da kad je u jaknici je sva stisnuta u jajetu,ali čitalam sam u prijašnjim postovima da kad glavica dođe oko 2cm do ruba da je sjedalica premala.budući da je mojoj bebi glavica skoro do ruba
po tome sam zaključila da joj je premala.no poslušat ću vaš savjet pa ću bebu stavljati u AS kako ste naveli,a za veću AS ću još pričekati...
hvala...![]()




Odgovori s citatom