Stranica 10 od 149 PrviPrvi ... 891011122060110 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 451 do 500 od 7420

Tema: Potpomognuta na KBC RIJEKA

  1. #451
    lucija83 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    524

    Početno

    Sumskovoce iz tvojih usta u Božje uši!!! a vidis ja sam dobila terapiju sa 3 menopura... a bo... i moja pikica prosla super ma nisam nis ni osjetila bezveze sam se bojala... aj javi kako je sa menopurima!!!
    Maza975 i Innu odtugujte malo pa u nove bitke!!!!
    Diabolica draga mali Andrej je prekrasna beba a ime mi se isto jako sviđa!!!
    Mravak draga i ja se nadam da cu opet tu srecu iskusiti sretno dalje!!!
    svima mah mah!!!

  2. #452

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    5

    Početno

    Lijep pozdrav svima.Inače sam nova na forumu i neznam kome da se obratim pa se nadam da ćete mi vi odgovoriti na moja pitanja. imala sam policistične jajnike te sam u ožujku ove godine radila laparo,sad su se ciklusi unormalizirali( 29-35dana), hormonska slika još uvijek nije baš u najboljem redu(prog smanjen...),suprug ima oligoastheno. Zadnji nalaz mu se poboljšao(od mens argimaxa valjda) pa sad nalaz kaže količina 3,8.Rapidnih 19%,medium8%,slow9% statičnih 64%.Moje pitanje glasi da li je ovo materijal za inseminaciju ili za ivf. Dali i za inseminaciju sada treba proći protokol(pravnik,psiholog...). Koliko se čeka na nju u kbc Rijeka? I s obzirom da dr. Vlastelić ide u penziju kako se mogu prebaciti kod drugog doktora i kojega mi preporučate?Hvala na saslušanju i unaprijed hvala.

  3. #453
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Mravak, bravo za ono malo srce šta konačno kuca ispod tvoga!!! Nek ti bude dosadna trudnoća, sa puno shoppinga za mirišljavog smotuljka koji će ti ubrzo biti u naručju!
    Miari, tvoje pitanje prepuštam drugim curama!
    Sumskovoce, pa ti ko velika s tim bockanjem! Da, narkići...
    Posljednje uređivanje od Snekica : 13.11.2010. at 09:35

  4. #454

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    snekica draga, ja sam na igli, dakle umanjeno uracunljiva i danas skuzila da mi to opravdava sve gluposti koje izvodim Inace i na Menopur dobro reagiram, malo sam zedna i (.)(.) zatezu, nista znacajno... Luce,kako ti s Menopurom? Miari, napisem ti pp cim se domognem kompa, ovako na mobu je pre komplicirano...

  5. #455
    lucija83 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    524

    Početno

    Sumskovoce evo super ide sve za sad nadam se da i tebi...
    Miari dobro nam dosla i jos prija otisla na trudnicki forum!!!

  6. #456

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    41

    Početno

    molima vas info gdje se u Rijeci može privatno napraviti beta, hvala

  7. #457
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Citiraj VALERIJA prvotno napisa Vidi poruku
    molima vas info gdje se u Rijeci može privatno napraviti beta, hvala
    Laboratorij Bulatović na Zametu, preko puta od bivše lokacije Medica. Rade i subotom (ja vadila).
    Sretno

  8. #458
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    I ja sam tamo vadila ujutro oko 7:15. Nalaze ti mogu poslati mailom i gotovi su oko 10:15. Cijena 170 kn!

  9. #459

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Jutro curke... moja reakcija na Menopur više i nije tako sjajna...nije katastrofa..ali ipak... promjene raspoloženja su najgori dio priče...malo sam sretna, malo nervozna, malo bih plakala...pa sve opet iznova... Žedna sam nevjerojatno...danas je zadnja pikica, sutra 1. UZV...nadam se da je to sve što se protokola tiče....

