Pokazuje rezultate 1 do 50 od 5963

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Draga, pa zato smo tu da si međusobno pomažemo

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    19

    Početno

    cure, da li imate iskustva s IVF poliklinikom dr. Šimunića?

  3. #3
    kekis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    81

    Početno

    Citiraj aiko70 prvotno napisa Vidi poruku
    cure, da li imate iskustva s IVF poliklinikom dr. Šimunića?
    Da - samo reci, sto te zanima? Općenito dojam ili nesto specificno?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    105

    Početno

    Citiraj aiko70 prvotno napisa Vidi poruku
    cure, da li imate iskustva s IVF poliklinikom dr. Šimunića?
    upravo sam ja to htjela da pitam...ja sam trenutno kod njega i ne znam kako da ga doživim. Na žalost nisam još čula ništa pozitivno za njega a niti ništa previše negativno.Ni sama ne znam šta mi je trebalo da krenem kod njega...htjela sam čuti drugo mišljenje nakon dva propala IVF kod dr.A.
    I evo sad čekam prvi mjesec da krenem u postupak.
    Pliz cure javite se...bar sa nekim iskustvima o njemu!!
    Posljednje uređivanje od ivkica28 : 02.12.2010. at 08:01

  5. #5
    kekis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    81

    Početno

    Citiraj ivkica28 prvotno napisa Vidi poruku
    upravo sam ja to htjela da pitam...ja sam trenutno kod njega i ne znam kako da ga doživim. Na žalost nisam još čula ništa pozitivno za njega a niti ništa previše negativno.Ni sama ne znam šta mi je trebalo da krenem kod njega...htjela sam čuti drugo mišljenje nakon dva propala IVF kod dr.A.
    I evo sad čekam prvi mjesec da krenem u postupak.
    Pliz cure javite se...bar sa nekim iskustvima o njemu!!
    Ivkice, djelomicno bih potpisala Kadaunu. I ja sam stigla kod profesora nakon dr A sa VV-a, taman nesto prije donosenja novog zakona. Kod njega sam isla privatno u IVF polikliniku. Osobni dojam - OK, ni vise ni manje od toga. Ono sto mi je smetalo je upravo to sve oko zakona (a taman sam u to doba bila kod njega), a jos vise od toga cinjenica da je 'peglao' jednake stimulirane cikluse kao i VV (bez obzira na moje molbe da nesto novo uvede i promijeni).
    Također - ja, koja sam vrlo otvorena i nemam 'straha' prema ljudima s njim nisam bila opustena... To su moji osobni dojmovi.
    Mislim da on je jedan od pionira u svemu tome i da svakako covjeku treba dati za pravo da je strucnjak (je ili bio - ne zelim u to ulaziti), ali na neku foru kao da ga je vrijeme malo pregazilo, a odnos pacijent - lijecnik je tako.. Dobar, 3

    Moj dojam o njemu se 'gradio' kroz ta dva stimulirana ciklusa koja sam kod njega odradila - da bi onda revoltirana njegovom nevoljkoscu za promjenom stimulacije i jos nekim stvarima otisla u trecu kliniku. E - tu sam dobila sve - - fenomenalnog doktora, strucan, mlad.. (da ne duljim off topic)...

    I onda sam se htjela pojesti sto sam gubila vrijeme - ali sve se valjda desava s nekim razlogom, ne znam...
    ali gle - pusti i sebi vremena, mozda dobijes dojam sama o njemu, i mozda bude potpuno pozitivan

  6. #6
    kekis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    81

    Početno

    I naravno - zaboravila sam - želim ti svu srecu i uspjeh gdje god!

  7. #7
    ivanova avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    267

    Početno

    Citiraj aiko70 prvotno napisa Vidi poruku
    cure, da li imate iskustva s IVF poliklinikom dr. Šimunića?
    evo ja sam tamo i mogu reci sve najbolje za dr dmitrovic,jako mi se sviđa,topla je. kao i svo ostalo osoblje s kojim sam prezadovoljna. nadam ser da se samo necu zacoprati jer upravo krecem na punkciju!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    105

    Početno

    Citiraj ivanova prvotno napisa Vidi poruku
    evo ja sam tamo i mogu reci sve najbolje za dr dmitrovic,jako mi se sviđa,topla je. kao i svo ostalo osoblje s kojim sam prezadovoljna. nadam ser da se samo necu zacoprati jer upravo krecem na punkciju!
    a Šimunić??

  9. #9
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj ivkica28 prvotno napisa Vidi poruku
    a Šimunić??


    ovdje nećeš baš čuti dobre stvari o prof. Šimuniću, ja sam od njega davnih dana otišla i to zbog njega, ne volim to hoch držanje, on profesor i ne dao Bog da ga što pitaš kao pacijent, preko one stvari ti odgovara, jedan je tretman (nešto bolji) u pol IVF (dakle privatno) a drugo je u Petrovoj............. ja sam otišla, meni taj tip čovjeka jednostavno ne paše.

    U samoj gužvi oko zakona je Šimunić odigrao rekla bih dosta prljavo, dok je u početku bio protiv restrikcija i donoženja takvog zakona, poslije (ne znam čega, to bi njega trebalo pitati) se jako smekšao prema Ministru, prema zakonu i isti objeručke prihvatio. Sad se u IVF poliklinici može ići u postupak preko HZZO-a, jedina privatna klinika u Zagrebu u kojoj možeš bez plaćanja ići u postupak, na teret HZZO-a. Jel taj ugovor nagrada na kraju za njegovo odobravanje zakona i to javno podržavanje Ministra, zakona i lažiranih rezultata uspješnosti, to samo prof. Šimunić zna..... ja ne znam O Šimuniću, njegovim zaokretima i promjenama mišljenja imaš i ovdje:

    http://www.jutarnji.hr/zasto-je-dr--...jenje-/310157/

    Njega kao stručnjaka ne bih komentirala jer ne znam, iako sam čula uglavnom dobre stvari od njegovih kolega ali iz ere dok je bio gotovo jedini na tom području, mnogo toga se od tada dogodilo, izmijenilo, izgradilo, doznalo, istražilo i vjerujem da Hrvatska ima boljih MPO stručnjaka od njega, kako u državnim bolnicama, tako i u privatnom sektoru.

    Da li bih ja išla k njemu, no way ni prije zakona a kamoli od donošenja istog jer je on svojim ponašanjem pridonio najviše ovakvoj situaciji u kojoj se Hrvatska nalazi trenutno glede MPO-a... od svih liječnika s područja MPO-a on je nanio najveću štetu upravo svojim otvorenim podržavanjem apsolutno najgoreg zakona u Europi.

    Šimuniću na stoll? Ni za živu glavu, ni da je zadnji u Hrvatskoj, no ovo su već principi moji protiv kojih ja ne želim i ne mogu.

    Nadam se da ćeš naći svoj put, svog novog liječnika pa makar to bio Šimunić koji će ti pomoći u ostvarivanju svoga sna - bebice )

    Ja ću iskoristiti ovu priliku i još jednom prof. Šimuniću čestitati na uspješno odrađenom zadatku u 2010. g. i napokon dobivanju ugovora s HZZO-om.

    Od srca Vam za to profesore čestitam
    Samo čujem da Vam se privatna klinika "raspada", da Vas napušta dr. Dmitrović (btw mlada zvijezda među MPO liječnicima i vrlo perspektivna), nadam se da Vam embriolozi neće početi odlaziti kao i liječnici!? Sreća pa imate organiziranu službu za psihološko i pravno savjetovanje u sklopu odnosno prije MPO postupaka i suprugu koja je prešla k Vama raditi kao pravnica kako bi velikodušno davala pravne savjete prije MPO-a, ma bravo

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •