Stranica 64 od 120 PrviPrvi ... 1454626364656674114 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,151 do 3,200 od 5963

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #3151
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,171

    Početno

    Citiraj Hoću bebu prvotno napisa Vidi poruku
    Oprosti ja tebe razumije i podržavam sve što si rekla...ja sam komentirala nešto na šta ja možda gledam drugačije,nemoj se ljutit
    Ma sve 5, nisam ja mislila da mi je uvredljivo tvoje razmišljanje, nego neorganizacija u svakom smislu, karakteristična za ove prostore, a ja naprosto previše radim da bi se mogla/htjela prilagoditi takvom stilu dok god imam izbora.

  2. #3152
    VAANJA avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    13

    Početno

    jelena, 24 min???
    pa nekad na VV za folikulometriju je lučiju trebalo 5 min!!
    izgleda da je usporio tempo

  3. #3153
    spodoba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    679

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    ....kao da nemaju jezik da pristojno, bez nervoze, zamole nekoga da ustane. Kad ne bi neki zdravi muškarac ustao, to bi bio problem. Nije problem što muž prati ženu u čekaonicu.
    i ovo potpisujem. vidim da su mnoge ovdje grlate i glasne, a na kraju ispada da se vecina ne bi usudila zamoliti za mjesto ako se vec ne osjeca dobro. pa nisu muskarci trecerazredna vrsta da ne smiju sjediti, a bezveze je i stalno zapitkivati zene hoce li koja sjesti, zar nije?
    bas kad sam zadnji put bila mi je muskarac ponudio mjestu (kraj njegove zene), na sto sam se zahvalila i odbila..nije mi u taj dan nista falilo, cekala sam punkciju. cisto onako.

    na stranu da bi se cekaona trebala drugacije rijesiti..no s tim se valjda svi slazemo

  4. #3154
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Samo mali osvrt: Ako je suprug s vama na dan punkcije (što jest), i ako vam je loše, nek se on isto potrudi da vam oslobodi malo mjesta. Ništa mu neće biti.

  5. #3155

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    da, ali problem je sto ni on ne sjedi, jer je previse parova u cekaonici

  6. #3156
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Citiraj Ona koja nije pisala prvotno napisa Vidi poruku
    da, ali problem je sto ni on ne sjedi, jer je previse parova u cekaonici
    Nisam mislila da se ON digne, već da nekog drugog supruga zamoli da se podigne jer je njegovoj supruzi loše

  7. #3157

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    bojim se da bi tu bilo puno njeznog dizanja njih da ovaj moj dode

  8. #3158
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno


  9. #3159

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    141

    Početno

    Ma glupa je uopce rasprava tko bi kog trebao zamolit da se digne
    Da je bolja organizacija bilo bi dovoljno mjesta i da muzevi sjednu
    I tocka

  10. #3160

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    Citiraj Francesca prvotno napisa Vidi poruku
    Ma glupa je uopce rasprava tko bi kog trebao zamolit da se digne
    Da je bolja organizacija bilo bi dovoljno mjesta i da muzevi sjednu
    I tocka
    ja bih ovim zakljucila raspravu i temu stavila adacta

  11. #3161

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    385

    Početno

    Ja na to samo mogu reći kome se ne sviđa i ne može se u to uklopiti ne mora ići,to je za mene zdravo razmišljanje.
    Kome ne smeta ,i tko ide zbog doktorove stručnosti ili ljubaznosti ili brižnosti,spreman je na malu čekaonicu,čekanje...
    Organizacija se uvijek i svuda može poboljšati,ali ako nešto ne možeš izmijeniti prilagodi se ili otiđi.

  12. #3162

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    ono sto meni podrazumijeva lijecenje u privatnoj klinici, osim da to placam:
    jest da dodem na red u vrijeme u koje sam narucena (jer i vrijeme je novac)
    da tocno znam sto cu dobiti za novac koji placam
    da dobijem anesteziju kod punkcije (ponekad bi je zeljela i na transferu, ali to je druga prica i malo pretjerujem)
    da moj muz, dragi, partner sunce ili srce moze biti samnom u svim fazama postupka od konzultacija do transfera
    da mi se jasno objasni sto je ucinjeno s mojim js i njegovim ss, kakav je rezultat oplodnje, mozda i slikice i filmic (mozda SF, ali nadamo se)
    da me se gleda kao pacijenta jednog i neponovljivog, ne trpajuci me u statistiku i app (ako prode prode)
    da dobijem racun za barem dio usluga, ako vec ne sve
    evo za pocetak ovo
    bez ovoga odem u drzavnu bolnicu, pretrpim sve to i usparam 15000 do 20000 kuna
    Posljednje uređivanje od Ona koja nije pisala : 26.03.2012. at 21:39

  13. #3163
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,646

    Početno

    E cure, sad ste me potaknule na razmišljanje...L je rekao da dođemo u 12 sati, koliko se toga on pridržava?
    Već do tada ode gužva ili?

  14. #3164

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj santana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja na to samo mogu reći kome se ne sviđa i ne može se u to uklopiti ne mora ići,to je za mene zdravo razmišljanje.
    Kome ne smeta ,i tko ide zbog doktorove stručnosti ili ljubaznosti ili brižnosti,spreman je na malu čekaonicu,čekanje...
    Organizacija se uvijek i svuda može poboljšati,ali ako nešto ne možeš izmijeniti prilagodi se ili otiđi.
    Ali problem i je sto se za ove izmjene treba samo malo ekstra potruditi
    A dr L treba shvatiti da za raditi privatnu praksu treba i uslugu dici na malo visi nivo nego je to na VV

    U bolnicama zene sute ko ovce i zato se prema njima na postupcima i na porodu i ponasaju ko prema ovcama i rade im sta hoce, a one i dalje sute jer tko ce gosponu doktoru sta prigovoriti, a to sto ih svi placamo iz svog dzepa nema veze

    Znam ja da je dr L trenutno i pretrpan i fucka mu se za 10-20-30 pacjentica koje mu iz komfora nece doc vec ce otici negdje drugdje
    Al sa novim zakonom ce se dobar dio zena ponovno odluciti za bolnice pa cemo onda vidjeti dal ce mu biti svejedno

  15. #3165

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj Ona koja nije pisala prvotno napisa Vidi poruku
    bez ovoga odem u drzavnu bolnicu, pretrpim sve to i usparam 15000 do 20000 kuna
    al kao bonus dobis i fulani tajming punkcije pa ti je svo silno pikanje uzalud
    Ne, fala

  16. #3166
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Al sa novim zakonom ce se dobar dio zena ponovno odluciti za bolnice pa cemo onda vidjeti dal ce mu biti svejedno
    S novim zakonom dr.Lučinger neće više imati dozvolu za rad.

  17. #3167
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj tonili prvotno napisa Vidi poruku
    S novim zakonom dr.Lučinger neće više imati dozvolu za rad.
    Odakle sad to?
    Nigdje nisam pročitala da će se ograničiti klinike koje se bave MPO?

  18. #3168
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Citiraj tonili prvotno napisa Vidi poruku
    S novim zakonom dr.Lučinger neće više imati dozvolu za rad.
    Hoće hoće, bez brige

  19. #3169

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    385

    Početno

    Ili će raditi manje od 500 postupaka ,preglede,voditi trudnoće i fićukati

  20. #3170

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    Citiraj Francesca prvotno napisa Vidi poruku
    al kao bonus dobis i fulani tajming punkcije pa ti je svo silno pikanje uzalud
    Ne, fala
    hoces reci da dr. L nikada nije fulao tajming punkcije
    da nikada niti jedna njegova pacijentica nije imala hiperstimulaciju
    u konacnici da su sve ostale trudne
    apsolutno smo razlicite i postoji bezbroj varijabli koje mogu utjecati, a da to bilo koji lijecnik, ma koliko bio sjajan i magican, ne moze predvidjeti

  21. #3171
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    da tonili, upravo tako, Lučinger koji ima preko 500 postupaka bi morao zaposliti na puno radno vrijeme još dva liječnika - subspecijalista za humanu reprodukciju i pored Lane još imati 3 biologa/embriologa s bar 2 godine radnog iskustva u potpomognutoj........................... Oni neće moći raditi kao ni večina drugih privatnika, naravno da Šimunić ispunjava uvjete!

  22. #3172

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj tonili prvotno napisa Vidi poruku
    S novim zakonom dr.Lučinger neće više imati dozvolu za rad.
    Citiraj santana prvotno napisa Vidi poruku
    Ili će raditi manje od 500 postupaka ,preglede,voditi trudnoće i fićukati
    A nesto ce skemijati, sigurna sam

  23. #3173

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    u ovoj drzavi kemijanje najbolje i ide nazalost

  24. #3174

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj Ona koja nije pisala prvotno napisa Vidi poruku
    hoces reci da dr. L nikada nije fulao tajming punkcije
    da nikada niti jedna njegova pacijentica nije imala hiperstimulaciju
    u konacnici da su sve ostale trudne
    apsolutno smo razlicite i postoji bezbroj varijabli koje mogu utjecati, a da to bilo koji lijecnik, ma koliko bio sjajan i magican, ne moze predvidjeti
    Vjerovatno je ponekoj i fulao punkciju al ne precesto kao po bolnicama gdje te na prvi pregled naruce na 8 dc
    U mom slucaju je vec prosla baba s kolacima, zadnja punkcija bila na 9 dc

    Za hiper se zna da je strucnjak ali samo i iskljucivo zbog boostera, al tu dolazi opet dio sa ovcama i sutnjom

    Nisi pratila moje postove - ja nisam zaslijepljeni fan dr L, potrazi malo sto sam pisala i stvari sa cim nisam bila zadovoljna

    No dva postupka sam kod njega odradila, nisam ofca i ne sutim, trazim sto mislim da trebam dobiti, odbijem sto ne zelim primiti i znam se izboriti za sebe jer se poznajem bolje nego me on poznaje i u 4 postupka sam jako dobro upoznala svoje tijelo i znam kako reagira na sto
    Ne vjerujem slijepo niti jednom doktoru pa ni L-u i necu bezpogovorno slusati nikoga ako mislim da bi nesto trebalo drugacije

    Sve je na nama cure, svaka se treba izboriti za sebe

  25. #3175

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj Ona koja nije pisala prvotno napisa Vidi poruku
    u ovoj drzavi kemijanje najbolje i ide nazalost
    Jebi ga, tu smo gdje jesmo :D

  26. #3176
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    da tonili, upravo tako, Lučinger koji ima preko 500 postupaka bi morao zaposliti na puno radno vrijeme još dva liječnika - subspecijalista za humanu reprodukciju i pored Lane još imati 3 biologa/embriologa s bar 2 godine radnog iskustva u potpomognutoj........................... Oni neće moći raditi kao ni večina drugih privatnika, naravno da Šimunić ispunjava uvjete!
    Kadauna možeš li mi reći gdje si to pročitala.
    ja imam u planu ići u Vili kod doktora R. a izgleda da ni on onda neće imati licencu za MPO.
    danas u jutarnjem nije ništa o ovom pisalo, a nije se ni spominjalo na Hrvatska uživo gdje je gostovao ministar Ostojić

  27. #3177
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Postupke medicinski pomognute oplodnje može obavljati samo ona zdravstvena ustanova kojoj je u skladu s odredbama ovog Zakona dano odobrenje ministra.

    uvjeti su:

    -obvezu zapošljavanja u punom radnom vremenu najmanje: jednog specijalista ginekologije s užom specijalizaciojm iz humane reprodukcije, jednog magistra biologije i jedne medicinske sestre - za izvođenje do 250 postupaka medicinski pomognute oplodnje godišnje

    -obvezu zapošljavanja u punom radnom vremenu najmanje: dva specijalista ginekologije s užom specijalizaciojm iz humane reprodukcije, dva magistra biologije i jedne medicinske sestre - za izvođenje do 500 postupaka medicinski pomognute oplodnje godišnje

    -obvezu zapošljavanja u punom radnom vremenu najmanje: tri specijalista ginekologije s užom specijalizaciojm iz humane reprodukcije, tri magistra biologije, dvije medicinske sestre i jednog laboratorijskog tehničara - za iuvođenje više od postupaka medicinski pomognute oplodnje godišnje"

    Magistar biologije iz stavka 4. .................... mora imati najmanje dvije godine radnog iskustva na poslovima postupaka medicinski pomognute oplodnje....

  28. #3178
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    evo ti iz zakona................ Radončić ipak spada u prvu kategoriju pa vjeurjem da će ispuniti uvjete....

  29. #3179

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    385

    Početno

    Ako živiš u Rimu ,ponašaj se kao Rimljanin.
    Osobno ne vjerujem da bi svi liječnici šutili i tako mirno primili da ih Šimunić vuće za npr.BRKOVE.Vjerojatno postoji neki modus.

  30. #3180
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    Postupke medicinski pomognute oplodnje može obavljati samo ona zdravstvena ustanova kojoj je u skladu s odredbama ovog Zakona dano odobrenje ministra.

    uvjeti su:
    imaš kakav link od tog prijedloga.... odakle si to izvukla.

    pliz mi pošalji da znam vidjeti sa doktorom kaj dalje....
    hvala ti

  31. #3181

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    draga francesca nisam te ni smatrala fanom, niti mi je to bila namjera, meni je takoder zacudujuce da za svoje novce neko bude ovca
    sto se tice tvog slucaja i tajminga punkcije opet ponavljam nismo sve iste
    moj MPO doktor u drzavnoj bolnici koji me priprema za prag, a radi se o tome da treba napraviti 1 ili 2 UZV i izmjeriti endometrij, to cini onda kada ga nazovem i kazem da bi trebala UZV, i ja to obicno radim prvo 9. dan (iako je uputa iz praga 11. dan i traze samo jedan UZV) jer znam na temelju prijasnjeg iskustva, da ako napravim ranije UZV jos stignem dici dozu estrofema za sto bolji endometrij
    zapravo se nas dvije skroz slazemo, a raspravljamo kao da to nije tako

  32. #3182

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    385

    Početno

    Nije lijepo žene koje nemaju potrebu izjašnjavati se ,ili ne pišu po forumu kao mi ili slijepo vjeruju doktoru zvati ovcama i to neprestano ponavljati.Pretjerujete.

  33. #3183

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    Citiraj santana prvotno napisa Vidi poruku
    Nije lijepo žene koje nemaju potrebu izjašnjavati se ,ili ne pišu po forumu kao mi ili slijepo vjeruju doktoru zvati ovcama i to neprestano ponavljati.Pretjerujete.
    ispricavam se ako sam koga uvrijedila, ali slijepo vjerovanje bilo kome mi je nepojmljivo
    ni sebi vise ne vjerujem od kad sam se uhvatila u lazi

  34. #3184
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj santana prvotno napisa Vidi poruku
    Ako živiš u Rimu ,ponašaj se kao Rimljanin.
    Osobno ne vjerujem da bi svi liječnici šutili i tako mirno primili da ih Šimunić vuće za npr.BRKOVE.Vjerojatno postoji neki modus.
    naravno, preostaje im da se udruže, npr da Lučinger krene raditi s Lanom u Beta poliklinici - tamo imaju sve, imaju dovoljno liječnika sa subspecijalizacijom, imaju i biologa s dovoljno iskustva ili će kao što si ti već napisala smanjiti drastično broj postupaka, ako radi do 250 godišnje, e onda mu ne treba kadrovsko pojačanje, ali Lučinger sad radi preko 500.. tako da spada u tu najveću skupinu.

    Inače je ovo Šimunić vrlo lukavo smislio, moraju mu biolozi imati dvogodišnje iskustvo u humanoj reprodukciji (tako da ova nova kod Lučingera otpada za sada) i moraju biti stalno zaposleni na radno vrijeme od osam sati, tako da neće kao do sada biti posuđivanja kadrova, pa je jedan biolog mogao raditi ako je htio u 4 centra po potrebi... Lukavo Šimuniću, lukavo

  35. #3185
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Kadauna možda je glupo pitanje ali kako se zna koliko točno ima L postupaka godišnje ako ne izdaje račune svakome od njih (oko toga se vodila polemika u prethodnim postovima)

  36. #3186

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    evo ti iz zakona................ Radončić ipak spada u prvu kategoriju pa vjeurjem da će ispuniti uvjete....
    Po cemu? Nema stalno zaposlenog biologa

    Citiraj santana prvotno napisa Vidi poruku
    Ako živiš u Rimu ,ponašaj se kao Rimljanin.
    Osobno ne vjerujem da bi svi liječnici šutili i tako mirno primili da ih Šimunić vuće za npr.BRKOVE.Vjerojatno postoji neki modus.
    Meni je fascinantno kako se Simunic opet i u ovu vlast ugurao kao i kod Kromanjonca - luda sam vise od tog lika

    Citiraj santana prvotno napisa Vidi poruku
    Nije lijepo žene koje nemaju potrebu izjašnjavati se ,ili ne pišu po forumu kao mi ili slijepo vjeruju doktoru zvati ovcama i to neprestano ponavljati.Pretjerujete.
    Evo i ja se ispricavam ako sam koga uvrijedila

  37. #3187

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    Kadauna možda je glupo pitanje ali kako se zna koliko točno ima L postupaka godišnje ako ne izdaje račune svakome od njih (oko toga se vodila polemika u prethodnim postovima)
    Ne izdaje racune za preglede, ali za postupke izdaje - ja sam tako shvatila i oba puta dobila racun bez da sam trazila

    A ako godina ima 52 radna tjedna, a tjedan 5 dana s tim da vikende ni ne racunam a radi i vikendom, a svaki dan ima 2-3 punkcije - definitivno ima preko 500 postupaka

  38. #3188

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj Ona koja nije pisala prvotno napisa Vidi poruku
    draga francesca nisam te ni smatrala fanom, niti mi je to bila namjera, meni je takoder zacudujuce da za svoje novce neko bude ovca
    sto se tice tvog slucaja i tajminga punkcije opet ponavljam nismo sve iste
    moj MPO doktor u drzavnoj bolnici koji me priprema za prag, a radi se o tome da treba napraviti 1 ili 2 UZV i izmjeriti endometrij, to cini onda kada ga nazovem i kazem da bi trebala UZV, i ja to obicno radim prvo 9. dan (iako je uputa iz praga 11. dan i traze samo jedan UZV) jer znam na temelju prijasnjeg iskustva, da ako napravim ranije UZV jos stignem dici dozu estrofema za sto bolji endometrij
    zapravo se nas dvije skroz slazemo, a raspravljamo kao da to nije tako
    Naravno da nismo sve iste
    Ja sam pcos i burno i brzo reagiram
    Svejedno mislim da me lijecnik u bolnici ne bi saslusao jer tko sam ja da znam bolje od njega i tak to

    Pa ne svadamo se - raspravljamo

  39. #3189

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj Francesca prvotno napisa Vidi poruku
    Po cemu? Nema stalno zaposlenog biologa
    Ustvari pretpostavljam jer znam da biolog radi i kod njega i u petrovoj a koja je tocno shema sad bas ne znam

  40. #3190
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,171

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    Kadauna možda je glupo pitanje ali kako se zna koliko točno ima L postupaka godišnje ako ne izdaje račune svakome od njih (oko toga se vodila polemika u prethodnim postovima)
    To sam i ja odmah pomislila. Nekako imam osjećaj da će klinike sada imati ili 494 ili 245 parova godišnje. Barem što se računa tiče.

    Franceska, mislim da ima liječnika u državnim koji te poslušaju. Dr. B. na SD npr., samnom se lijepo razgovarao. Da se opet ne ponavljam dr. L-u sam vjerojatno uletila na pun mjesec, jer nemoguće da su svi toliko oduševljeni njegovim tretmanom, a ja u šoku bila. U CITO-u preko HZZO-a se isto dobije jako ljudski tretman.

    Dr. R u Viliju je priča za sebe, on zaista najbolje komunicira, barem po meni.

  41. #3191
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    sada ću ja uletiti, ajd javite u kojim ste fazama sa postupcima za Listu na Odbrojavanju

    ima još puno nickova u listi postupaka za ožujak a i mjesta u listi trudnica

  42. #3192
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    To sam i ja odmah pomislila. Nekako imam osjećaj da će klinike sada imati ili 494 ili 245 parova godišnje. Barem što se računa tiče.

    Franceska, mislim da ima liječnika u državnim koji te poslušaju. Dr. B. na SD npr., samnom se lijepo razgovarao. Da se opet ne ponavljam dr. L-u sam vjerojatno uletila na pun mjesec, jer nemoguće da su svi toliko oduševljeni njegovim tretmanom, a ja u šoku bila. U CITO-u preko HZZO-a se isto dobije jako ljudski tretman.

    Dr. R u Viliju je priča za sebe, on zaista najbolje komunicira, barem po meni.
    Evo mene sa suprotnom pričom - kod dr. B. sam provela godinu dana na samom počektu MPO priče i to je iskustvo je jedino zbog kojeg se gorko kajem. Svašta sam prošla poslije i na VV i na Petrovoj i privatno, ali sa Svetim Duhom sam suštinski jako razočarana, da ne kažem do bola. Neću ići u detalje samo da kažem da sam provela tamo godinu dana s konstantnim ponavljanjem dr. B "Vi imate vremena", "vama nije ništa", "ne trebamo žuriti u postupak" . Imala sam tada 33 godine. Valjda kad si idiopat moš čekat do smrti na SD-u.

    Iskreno nisam ovdje od nikog pročitala loše iskustvo s dr. B (ili nisam čitala dobro) tak da sam dugo mislila da samnom nekaj nije u redu, ali evo morala sam ovo napisati nek se zna...

  43. #3193
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    Citiraj santana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja na to samo mogu reći kome se ne sviđa i ne može se u to uklopiti ne mora ići,to je za mene zdravo razmišljanje.
    Kome ne smeta ,i tko ide zbog doktorove stručnosti ili ljubaznosti ili brižnosti,spreman je na malu čekaonicu,čekanje...
    Organizacija se uvijek i svuda može poboljšati,ali ako nešto ne možeš izmijeniti prilagodi se ili otiđi.
    potpisujem ovo!

  44. #3194
    kiša avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    .........u nadi........
    Postovi
    100

    Početno

    Vidim da rasprava o dotičnom dr.-u ne prestaje, samo mi nije jasno da nekom može toliko puno stvari smetati a opet ide kod njega i to za velike novce. Ja bila jednom, čovjek mi nije ponudio ništa što već nemam na vv-u, (dogovorimo vrstu stimulacije, bar 5 folikulometrija u svakom postupku, nekad i više, čekiranje E2 i P4 iza svake folikulometrije, prije transfera razgovor s biologicom, biologa Kniewalda se u svakom trenutku može nazvati i pitati što nas zanima, iza punkcije se potpiše pristanak na oplodnju js, i zamrzavanje viška). Da mi ne pašu uvjeti kod bilo kojeg dr.-a pa makar da znam milijun posto da ću ostati trudna, ne bi pristala na postupak kod istog.

  45. #3195
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Citiraj santana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja na to samo mogu reći kome se ne sviđa i ne može se u to uklopiti ne mora ići,to je za mene zdravo razmišljanje.
    Kome ne smeta ,i tko ide zbog doktorove stručnosti ili ljubaznosti ili brižnosti,spreman je na malu čekaonicu,čekanje...
    Organizacija se uvijek i svuda može poboljšati,ali ako nešto ne možeš izmijeniti prilagodi se ili otiđi.
    Kakav je to odgovor??!!!
    Znači ti daješ cca 15 000kn i u redu je da u čekaonici nema dovoljno stolica,da je cca 3-4 žena naručeno u isto vrijeme,da nije u stanju zaposliti jednu medicinsku sestru koja bi brinula o gro stvari i njemu bi bilo lakše??!

    Gle,mi sve smo u stanju svašta otrpiti da dobijemo bebu,to nije sporno i nije sporna njegova stručnost!
    O tome se niti ne raspravlja.

    Za mene je zdravo razmišljanje da očekujem neki vid usluge za silne novce koje mu dajem-dakle,osim stručnosti i možda jednu stolicu viška i da dođem na vrijeme na red,a ne da trčim na posao i ispričavam se..
    Ako u bolnici nisam nikada kasnila na posao,onda kad sam kod privatnika,tek ne smijem..

    Osim toga,ovaj podforum se svodi na "izjavljivanje ljubavi" Lučiju i čestitanje Valentinova istom doktoru!!??
    Nije više nimalo informativnog karaktera i pun kufer stranica je ispisano sa postovima o "čudotvorcu"??!!

    Ja nisam ostala trudna kod njega.Ja svog mpo-ovca ne dižem u nebo.
    Čovjek je zaslužan za moje dijete i ja sam mu do kraja života zahvalna,al to je njegov posao koji obavlja jako dobro i to je to!!

    Dakle,ponavljam sve štovateljice reda Lučija,nemam apsolutno nikakvih ružnih primisli o doktoru i njegova stručnost je na visini!

  46. #3196
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj mia74 prvotno napisa Vidi poruku
    Kakav je to odgovor??!!!
    Znači ti daješ cca 15 000kn i u redu je da u čekaonici nema dovoljno stolica,da je cca 3-4 žena naručeno u isto vrijeme,da nije u stanju zaposliti jednu medicinsku sestru koja bi brinula o gro stvari i njemu bi bilo lakše??!

    Gle,mi sve smo u stanju svašta otrpiti da dobijemo bebu,to nije sporno i nije sporna njegova stručnost!
    O tome se niti ne raspravlja.

    Za mene je zdravo razmišljanje da očekujem neki vid usluge za silne novce koje mu dajem-dakle,osim stručnosti i možda jednu stolicu viška i da dođem na vrijeme na red,a ne da trčim na posao i ispričavam se..
    Ako u bolnici nisam nikada kasnila na posao,onda kad sam kod privatnika,tek ne smijem..

    Osim toga,ovaj podforum se svodi na "izjavljivanje ljubavi" Lučiju i čestitanje Valentinova istom doktoru!!??
    Nije više nimalo informativnog karaktera i pun kufer stranica je ispisano sa postovima o "čudotvorcu"??!!

    Ja nisam ostala trudna kod njega.Ja svog mpo-ovca ne dižem u nebo.
    Čovjek je zaslužan za moje dijete i ja sam mu do kraja života zahvalna,al to je njegov posao koji obavlja jako dobro i to je to!!

    Dakle,ponavljam sve štovateljice reda Lučija,nemam apsolutno nikakvih ružnih primisli o doktoru i njegova stručnost je na visini!
    potpisujem!!

    ova tema se treba zvati "potpomognuta kod dr. Lučingera"

    a što se tiče postova o "čudotvorcu"... cure nemojte mi zamjeriti, pratim dugo ovaj forum i moram priznati da nisam baš primjetila da kod dr. L ima više trudnoća nego kod drugih doktora...

  47. #3197

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    385

    Početno

    Što drugo nego se prilagoditi ili naći gdje je nekom bolje?
    Ne možemo mi njemu organizirati posao i diktirati kako će raditi.Otišao je u privatnike i može raditi kako njemu odgovara ,to i je dijelom bit privatnog posla.Postoji dosta privatnih klinika,državnih,inozemstvo i svatko bira što želi.Starnice su ovdje potrošene na organizaciju nečijeg posla,a to nije na nama.Možemo prokomentirati i to je sve.
    Dr.Lučinger je zaslužio poštovanje,radio je na Vuku i previše,ja ga znam u vrijeme kada je primao i po 70 pacijenata dnevno,nikoga nije odbio,odradio sa smiješkom,od juta prije pola 7 do 17h popodne.Nije morao,to je bila njegova dobra volja kada se dr Jukić razbolio i preuzeo je njegove pacijente i tako 6-7 mjeseci.Mislim da je dao jako puno sebe pacijentima,a sada napokon može kako mu odgovara.
    On zaslužuje moje veliko poštovanje,ostvarila sam kod njega trudnoću koja je na žalost završila kiretažom u 9 -om tjednu,poslije toga sam prirodnim putem ostala trudna.
    Uvijek ću ga cijeniti kao čovjeka i radnika.

  48. #3198

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    385

    Početno

    Nitko ne spriječava cure iz drugih privatnih klinika na javljanje,a što one nemaju potrebe,to je njihov izbor.
    ILI ŠTO IM DOKTORI NISU INTERESANTNI KAO DOKTOR LUČINGER!!
    Eto,za sve fanove i one protiv!

  49. #3199
    Hoću bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj santana prvotno napisa Vidi poruku
    što drugo nego se prilagoditi ili naći gdje je nekom bolje?
    Ne možemo mi njemu organizirati posao i diktirati kako će raditi.otišao je u privatnike i može raditi kako njemu odgovara ,to i je dijelom bit privatnog posla.postoji dosta privatnih klinika,državnih,inozemstvo i svatko bira što želi.starnice su ovdje potrošene na organizaciju nečijeg posla,a to nije na nama.možemo prokomentirati i to je sve.
    Dr.lučinger je zaslužio poštovanje,radio je na vuku i previše,ja ga znam u vrijeme kada je primao i po 70 pacijenata dnevno,nikoga nije odbio,odradio sa smiješkom,od juta prije pola 7 do 17h popodne.nije morao,to je bila njegova dobra volja kada se dr jukić razbolio i preuzeo je njegove pacijente i tako 6-7 mjeseci.mislim da je dao jako puno sebe pacijentima,a sada napokon može kako mu odgovara.
    On zaslužuje moje veliko poštovanje,ostvarila sam kod njega trudnoću koja je na žalost završila kiretažom u 9 -om tjednu,poslije toga sam prirodnim putem ostala trudna.
    Uvijek ću ga cijeniti kao čovjeka i radnika.
    bravooo!!!!

  50. #3200

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    297

    Početno

    Da li netko zna što će biti sa poliklinikom Cito u novom zakonu?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •