, ali ajde da i ja nekreativna pridonesem ovoj temi: u bočicu od cedevite (ona s vodom koju samo otvorite pa se izmiješa sok) usula sam nekakvu sitnu tjesteninu (sličnu riži), maknula omot od cedevite i dobila zvečku.. Htjela sam je pofarbat ali Sari je ovako prozirna zanimljivija jer vidi unutra kako se kreću zrna dok ona "svira".Skroz fora izgleda i super sjedne u ruku, Sara je oduševljena i hoće još jednu.

  9. #159
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj Mrvna prvotno napisa Vidi poruku
    hvala Slikala sam akrilom na platna i na izrezane komade lesonita - jako praktično, glatka je površina, puno jeftinija varijanta od platna. Ni ja nemam vremena uz Luciju, koristim gužvu kad spava (ako ja ne zaspem u međuvremenu).
    je super su slikice

  10. #160
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Citiraj klaudija prvotno napisa Vidi poruku
    NIje ništa specijalno, ali ajde da i ja nekreativna pridonesem ovoj temi: u bočicu od cedevite (ona s vodom koju samo otvorite pa se izmiješa sok) usula sam nekakvu sitnu tjesteninu (sličnu riži), maknula omot od cedevite i dobila zvečku.. Htjela sam je pofarbat ali Sari je ovako prozirna zanimljivija jer vidi unutra kako se kreću zrna dok ona "svira".Skroz fora izgleda i super sjedne u ruku, Sara je oduševljena i hoće još jednu.
    Ovo mi imamo! Samo sam ja unutra stavila rižu, a u drugu crvenu leću. Sad mi pada na pamet da se može staviti i suhe polovice graška - zelene.

  11. #161
    mamaShe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb, blizoo zoo
    Postovi
    575

    Početno

    Dakle!
    I ja se pitam kako mi je ovo do sada promaklo!
    Sandra-zvrk, svaka čast na kreacijama, idejama i izvedbi! Kako samo uspjevaš kraj djeteta?
    Mrvna, koje slike! Oduševljena sam!

    Zbilja, cure, pomažete mi. Ja sam perfekcionist. I ako sve nije savršeno: od okolnosti do materijala, onda ni ne krećem u akciju. A najčešće je upravo tako: ili se cure svađaju, ili dečko traži pažnju ili svo troje traže pažnju, ili ja tražim pažnju... . Dobro, malo se šalim. Ali videći ove sve stvarčice.. a živati znam, dekupaž (ili kako se već piše) znam, kuhati znam, radila sam i ono tijest koje spominje litala, a opet, najčešće završimo na crtićima. Otužno.

    Morat ću češće svraćati na ovaj pdf.

    Eto, ipak da se pohvalim: radila sam one kekse sa prozirnom sredinom za Božić. Super su. I kugle za bor od špage. Ali nikako da cure pustim u taj film. Daj, mama, opusti se!

    Ajd, hvala, ugodan (kreativni) vikend svima!

  12. #162
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    bobica gdje si kupila te 3d linere? Imam hrpetinu čaparica koje zahtjevaju ABS

  13. #163
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Misli da ih imaš u Intersparu..

  14. #164
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Počela sam skupljati raznorazne otpatke-materijale za kreativnost, ali uopće nemam ideja.. U planu mi je izrada kuhinjice od kartona, ali ne znam otkud bi krenula.

    Kako dobijete inspiraciju za napravit nešto?

  15. #165

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    705

    Početno

    Citiraj kljucic prvotno napisa Vidi poruku
    bobica gdje si kupila te 3d linere? Imam hrpetinu čaparica koje zahtjevaju ABS
    ja sma ih kupila u Hobby dućano - Chemaco (nemam pjma kak se piše) u Zagrebu,
    u interšparu ih nisam vidječa - pazi d apiše da su za tekstil - interšpar obično ima one za staklo - a isto im je pakiranje!

  16. #166

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    181

    Početno

    Ja sam jako smotana u rukama ali imam veliku volju. Naime imamo oooogromnu kutiju duguljasta pravokutna oblika od koje bih htjela napraviti autobus s vratima, prozorima, unutra volan koji se može vrtjeti itd. Napravit ćemo i malu kućicu od male kutije za cipele koja je neobično čvrsta i kompaktna.
    E sad, zanima me čime da bojim po tome? Da mi to sve bude smeđe odnosno boje kartona a prozore, vrata, cvijeće itd. da crtam? Čime vi to crtate - flomasterom, markerom, temperama??? Čime bih mogla prebojati cijelu kutiju u žutu boju autobusa ili bijelu boju kuće? Temperama? Nemojte mi se smijati...

  17. #167

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    705

    Početno

    ja sam velike površine bojala bijelim krečom i u njega bi umutila one jeftine tinte za kreč
    to je ispadalo jako jeftino a moglo se puno obojati
    ne znam samo da li se nakon nekog vremena kreč sa papira trusi?!?! hm , stvarno se ne sjećam!

    postoji još i opcija 'oblačenja' kartona u kolaž papir - 'metodom klamanja'
    može se kupiti jeftini jednobojni papir za zamotavanje poklona i on se može ljepiti papirom za tapete ili drvofiksom

    eto toliko za sada - bilo bi dobro da i drugi nabroje neke svoje ideje pa da ih imamo na hrpici!

  18. #168
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Citiraj Bobica prvotno napisa Vidi poruku
    ja sma ih kupila u Hobby dućano - Chemaco (nemam pjma kak se piše) u Zagrebu,
    u interšparu ih nisam vidječa - pazi d apiše da su za tekstil - interšpar obično ima one za staklo - a isto im je pakiranje!
    Hvala! Bila sam u Chemacu, ali su me čudno gledali, ali ni ja nisam baš najbolje objasnila šta tražim. Probat ću ponovno. A budem skočila i do Spara.

  19. #169
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    eliot, pogledaj malo prethodne postove, mislm da je netko naveo nekoliko linkova o izradi igračaka od recikliranih predmeta

  20. #170
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    eliot, pogledaj malo prethodne postove, mislm da je netko naveo nekoliko linkova o izradi igračaka od recikliranih predmeta

  21. #171

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    705

    Početno

    Citiraj kljucic prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala! Bila sam u Chemacu, ali su me čudno gledali, ali ni ja nisam baš najbolje objasnila šta tražim. Probat ću ponovno. A budem skočila i do Spara.
    to su boje za tkaninu - i one nemaju pojma da se može koristiti za čarapice!?
    kad sam im ja rekla za šta će mi biti one su se čudile?!?!? ali ja sam ih isprobala i rade
    ček da nađem link na sliku !

  22. #172

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    705

    Početno

    marabu

    evo ovako izgleda tubica pa traži - biće lakše!

  23. #173
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    bobica hvala. Bila sam u Sparu i kupila Tulip pa ćemo vidjeti kako će ispast. Taj se ne treba ništa tretirati, samo se posuši.

  24. #174

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    705

    Početno

    Citiraj kljucic prvotno napisa Vidi poruku
    bobica hvala. Bila sam u Sparu i kupila Tulip pa ćemo vidjeti kako će ispast. Taj se ne treba ništa tretirati, samo se posuši.
    e sad nisam ziher za Tulip - mislim da se ne napuhne tako jako ako se ne 'zapali' malo! ajde javi kako je ispalo! imam i ja neke Tulipane ali ne sjećam se jesam li ih koristila!

    danas sam našla u Algoritmu neke - multi acrylic paint 12kn kom - piše da su 'multi-surface' - za više površina ali nisu nabrojane - jel zna netko, može li to na tkaninu ili da probam ja pa da vam javim?!

  25. #175

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    705

    Početno

    evo šta sam ja našla o Tulipima - zanemari ekavicu - izvor je jedna .rs stranica - informacija je važna!
    http://www.ars.rs/hobi/tulip3d.php


    'Ukoliko želite još veći 3D izgled boje (PUFFY),sačekajte 24 sata nakon nanošenja boje,a onda vašu kreaciju pređite peglom na paru.Od količine pare će zavisiti i obim boje.Lice okrenite prema mekom peškiru,a peglom pređite preko naličja tkanine.Efekat će biti fantastičan!'


    mene je inače mučilo što nemam vremena ni volje sjediti kraj čarapica sa fenom u ruci i napuhavati boju , a ako to činim sa peglom preko papira za pečenje onda mi se ne napuhne dovoljno jer pegla malo 'stisne' boju svojom težinom, e sad ovo sa mekanim ručnikom zvuči moguće!
    ajde se ti ljepo primi posla pa mi javi!

  26. #176
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Evo, danas ću. Taman popodne prođe 24 sata od nanošenja.

  27. #177

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    705

    Početno

    Citiraj kljucic prvotno napisa Vidi poruku
    Evo, danas ću. Taman popodne prođe 24 sata od nanošenja.
    zanima me hoće li biti 3D bez napuhavanja! ako da to je onda suuuper
    Tulipa inače ima u Algoritmu u Av Mallu - pa ih onda možda ima i po drugim dućanima!

  28. #178

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    705

    Početno

    čekaaaaammmm

  29. #179
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    samo da kažem da mi je tema super i da me inspirirala za izradu kućice za lutke ( tema o izradi kuhinjice uspjela me inspirirati da ju kupim ). Nije spektakularna ali koliko je bilo vremena, materijala i znanja ispala je čisto solidno. Koristila sam i samoljepljive tapete i takav kolaž papir ali sam na kraju sve stranice prelijepila sa sličicama Jagodica Bobica i sad mi je baš fora ( srećom pa smo imali toliku hrpu sličica ), tak da ako imate višak sličica evo vam ideja .

  30. #180
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    bobica evo, napravila sam kako si opisala i zadovoljna sam sa trodimenzionalnošću. Sutra čarapice idu na probnu vožnju!

  31. #181

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    705

    Početno

    čekaj, kako si radila - ja nisam radila sa Tulipima! nemam pojma kako se ponašaju kad se osše - čime si ih napuhala ili su se sami napuhali!

    Inače , ja sam sad u fazi crtanja Hello Kitty na obični bijeli body!
    we Kitty

  32. #182
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Nacrtala (povukla sam par debljih crta na stopalu čarapice), osušila 24 sata i naparila peglom. Dakle, ništa se ne treba napuhavat. E sad, pošto se radi o čarapicama, sigurna sam da će se trodimenzionalnost smanjit pod njegovih skoro 9 kila vrlo brzo tak da mislim da taj postupak sa peglom nema u ovu svrhu previše smisla, ali za neke aplikacije koje neće biti pod pritiskom, dapače.

  33. #183

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    705

    Početno

    e to me zanimalo
    jer one što sam ja imala marabao ili tak nekako se napuhavaju peglom i budu debele gumene crte i nisu se stisnule od Bubinih malo više od 9kg (to je dama pa da ne velim javno koliko ima kila) hihihih

  34. #184

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    705

    Početno

    poglete ove male kućice
    nisam probala - ali čine se ok

    kuce

  35. #185

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    705

    Početno

    Citiraj kljucic prvotno napisa Vidi poruku
    bobica evo, napravila sam kako si opisala i zadovoljna sam sa trodimenzionalnošću. Sutra čarapice idu na probnu vožnju!
    kako je prošla probna vožnja?

    ja sam baš sad išla gledati naše stare čarapice - nakon puuunooo kilometara i bar 15 pranja još im radi ABS - jedino što imamo rozi model pa se ne operu baš najbolje na tih čuvenih 60stupnjeva!
    radila sam usporedbu Tulipani se baš ne gumiraju kao marabu a ja kupila super šljokaste Tulipe
    biće kobinacija za poluditi - našla sam bijelih bodija pokući i sad slikam ko luda - ovisnica! - ali to je već za neku drugu temu!

  36. #186
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    je li netko prelistao ovu knjigu?
    http://www.profil.hr/knjiga/spretne-ruke/5156/
    ima kakva dobra ideja, baš ću je potražiti slijedeći puta u knjižnici

  37. #187
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Citiraj Bobica prvotno napisa Vidi poruku
    kako je prošla probna vožnja?

    ja sam baš sad išla gledati naše stare čarapice - nakon puuunooo kilometara i bar 15 pranja još im radi ABS - jedino što imamo rozi model pa se ne operu baš najbolje na tih čuvenih 60stupnjeva!
    radila sam usporedbu Tulipani se baš ne gumiraju kao marabu a ja kupila super šljokaste Tulipe
    biće kobinacija za poluditi - našla sam bijelih bodija pokući i sad slikam ko luda - ovisnica! - ali to je već za neku drugu temu!
    Čini mi se da je rezultat ok. Meni zadovoljavajuće s obzirom da mi se ne da previše cjepidlačit oko toga. Poslužit će.

  38. #188
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    je li netko prelistao ovu knjigu?
    http://www.profil.hr/knjiga/spretne-ruke/5156/
    ima kakva dobra ideja, baš ću je potražiti slijedeći puta u knjižnici
    Hvala na ovome, meni kao budućoj odgajateljici će sigurno dobro doći tako da si ju kupujem možda već sutra..
    Posljednje uređivanje od klaudija : 13.08.2010. at 01:27

  39. #189
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Bobica, kolika je cijena tih marabu boja za gumiranje i ima li ih u Hobby artu (pretpostavljam da ima)?

    klaudija, ako nabaviš knjigu, javi kako ti se sviđa

  40. #190
    sandra-zvrk avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Jastrebarsko
    Postovi
    887

    Početno

    Citiraj mamaShe prvotno napisa Vidi poruku
    Dakle!

    Sandra-zvrk, svaka čast na kreacijama, idejama i izvedbi! Kako samo uspjevaš kraj djeteta?
    Hvala. A kak uspjevam- kad ona spava, ili kad se igra. Zna potrajati izrada po nekoliko dana. A za rođendan sam moorala napraviti plan inače ne bi uspjela ništa. Doslovce sam napisala raspored.

  41. #191
    sandra-zvrk avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Jastrebarsko
    Postovi
    887

    Početno

    Kaj od literature sam znala kupovati časopise Unikat. Tamo je znalo biti krasnih ideja.

  42. #192
    sandra-zvrk avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Jastrebarsko
    Postovi
    887

    Početno

    Citiraj klaudija prvotno napisa Vidi poruku
    Počela sam skupljati raznorazne otpatke-materijale za kreativnost, ali uopće nemam ideja.. U planu mi je izrada kuhinjice od kartona, ali ne znam otkud bi krenula.

    Kako dobijete inspiraciju za napravit nešto?
    Inspiracija- gadna stvar! Imam ju na moment pa si zapišem jer me brzo ponese u suprotnom smjeru (mozak radi prebrzo). A onda kad krenem radit (to obično potraje i radi se u nekoliko navrata) nikad ne ispadne onako kako sam prvobitno zamislila. Uvijek ili dodam ili oduzmem ili potpuno promjenim. Bitno je samo započeti, a onda se prepustiti!

    Sad više neznam ko je napisao, a neće mi se tražit, no hvala na ideji o okrenutom vrtiću. Bili smo na moru u kampu i to nam je bio glavni kutak za igru!Kasnije je dobila i krov od deke i vrata od ručnika i igrala se skrivača, a kad je kiša padala vrtić je ponovno postao vrtić i bio ispod tende! A za kampere koji žele čim jednostavnija rješenja to je idealno + "hranilica" koja se stavi na plastični stolac(nije mi vrag dao mira pa sam ipak sašila večer prije puta). To dvije stvari su pun pogodak. Od igračaka ipak su kantica i lopatica nezamjenjive

  43. #193
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Trebala bi i ja početi sa zapisivanjem, još bolje sa crtanjem ideja(što ne znam), jer dok se okrenem već zaboravim što sam htjela.. Ali uz ova dva moja crvića tako je teško bilo što započeti..

    Mi sutra imamo malu proslavicu pa ćemo isto okrenut vrtić i napravit "šator".. sigurna sam da će klinci biti oduševljeni.

  44. #194
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    sandra-zvrk, imaš neki link za kroj za sjedalicu za stolac?
    ja ne znam šivati, ali djed mi je krojač i on bi mi to napravio, samo da mu pokažem što želim

  45. #195
    sandra-zvrk avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Jastrebarsko
    Postovi
    887

    Početno

    Tina evo link. Stvar je zbilja super, ali nije za bebu koja ne sjedi tj puže.

  46. #196
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Citiraj klaudija prvotno napisa Vidi poruku
    Mi sutra imamo malu proslavicu pa ćemo isto okrenut vrtić i napravit "šator".. sigurna sam da će klinci biti oduševljeni.
    Onako vrlo ponosna na svoju ideju ukradenu sa foruma, izvrnem danas vrtić i prebacim preko pokrivač (da se kao klinci mogu skrivat), i ništa..
    Jedino sam ja bila oduševljena šatorom .. Ne znam što se to događa s današnjom djecom??!!

  47. #197
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Evo da i mi pokažemo par uradaka.Ideje nisu bile naše,našli smo ih na netu.Kad stignem,poslikat ću i druge stvarčice.
    http://public.fotki.com/matijana/
    kuhinjica od kartona http://public.fotki.com/MalaJana/janina-kuhinja-od-k/

  48. #198
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj stella prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da i mi pokažemo par uradaka.Ideje nisu bile naše,našli smo ih na netu.Kad stignem,poslikat ću i druge stvarčice.
    http://public.fotki.com/matijana/
    kuhinjica od kartona http://public.fotki.com/MalaJana/janina-kuhinja-od-k/
    doll house mi je prekrasna

  49. #199
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    I mene je fascinirala doll house jučer kad sam je vidjela na netu,i noćas dok je nisam napravila nisam imala mira.Nisam inače vješta u šivanju (čitaj znam porubit nešto), pa mi je trebalo dobra 3 sata da sve izmjerim,sašijem. Original i uputu sam našla ovdje http://uklassinus.blogspot.com/2008/...-tutorial.html pa vjerujem da će se i ostale uputit u avanturu izrade kućice.

  50. #200
    sandra-zvrk avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Jastrebarsko
    Postovi
    887

    Početno

    Stela - fantastično! Kuhinja je super.Baš takvu viziju imam za kuhinjicu. Moram već smišljat za aktivnosti po ružnom vremenu. U planu su šator i kuhinja. Super ideja sa cd-ima.

Stranica 4 od 10 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •