Stranica 11 od 62 PrviPrvi ... 9101112132161 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 3084

Tema: Potpomognuta na VUKU VRHOVCU

  1. #501
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    mislim da i oni na VV izgleda neznaju info jer se očito svaki minut mijenjaju....ostaje nam samo da jedne druge izvešćujemo o zbivanjima i promjenama

  2. #502
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj nataša prvotno napisa Vidi poruku
    ne muče te bilozi?!
    pa mozda dođe neki novi stari biolog

  3. #503
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    netko je napisao da će Lana paralelno raditi.. nadam se ..i tješim sama sebe
    Biti će sigurno puno manje postupaka nego inače jer činjenica je da je Alebić uvjek imao oko 1/3 postupaka ostalo dr.L -znači većinu..
    Pa se tješim možda dođem u postupak dok je ona tamo..

  4. #504
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Sad odgovaram sama sebi ... Sam se ti nadaj!!!! Moš mislit!!

  5. #505
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    laky pun ti je sandučić..

  6. #506
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj Šiškica prvotno napisa Vidi poruku
    laky pun ti je sandučić..
    ispraznila
    Posljednje uređivanje od laky : 27.09.2010. at 22:55

  7. #507
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    ne znam šta da kažem, koliko sam skužila Lana ide odmah s dr.L i dolazi netko ko će ju odmah zamjenit (znaći nije netko nov), pitala sam je li netko poznat odgovore je da, eto pacijentice dr.A nastavljaju dalje, a pacijentice dr.L ???

  8. #508
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Jutro cure,

    Nataša, nemoj se sekirati ovako, nema potrebe
    a) na Vinogradskoj si u dobrim rukama i možeš krenuti u roku od odmah u postupak. ž
    b) na Vuku se ipak čini da se stvari još nisu iskristalizirale do kraja i tko zna kako će ovo skupa završiti, pa vidiš i sama da Alebić jedan tjedan odgađa sve do 01/2011 jer nema biologa a drugi tjedan normalno naručuje pacijentice kao i dogovoreno u postupke jer će netko doći a taj je netko još tajna, nadam se uskoro otkrivena. Pacijenti imaju apsolutno pravo znati tko će im raditi postupke.
    c) Nataša, ja osobno volim znati što se događa da znam kad je štrajk u Mariboru, nije loše znati, treba i planirati godišnji, bolovanje, dolazak u kliniku, tako vjerojatno i ti. Mogla si ne čitajući forum doći na Vuk Vrhovec i čuti Alebića kako ti govori, žao mi je ali do daljnjega, do siječnja 2011 nema postupaka i tko zna što iza toga čeka.

    Sve druge cure molim koje idu gore na dogovore da se jave s novostima da se što prije kompletira slika stanja na Vuk Vrhovcu, i slažem se, ovo je najbolji i najbrži izvor informacija.

  9. #509
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro cure,

    Nataša, nemoj se sekirati ovako, nema potrebe
    a) na Vinogradskoj si u dobrim rukama i možeš krenuti u roku od odmah u postupak. ž
    b) na Vuku se ipak čini da se stvari još nisu iskristalizirale do kraja i tko zna kako će ovo skupa završiti, pa vidiš i sama da Alebić jedan tjedan odgađa sve do 01/2011 jer nema biologa a drugi tjedan normalno naručuje pacijentice kao i dogovoreno u postupke jer će netko doći a taj je netko još tajna, nadam se uskoro otkrivena. Pacijenti imaju apsolutno pravo znati tko će im raditi postupke.
    c) Nataša, ja osobno volim znati što se događa da znam kad je štrajk u Mariboru, nije loše znati, treba i planirati godišnji, bolovanje, dolazak u kliniku, tako vjerojatno i ti. Mogla si ne čitajući forum doći na Vuk Vrhovec i čuti Alebića kako ti govori, žao mi je ali do daljnjega, do siječnja 2011 nema postupaka i tko zna što iza toga čeka.

    Sve druge cure molim koje idu gore na dogovore da se jave s novostima da se što prije kompletira slika stanja na Vuk Vrhovcu, i slažem se, ovo je najbolji i najbrži izvor informacija.
    sve si u pravu.. čekamo prve informacije!

    p.s. kadauna, kad ti ustaješ?!
    Posljednje uređivanje od nataša : 28.09.2010. at 08:19 Razlog: dodatak

  10. #510
    kiša avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    .........u nadi........
    Postovi
    100

    Početno

    baš mi je drago da dr. A ostaje zbog svih nas, a i čini mi se da sam prije par dana pisala da se moramo smiriti i čekati još koji dan rasplet, da ne brzamo,

    u biti svako malo se na vv diže neka bura pa se u roku par dana smiri, i sve bude na neki način ok.
    ne znam zašto ali još vjerujem u vv, ma koliko izmjena bilo,
    možda sam blesava ili??????????

    u svakom slučaju cure svima želim puno sreće kod dr. A i puno malih bebica

  11. #511
    hello kitty avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    os
    Postovi
    104

    Početno

    znali netko gdje je Joža Barišić jel on osta raditi tamo

  12. #512
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    sva sreća da dr A ostaje, ja opet njemu vjerujem bezrezervno, još ako mu ostane Lana neko vrijeme, biće super!

  13. #513
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj kiša prvotno napisa Vidi poruku
    baš mi je drago da dr. A ostaje zbog svih nas, a i čini mi se da sam prije par dana pisala da se moramo smiriti i čekati još koji dan rasplet, da ne brzamo,

    u biti svako malo se na vv diže neka bura pa se u roku par dana smiri, i sve bude na neki način ok.
    ne znam zašto ali još vjerujem u vv, ma koliko izmjena bilo,
    možda sam blesava ili??????????


    u svakom slučaju cure svima želim puno sreće kod dr. A i puno malih bebica
    Zašto bi bila blesava? nego je tebi jednostavno lakše na taj način nastaviti funkcionirati, meni je lakše kad imam SVE informacije pa i negativne. Odlazak Lane i Lučingera je uvelike zatalasao stanje na Vuk Vrhovcu do te mjere da se ne zna tko će uz Alebića raditi postupke, tko je taj embriolog!? Meni to osobno ne zvuči dobro, inače je loše razbiti uhodani tim, treba neko vrijeme - uz pretpostavku da su najbolji pojedinici u pitanju - treba neko vrijeme da se novi tim uigra. Vrijeme u MPO vodama je dragocjeno, posebno u uvjetima kad se čeka na postupke zbog gužve, zbog smanjenog budžeta bolnice, zbog neimanja lijekova, pa brzo prođe godina. Nekome je godina previše iako ima tek 29 g., drugima je godina od životne važnosti jer imaju 39.g. i vrlo ograničenu fertilnost.

    Nek se nastavlja rad, ali molim cure da izađu s friškim vijestima, ovo je jedini način da budemo informirane u potpunosti.

  14. #514
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    potpisujem Kadaunu i ja s vama najbolje pratim tijek događanja

  15. #515
    Ela28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj sretna35 prvotno napisa Vidi poruku
    potpisujem Kadaunu i ja s vama najbolje pratim tijek događanja
    Ovo stvarno nije u redu ja sam jučer trebala biti na pregledu i pripremi za postupak i Alebić mi rekao da ne dolazim da mu se javim tek u 11.mjesecu. Sad čitam da su neke cure naručene i da idu u postupak .NIŠTA MI NIJE JASNO

  16. #516
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj Ela28 prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo stvarno nije u redu ja sam jučer trebala biti na pregledu i pripremi za postupak i Alebić mi rekao da ne dolazim da mu se javim tek u 11.mjesecu. Sad čitam da su neke cure naručene i da idu u postupak .NIŠTA MI NIJE JASNO

    evo ja zvala i dr mi reče da dođem kako sam naručena, a to je 30.09. kaže, radi normalno i veseo je

  17. #517
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    juoš me nešto zanima: smrzavaju li jajne stanice na vv?

  18. #518
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    sad su mi sestre rekle( malo "neraspoloženo, i to neki novi glas?!) da Lana ( koliko oni znaju )radi i da smrzavaju jajne stanice!

  19. #519
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Citiraj nataša prvotno napisa Vidi poruku
    sad su mi sestre rekle( malo "neraspoloženo, i to neki novi glas?!) da Lana ( koliko oni znaju )radi i da smrzavaju jajne stanice!
    Ja više ništa ne kužim . Meni su jučer sestre rekle da Lana odlazi sa dr.L 01.10.

  20. #520
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    ajd nek neko nazove i pita za Lanu, stvarno nema smisla šta nam rade!

  21. #521
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    ovako: Lana odlazi zauvijek sa VV 01.10. Primljena su dva mlada biologa koja će raditi bez Lane. Ona ih neće poučavati.

    TO JE SADA VALDA POSLJEDNJA INFORMACIJA VEZANA ZA LANU!

    Pa vi sad recite .....

  22. #522

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    22

    Početno

    Ja sam sad zvala dr. A, rekao je da dodjem kako smo se dogovrili i da se postupci nastavljaju, nisam pitala za biologe.

  23. #523
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Zadnji podatak od Nataše je točan.

  24. #524
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    A zna li netko tko preuzima pacijente dr. Lučingera?

  25. #525
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    Citiraj Dodirko prvotno napisa Vidi poruku
    Zadnji podatak od Nataše je točan.
    draga od kuda ti informacija

  26. #526

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    19

    Početno

    drage moje trudilice,sve u svemu ako i dr.L odlazi sigurno će doći netko drugi,iako sigurno neće biti ko dr.L bolje i to nego da se krene u drugu bonicu pa moramo sve ispočetka,bar ja tako mislim.ja sam naručena 01.10 i ne mislim ništa zvati i provjeravati iako nIsam iz zg.kad dođem primiti me mora a za dalje ćemo čuti.cure jel se slažete samnom?

  27. #527
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    dva nova biologa??

    a) hvala Bogu ili kako kaže jedna moja frendica hvala svemiru što dolaze dvojica ili dva embriologa

    b) trebat će im ipak neko vrijeme da se nauče, pa tko voli nek izvoli.

  28. #528
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    pa dva najmanje i trebaju biti i po slovu zakona.
    samo ovo je preozbiljan posao da počnu "učiti", ja vjerujem da će nas imena iznenaditi.

  29. #529
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    pa dva najmanje i trebaju biti i po slovu zakona.
    samo ovo je preozbiljan posao da počnu "učiti", ja vjerujem da će nas imena iznenaditi.
    znam samo da je prije pol godine bio javni natječaj raspisan za upravo dva embriologa.............


    Vidjet ćemo kroz koji dan

  30. #530
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    Hitno...do sutra, najkasnije preksutra...

    Sve/svi vi koji ste se liječili kod dr. Lučingera na VV-u...svi koji ste uz njegovu pomoć došli do djeteta...koji biste željeli nešto reći o njemu kao liječniku, kao čovjeku...vaša iskustva...


    Može više vas. Sprema se jedan članak o njemu i jedna novinarka vas moli za suradnju u tome. Sigurna je i ona, kao što sam i ja da će vas se naći dosta.


    Javite mi se na pp, mail ili mob...što već imate.


    evo tema...http://forum.roda.hr/threads/59716-T...63#post1710763
    Posljednje uređivanje od BHany : 28.09.2010. at 17:23

  31. #531
    beba38 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    25

    Početno

    Pa nije čovjek umro da se pišu članci o njemu i žalopojke , samo se seli u svoju kliniku , treba novinarka s njim obaviti interviju, pa da čujemo razloge zašto je otišao sa VV, i kako će njegova klinika raditi.
    Posljednje uređivanje od beba38 : 28.09.2010. at 18:12

  32. #532
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj bhany prvotno napisa Vidi poruku
    hitno...do sutra, najkasnije preksutra...

    Sve/svi vi koji ste se liječili kod dr. Lučingera na vv-u...svi koji ste uz njegovu pomoć došli do djeteta...koji biste željeli nešto reći o njemu kao liječniku, kao čovjeku...vaša iskustva...


    može više vas. Sprema se jedan članak o njemu i jedna novinarka vas moli za suradnju u tome. Sigurna je i ona, kao što sam i ja da će vas se naći dosta.


    javite mi se na pp, mail ili mob...što već imate.


    evo tema...http://forum.roda.hr/threads/59716-t...63#post1710763
    tu sam i rado bih sve ispriČala

  33. #533
    marincezg avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    ZG- Sesvete
    Postovi
    382

    Početno

    [QUOTE=Kadauna;1709362]
    Citiraj marincezg prvotno napisa Vidi poruku

    ne mogu ti poslati PP jer si još "nova" i treba ti odreženi broj postova da bi mogla primiti i slati PP-ove. Stoga mi napiši neku svoju mail adresu pa ću ti poslati na mail broj mobitela dr. Alebića.
    evo moje e-mail adrese: zbrzi@vodatel.net
    Hvala unaprijed
    pozdrav........

  34. #534
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj beba38 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa nije čovjek umro da se pišu članci o njemu i žalopojke , samo se seli u svoju kliniku , treba novinarka s njim obaviti interviju, pa da čujemo razloge zašto je otišao sa VV, i kako će njegova klinika raditi.
    koliko vidim nitko ne trazi da netko pise zalopojke nego svoje iskustvo a ja ga imam u 4 godine na VV,a nevidim zasto bis e dr Lučinger bilo kome pravdao ili objasnjavao sto je otisao sa VV u svoju kliniku?????pa svatko ide gdje mu je bolje!!!!neka mu ja sa srećom

  35. #535
    marincezg avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    ZG- Sesvete
    Postovi
    382

    Početno

    Citiraj Ela28 prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo stvarno nije u redu ja sam jučer trebala biti na pregledu i pripremi za postupak i Alebić mi rekao da ne dolazim da mu se javim tek u 11.mjesecu. Sad čitam da su neke cure naručene i da idu u postupak .NIŠTA MI NIJE JASNO
    pa sve zavisi kakav je postupak, i sta ste sve obavile do sad, tako da vjerovatno to igra ulogu.....

  36. #536
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Citiraj laky prvotno napisa Vidi poruku
    koliko vidim nitko ne trazi da netko pise zalopojke nego svoje iskustvo a ja ga imam u 4 godine na VV,a nevidim zasto bis e dr Lučinger bilo kome pravdao ili objasnjavao sto je otisao sa VV u svoju kliniku?????pa svatko ide gdje mu je bolje!!!!neka mu ja sa srećom
    potpisujem

  37. #537
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    Citiraj BHany prvotno napisa Vidi poruku
    Hitno...do sutra, najkasnije preksutra...

    Sve/svi vi koji ste se liječili kod dr. Lučingera na VV-u...svi koji ste uz njegovu pomoć došli do djeteta...koji biste željeli nešto reći o njemu kao liječniku, kao čovjeku...vaša iskustva...


    Može više vas. Sprema se jedan članak o njemu i jedna novinarka vas moli za suradnju u tome. Sigurna je i ona, kao što sam i ja da će vas se naći dosta.


    Javite mi se na pp, mail ili mob...što već imate.


    evo tema...http://forum.roda.hr/threads/59716-T...63#post1710763
    velikim dijelom sam svoja iskustva podijelila s javnošću u posebnom prilogu Mama i beba, spremna sam opet govoriti o tome ako se radi o pouzdanom, i provjeronom novinaru-novinarki
    BHany mislim da imaš broj mog moba, a evo e-mail:natasa.jelaca@mail.inet.hr

  38. #538
    gala1979 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    562

    Početno

    Postiji li kakva web stranica te Lučingerove nove poliklinike. Pošaljite mi link.

  39. #539
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj sretna35 prvotno napisa Vidi poruku
    draga od kuda ti informacija
    Rekla mi sestra danas u 10 do 2 kad sam zvala ponovo!!! pitala sam i oće li ta dva nova biologa neko učit poslu ( misleći na Lanu) , ona nikako nije očekivala takvo pitanje pa je rekla da ne može sa mnom o tome razgovarat( što je u redu), al ja sam odlučila pitat pa kud puklo da puklo! no svakako taj fakultet završavaju najperfektniji studenti i mislim da će si dati truda da se pokažu! novi bilozi, mislim, ne med. sestre( malo sam konačno vratila i šaljivost u svoj život, za razliku od ovih par dana unazad!

    ja idem na VV s puno elana i nade da će sve bit ok !!

    trudiće se i dr A, i novi biolozi, uopće ne sumnjam!

  40. #540
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    Citiraj beba38 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa nije čovjek umro da se pišu članci o njemu i žalopojke , samo se seli u svoju kliniku , treba novinarka s njim obaviti interviju, pa da čujemo razloge zašto je otišao sa VV, i kako će njegova klinika raditi.

    izjave pacijenta/pacijentica će jedan od elemenata
    vjerujem da će članak obuhvatiti sve aspekte
    ...i, znajući rad novinarke koja priprema članak, da će biti korektan prema cijeloj situaciji

  41. #541
    nana1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj nataša prvotno napisa Vidi poruku
    možda je i bolje curama koje nemaju internet, nisu znale šta se događa, nisu se nasekirale i sasvim normalno idu na naručeni pregled, a gle nas?! užas!!

    mislim, ja sam uredno već u frugoj bolnici ikao imam dogovoren 21. dan da krenem i to u četvrtak!!!!!!!!! i šta da ja sad radim?! pa mislim stvarno.... poludiću!

    jel koja cura u sl. situaciji?????'
    Javlam da sam ja isto tako napravila danas bila u Vinogradskoj ko njih sam naručena početkom 11 mj,u postupak, ali naravno kako vidim ako bude ljekova. Na VV nisam stigla pa sam ih zvala. Sestre i ako nešto znaju ne mogu preko dr. pa ja normalno odmah zovem dr.A i kažem šta sada čekajući dobila danas i šta sada. Trebala od danas biti u postupku, a on evo terapija i sljedeća se vidimo. Ajd sad budi pametan. Naravno prednost dajem VV, ali ako to opet zakaže šta onda. ZBUNJENA!!!!!!!!

  42. #542
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Nana, što ti je točno rekao dr A? Kakvu si terapiju dobila i da li ideš u postupak idući ciklus, nisam baš skužila iz posta?

  43. #543
    nana1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    117

    Početno

    I još jedna molba, ako koja zna broj mob. dr.A da mi ga pošalje na pp. Unaprijed hvala!!!

  44. #544
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Nana, što ti je točno rekao dr A? Kakvu si terapiju dobila i da li ideš u postupak idući ciklus, nisam baš skužila iz posta?
    da, ja isto nisam skonatala

  45. #545
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    nataša, sad vidim potpis, jel se ipak vraćaš na VV?

  46. #546
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    nataša, sad vidim potpis, jel se ipak vraćaš na VV?
    da, zabolila me glava od kontanja jučer i danas, i onda sam zaključila da NE ZNAM koja odluka je ispravna, to niko ne zna, pa sam išla onako redom: tamo di sam već naručena! a to je prvotno VV i to već prekosutra na 21. dan! a sad biolozi: nadam se da će si dat truda, ipak su novi i morajuse dokazat!

  47. #547
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    nataša, na PMF-u se ne uči o MPO-u, za dobiti naziv embriolog treba puno edukacije i iskustva, nakon završenog faksa toga nema, unatoč silnom trudu.

  48. #548
    kiša avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    .........u nadi........
    Postovi
    100

    Početno

    jutro curke..........

    sad sam totalno zbunjena, znači alebić nekom kaže da dođe kako su se dogovorili, a nekom da ne dolazi, što je to sad????

    ja ga moram zvati idući tjedan, baš me zanima

  49. #549
    Ela28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    172

    Početno

    Da baš tako i meni je rekao da ne dolazim 27.09.i da ga nazovem u 11.mjesecu ali ja neću toliko čekati ne pada mi na pamet nego ću ga nazvat sljedeći tjedan kad procurim i pitat što sad ....

  50. #550
    Ela28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj marincezg prvotno napisa Vidi poruku
    pa sve zavisi kakav je postupak, i sta ste sve obavile do sad, tako da vjerovatno to igra ulogu.....
    Na zadnjem nalazu je pisalo doći 21.dan ciklusa na pregled i pripremu za postupak.Tako da mislim da to nema veze i ja sam nazvala par dana prije i doktor mi je rekao da ne dolazim da postupke ne rade do daljnjega.Što očito nije istina.A da sam otišla u ponedjeljak 27.09.za Zagreb vjerojatno bi krenula u postupak jer koliko čujem postupci se opet rade. I zašto bi sad čekala 11.mjesec a zadnji postupak sam imala u 01.mjesecu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •