Pokazuje rezultate 1 do 50 od 2624

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    sanja1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    476

    Početno

    Aj Nivesa draga stvarno ti se iskompliciralo i mogu samo zamislit kako te to frustrira ali dobro ti kaže Visibaba,prvo se skoncentriraj na svoje zdravlje a vrijeme za postupak će doći,ne brini.

    Visibaba hvala.

  2. #2
    suzzie2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Nivesa, draga, samo ti prvo sredi svoje zdravlje, tako da kad zatrudniš ne moraš razbijati glavu time da li si sve poduzela da tvoja bebica bude zdrava. Znam da ti sad to ništa ne znači i zvuči kao floskula, ali mlada si i tvoje su ti godine prednost! Drzi se!

    Nety, Tlatincica je napisala broj i vrijeme kad se javljaju, pa ću samo ponoviti 4604 723, poslije 13 sati. Na ostala pitanja, nažalost, mislim da ćes pravilan odgovor dobiti samo od svog MPO liječnika. Samo polako i strpljivo! Dobro došla i što prije otišla s ovog pdf-a!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •