-
Putni nalog - da li imam pravo na njega ?
Pročitala sam zakone vezane uz izdavanje putnog naloga ali nigdje ne mogu naći da bi nešto bilo napisano vezano uz moj slučaj:
Beba stara 4 dana iz Varaždinskog rodilišta prebačena na KBC Rebro zbog hitne operacije na crijevima (dijagnosticiran i potvrđen Down sindrom), na intenzivnom odjelu nalazila se desetak dana, a sada je već deset dana na gastroenterologiji.
Zbog nemogućnosti da boravim 24 sata uz dijete (na Rebru su rekli da nemaju smještajne mogućnosti) svaki dan putujem iz Vž u Zg i izdajam se. Bebu hrane mojim mlijekom i adaptiranim (jer nema dovoljno mojeg).
Pedijatrica mi je izdala putni nalog (višekratni) ali misli da bi putni nalog trebao izdati moj liječnik opće prakse i boji se da bi mogla imati problema od strane kontrologa na HZZO-u.
Moja liječnica opće prakse veli da mi neće izdati putni nalog jer misli da na njega nemam pravo.
Na HZZO-u konzultirala sam se sa tri pravnika nisu znali da li imam ili nemam pravo na putni nalog kao vjerojatno imam jer se dolazim izdajati u Zg.
Na Rebru mi uredno popunjavaju putni nalog ali ne žele ulaziti u raspravu da li imam pravo na njega ili ne.
Molim Vas za savjet da li imam pravo na putni nalog ili ne?
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma