Pokazuje rezultate 1 do 50 od 3737

Tema: Potpomognuta u SLOVENIJI

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    Citiraj mare157 prvotno napisa Vidi poruku
    Nije dobro ovo što čitam! I ne mogu vjerovati da se to dešava i da je do toga došlo u jednom Mariboru (Sloveniji).
    Ništa, ne preostaje ništa drugu nego se nadati i vjerovati da će biti sve ok i da su to samo neke najave i novinarske patke.
    što ti to znači? ne razumijem taj pojam. ako informacije o štrajku idu iz doktorove ordinacije kakve to veze ima s novinarima?

  2. #2
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa Vidi poruku
    što ti to znači? ne razumijem taj pojam. ako informacije o štrajku idu iz doktorove ordinacije kakve to veze ima s novinarima?
    Novinarska patka-neprovjerena, moguće neistinita vijest.
    Koliko sam ja vidjela link je sa rtv slovenije, a ne iz doktorove ordinacije, a i da je iz doktorove ordinacije valjda se imam pravo tješiti da je najava štrajka novinarska patka i da do svega toga neće doći i da ćemo kao što sam i napisala SVE koje smo u postupku u Slo USPJEŠNO proći kroz postupke i doćekati svoje pozitivne bete.
    Nije bilo ništa zlonamjerno napisano niti sam koga htjela uvrijediti s time. Ako se neko našao uvrijeđen (a mislim da nije), izvinjavam se.
    Vijest me šokirala jer se normalno pitam kakve će da li će to imati posljedice na moj postupak i nikome od nas netreba dodatni stres jer sve ovo samo po sebi previše stresno.

  3. #3
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Jelena hvala ti na ovom linku. Davno sam ga bila pogledala, a sad nedavno sam to tražila jer nam se bliži pikanje pa nikako nači! Sad ga spremam u favorite!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •