vatra ~~~~~~~za sutra, nek je jedna ali vrijedna!
vatra ~~~~~~~za sutra, nek je jedna ali vrijedna!
vatra, puno ~~~~~~~~~~~~~~~~ za bezbolnu punkciju i jednu lijepu stanicu!
kameleon, baš mi je žao
A moji folikuli ne rastuPojela im je cista svu stimulaciju. Narastao je samo jedan, na nekih 17 mm je. Sutra opet fm i najvjerojatnije u subotu punkcija. Jako sam razočarana. Kaže dr da je i jedna stanica dovoljna. Znam ja to, ali ipak ovo je bio stimulirani postupak. I već su mi dva stimulirana tako propala.
Dino,
pratim tu tvoju situaciju sa postupkom. Žao mi je da je tako ispalo. Istina, i jedna je stanica dovoljana za trudnoću, ali jedna stanica je katastrofalan rezultat za stimulirani postupak.
Doktor to treba znati i ne pokušavati opravdati propuste u liečenju davanjem utješnih izjava poput onne "i jedna je dovoljna". Jedna j. s. dobije se i u prirodnom ciklusu, a dobivena samo jedna jajna stanica u stimuliranom ciklusu nameće pitanje-gdje se je pogriješilo tijekom postupka i stimulacije.
Sretno ti draga, neka zbilja ova j. s. bude ona koja vodi do bebe![]()
dino žao mi je, nekako sam sumnjala da će tako bitiAaaaaliiii... nek ta jedna tvrda koja se neda, donese malo čudo i nitko sretniji od vas, ali i ovog foruma!
o dino tek sad vidim, a sto reći na sve ovo, nadajmo se da će od tog 1 folikula biti nešto
evo da i ovdje recen, da je moj folikul i ovaj put bio prazan.. ako Bog da, da ne bude cista.. idemo u dugi stimulirani postupak slijedeci ciklus...
Dino ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
vatra, žao mi je. Odtuguj malo i onda u nove pobjede s novim ciklusom. Vjerujem da će stimulirani biti uspješan i super što ne moraš čekati.
Meni je danas štoperica, u subotu punkcija. Taj jedan jedini folikul je veći, a ovi ostali su oko 13, 14 mm. Rekao je da će sve punktirati, zajedno s cistom pa ćemo vidjeti što će biti.
Drage moje suborke,
Vi koje ste tek počele i imate osječaj da ste izgubljene u svim ovim pojmovima i Vi koje ste već dugo u borbi za svoje male mrvice,Vi koje ste došle do malih mrvica, Vi kojima je već puna kapa svega ali uporno idete do pobjede,Vi koje brojte godišnja doba i sa svakim se nadate uspjehu, Vi koje možete doktorirati na ovom području jer imate znanje veće od mnogih ginekologa, Vi koje dijelite svoje znanje , Vi koje jedino razumjete kroz sve što se prolazi i Vi koje ste neizmjerna potpora u najtežim i najlijepšim trenucima.....jednostavno sve Vi ste zakon i bez Vas bi sve ovo proći bilo preteško!
Zato drage moje prijateljice ja sa ponosom na svemu zahvaljujem, a posebno na danu kad sam se registrirala na ovaj forum i dobila veliku potporu!
Danas Vam želim objaviti da se čuda definitivno događaju,a jedno od njih upravo u meni kuca i dok Vam ovo pišem čuje kako je moje srce ubrzano od uzbuđenja što vam objavljujem da sam nakon toliko ivf postupaka zatrudnila prirodno i danas brojimo 7tt.
Šaljemo Vam velike puse i obasipamo Vas trudničkom prašinom,istovremeno Vam želim da što prije dođete do uspijeha a najviše bi voljela kad bi Vas iznenadilo čudo kao i nas.
butterfly cestitam od srca! divna vijest![]()
Butterflypa to je predivna vijest!! Cestitam ti od srca.. Ipak se cuda dogadjaju... A post ti je jako lijep i ohrabrujuci.. Saljem ti pusu..
Butterfly,draga moja trudnica!!!Ajme,uljepšala si mi dan![]()
tako mi je drago !!
čestitam ti od srca!!! predivno,evo malo nade i vjerovanje u čuda!
Butterfly, čestitam od srca! Predivna vijest. Ovakva čuda mi stvarno daju nadu da vjerujem u nemoguće i da se čuda stvarno događaju.
Ajme butterfly predivne vijesti,čestitam ti od srca !!!!
Ajme butterfly, sumnjala sam kad si rekla da ti puno kasne stvari, a onda utihnula na snekičino pitanje o kinder jajetu
Prekrasno, čestitam na srčeku i nek sve ide školski, to je jedna zimska bebica; kad je termin?
Puseod mene i moje curke!
butterfly cestitke, prekrasna cuda se desavaju i bas mi je drago da ih imanek sve bude skolski i savrseno..
he he prokljuvila sam je ja već tada, a nakon njenog pp-a skoro skoro pa je izašlo na guzicu
I sad službeno, BUTTERFLY ČESTITAM OD SVEG SRCA!!!Jedva čekam da te vidim!
Posljednje uređivanje od Snekica : 19.04.2013. at 21:07
ajme leptirice, koja lijepa vijest!čestitam od srca!!!jako mi je drago zbog vas.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa![]()
![]()
buterflly čestitam!!!!!!!!!!!!!!
baš lijepa vesela vijest!!!!!!!
sretno vam dalje do kraja uredne trudnoće, uživaj!!!![]()
Čestitke i od mene..... predivna vijest!!!!
Još jednom čestitam našoj Butterfly na ovom divnom iznenađenju!!!
Od ovog mojeg čudnog postupka na kraju smo dobili 3 stanicePunkcija boljela kao nikada do sada, punktirao mi je i cistu i iz nje izvukao 60 ml tekućine, a bilo je još i sitnijih folikula pa je potrajalo. Uglavnom, nakon svega zadovoljna sam. Sad čekamo utorak da vidimo da li će i kada biti transfer.
bravo dino, nek te iznenadi bar jedan od ta tri žilava, svi tako zbrda-zdola postupci donesu bebu![]()
dinomozda se ipak sve u dobro pretvori... ~~~~~~~~ za tulum
Hvala vam drage moje...joj nisam nikad mogla zamislit kakav je osjecaj kad se forum zatrese zbog uspjeha, hvala jos jednom,predivne ste
Kismet...eee opasna je sneki,sve ona dobro nanjusi. Jos neznamo kad je termin,ali bit ce negdje u 12. Mj. Puse tebi i tvojoj curki!
Dino pa neka je ludi tulum u labu,a jos ludji kad dodju u tvoji trbusek! Sretno
sneki,sneki,ma si munjena. Jos malo i ja jedva cekam,sad barem imam br.
Mimi hvala na savjetima i pomoci. Cuvaj se!
Bok cure, ja sam jedan splitski borac i pozdravljam vas Riječanke(malo sam "bacila oko" na vaš forum) i vrlo ugodno se iznenadila kad sam vidjela ovaj prekrasan post od buterfly, čestitam od
i tako je lijepo znat da ima ovakvih događaja...to su stvarno čudesni putovi u našim životima. Mogu zamislit kako se samo osjećaš, nakon toliko IFV-ova PRIRODNA TRUDNOĆA. Nedavno je jedna forumašica i u ST-u slino objavila, nakon što je prvi put ostala trudna putem IFV-a, druga trudnoća je došla prirodno i iznedaila je kao i tebe da još ne može vjerovat. Još jednom buterfly ti ČESTITAM, a svim ostalim suborkama želim od srca da vam uspije u vašim postupcima, željama, borbama za naše male mrvice... I ja sam trenuNto u postupku, 4. pokušaj!!! SRETNO SVIMA!!!
Bok cure, ja sam jedan splitski borac i pozdravljam vas Riječanke(malo sam "bacila oko" na vaš forum) i vrlo ugodno se iznenadila kad sam vidjela ovaj prekrasan post od buterfly, čestitam od
i tako je lijepo znat da ima ovakvih događaja...to su stvarno čudesni putovi u našim životima. Mogu zamislit kako se samo osjećaš, nakon toliko IFV-ova PRIRODNA TRUDNOĆA. Nedavno je jedna forumašica i u ST-u slično objavila, nakon što je prvi put ostala trudna putem IFV-a, druga trudnoća je došla prirodno i iznenadila je kao i tebe da još ne može vjerovat. Još jednom buterfly ti ČESTITAM, a svim ostalim suborkama želim od srca da vam uspije u vašim postupcima, željama, borbama za naše male mrvice... I ja sam trenutno u postupku, 4. pokušaj!!! SRETNO SVIMA!!!
Sara10 nek ti ovaj postupak donese jednu predivnu betu, zatim i bebu! SretnO!
sara10hvala ti puno, držim fige da ti je ovaj postupak dobitan!!!!Sretno
lasta...hvala![]()
butterfly101 predivno! Želim mirnu trudnoću i lak porod.
Malo OT.
U subotu 27. je u Zagrebu šetnja Zajedno za plodnost i nas par iz Rijeke planira ići.
Ako ima još zainteresiranih, ajmo se na temi Riječanke kava pobrojat i dogovorit kada, kako, tko i s čim![]()
(da ne otvaramo zasebnu temu i ne padnemo u nemilost admina)
Butterfly, pa ne mogu vjerovati! Nakon toliko pokušaja!!! Čestitam od srca!!!!! Kako se sve lijepo posložilo, baš mi je drago.
Butterfly ,čestitke draga...zaslužila si. Ja krećem opet u prirodni. U petak prva FM, pa se nadam da ćemo doći do punkcije i konačno transfera ovog puta. Držte mi fige.
Vibram za sve curke da sve bude kako želite i planirate![]()
hvala cure!!!
magi7...fige do neba za fm,punkciju,transfer i ogromnu betu
Dragi svi ja vas sve skupa još jednom pozivam da nam se pridružite ovu subotu u našoj šetnji po centru Zagreba. Znam da ste daleko, ali znam i da se jedan dio ekipice dogovorio i dolazi na izlet, pa eto, pozivamo i ostale da se odvaže!
Evo, imamo otvoren i facebook event gdje možete vidjeti par fotki od prošle godine, čisto za inspiraciju i motivaciju!
https://www.facebook.com/#!/events/526745720701549/
Vidimo se!
A popisati se i eventualno dogovoriti za društvo možete i ovdje:
http://forum.roda.hr/threads/79293-Z...ost-27-04-2013
Mi smo danas obavili transfer. Kaže dr. da je transfer prošao baš onako školski, za 5. Od moje 3 stanice, jedna je bila nezrela, jedna se je lijepo podijelila i sada čuvam u buši jednog malog, hrabrog 7 - staničnog borca.Ovaj treći embrij je malo slabiji, danas je bio 6 - stanični pa će ga pustiti do 5. dana i ako dogura do blastice će ga zamrznuti. Mada mu dr i embriologica ne daju velike šanse. I sad slijedi čekanje, beta 10.05.
magi7 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za prirodnjak!
Dino nek se mrva ulovi jakokako to da je 10.05 beta?? sta ne daju u RI 21 dan nakon transfera ? jesam ja krivo nesto zbrojila ili su se smilovali pa daju ranije??
Magi ~~~~~~~~~~~~~ za prirodnjak
Dino bas sam sretna da ste izgurali do transfera. A i ~~~~~~~~~~~~~~~~~ da mi uljepsas rodjendan s beturinom 10.05.
Jejja jel dosla M?
Za betu primjećujem da su počeli slati na vađenje na 18dnt
Jejja, dr je gledao kad mi je 3 tjedna od punkcije, a to ispada 11.05., pošto je to subota rekao je da vadim dan ranije. A u prošlom postupku dr. M mi je napisao da vadim betu točno 21 dan nakon transfera. Tako da stvarno ne znam da li su nešto promijenili.
Vatra,potrudit ćemo se moj mali borac i ja da ti uljepšamo rođendan
Butterfly![]()
Posljednje uređivanje od dino84 : 24.04.2013. at 09:21
Vatra nije jos..bolucka nesto vec dva dana ali nis,sad kad treba nema je....
21dan je zaista previse cekanja...
Hej curke, pa gdje ste???
Evo ja javljam da je punkcija prošla više nego dobro. Dobili smo 1js, sad vibram da muževi brzići obave svoje i da nam 1.maj donese dobar embrij za transfer.