Stranica 23 od 54 PrviPrvi ... 13212223242533 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,101 do 1,150 od 2677

Tema: Potpomognuta na SV. DUHU

  1. #1101
    kerolajn5 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    243

    Početno

    Citiraj sany 7 prvotno napisa Vidi poruku
    3712109 zovi poslije 12:00

    Kerolahn, mislim da oko sedam-Sutra zovem pa ćemo vidit
    KOji ono broj zovem i kad je najbolje
    3712 274 ili 3712 109

  2. #1102
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Evo i mene curke....19 kom j.s ... danas punktirano....prava sam koka

  3. #1103
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    bravi Mia, ko i ja, al tvoja su jajca od mlađe koke pa puno puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da se bolje dijele

    kada ti je najavljen transfer

  4. #1104
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj Iva Mia 2009 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i mene curke....19 kom j.s ... danas punktirano....prava sam koka
    Sa anestezijom ili bez?

  5. #1105
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    dr.B.odlazi..prvi put čujem za to...ja se samo nadam da to nije točna info...
    curke koje ste gore mogle bi malo priupitati sutra,prekosutra..

  6. #1106
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj Iva Mia 2009 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i mene curke....19 kom j.s ... danas punktirano....prava sam koka
    ja se uistinu nadam da j.s. gore na S. Duhu uspješno zamrzavaju jer bi bila prava šteta iskoristiti samo tri od tvojih 19 j.s. ........ sretno Iva Mia 2009 za ovaj postupak............

    To da dr. B. odlazi sam čula usput, možda je samo trač ali zato i jesam pitala ovdje, možda cure u postupcima nešto znaju.............................

  7. #1107
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    I ja se nadam da ih uspješno zamrzavaju....ma uopće ne sumnjam u njih...jer stvarno su odličan tim

    Opća, opća je bila jer ne bih mogla ja to izdržati....uglavnom baš sam se fino naspavala....ja sam se odlučila oploditi 2 j.s iz tog razloga što sam mlada(relativno) nadam se da ću do kraja tjedna dobiti podstanare na 40 tjedana....

  8. #1108
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    jA nisam dobila ni ponudu za anesteziju, znaju oni da mi malo starije koke škrgučemo zubima

    Otišla sam sa VV zbog najave odlaska drL pa neću valjda i tu???? Il to ja možda nosim sa sobom nesreću????

    IvaMia javi kaj ti rekla biologica???? I naravno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za tulum u labosu

  9. #1109
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    linalena i mene muči sad ovo,stvarno će mi biti koma ako dr.B.ode...
    i stvarno nemam ideje gdje ću onda...

  10. #1110
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Nadam se da je to patka, guska, puran.....

  11. #1111
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Moje su se dvije mrve oplodile....baš sam sretnaaaaaaaaaaaaaa

  12. #1112
    kerolajn5 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    243

    Početno

    bravisimoooo!! kad imaš transfer ?

  13. #1113
    kerolajn5 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    243

    Početno

    linalena još sitno do tvoje beturine ..kad ideš vadit krv?

  14. #1114
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    U subotu dobivam podstanare.... ))

  15. #1115
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    ovak ak mi je transfer bio u ponedjeljak beti bi trebala vaditi 12dnt, dakle u subotu al ja ću vaditi u petak ujutro, negdje privatno, neda mi se ujutro gore na SD

    Da li netko zna neki privat lab u centru osim brayera????

  16. #1116
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    imaš polikliniku Sunce na Jaruni ili Trnju................... rezultat za 1-2 sata

  17. #1117
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    imaš polikliniku Sunce na Jaruni ili Trnju................... rezultat za 1-2 sata
    baš sam to i ja htjela napisati...a imaš i jedan privatni lab na Bukovčevom trgu...

    IvaMia bravo za mrvice...

  18. #1118

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1

    Početno

    Hej, curke...evo još jedne nove....sa istim problemima!

    Idem idući mjesec kod dr. Turudić na postupak u prirodnom ciklusu ICSI i iako sam imala hrpu pitanja dok sam bila kod nje, neka sam ipak zaboravila!!! Zato trebam Vašu pomoć!

    Rekla mi je da da dođem 7. dan mensturacije na folikulometriju, pa će mi onda reći kad opet, nakon dan-dva! Folikulometriju će mi ponavljati nekoliko dana? Ako je tako, onda bih trebala i ostati u Zagrebu? !

    Toliko sam čitala i proučavala i istraživala, ali sad nakon više od dvije godine NAPOKON se nešto događa i jako sam uplašena i ne znam šta dalje?!

  19. #1119
    sany 7 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    137

    Početno

    JA imam transfer u četvrtak, kako ti u subotu?

    2 komada
    Posljednje uređivanje od sany 7 : 14.12.2010. at 18:22

  20. #1120
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Meni se čini da kada valjda imamo više stanica idu na blastice koje su razvijene 5.dan

  21. #1121
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    kako misliš Linalena više stanica da se ide na blastice? VIše od čega? Koliko da bi se išlo na blastice?

    Iva Mia 2009, jesu ti rekla kad si zvala danas koliko su ti j.s. uspjeli zamrznuti?

    Jel se itko uspio informirati o odlasku mogućem dr. B.?

  22. #1122
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    nemam ti pojma koliko su mi zamrznuli...pitati ću na dan ET-a...ja uopće ne kužim zašto neki imaju transfer imaju nakon 3,4 ili 5 dana...ako netko zna nešto o tome neka me slobodno informira...bila bih jako zahvalna !?!?

  23. #1123
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Meni su stavili na oplodnju sve 3 stanice, ostalih 9 zamrznuli, a 7 je bilo nezrelo (valjda)
    Ti si Iva rekla da si im zbog godina rekla da oplode 2, pa možda onda rade raniji transfer

    Nemam pojma, no vidite u potpisu, meni na nakraju peti dan vratili 4stanične embrije, isto su mi mogli i vratiti 3. dan ili ništa ne vraćat kada su rekli da su šanse jako male. Vjerujem da bi imali i koju blasticu da je moguće oploditi sve , ovako ..... čekamo

    Ne znam, nekako sam ih pohvatala da će me gurati na blastice kada imamo puno stanica i još dosta zamrznutih

  24. #1124
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Ne znam, ne znam baš Linalena, nema mi ti smisla da na tri idu na blastice a na dvije idu na transfer 3. dan................ mene ovo iskreno zbunjuje

  25. #1125
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Pa ne znam, ja imala transfer 5. dan . Za stanice su odmah drugi dan nakon punkcije kada sam zvala bile OK i rekli mi da se super dijele vidimo se peti dan a imate i zamrznutih... ma nisu mi izričito rekli da mi idu na blastice, to sam ja pretpostavila, ali zašto su onda meni čekali 5. dan umjesto da su mi sve vratili 3.dan kada bi im i šanse bila valjda veće

  26. #1126
    kerolajn5 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    243

    Početno

    u 22 štoperica !!!

  27. #1127
    kerolajn5 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    243

    Početno

    gdje je sonječka ? i ona je imala punkciju mislim u pon.

  28. #1128
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Citiraj kerolajn5 prvotno napisa Vidi poruku
    u 22 štoperica !!!
    Sretno na punkciji u cetvrtak!

  29. #1129
    kerolajn5 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    243

    Početno

    fala bugaboo kad ćeš ti na transfer ?

  30. #1130
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Linalena mislim da ti teorija i nije baš najbolja...no dobro!!!!

    Kerolajn 5 za štopericu i još bolja jajca, ajde, ajde...držim palčeve da budeš prava koka u četvrtak

  31. #1131
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Bugaboo jesi ti ovih dana što odradila....kakva je situacija kod tebe????

  32. #1132
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Jos nista ne znam pa niti ne javljam, ne brinite obavijestit cu vas...

  33. #1133
    kerolajn5 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    243

    Početno

    vidjet ćemo u četvrtak valda će biti bar jedna poštena js pošto nemam baš folikula i uvijek neke komplikacije poslala sam ti privatnu poruku,jesi ju dobila?

  34. #1134
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Citiraj Iva Mia 2009 prvotno napisa Vidi poruku
    Linalena mislim da ti teorija i nije baš najbolja...no dobro!!!!
    )
    pa ti pitala a ja probala nekaj zaključiti, kada nitko niš ne kaže onda možemo samo nagađati

    ili možda kada ti se vraća ovisi o danu, meni bi treći dan bio u subotu pa im se valjda nije dolazilo raditi

  35. #1135
    sany 7 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    137

    Početno

    Sretno kerolajn5

  36. #1136
    kerolajn5 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    243

    Početno

    hvala sany i svima !! šta bi bez vas ..neka nam svima ova godina završi sa veeelikim betama >3

  37. #1137
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    sretno svima na punkcijama i transferima, hrabro sa injekcijama
    i da imamo puno objava do Božića i kako bi tako velki uspjeh odgovorio bilo kojeg člana tima od odlaska pa kakva kod to bila patka ili ne

  38. #1138
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Nista od mog transfera. Sada sam cekalica postupka u Mariboru za 3. mjesec 2011., ali cu vas i dalje pratiti

  39. #1139
    FionaM avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    171

    Početno

    Bugaboo, žao mi je i želim ti sreću u Mariboru....

  40. #1140

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zg. županija
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj kerolajn5 prvotno napisa Vidi poruku
    gdje je sonječka ? i ona je imala punkciju mislim u pon.
    Evo me, evo. Bila sam u komi nakon punkcije mislili su me čak u ostaviti u bolnici, ali sam ja to odbila. Baš sam se veselila toj anesteziji kad ono ništa. Nisam ništa osjetila naravno dok se nisam probudila. Kako su me budili tako me je sve više i više bolilo, ni jedna me menga nije tako bolila. Nakon dva sata što sam morala tamo ležati nakon anestezije lagano je popuštalo ali kada smo se vozili u autu mislila sam da mi netko čupa na živo sve dolje. Užas. Čim sam došla doma legla sam i popila neofen i popustilo je. Sada još uvijek osjetim u cijelom trbuhu (od prsnog koša, do male zdjelice) nekakve bolove, kao grčeve u crijevima.
    Ja ne znam jesam li samo ja tako loše sreće ili šta?!
    Uglavnom punktirali su 25 folikula i stavili u oplodnju 3 jer sam se dogovarajuć s doktorom i mužem svi zajedno dogovorili da idemo na tri. Jučer sam zvala i rekli su da je sve ok i da u subotu idemo u ET sam da moram nazvati sutra za točan termin.
    Malo sam se stiltala zašto u subotu (5 dana) ali sam onda kopajuć po med. knjigama i došla do zaključka. Curke moje to vam rade 5 dan i idu na blastice zato što su nas pikali više od 15 puta u području rodnice i maternice i mora se čekati da se teren smiri. Zato su nam svima dali kortikosteroide da smire upalu. Eto vam odgovora curke moje.
    Sretno svima i vidimo se u subotu na starom mjestu

  41. #1141
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    sonjecka, ja sam imala 2 punkcije u anesteziji, i oba puta sam umirala od bolova nakon buđenja, ono kao da mi je bomba eksplodirala u trbuhu....nisi jedina
    ~~~~~~za blastice...

  42. #1142

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Ja sam imala punkciju 18 folikula u Pragu pod anestezijom. Probudila sam se bez bolova, krvi. Ko da sam cijelu noc spavala u krevetu.
    Meni su 5 dan isto vratili zametke pod objašnjenjem da kad ih je puno cekaju da vide koji se najbolje oplode.

  43. #1143
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    to Marijakr ima smisla u Češkoj gdje idu na blastice kad mogu oploditi sve j.s. ali nema u HR kad oplode samo maks. tri j.s. koliko je zakonom dozvoljeno.

    Meni stvarno i dalje taj odabir nije jasan i ostadoh zbunjena, posebno znajući da je rizik da od tri j.s. oplođene često dođu do blastica samo jedna ili niti jedna, bar je tako vani........!?

  44. #1144

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Vjerojatno ona tu vrjedi teorija koju je sonječka napisala, ja gore nisam dobila nikakve ljekove za smirivanje upale.

  45. #1145

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zg. županija
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    to Marijakr ima smisla u Češkoj gdje idu na blastice kad mogu oploditi sve j.s. ali nema u HR kad oplode samo maks. tri j.s. koliko je zakonom dozvoljeno.

    Meni stvarno i dalje taj odabir nije jasan i ostadoh zbunjena, posebno znajući da je rizik da od tri j.s. oplođene često dođu do blastica samo jedna ili niti jedna, bar je tako vani........!?

    Ma već sam objašnjavala zašto to rade. Trebala si pročitati što sam napisala. Kod žena kod kojih jajnici proizvedu više od 15 folikula, nakon punkcije oocite i spermiji se puste u razvoj 5 dana. Žena koja je punktirana mora biti na terapiji deksametazonom (kortikosteroid) 5 dana da se upala u području male zdjelice smiri (jer nakon toliko uboda u to područje naravno da tijelo izreagira upalom). Sve je proporcionalno broju punkcija. Mali br. punkcija nikakva od mala upala. ET 3 dan. Veliki br. punkcija veća šansa za upalu. Naravno nekakvom logikom zaključuje se da je to razlog 5 dan ET jer se u protivnom embriji nebi primili da se stave ranije, zbog upale, a vjeruj mi to nije nikome u interesu.

  46. #1146

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zg. županija
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj zedra prvotno napisa Vidi poruku
    sonjecka, ja sam imala 2 punkcije u anesteziji, i oba puta sam umirala od bolova nakon buđenja, ono kao da mi je bomba eksplodirala u trbuhu....nisi jedina
    ~~~~~~za blastice...
    E hvala Bogu već sam mislila da sam ja jedina tako izreagirala. Stvarno sam se uplašila da sa mnom nije sve uredu. Sretno za betu na badnjak.

  47. #1147
    sany 7 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Misty prvotno napisa Vidi poruku
    Hej, curke...evo još jedne nove....sa istim problemima!

    Idem idući mjesec kod dr. Turudić na postupak u prirodnom ciklusu ICSI i iako sam imala hrpu pitanja dok sam bila kod nje, neka sam ipak zaboravila!!! Zato trebam Vašu pomoć!

    Rekla mi je da da dođem 7. dan mensturacije na folikulometriju, pa će mi onda reći kad opet, nakon dan-dva! Folikulometriju će mi ponavljati nekoliko dana? Ako je tako, onda bih trebala i ostati u Zagrebu? !

    Toliko sam čitala i proučavala i istraživala, ali sad nakon više od dvije godine NAPOKON se nešto događa i jako sam uplašena i ne znam šta dalje?!
    da misty trebala bi ostati u zagrebu jer ćeti folikulo. biti svaki drugi dan.

    sretno

  48. #1148
    sany 7 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    137

    Početno

    Koliko dugo moramo piti sve one lijekove što su nam dali

  49. #1149
    kerolajn5 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    243

    Početno

    Citiraj Sonječka prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me, evo. Bila sam u komi nakon punkcije mislili su me čak u ostaviti u bolnici, ali sam ja to odbila. Baš sam se veselila toj anesteziji kad ono ništa. Nisam ništa osjetila naravno dok se nisam probudila. Kako su me budili tako me je sve više i više bolilo, ni jedna me menga nije tako bolila. Nakon dva sata što sam morala tamo ležati nakon anestezije lagano je popuštalo ali kada smo se vozili u autu mislila sam da mi netko čupa na živo sve dolje. Užas. Čim sam došla doma legla sam i popila neofen i popustilo je. Sada još uvijek osjetim u cijelom trbuhu (od prsnog koša, do male zdjelice) nekakve bolove, kao grčeve u crijevima.
    Ja ne znam jesam li samo ja tako loše sreće ili šta?!
    Uglavnom punktirali su 25 folikula i stavili u oplodnju 3 jer sam se dogovarajuć s doktorom i mužem svi zajedno dogovorili da idemo na tri. Jučer sam zvala i rekli su da je sve ok i da u subotu idemo u ET sam da moram nazvati sutra za točan termin.
    Malo sam se stiltala zašto u subotu (5 dana) ali sam onda kopajuć po med. knjigama i došla do zaključka. Curke moje to vam rade 5 dan i idu na blastice zato što su nas pikali više od 15 puta u području rodnice i maternice i mora se čekati da se teren smiri. Zato su nam svima dali kortikosteroide da smire upalu. Eto vam odgovora curke moje.
    Sretno svima i vidimo se u subotu na starom mjestu
    ajme meni ,,užas živi,, sad si me isprepadala ja sutra idem pod anesteziju. jel imaju kakvo objašnjenje zbog čega ta ogromna bol poslje buđenja ? koliko si dobila js iz tih 25 folikula?mora da ih je puno !!

  50. #1150

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zg. županija
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj sany 7 prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko dugo moramo piti sve one lijekove što su nam dali
    Što su ti dali?

    Kerolajn5
    Ne brini to se samo meni desilo u zadnjih par godina tako su mi rekli gore. Bili su u šoku. Ah preživjela sam. Moja mama je rekla kada sam bila mala i kada sam išla bušiti uši za rinčice, "..ljubavi moja mala, tako ti je to kod nas žena, za ljepotu se mora trpjeti.." Boga mi bila je u pravu ali ja bi to primjenila ne samo na ljepotu već na sve općenito vezano za žene.
    Kerolajn ne plaši se u naprijed samo budi pozitivna. Ja sam evo odlučila da će sve biti ok a i ako nebude idemo dalje. Ja sam optimistična. Dojadilo mi više nonstop sekirat se i skakat na prvu.
    Punkcijom smo dobili 18 oocita
    Posljednje uređivanje od Sonječka : 15.12.2010. at 12:29

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •