Stranica 41 od 120 PrviPrvi ... 3139404142435191 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,001 do 2,050 od 5963

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #2001
    kiarad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebacka zupanija
    Postovi
    440

    Početno

    matt, ma te frendice nemaju ni decke pa me ne mogu razumijeti, daleko od toga da nisu potpora ali jedna me zvala neki dan da pita sto je to beta? tak da ne kuze svi nas problem. nekak mi je lakse sa vama. I da, naravno kava moze, ja bi da se svi nademo i druzimo. To bi bilo tak super.
    Vjerujem duboko vjerujem da mi koji nemamo neki konkretno dijagnosticirani problem sa radom na sebi i dobrim vibrama pomazemo jedni drugima. Hvala Mattu jako jako jer uz razne izmijene poruka mi je puno pomogao. Daj se ljudi javite kad idete u Zgb pa mozemo stvarno se malo i podruziti. laku noc!

  2. #2002
    medeni.angel avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Bjelovar
    Postovi
    114

    Početno

    Vidim da smo skoro svi kod dr Lucija i sretna sam da jedan nacin jer vidim da nisam sama u tome svemu....izgleda da je on savrsen dr kad imamo svi velikog povjerenja..
    Zelim vam svima ono sto najvise zelite i da uspijete u tome...
    Jedino sto sam iz price zakljucila da ste skoro svi bili na Gonalima i Klomifenu(u Bj ) se nema za kupiti....ja sam bila na Merionalima i sprej Suprefact...jel zna netko razliku u tim ljekovima....Pošto smo u 12mj imali betu 0 ,preko tel mi je rekao da cemo mjenjati sljedeci put terapiju....

  3. #2003

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    pošto vi idete kod lučija a kod njega je praksa da ide suprefactom ,ja imam malo više od pola bočice pa ako nekome treba poklanjam.

  4. #2004
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Citiraj kiarad prvotno napisa Vidi poruku
    Vjerujem duboko vjerujem da mi koji nemamo neki konkretno dijagnosticirani problem sa radom na sebi i dobrim vibrama pomazemo jedni drugima. Hvala Mattu jako jako jer uz razne izmijene poruka mi je puno pomogao. Daj se ljudi javite kad idete u Zgb pa mozemo stvarno se malo i podruziti. laku noc!
    Ova godina je naša vidjet češ...

  5. #2005
    kiarad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebacka zupanija
    Postovi
    440

    Početno

    Matt, rijeci ti se pozlatile.
    elena samo sam ti htjela reci da sam bila danas kod L. i od sutra krecemo sa klomifenima.
    Kaj se tice jo1974, nemam pojma za ove druge lijekove i ja sam bila samo na klomifenu i gonalima. jedino kako ti mogu pomoci da ti ja to kupim u zagrebu pa ti posaljem po prijatelju u bj. ne znam kako drugo da ti pomognem. imam jednog frenda s kojim radim, dolazi skoro svaki 5 dan u zgb a zivi u bjelovaru. pa ak mogu pomoci javi.

  6. #2006
    Elena 85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    171

    Početno

    super kiaraid ja jos nisam dobila i jedva cekam da i ja pocnem vise,znaci kod lucija se 5.dan krece sa klomifenima?

  7. #2007
    Elena 85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    171

    Početno

    Citiraj medeni.angel prvotno napisa Vidi poruku
    Vidim da smo skoro svi kod dr Lucija i sretna sam da jedan nacin jer vidim da nisam sama u tome svemu....izgleda da je on savrsen dr kad imamo svi velikog povjerenja..
    Zelim vam svima ono sto najvise zelite i da uspijete u tome...
    Jedino sto sam iz price zakljucila da ste skoro svi bili na Gonalima i Klomifenu(u Bj ) se nema za kupiti....ja sam bila na Merionalima i sprej Suprefact...jel zna netko razliku u tim ljekovima....Pošto smo u 12mj imali betu 0 ,preko tel mi je rekao da cemo mjenjati sljedeci put terapiju....
    Medeni angel dali si i ti kod lucija,ako jesi zasto si ne kupis gonale ili sta ti bude trebalo u onoj maloj ljekarni blizu klinike,tamo imas sve,ja sam tako i jos trazis R 1 na ime i mozes dobiti nekakav povrat iz zdravstvenog,tako sam ja sve skupila racune pa bi ovih dana trebala odnjet da vidim koliko refundiraju, sretno

  8. #2008
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Citiraj M@tt prvotno napisa Vidi poruku
    Kiarad onda ti to nisu prave frendice... vjeruj mi... Moja draga ima punu potporu onih cura kojima je rekla i priča sa njima o tome sasvim normalno i daju joj podršku tako da ne znam kakve su onda to frendice ako su takve prema tebi...

    Nego, i mi se ubacujemo onda na tu kavu s obzirom da čemo bit skupa u postupku očito...

    sretno cure... sretno nam svima
    eh, Matt, i ja sam ti nedavno nesto slicno spomenula na pp. Totalno te razumijem, Kiarad, dozivjeli smo vrlo puno i previse slicnih situacija i drzanja i to ne samo od strane bliskih prijateljica vec i prijatelja i svasta nesto. Tako da kad god, samo se javi na private. I koliko sam skuzila, nekako sam ti po km ja najblize.

  9. #2009
    kiarad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebacka zupanija
    Postovi
    440

    Početno

    elena, meni je sutra 4.dan i rekao da pocnem piti dvije dnevno i onda u utorak na kontrolu, to je onda 9.dan

  10. #2010
    kiarad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebacka zupanija
    Postovi
    440

    Početno

    geceta, i po km si mi blice i po beti koju si imala si mi blize...salim se malo.ja sam za svako druzenje.i totalno me zivcira kaj kod L. nitko nista ne prica, svi samo sute. nikad to necu skuziti. valjda zato on uvijek kupuje novine....to je jedino musko koje zna kada izlazi story a kada gloria...

  11. #2011
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Citiraj kiarad prvotno napisa Vidi poruku
    geceta, i po km si mi blice i po beti koju si imala si mi blize...salim se malo.ja sam za svako druzenje.i totalno me zivcira kaj kod L. nitko nista ne prica, svi samo sute. nikad to necu skuziti. valjda zato on uvijek kupuje novine....to je jedino musko koje zna kada izlazi story a kada gloria...
    Eeeee da.... to i mene interesira. Zašto nitko živ ne želi u toj maloj čekaonici ni s kim pričat?? Totalno bezveze... Valjda zato jer je mala čekaonica pa se ljudi boje da se ne čuje to tko što priča sa kim, ali svejedno mi je to totalno bezveze baš kako kiarad kaže...

  12. #2012
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    hej ekipa.. ja sam totalni fan polustimulirajućeg.. moje mrve su 10 tjedana danas i one su plod predivog drL. i klomifena+ gonali..ja sam klomiće kupila u Srbiji 20kn kutija i trebalo mi je kutija i pol.. a Gonala negdje 10-tak postupak sam platila ja mislim 5000,00
    ali meni je to stvarno super ne dobije se puno js ja sam ih imala 5 i vraćeno 3..ali mi organizam nije bio izmučen i mislim da je zato uspjelo! sretno svima!

  13. #2013
    kiarad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebacka zupanija
    Postovi
    440

    Početno

    tikica, super da si se javila. znam za tvoj slucaj i to me drzi. rekla sam mu danas da ja vise na ful stimulaciju ne idem, jer takvu bol osim poroda vise ne zelim.
    javi se jos koji puta.

  14. #2014
    bubamara! avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Bjelovar
    Postovi
    39

    Početno

    Ej curke...već dugo vas škicam nadam se da me primate u svoje društvo
    da se ukratko predstavim.Iako mladi ja 22 i mm 22 imamo malih problema tako da smo se odlučili posjetiti dr.L jer proučavajući ovu temu čitam samo slova hvale.
    ja PCOS,anovulatorni ciklusi,inzulinska rezistencija,amenoreja,hipotireoza i nesretna debljina a mm oligoastheno
    Prošli 6 ciklusa ciljanih odnosa sa klomifenom na koji nisam reagirala.
    Nadam se ugodnom druženju sa vama .

  15. #2015
    Elena 85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    171

    Post

    Citiraj bubamara! prvotno napisa Vidi poruku
    Ej curke...već dugo vas škicam nadam se da me primate u svoje društvo
    da se ukratko predstavim.Iako mladi ja 22 i mm 22 imamo malih problema tako da smo se odlučili posjetiti dr.L jer proučavajući ovu temu čitam samo slova hvale.
    ja PCOS,anovulatorni ciklusi,inzulinska rezistencija,amenoreja,hipotireoza i nesretna debljina a mm oligoastheno
    Prošli 6 ciklusa ciljanih odnosa sa klomifenom na koji nisam reagirala.
    Nadam se ugodnom druženju sa vama .
    Bubamara dobro nam dosla!

  16. #2016
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Citiraj bubamara! prvotno napisa Vidi poruku
    Ej curke...već dugo vas škicam nadam se da me primate u svoje društvo
    da se ukratko predstavim.Iako mladi ja 22 i mm 22 imamo malih problema tako da smo se odlučili posjetiti dr.L jer proučavajući ovu temu čitam samo slova hvale.
    ja PCOS,anovulatorni ciklusi,inzulinska rezistencija,amenoreja,hipotireoza i nesretna debljina a mm oligoastheno
    Prošli 6 ciklusa ciljanih odnosa sa klomifenom na koji nisam reagirala.
    Nadam se ugodnom druženju sa vama .
    Dobro došla bubamara, i još brže nas napustila. Vi ste fakat najmlađi za sad koje znam da su na ovoj temi. Samo hrabro...

  17. #2017
    medeni.angel avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Bjelovar
    Postovi
    114

    Početno

    Jesam kod Lucija imali smo postupak u 12mj ali mi je bilo negativna beta mi je bila 1,95...on mi je prepisao Merionale i Suprefakt sprej,ali mi je rekao kad smo se culi telefonom da ce mi promjeniti terapiju ali neznam koju dok ne krenem ponovo na postupak...

  18. #2018
    medeni.angel avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Bjelovar
    Postovi
    114

    Početno

    e i ja sam to skuzila kod dr Lucija da se svi pogledavaju i bulje u novine i da nitko ne razgovara ni sa kime niti se trudi....ja moram priznati da sam jedino stupila u razgovor sa spodobom i sa jos jednom zenskom iz rijeke ali nazalost jednom sam je samo vidjela....i sa jednom iz koprivnice jer smo zajedno isle na punkciju...ja bih tako voljela brbljati kada sam tamo jer onda saznajem nove stvari o nasim problemima i metodama i lijekovima itd....a ono svi bulje u novine ja nazalost tamo se nemogu skoncentrirati na citanje....

  19. #2019

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Meni je baš obratno...ja u čekaonici nemam puno volje za pričat, u iščekivanju sam valjda prenervozna, ali zato sam uvijek pričala s curama s kojima sam ležala nakon punkcije i ET. Samo mislim da niti jedna ne forumira...

  20. #2020
    nati avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagrebačka županija
    Postovi
    89

    Početno

    sve vas pozdravljam pošto sam nova ovdje imam neka pitanja za ove iskusnije kod dr.L.
    čuli smo se telefonom i rekao mi je zvati na prvi dan m. treći dan ciklusa UVZ
    zanima me kad odlučuje da li će biti stimulirani polustimulirani jer mi je rekao cijenu od 5000,00kn

  21. #2021
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Citiraj nati prvotno napisa Vidi poruku
    sve vas pozdravljam pošto sam nova ovdje imam neka pitanja za ove iskusnije kod dr.L.
    čuli smo se telefonom i rekao mi je zvati na prvi dan m. treći dan ciklusa UVZ
    zanima me kad odlučuje da li će biti stimulirani polustimulirani jer mi je rekao cijenu od 5000,00kn
    Ako ti je rekao cijenu 5000 kn to je onda očito polustimulirani. Stimulirani je puno skuplji... To ti je sam predložio znači? A jesi bila u stimuliranom kad ili...?

  22. #2022
    nati avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagrebačka županija
    Postovi
    89

    Početno

    bila na sd gon.+decap. pa što nije kasno treći dan ciklusa za stimulaciju

  23. #2023
    Elena 85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    171

    Početno

    [QUOTE=nati;2047627]bila na sd gon.+decap. pa što nije kasno treći dan ciklusa za stimulaciju[/QUOT
    Nati mislim da sam i ja pocela 3.d.c. ides na uz i ako je sve uredu,odmah pocinjes
    Posljednje uređivanje od Elena 85 : 19.01.2012. at 11:47

  24. #2024
    nati avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagrebačka županija
    Postovi
    89

    Početno

    nije me tražio nikakvu dokumentaciju, dal da ponesem dosadašnju dokumentaciju sa sobom jel ima naviku šta tražiti

  25. #2025
    nati avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagrebačka županija
    Postovi
    89

    Početno

    [QUOTE=Elena 85;2047662]
    Citiraj nati prvotno napisa Vidi poruku
    bila na sd gon.+decap. pa što nije kasno treći dan ciklusa za stimulaciju[/QUOT
    Nati mislim da sam i ja pocela 3.d.c. ides na uz i ako je sve uredu,odmah pocinjes
    hvala na odgovoru,još me zanima dal se cijena mijenja ovisno o postupku ja sam pripremila oko 10000,00kn
    dal napravi uz pa kaže što je najbolje za tebe ili . . . .

  26. #2026
    nati avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagrebačka županija
    Postovi
    89

    Početno

    [QUOTE=Elena 85;2047662]
    Citiraj nati prvotno napisa Vidi poruku
    bila na sd gon.+decap. pa što nije kasno treći dan ciklusa za stimulaciju[/QUOT
    Nati mislim da sam i ja pocela 3.d.c. ides na uz i ako je sve uredu,odmah pocinjes
    hvala Vam na brzim odgovorima imam pumo pitanja nadam se da ne pretjerujem

  27. #2027
    nati avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagrebačka županija
    Postovi
    89

    Početno

    hvala Elena na brzom odgovoru imam još puno pitanja nadam se da ne gnjavim

  28. #2028

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    nati, samo ti pitaj. Cijena polustimuliranog (bila sam u listopadu/studenom) je bila 6000+PDV. Ne brini, 3.dc nije kasno, dr. napravi pregled i onda odluči kako ćete dalje. Ako ide Klomifen + Gonal (ili Menopur) isti dan počinješ s dozama koje ti propiše. Ja sam jednom krenula samo s Klomifenom pa na kraju dodala Menopur, a drugi put je odmah uz Klomifen išao po 1 Menopur. Sve lijekove možeš kupiti u obližnjoj ljekarni nakon što ti dr. odredi terapiju. Za Klomifen naknadno možeš donijeti recept soc. gin. i u roku 7 dana dobiti novce nazad. Dobro da ste pripremili više novaca jer uz cijenu postupka računaj da treba i za lijekove, Klomifen cca 100 kuna kutija, injekcije Gonala oko 200 kuna komad itd. Ne brini, saznat ćeš sve na prvom UZ. I svakako ponesi prijašnje nalaze/povijesti bolesti ako mu to nisi već pokazala na konzultacijama. Sretno!

  29. #2029

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    E da, cijena od 5000 kuna koju ti je dr. rekao je meni bila za čisti Klomifenski postupak...(4000+PDV ako se dobro sjećam i ispadne nešto manje od 5000 kuna). Ali dr. može i u hodu odlučiti dodati koji Gonal tako da bolje da imate rezervu (financijsku).

  30. #2030

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Moram se ispraviti, sad sam provjerila. Dakle, cijena polustimuliranog (klomifen+gonal) je bila 6150 (5000+PDV), a samo s Klomifenom 4920 (4000+PDV). Sorry na pomutnji.

  31. #2031
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    ovdje svi idu kod dr. L ... ima tko da ide kod dr. R?

  32. #2032
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Citiraj Charlie prvotno napisa Vidi poruku
    Moram se ispraviti, sad sam provjerila. Dakle, cijena polustimuliranog (klomifen+gonal) je bila 6150 (5000+PDV), a samo s Klomifenom 4920 (4000+PDV). Sorry na pomutnji.
    Toliko sam i ja platila. 6150 kn + klomifeni + gonali + brevactid..

  33. #2033
    medeni.angel avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Bjelovar
    Postovi
    114

    Početno

    Mi smo malo skuplja verzija lijecenja( 9.350kn sa pdv-om) + 2.000kn lijekovi iz mađarske (merional i suprefact)...
    Sretno svima koji krecu na postupak

  34. #2034
    nati avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagrebačka županija
    Postovi
    89

    Početno

    hvala vam svima stvarno sam bila u panici da neću imati dosta novaca - koliko mu treba platiti za prvi uz ili se to plaća sve odjednom odmah

  35. #2035
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Citiraj medeni.angel prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo malo skuplja verzija lijecenja( 9.350kn sa pdv-om) + 2.000kn lijekovi iz mađarske (merional i suprefact)...
    Sretno svima koji krecu na postupak
    medeni.angel to je pretpostavljam cijena za ICSI, on je uvijek skuplji, a tu je cijenu i meni dr. L rekao kad je otvarao privatnu kliniku.

  36. #2036
    nati avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagrebačka županija
    Postovi
    89

    Početno

    zar cijena nije ista za IVF i ICSI

  37. #2037
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Citiraj nati prvotno napisa Vidi poruku
    zar cijena nije ista za IVF i ICSI
    Ista je cijena...

  38. #2038

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    nati svi UZ koji ulaze u postupak kao npr. UZ 3.dc su uračunati u cijenu. Zasebne konzultacije + UZ sam zaboravila koliko dođu, mislim 400?
    ICSI se u nekim klinikama naplaćuje malo više jer je složenija tehnika, ne znam za dr. L. Ali ne treba svakome ICSI...

  39. #2039

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    A plaća se tek nakon punkcije, dobiješ račun pa platiš u banci i doneseš potvrdu na ET.

  40. #2040
    nati avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagrebačka županija
    Postovi
    89

    Početno

    super hvala vam svima! sad jedva čekam da to sve krene. ide li netko od vas 6. ili 7.02.? ja volim pričati u čekaonici !
    koliko se leži nakon puncije i et?

  41. #2041
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Ja mislim da je drukčija cijena IVF-a i ICSi-ja, a to mi je rekao i dr. L jer nama s obzirom na nalaz jedino ICSI dolazi u obzir, što košta preko 9000 kn (ne znam sad točno u kunu). Ali dr. će vam sam reći cijene.

  42. #2042
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Citiraj anddu prvotno napisa Vidi poruku
    Ja mislim da je drukčija cijena IVF-a i ICSi-ja, a to mi je rekao i dr. L jer nama s obzirom na nalaz jedino ICSI dolazi u obzir, što košta preko 9000 kn (ne znam sad točno u kunu). Ali dr. će vam sam reći cijene.
    Ista je cijena kod dr. L. Nama je sad u 11. mjesecu rekao da je cijena ista. Ali sad ak su informacije različite možda ipak najbolje da pitaš njega osobno...

  43. #2043
    spodoba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    679

    Početno

    L pravi razliku u cijeni izmedju polustimuliranog i pune stimulacije.
    istina da mi nije jasno kako je kreirao te cijene, jer se manje vise ide s istom ucestalosti na UZ, u obadvije varijante..ajdontnov..

  44. #2044
    kiarad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebacka zupanija
    Postovi
    440

    Početno

    bubamara, dobrodosla. da sam bar ja tak mlada, ja danas imam tri banke. sretno!

  45. #2045

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Spodoba i drugi privatnici u RH imaju različite cijene za polustimulirani i pravi. Valjda jer se u polustimuliranom očekuje manje js pa je manje posla za labos? I u stimuliranom zna biti ipak više UZ, pogotovo ako je dugi protokol ili ako je žena sklona HS, tada se gleda nekad i svaki dan. Ali u biti ne znam kakva je struktura cijene postupka, koliko su od toga UZ, koliko su "ruke" doktora, koliko lab...ali očito ima razlike u poslu kad i drugi imaju različite cijene.
    nati nakon punkcije i ET se leži cca sat vremena...ako nema gužve i ako ti paše možeš i dulje.

  46. #2046
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Ja sam ležala nakon ET izmežu 45 minuta i sata, ali nakon punkcije nisam uopće...nije ni bilo potrebe...normalno sam ustala i mogla se kretati

  47. #2047
    spodoba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    679

    Početno

    ok charlie..
    ovdje dijele izmedju IVF-a i ICSI.
    ICSI zna biti i duplo skuplji jer obracunavaju po JS..dakle sto vise JS, to veca cijena.

  48. #2048
    nati avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagrebačka županija
    Postovi
    89

    Početno

    dal prvi puta(uz 3.dan ciklusa) idemo mm i ja zajedno ili mogu i sama

  49. #2049
    medeni.angel avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Bjelovar
    Postovi
    114

    Početno

    OOOO Darkica blago tebi kad nisi osjetila punkciju....ja sam skoro umrla na onom stolu od jakih bolova dr Luci je skoro prekinuo punkciju jer me je jako jako boljelo.....a ne bih se cudila da me je cijela zgrada cula...tako kad se toga sjetim jeza me uhvati da se pitam da li sam sigurna za drugi put da cu ici....lezala sam dosta dugo i imala sam bolove 2 dana.....a i nakon ET sam lezala dugo ......ja sam sebi sama komplicirana

  50. #2050
    Elena 85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    171

    Početno

    Citiraj nati prvotno napisa Vidi poruku
    dal prvi puta(uz 3.dan ciklusa) idemo mm i ja zajedno ili mogu i sama

    Nati,kako je tebi zgodnije,ja sam prvi put isla sa dragim,da mozemo pitati dr.sta nas zanima pa da i on cuje,a poslje uvijek sama.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •