Stranica 11 od 53 PrviPrvi ... 91011121321 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 2624

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #501
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Zrinkič , prošlo je , sad lagano tramale i normabelček i spavanac. Vjerovatno te bolilo zbog hiperstimulacije, jadna naša trudilica. Sve će se to isplatiti, vidjet češ

  2. #502
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Zrinkič , prošlo je , sad lagano tramale i normabelček i spavanac. Vjerovatno te bolilo zbog hiperstimulacije, jadna naša trudilica. Sve će se to isplatiti, vidjet češ

  3. #503

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    U blizini Osijeka
    Postovi
    213

    Početno

    Tikki- ja sam isto bila samo jednom, ali je MM išao sa mnom. Ja sam kod dr C i on nas je zajedno pozvao da uđemo. Kada je pogledao nalaze koje imam: hormone, briseve, papu i spermogram MM popričali smo i zamolio je supruga da izađe jer je mene pregledao i naopravio ultrazvuk. Sada traži dodatno hormone jer je na ultrazvuku vidi da bi mi jajnici mogli biti policistični i to je to za sada.

  4. #504
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    maby, jesam
    zrinkič, nadam se da će bol brzo proći i da će se sva ova muka isplatiti i da ćeš za cca 2 tjedna javiti prekrasnu ß. Sad samo odmaraj
    tikki, naravno da ću javiti kako je prošlo...i ja sam baš nestrpljiva i najradije bi da mogu odmah tamo

    Mi smo išli skupa samo kod privatnika...na VV-u sam ja išla sama jer MM-u nije bilo zgodno izlazit s posla( radi u Samoboru), a i tak mi niš ne bi tamo pomogao. Meni nije to bio problem prolaziti sama, ali naravno da ako je nekome tako lakše trebate biti skupa. Mislim da tu nema nekog pravila.

    pusa svime, koke moje

  5. #505

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    161

    Početno

    Tikki bok.Ja i mužek smo skupa prvi put išli isto kod doktorice Šprem...na prvom pregledu smo imali spermogram,hsg,i nalaze moje sto su me pikali u petrovoj.to ti je za prvi pregled bilo i dovoljno da nas stavi na listu za ivf.kasnije sam sama išla na uvz jer nema potrebe da ga teglim sa sobom.evo još sitno brojimo do postupka.pozz

  6. #506
    zrinkič avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Križevci
    Postovi
    320

    Početno

    tulum je bio.....oplođene su tri jajne stanice, pet su ih zamrznuli. sutra moram ponovno zvati.....neće bit transfera do petog dana radi hiperstimulacije. neznam kaj to sve znači....bol baš ne popušta...ali još nemam one najgore simptome. mokrit idem normalno, napuhnuta sam standardno, dišem normalno. imate li kakva iskustva ili ste čule za takvu situaciju???? znam da ukoliko bi došlo do trudnoće...stvari s jajnicima bi se pogoršali. anestezija....to nije anestezija...to malo ošamuti...imala sam puno folikula, jajnici su bili osjetljivi,veliki i bolni, reko je i doktor da je bolnija aspiracija kod hiperstimulacije. mene bole i ultrazvuci pred ovulaciju...ali ovo je trajalo pre pre dugo!!!!

  7. #507

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    194

    Početno

    I ja bih zvala u Petrovu za prvi dogovor jel imate nekog dr.za preporučiti?!

  8. #508
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Zrinkic draga zarko ti zelim da se sve kod tebe stabilizira i da ti vrate krasne blastice po zelji i da ti postupak bude dobitan!!I zbog boli i muke koju si prosla..ocito zbog hiperstimulacije sve to jace boli...
    Nina30 mi ti izbjegavamo preporucivati lijecnike jer su svi podjednako dobri za svoje pacijente.Preporuka ti je za onoga kod kojeg ces najprije doci na red...
    Ovdje ces naci popis lijecnika:http://www.potpomognutaoplodnja.info...skoj&Itemid=81
    pusa svima

  9. #509
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Nina30, ovo tvoje pitanje se cesto pojavljuje i jos nije dobilo konkretan odgovor. Naime, u Petrovoj ima nekih 7,8 MPO lijecnika i uglavnom svaka pacijentica moze preporuciti svog. Nazovi i vidi kod koga mozes prije dobiti termin.

  10. #510
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    E Taco kao da smo se dogovorile...

  11. #511

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    MM baš nikad nije ušao sa mnom u ordinaciju. Iako vidim da ponekad parovi zajedno ulaze, no ne znam koji su razlozi za to.
    Jednom mi je sestra rekla da mogu s njim dok je išao davati uzorak, ali je bilo "No way!"- on nikad nije bio u ordinaciji, bogme ni ja neću u muški wc

  12. #512
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Kladim se da moj dr. ne zna uopće kak MM i izgleda.
    Ahahaah Tlatinčice, dobra, dobra...

  13. #513
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    ah sutra kolposkopija.....držite fige!!!!

  14. #514
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    sretno, Nivesa.. zašto te šalju na taj pregled, kakav ti je papatest?

  15. #515
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Nivesa, sretno...tj. nadam se da je već sve gotovo i da je bilo brzo i efikasno.
    A zbilja, zašto su te slali na to?

    Ja danas bila na svom prvom razgovoru i baš sam oduševljena sa svime... Jedino mi je žao što nisam ni vidjela dr. Dinku jer je bila u gužvi, pa mi je neka mlada doktorica pogledala sve nalaze, napisal povijest bolesti i onda to samo pokazala mojoj budućoj doktorici i odmah sam dobila termin u 01/2011. Tako da je bilo iznad svih mojih očekivanja. Svi su bili ljubazni...ma mrak. Nadam se da će se tako i nastaviti.
    eto...kissić od mene

  16. #516
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Hello,nesto nam steka forum zadnjih dana;bas ste mi falile!!!Bravo Bab!!!Neka bude sretno!

  17. #517
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Sela , da sad ne ponavljam sve iz sms-ova

    I meni baš fali forum...to mi je prvo ujutro kad dođem na posao...a danas sam baš bila jadna ,ali eto, "vratija se Šime"

  18. #518
    suzzie2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Zrinkič žao mi je za hiperstimulaciju. Nažalost i ja sam je preživjela u ovom postupku. Ali sa skroz drugim simptomima. Mene aspiracija nije boljela nimalo (bravo doktore!!!), a isto je dosta trajala. Niti kasnije (osim prvog dana nakon aspiracije) nije me boljelo ništa, mokrila sam (po mom tadašnjem mišljenju) normalno, ali sam rasla naočigled. Ishod - osam dana u bolnici i odustajanje od transfera. Nadam se da se to tebi neće dogoditi, ali u mom sučaju moj liječnik (a ni ja) nismo htjeli riskirati, jer kao i ti, i ja sam imala tri blastice, a potencijalna trudnoća potencira dodatnu hiperstimulaciju.

    Moj savjet, koji naravno ne moraš prihvatiti, a koji sam ja počela slijediti tek u trenutku agonije "hoće li biti transfera, neće li biti transfera" je slijedeće: moje tijelo je pametnije od mene i ono će mi samo reći kad će biti spremno, neću nepotrebno riskirati ni sad ni ubuduće jer i moj život je važan, a i potreban mom budućem djetetu.

    Čini mi se ipak da tvoje tijelo tebi pokazuje da je malo spremnije nego moje (nisi ženska inačica Houdeka, kao što sam to ja preko noći postala), zato držim fige da se blastice vrate.

    Taca 70 nakon svako-drugo-jutarnjeg posjećivanja matične nam kuće posljednjih mjesec dana, dobila sam čak 2 (slovima: dva) tjedna odmora, jer se jajnici još traže. Ako njihova kriza identiteta ne prođe za dva tjedna, prelazimo na estrofen. I bile ste u pravu, ovulacija nije potrebna.

  19. #519
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Hej cure!

    Suzzie, zrinkič držim fige da sve bude ok.....

    Idem na kontrolu u Zg 22.10., nadam se da ćemo se onda i dogovoriti za dalje... Nekako sam si zamislila 03/2011.. Dr je rekao da je u redu, ali opet dok ja njega ne vidim ništa ne vjerujem...

    Svima želim svu sreću!!!!!!

  20. #520
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Ej cure! Nisam bila doma tri dana pa se nisam javljala. Zrinkič draga, čestitam na hrabrosti u postupku, nadam se da će stvari krenuti na bolje
    Ja sam od danas opet na Duphastonima, rekao je doktor da budem i ovaj ciklus.
    Imam jedno pitanje...da li je moguće da osjećam valunge od uzimanja hormona krajem 6. mj., uzimala sam menopur i decapeptyl??
    Ste znale da je jedan od sastojaka menopura urin žena u klimakteriju, časnih sestara...to sam pročitala na potpomognutaoplodnja.info

  21. #521
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Suzzie,jajnici imaju krizu identiteta????
    Đizs,ko zna sto misle da jesu?Elvis?Suzzie,mrak!!
    Pametna curica postat ce pametna mamica jednog dana..vec brojimo dane..mislim.
    Kriistiina sve ce se posloziti bas kako hoces!!!!
    Svima

  22. #522
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Mimi, ja sam negdje pročitala da se menopur radi od urina trudnih žena, pa mi je to malo nespojivo sa časnim sestrama

    Za valunge neznam, imala samih intenzivno dok sam čekala betu, nakon prestanka utrića sve prošlo.

  23. #523
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Mene je oblilo u subotu dok sam spavala...odjednom sam se probudila mokra skroz i prepala se da sam u menopauzi, ali onda sam se sjetila tih hormona, možda su mi još uvijek u tijelu..nadam se da nije menopauza.
    Što se urina tiče našla sma u knjižnici jednu knjigu Iscjeljivanje urinom...što tamo svašta ima...kažu za neplodnost piti mokraću trudnice

  24. #524

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    Citiraj mimi81 prvotno napisa Vidi poruku
    Što se urina tiče našla sma u knjižnici jednu knjigu iscjeljivanje urinom...što tamo svašta ima...kažu za neplodnost piti mokraću trudnice
    OMG!
    Granica se negdje mora podvući! Mislim, stvarno sam probala svašta, al ovo ne bi išlo. m-m

    Citiraj mimi81 prvotno napisa Vidi poruku
    Mene je oblilo u subotu dok sam spavala...odjednom sam se probudila mokra skroz i prepala se da sam u menopauzi, ali onda sam se sjetila tih hormona, možda su mi još uvijek u tijelu..nadam se da nije menopauza.
    Moram priznati da i mene muče ovakve misli.
    Dobro, ne budim se po noći ali menge su se počele mijenjati (da sam imala ovakve kao tinejđerica, nikad se na mengu ne bih bunila), to preznojavanje postaje sve češće, a malo su i žifci popustili

  25. #525
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Ja se nadam da je to od centralnog grijanja...

  26. #526
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Valunge imala od utrića.... Kad sam s njima prestala prestali i valunzi

  27. #527
    sanja1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    476

    Početno

    Suzzie ma naći će se tvoji jajnici,mala kriza identiteta nakon onakvog šoka sasvim je normalna.
    Zrinkič držim fige da se što prije oporaviš.
    Nivesa javi kako je prošla pretraga.
    Svima ostalima pusa,nemam baš kaj za pisati,po bebu idem u 12.mj,urin neželim piti,tako da se trenutno ništa nezbiva ali pratim ja vas pozorno.

  28. #528
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Curke drage,kod mene stigla pocasna pa cu se malo vise orijentirati na moj drugi omiljeni podforum (Ceska) a vama svima milioni pusa i balona i svakoj bar jedna beba!!!!!!!

  29. #529
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Sela, samo da Ti zaželim svu sreću ovog svijeta i da se iz Praga vratis sa barem jednom bebicom u buši.

  30. #530
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Sela ~~~~~~~!!!Želim ti da konačno uspiješ!!!!

  31. #531
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Drage moje na pregled sam poslana zbog užasnog PAPA testa koji na kraju ipak i nije TOLIKO loš kao što smo mislili.Nakon briseva pozitivna je samo jedna bakterija i za svaki slučaj sam išla na kolposkopiju.Eventualno cin 1....to i nije bajno ali eto kaj sada da radim,ali rekla je teta dr.da to ne znači da nemogu počet sa pripremama,tj.da moram na razgovor u Petrovu kod MPO dr da se dogovorim kako i šta dalje pa ako mi MPO da zeleno svjetlo da mogu bez brige krenut,ako kaže da ne onda prvo biopsija pa tek za 6-8 tj mogučnost daljnjih postupaka...Najvjerojatnije ću prvo na oralnu kontracepciju da se jajnici smanjepa uz to mogu pit to nešto da se cin smanji ako Bog da povuče!!!!(trenutno su 8cm).Nadam se najboljem jer jedino na to i pristajem!!!

  32. #532
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Eh da !Da vas priupitam !!!Gdje se vade hormoni štitnjače TSH i T3 T4 ne vezano za gin.stranu??? A Endokrinolog??Koji i Gdje???Tnx unaprijed!!!Sorry za offt!!

  33. #533

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    82

    Početno

    Drage moje ja sam toliki pesimist!! Dođe mi da sjednem i plačem!
    Jučer sam bila na sistematskom, sve je OK (iako će nalazi ginića biti tek za dva tjedna, al koliko je ovako i UZV-om mogao vidjeti sve je OK), ali mi je krva slika malo lošija. Imam povošene leukocite i trombocite što su mi rekli da upućuje na neku upalu. I tako ja sretna krenem doma misleći kako je to sigurno što me grlo pomalo boli već danima. Međutim odjednom me uhvatila strašna bol u cijelom desnom predijelu glave. Uho, zubi, grlo - to je tako bolilo da sam plakala od boli, al uopće nisam mogla dešifrirat odakle dolazi primarna bol. I odmah kod zubara, on kaže da nije njegova domena, da je sa zubima i mesom sve OK. Al je bol neizdrživa. Popila sam aspirin C i neofen i nije prošlo. Onda me MM natjerao da idemo na Hitnu uho grlo nos i tu su mi rekli da je isto sve OK i da se jedino vidi to upaljeno grlo. Dao mi je antibiotike Klavocin i sad to pijem. Danas idem svojoj doktorici sa svime da vidim što će ona reći.
    Najviše me zabrinjava što u ponedjeljak idem u Petrovu po lijekove i krećem s hormonskom terapijom. Hoće li me sad uopće pustiti s obzirom na sve ovo i što pijem antibiotike?! Sva sam jadna! Toliko čekanja i sad je opet sve pod upitnikom.

  34. #534
    zrinkič avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Križevci
    Postovi
    320

    Početno

    pozdrav....suzzie2......nadala sam se da češ se javiti....baš mi je drago i baš si mi trebala!!!!! sutra idemo u zg...i znat ćemo dal će biti transfera. 3 mrvice se lijepo razvijaju. moje stanje....ok...bole me bubrezi (bar mislim)....lakše mi je, osjećam još uvijek jajnike....ali lakše je! odmaram, pijem puno tekućine...i mjerim bušu, koja je do sada stalno ista. razmišljali smo...ako bude transfera da nam vrate dvije blastice. mm se boji, boji se svega, a i za mene i nekako nas plaši pomisao (i zbog mog prijašnjeg zdravstvenog stanja) dodatnih komplikacija. ako nam je suđeno...ostat će, bez obzira koliko ih vrate, ako nije...neće. odlućili smo da ne riskiramo dodatno. naravno, još ćemo se konzultirat s doktoricom. bit će to 5 dan sutra!!!!! di je sanjička......kako je ona???? osijek??? pozdrav suborki Mirjani koja je bila s menom na punkciji i na transferu 3 dan. veliki pozdrav svima Vama!!! drž te se i velika pusa!!!!!

  35. #535
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Citiraj nivesa prvotno napisa Vidi poruku
    Eh da !Da vas priupitam !!!Gdje se vade hormoni štitnjače TSH i T3 T4 ne vezano za gin.stranu??? A Endokrinolog??Koji i Gdje???Tnx unaprijed!!!Sorry za offt!!
    Ja sam to sve izvadila u Suncu, privatno. U petrovoj ne rade TSH, to znam. Ali možeš to sve na uputnicu izvaditi na VV-u( nadam se da bar labos još normalno funkcionira) Ja sam tamo prije nekih godinu dana vadila brdo hormona i kojekakvih drugih stvari i nije bilo problema. Jedino što se čeka oko 3 tjedna. U Suncu je bilo gotovo taj dan.
    A za endokrinologa nažalost ne znam Budu se cure već javile

  36. #536
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Endokrinolog ima na VV oni i jesu prvenstveno endokrinoloski i dijabetički centar, ne?

  37. #537
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    endokrinolog na VV dr.Peroš..odličan,treba se naručiti čeka se oko 1,5 mj.

  38. #538
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Hvala cure!!Bab koliko si to tamo platila??Možeš i na pp poslat,ne znam da li se smije ovdje.A sad sam kao smirenija ali još uvijek nisam ništa riješila do kraja tak da me i dalje pere nervoza i živčeki ,a znam da se nebi smjela živcirat....ali kako da to uspijem izvest??

  39. #539
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj kiara79 prvotno napisa Vidi poruku
    endokrinolog na VV dr.Peroš..odličan,treba se naručiti čeka se oko 1,5 mj.
    E kod njega je bio i mm prije spermiograma...nadam se da ću uspijet što prije kod njega na red!!!

  40. #540
    suzzie2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Sela držim fige da počasna stvarno bude počasna.
    Pratimo te naravno na drugom pdf-u. Pusa

    i samo da se nadovežem da ono s urinom.... ....BLJAK

  41. #541
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Urin???!!!F U J!!!!

  42. #542
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Citiraj nana_banana prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje ja sam toliki pesimist!! Dođe mi da sjednem i plačem!
    Jučer sam bila na sistematskom, sve je OK (iako će nalazi ginića biti tek za dva tjedna, al koliko je ovako i UZV-om mogao vidjeti sve je OK), ali mi je krva slika malo lošija. Imam povošene leukocite i trombocite što su mi rekli da upućuje na neku upalu. I tako ja sretna krenem doma misleći kako je to sigurno što me grlo pomalo boli već danima. Međutim odjednom me uhvatila strašna bol u cijelom desnom predijelu glave. Uho, zubi, grlo - to je tako bolilo da sam plakala od boli, al uopće nisam mogla dešifrirat odakle dolazi primarna bol. I odmah kod zubara, on kaže da nije njegova domena, da je sa zubima i mesom sve OK. Al je bol neizdrživa. Popila sam aspirin C i neofen i nije prošlo. Onda me MM natjerao da idemo na Hitnu uho grlo nos i tu su mi rekli da je isto sve OK i da se jedino vidi to upaljeno grlo. Dao mi je antibiotike Klavocin i sad to pijem. Danas idem svojoj doktorici sa svime da vidim što će ona reći.
    Najviše me zabrinjava što u ponedjeljak idem u Petrovu po lijekove i krećem s hormonskom terapijom. Hoće li me sad uopće pustiti s obzirom na sve ovo i što pijem antibiotike?! Sva sam jadna! Toliko čekanja i sad je opet sve pod upitnikom.
    Nana vidim da ti curke ne odgovaraju...ako je nesto ozbiljno bolje ti pricekati jos mjesec dana dok prodje eventualna upala...Sto je mjesec dana naspram cijelom zivotu..mjesec ti prodje kao keks.Do kad ces piti KLavocin?Neces odmah poceti sa pikanjem?Mozda se sve sredi dok dodje m.pusa

  43. #543

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    161

    Početno

    NANA bok.ja sam pila sumamed isto i brzo se izlječila- sad čekam 15.10 da krenemo s pikanjem.znam da si razočarana i ja sam bila jer sam mislila da cu krenut odmah s pikanjem al kako tek krećemo 21 d.c tak da se sad trebam samo malo više pazit da se ne vrati i eto...krećemo u nešto BIG

  44. #544

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    82

    Početno

    Citiraj Sela prvotno napisa Vidi poruku
    Nana vidim da ti curke ne odgovaraju...ako je nesto ozbiljno bolje ti pricekati jos mjesec dana dok prodje eventualna upala...Sto je mjesec dana naspram cijelom zivotu..mjesec ti prodje kao keks.Do kad ces piti KLavocin?Neces odmah poceti sa pikanjem?Mozda se sve sredi dok dodje m.pusa
    Sela i ana hvala vam na podržci. Naime, jučer mi je doktorica opće prakse rekla da je najvjerojatnije upaljen živac koju povezuje uho grlo zube nos i tko zna što još, i da mi je najbolje javit se na Hitnu neurologiju. Tako da ću danas ići tamo i nek mi točno kažu što je jer je bol neizdrživa. E sad postoji mogućnost da ću morati slikati glavu, a možda i zube što ne bi smjela pred umjetnu oplodnju, jel tako?. Jel zna netko koliko se prije umjetne ne smije izlagati zračenju??

    Inače, Klavocin trebam piti taman do ponedjeljka. A mislim da sam odmah u ponedjeljak trebala krenuti i s pikanjem jer mi je tada 21 d.c.

    A ništa ići ću u ponedjeljak u Petrovu, reći im kako stvari stoje pa nek oni odluče. Samo me strah da opet ne moram čekati šest mjeseci na svoj red?!

  45. #545
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Mislim da nećeš opet čekati red, već ćeš krenuti s postupkom kad se ozdraviš. Tako i ja sad ćekam da li krećem ovaj mjesec ili ipak slijedeći. A trebala sam u 09.mj.

  46. #546
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Drugarice Snekice cini mi se vi ubrzo krecete s pikanjem????

  47. #547

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    Baš i ja htjedoh pitati isto pitanje


    Vidim ima vas par koje su radi bolesti ili neke druge terapije morale pomaknuti termin za postupak. Čini mi se da ću i ja morati preskočiti 2010 godinu, ali zato je moj početak 2011 i to će biti moja godina.
    Maajke mi.

    Zrinkič, kako si? Kako se držiš? Kad je transfer? Reci nam, reci!
    Nivesa, što je kod tebe novog?
    Posljednje uređivanje od tlatincica : 06.10.2010. at 20:44

  48. #548
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Tlatincice zasto sad odgoda?Prosli puta na kavi imala si lijepe vijesti za nas..

  49. #549

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    Ništa strašno, morat ću uzimati nekakvu terapiju. Pa ćemo malo odgoditi.
    Ali fura me tako dobra vibra i znam da će to biti TO!

  50. #550
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Ništa posebno,čekam pon da se naručim kod MPO dobila sam zeleno svjetlo od dr.!!!pa ču onda i ja čekat....i čekat...opet ili i dalje ne znam šta je sad tu točno.Uglavnom nekud sam se pomaknula !!!!I da konačno sam se odlučila kod kojeg dr. ću se naručit1!!I to je veliki pomak za mene neodlučnu!!!uspjela sam m natjerat da napravi novi spermiogram u Petrovoj iduči tj. !!!Ide u pon ili utorak urologu zbog varikokele pa se nadam boljim (barem dobrim)vjestima !

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •