RuzicaSB prvotno napisa kacuska, vikki i ja mogu samo obadvjema zavibrati da na kraju sve bude kako treba i da ne bude vanmatericna. cure držte se!!
šniki prvotno napisa cure držte se!! X
Malo podrške i od mene ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pravila foruma