  10. #460
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Citiraj GIZMOS prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam tamo vadila ujutro oko 7:15. Nalaze ti mogu poslati mailom i gotovi su oko 10:15. Cijena 170 kn!
    Meni nisu htjeli mailom slat ali su mi na telefon rekli pa sam kasnije išla po nalaz.

    Sumskovoce mene je od menopura sve dane glava bolila, onako lagano i podmuklo Ako ti je sutra tek 1. UZV čini mi se da onda nisi još gotova sa boc boc. Ali još par dana pa gotovo, izdržat ćeš ti to


    Drage moje svima vam šaljem trudničke prašine i brdo vibrica da vam ovo budu zadnji postupci

  11. #461

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    76

    Početno

    Drage moje, evo da se malo javim. Danas sam dobila 12. injekciju decapeptyla; nisam baš očekivala da ću se toliko bockati, a da još nisam ni počela sa stimulacijom (menopurom). Naime, danas mi je 32. dan ciklusa i još ni traga od m., a inače mi uredno stiže svakih 28-30 dana. Docentici je to bilo malo čudno pa sam danas išla na ultrazvuk. Sve izgleda ok. Za svaki slučaj dala mi je i da sutra izvadim betu. Malo je vjerojatno da sam trudna, ali tko zna, i čuda se događaju!!

    Što se bockanja tiče, sve pohvale svim sestrama na ginekologiji koje mi redovito svaku večer daju injekcije. Do sada sam zaradila samo jednu modricu, ostali ubodi se ni ne vide. Već se tamo osjećam kao kod kuće i sve sam sestre upoznala

    puno sreće želim svima vama na forumu, i koje ste u postupku sada skupa sa mnom, i koje se tek spremate na njega!

  12. #462
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    ranga nije neuobičajeno da M kasni pod supresijom, meni obavezno svaki put bar koji dan kasni.

  13. #463
    lucija83 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    524

    Početno

    Ja za sada nemam nikakve reakcije na menopur osim sto sam malo vise pospana a to ne znam dal je od supresije... Uglavnom potpis na Rangu i ja sam sve sestre upoznala i zbilja su super. prvi ultrzvuk 18-og pa ce mo vidjeti kako stoje stvari.
    Tigrical kako stoje stvari kod tebe draga??

  14. #464
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Ja sam na igli!

  15. #465

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    cranky u pravu si, nije gotovo s bockanjem...jučer sam se nadala da je...koji danak neiskustvu
    ranga mislim da svakome malo kasni kad iščekuje postupak...strpljenja malo... a možda si i T... kako bi to bilo lijepo....
    tigrical super za tvoj početak!
    lucija83 i meni se spava, ali po danu, navečer nakon bockanja ne mogu zaspati do kasno u noć...
    Bili smo na 1. uzv, doktor kaže da sam jako dobro reagirala, nije baš mogao izbrojiti folikule jer su još malecki, kaže na lijevom jajniku ih ima puno 5,6,7...nije siguran. I na desnom ih ima... Nastavljam sa istim bockanjem (dec x1 + menopur x 2) do četvrtka, u petak ponavljamo uzv... naravno i MM i ja smo za sada zadovoljni...nadamo se najboljem...
    Curke drage...puno sreće nam želim, svima...da nam svima uspije ovaj postupak!!!

  16. #466
    innu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    844

    Početno

    Citiraj tigrical prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam na igli!
    sad heklaš i super ti je
    evo ja dogovorila stimulirani, pošto su otišle sve smrzotine!
    svima vama pozdrav i sretno!

  17. #467
    lucija83 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    524

    Početno

    Sumskovoce pa to je super draga!!!! srteno dalje!!

  18. #468
    bebach avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    310

    Početno

    drage moje, sutra idemo na dogovor za postupak! držite nam fige!!!
    Šumskica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za petak! vidimo se na kefeliću!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i svima!!!

  19. #469
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Citiraj tigrical prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam na igli!
    (dužna sam ti nos )
    Citiraj innu prvotno napisa Vidi poruku
    sad heklaš i super ti je
    evo ja dogovorila stimulirani, pošto su otišle sve smrzotine!
    svima vama pozdrav i sretno!
    Weeeeee

    Šumskovoće odlično, čini mi se da baš lijepo reagiraš. Bit će to super vidjet ćeš.

    Bebach sretno!
    Posljednje uređivanje od cranky : 16.11.2010. at 23:17

  20. #470

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Hvala do neba na potpori!!!! Ljubim vas sve
    Jučer sam se prvi put sama bocnula..... moja draga frendica se razbolila, meni se nije dalo trčat po domu zdravlja s tim ampulicama i špricama, objašnjavat ljudima šta mi je i šta želim, pa sam drhtavim rukama izvela sve što inače izvodi moja draga "privatna medicinska sestra" , štipnula špekić i bocnula se....nije me uopće peklo, nisam si ni masnicu napravila, bilo je jednostavno savršeno.... danas ću opet...nadam se da će ruke malo manje drhtati....

  21. #471
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Bebach, sretno sutra!
    Vockice, meni su se prvo bockanje toliko ruke tresle da sam mislila da neću uspjeti pogoditi bilo koje mjesto na trbuhu. Malo od jurnjave po cesti tren prije toga, malo od frke od prvog puta, malo od injekcije... Brrrr, kad se sjetim!

  22. #472
    diabolica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Rijeka zapad
    Postovi
    527

    Početno

    Drage moje pikalice i one koje će to uskoro biti, želim vam svu sreću u ovim postupcima!
    Pratim vas redovito i dalje....bez obzira na "baby blues" tu sam sa vama i vibram da vam ovo budu zadnji postupci!

  23. #473
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Sumskovoce bravo za samopikanje! Kad uloviš rutinu shvatit ćeš kako je to lagano i koliko je tebi lakše obavit to doma u par minuta nego trčat po ambulantama ili bolnici.
    diabolica ti si žena-zmaj! Pusa Andreju - preslatki je!

  24. #474

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    tigrical skroz si u pravu, puno je lakše to doma obaviti...a od ambulante zazirem u širokom luku zbog straha od prehlada i tuđih bakcila...
    diabolica ~~~~~~~~~~~ za što kraći i blaži baby blues i ogromna Andreju!
    Lucija83 danas je tvoj 1. uzv, javi nam obavezno kako je prošlo...

    Mene 2. uzv čeka sutra...nadam se najboljem...možda punkciji uskoro....

  25. #475
    bebach avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    310

    Početno

    hvala vam curke na podršci!!! djelovalo je...sve je prošlo super, napokon krećemo u postupak!!! juuupii jeee!

    Šumskica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ do svemira i nazad za sutra!!!
    Posljednje uređivanje od bebach : 18.11.2010. at 09:05

  26. #476
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Jako volim kad se u Rijeci nešto događa...pozitivna vibra je odmah jača! Znam da se curama koje su dugo u postupku neda stalno pisati, vibrati, skakati, iako jedna drugoj želimo sve najbolje, ali nakon par neuspjeha i par godina ne dijelimo onaj isti početnički entuzijazam.
    Sretno svima i onima koje ne pišu, a znamo da su u postupku i mislimo na njih

  27. #477
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,364

    Početno

    Citiraj tigrical prvotno napisa Vidi poruku
    Jako volim kad se u Rijeci nešto događa...pozitivna vibra je odmah jača! Znam da se curama koje su dugo u postupku neda stalno pisati, vibrati, skakati, iako jedna drugoj želimo sve najbolje, ali nakon par neuspjeha i par godina ne dijelimo onaj isti početnički entuzijazam.
    Sretno svima i onima koje ne pišu, a znamo da su u postupku i mislimo na njih
    Danas sam nekako posebno sjetna, Tigrice hvala na ovom!

  28. #478
    lucija83 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    524

    Početno

    evo i mene sa prvog ultrazvuka izvjesce je da i nisam bas dobro reagirala na stimulaciju do sad po 1 folikul na obadva jajnika nastavljamo sa pikanjem do nedjelje onda novi ultrazvuk, javim se tada sretno svima!!!

  29. #479
    lucija83 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    524

    Početno

    evo i mene sa prvog ultrazvuka izvjesce je da i nisam bas dobro reagirala na stimulaciju do sad po 1 folikul na obadva jajnika nastavljamo sa pikanjem do nedjelje onda novi ultrazvuk, javim se tada sretno svima!!!

  30. #480
    bebach avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    310

    Početno

    lucija83 ti si isto kod Vlastelića ili? koju stimulaciju imaš?
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za uzv!!!

  31. #481

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Luce i ovdje ti želim super velike, buckaste i savršene JS od ova dva folikulića! Da li ti je pojačan protokol ili je sve ostalo na istome?
    tigrical kužim da se entuzijazam pomalo izgubi...a vjerojatno i curke koje su već neko vrijeme u postupcima kuže ovo ludilo i adrenalin koje pere nas početnice.... iz mene bi se mogla napajati omanja elektrana....

  32. #482
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    sumsko naravno da vas kužimo, ovo je možda bilo i malo opravdanje s moje strane što ne pišem stalno, a pratim svaki dan, što ne skačem i ne vibram, a mislim na svih, što ne reagiram na svaki uzv, na svaki post, na svaki poziv u kbc, ali zato odgovaram na pitanja kad smatram da mogu pomoći nekoj od vas. Dakle, samo vi skačite i napajajte elektrane, to je vrlo pozitivno, a mi starosjedioci pratimo iz prikrajka. Kiss svima!

    sara38

  33. #483
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Pozdrav svim mojim rječankama!!!! Evo da i ja malo svratim i poželim svima puno sreće svima u postupcima!!!

  34. #484
    lucija83 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    524

    Početno

    Bebach da i ja sam kod Vlastelića, stimulacija je 1 decapeptyl 3 menopura hvala na vibricama!!! cmok!!
    Sumskovoce i tebi hvala nije mi pojacao protokol ostao je isti, ali ne brinem se ja i sa Gabrielom sam imala dvije jajne stanice pa je bio bingo bilo bi lijepo kad bi se to ponovilo, ah da sad bi ja svasta....
    mah mah svima!!! javim se u nedjelju....

  35. #485
    Vojvođanka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    360

    Početno

    eee, istina nešto smo zakazale.....
    mislim da je vrijeme da se počnemo pripremati za kavicu... taman do Božića ćemo se dogovoriti

  36. #486
    Malena72 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    72

    Početno

    Pozdrav svima

    Evo da se malo i ja javim
    Sumsko voće puno hvala na tvojoj opaski, brzopleto sam zaključila da se radi o dr. Vlasteliću jer sam ja sva sretna i presretna što sam upoznala tog divnog doktora. Žao mi je ako sam možda uvrijedila svojim komentarom. Diabolice ispričavam se , vjerujem da je dr. Vlašić također iznimno dobar, a najbolji dokaz je tvoje maleno, pusa od mene.
    Lucija83 bit će sve u redu i narast će tvoji folikulići.
    tigrical, innu, bebach sretno i tigrical hvala ti što misliš na sve nas.
    Što se tiče mene , danas mi je zadnji dan dufastona i onda čekamo mjsečnicu pa klomifen i dalje ćemo vidjeti...
    Drage cure svima lijepi pozdrav od mene i svima puno jakih pozitivnih vibrica ******************

  37. #487
    Malena72 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    72

    Početno

    Mravak inbox prazan

  38. #488

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Diabolica uživaš ?

    Sumskovoće~~~~~~~~~~~~~~~~~~za bebu ili dvije !!!!!!!!!!!

    Lucija83~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za dvije blastociste !!!!!!!!!

    BarbyRi kao si nam ti? Još malo pa ćeš se upoznati sa svojm srećicom ...

    Vojvođanka u kojoj si ti fazi?

    Snekica jedva čekam shoping ... ali je još rano...

    tigrical ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za budući postupak , neka ti 11. bude BINGOOOOO !!!

    cranky~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da li maziš bušu????

    GIZMOS za bezbrižnu i dosadnu trudnoću ... možda se sretnemo u rodilištu...

    ranga je došla M ?? ili je beta poz.???

    Dani82

    Sara38 gdje ideš u postupak u 11mj? U ri?

    Malena72~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za bebače iz zaleđene jajne stanice !!!!!!!!!

    innu~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za sljedeći dobitni postupak !!!!!!!!

    miari dobrodošla!!!!! Moj savjet da se što priješ naručiš na Humanu i nadam se da ćeš tamo dobiti odgovore na svoja pitanja.

    Skandy

    Nadam se da nisam nekog zaboravila!!!!

    Volim kada je živo na u Rijeci

  39. #489
    diabolica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Rijeka zapad
    Postovi
    527

    Početno

    Mravak...uživam do beskraja...vidjet ćeš uskoro kakav divan miris kuća ima kad je bebica tu....želim vam svima da ga osjetite što prije! Svima!

  40. #490
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Mravak stvarno si se potrudila, svaka čast ... nadam se da uživaš u svojoj trudnoći

  41. #491
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Mravak nego šta nego mazim bušu, a ti?

  42. #492
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    mravak,da uskoro ce i taj dan koji sam toliko cekala
    kako ti,imas slatke mucnine?

    ostalim curama pozz!!!!!!!

  43. #493

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Drage moje uživam, mazim bušu, još ni jednom nisam povratila i imam OGROMAN apetit

    Jedva čekam pozitivne bete naših pikalica i čekalica postupaka

  44. #494

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Mravak draga...kako si se potrudila Hvala na želji prekrasnoj

  45. #495

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    56

    Početno

    Cure jedva čekam da se svima nama ta agonija ubrzo završi i da se nađemo na Korzu i šetamo sa dječjim kolicima. Nisam ni krenula sa prvom inseminacijom, a već me vuku 2 god.

  46. #496

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    76

    Početno

    Mravak, betu na kraju nisam ni vadila; iste večeri kad sam dobila uputnicu stigla je i M sad sam na menopurima, u utorak idem na ultrazvuk. Baš si me obradovala što si me se sjetila.

  47. #497
    lucija83 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    524

    Početno

    evo izvjestaj moj od danas sa folikolimetrije, uglavnom i dalje stanje isto po jedan folikul na oba jajnika dalje se nastavljam pikati i to je to.
    E sad mene zanima da li će oni uopce vise rasti, dal ce ih biti jos?? jel imao tko ovakvu situaciju a da se nije pomicalo niš??

  48. #498
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    cure, počela sam vas voditi na odbrojavanju, pa vas molim da povirite malo tamo, javite nam u kojoj ste fazi i što prije obogatite našu listu trudnica

  49. #499
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Citiraj lucija83 prvotno napisa Vidi poruku
    evo izvjestaj moj od danas sa folikolimetrije, uglavnom i dalje stanje isto po jedan folikul na oba jajnika dalje se nastavljam pikati i to je to.
    E sad mene zanima da li će oni uopce vise rasti, dal ce ih biti jos?? jel imao tko ovakvu situaciju a da se nije pomicalo niš??
    Folikulići će i dalje rasti, ali im se broj neće povećavati. Kako misliš da se niše ne pomiče?

  50. #500
    mayica01 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    196

    Početno

    lucija meni je tako bilo u proslom postupku..imala sam folikulice ali su jako slabo rasli..imala sam jedno 6 folikulometrija prije punkcije..nikako da dosegnu svoju pravu velicinu..ali nakraju jesu..punkcija je bila 21.dan..cak smo isli na blastociste i uspjeli su mi vratit 1 blasticu..ali nazalost taj put nije uspjelo..isto sam taj put bila na menopuru ..krenuli smo sa 1 a kad je dr vidio da se to sve slabo odvija povecao mi je na 3 kom..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •