Stranica 13 od 62 PrviPrvi ... 3111213141523 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 3084

Tema: Potpomognuta na VUKU VRHOVCU

  1. #601
    marincezg avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    ZG- Sesvete
    Postovi
    382

    Početno

    Citiraj pirica prvotno napisa Vidi poruku
    marincezg pa mi smo skoro pa susjede
    pa mozda i jesmo, jos ako smo i u istom kvartu.........

  2. #602
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Jesam li ja to dobro čula vijesti 4 nova biologa i dr. su zaposlena? Pa jel itko vidio te dr. gore?

  3. #603
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Dobro si čula, jer sam i ja isto čula, dakle, novih 8 kom.

  4. #604
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Ja sam čula da su četiri biologa i dva ginekologa.

  5. #605
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    čekamo treće mišljenje

  6. #606
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    ma divota
    a smjestit će ih u ona 2 m2 sobica

    a ako netko postavi to pitanje izletit će reklamna izjava o seljenju u nove fantastično uređeni i prostrani odjele
    i ovih 8 će se za 6 mjeseci usavršiti tako da im niti ovi koji su se 20 godina usavršavali neće biti ni do koljena i odmah će udvostručiti broj postupaka s 1000 na 2000 ( i uspjeh naravno)

    da.... i onda je svizac zamotao čokoladu

  7. #607
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    8

  8. #608
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    a tih 6 mjeseci imaju pauzu ili?

  9. #609
    niki78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    61

    Početno

    Citiraj Mia Lilly prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam čula da su četiri biologa i dva ginekologa.
    ja isto čula 4 biologa i 2 ginekologa

  10. #610
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Ma da naš ministar ima čarobni štapić i sve se udvostruči začas

  11. #611
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    a da...i gužva je kažu jednaka

    ste vidjeli onaj prazan hodnik

    moja procjena je da je gužva identična onoj nekadašnjoj oko oko 7 ujutro ili 2/3 popodne

    ali što prosječni hrvatski gledatelj zna što je gužva na vv-u...

  12. #612
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Citiraj BHany prvotno napisa Vidi poruku
    ma divota
    a smjestit će ih u ona 2 m2 sobica

    a ako netko postavi to pitanje izletit će reklamna izjava o seljenju u nove fantastično uređeni i prostrani odjele
    i ovih 8 će se za 6 mjeseci usavršiti tako da im niti ovi koji su se 20 godina usavršavali neće biti ni do koljena i odmah će udvostručiti broj postupaka s 1000 na 2000 ( i uspjeh naravno)

    da.... i onda je svizac zamotao čokoladu
    Mogli bi napravit kladionicu i ko bude najbliže broju ostvarenih trudnoća dobije postupak u Mariboru. Evo, ja glasam za 3000 trudnoća iduće godine. Samo na VV.
    Posljednje uređivanje od aenea : 05.10.2010. at 20:49

  13. #613
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    Ma da naš ministar ima čarobni štapić i sve se udvostruči začas
    Nema sad vremena... trenutno se bori s kumicama na placu!

  14. #614
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Eto biologicu Lanu mijenja 4 biologa..... Tako to obično biva....

  15. #615
    Gaga76 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    35

    Početno

    Pratim situaciju na Vuk Vrhovcu već nekoliko tjedana i nemam riječi. Napokon sam prekjučer vidjela članak u Večernjem i danas na dnevniku kratko... ali nevjerojatno je da nitko ne odgovara za nastalu situaciju. Sada ispada da je normalno što će im trebati 6 mjeseci da se uhodaju, umjesto da su ranije mislili na neke stvari,pa se ne bi dogodio zastoj... Bila sam pacijentica dr. Lučingera i još ne nisam oporavila od šoka da je on otišao a ja ne znam gdje ću i šta bi dalje, jer godine idu a vremena na bacanje baš i nemam... Razmatram da se prijavim u Maribor?

  16. #616
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    Jesam li ja to dobro čula vijesti 4 nova biologa i dr. su zaposlena? Pa jel itko vidio te dr. gore?
    Nisu zaposlena, BIT će zaposleni kroz narednih 6 mjeseci.
    Koma!

  17. #617
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    pa rekla bih "ništa novo" od ministra, već je jednom lažirao i falsificirao rezultate uspješnosti u svibnju 2010, to će još jednom napraviti i to pred nosom i očima i ušima svih nas koji smo involvirani, koji znamo stvarno stanje MPO-a u Hrvata.

    Nisam odgledala dnevnik, budem.... sad.... Hvala forumašici, čestitam tom novom čovjeku klinike koji je isto čini se novi partijski sljedbenik, žao mi je osoblja gore ali mi je još više žao parova koji su odlučili ostati na VV-u liječiti se i dalje.

    Svima s težim problemom neplodnosti preporučujem put pod noge i tražite druge klinike u Hrvatskoj ili inozemstvu jer jednostavno ste veći zalogaj i za iskusne liječnike i biologe, za neiskusne i one koji iza sebe imaju 6 mjeseci treninga ste po meni apsolutno teško ili nikako rješivi.

    Posljednje uređivanje od Kadauna : 06.10.2010. at 07:02

  18. #618
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Za cure koje nisu odgledale dnevnik jučer, evo online, minuta je 24:30 i ne traje dugo.

    http://hrt.hr/?id=enz&tx_ttnews[cat]=119

    Evo smješka dr. Alebića (kao business as usual!?), uvjeravanja ravnatelja novoga koji kaže da očekuje da će sve profunkcionirati kroz 6 mjeseci (a do tada?? i u 6 mjeseci nitko ne može naučiti zanat, pa ni biolog/embriolog), prikazivanje pogrešnog kraja hodnika (tamo je labos za vađenje krvi a ne doktor Alebić i njihov laboratoriji) i izjava da su pune čekaonice (!?) i na kraju šlag na tortu, naš ministar Milinović koji već 5. listopada zna da će rezultati na kraju godine biti bolji od čega?? Ali je rekao da će biti bolji, vidoviti naš Milinović... E moj Milinoviću, jedva čekam da te političke zavrzlame i igre odnesu kao što su te i donijele...........................

    I dalje bih voljela da se jave cure koje su gore na konzultacijama trenutno ili u postupcima (ako ih ima) da nam prenesu vijesti friške s terena...................

  19. #619
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    HTV prilog bio je totalno bez veze - nigdje spominjanja dr. Lučingera i Lane, nigdje odgovora na pitanje ima li ili nema postupaka - kako netko može u kameru reći - sve je u redu, uskladit ćemo se za 6 mjeseci!?! Pa onda NIJE u redu!!!
    Meni se čini da je situacija takva da dr. Alebić radi kao i obično, a cure koje nisu njegove pacijentice morat će čekati na ovo famozno usklađivanje...i da netko je gore super rekao - pa di će s 6 novih ljudi??? Hoče sjediti jedni drugima u krilu???

  20. #620

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Oroslavje
    Postovi
    32

    Početno

    Ja sam bila u ponedjeljak sa MM i sve se odvijalo kao da se ništa ne dešava.

  21. #621

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Oroslavje
    Postovi
    32

    Početno

    Ja sam bila u ponedjeljak kod dr. A sa MM i sve se odvijalo kao da se ništa ne dešava.

  22. #622
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    kao što sam rekla Garden42, put pod noge i pravac druga klinika, ovi gore nemaju biologe, imaju 4 nova koji će se učiti 6 mjeseci (kaže ravnatelj klinike) i koji će početi raditi kao početnici nakon 6 mjeseci obuke kad? Nekada u 2011.g.?

  23. #623
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    ja još uvijek mislim da sanjam, iako ne sanjam znam

  24. #624
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Di bi mogli smjestiti nove doktore ? Pa jedino da stave po jednog u svaki lift Ali eto sad se vidi koji su posao obavljali Lana i Luči kad treba po četiri čovjeka da svakog od njih zamjene.. Cijeli tim u Mariboru slavi rođenje 3000-ite bebe, a sam Luči ima iza sebe rođenih 2300 bebica...

  25. #625
    maya3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    gs
    Postovi
    111

    Početno

    zna li itko tko su ti novi ginekolozi !?

  26. #626
    TOMISLAVA avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    392

    Početno

    Ja sam u postupku za inseminaciju kod dr. A, bila na dvije folikulometrije i obadva puta kad sam bila gore bila je guzva kao i preljetos, sad neznam sta rec. Dr. A radi normalno vidjela sam i Lucija ali samo je dosao po svoje stvari....sestre su sve ostale jer vidim da su sve gore...nisam dobila nikakve ljekove za stimulaciju pa nemam pojma kakav ce biti ishod a ujedno mi je to prvi postupak a dosla sam gore prije godinu i pol....

  27. #627
    Ela28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    172

    Početno

    Cure do kad doktor A bude u klinici...Zovem na mobitel ali se ne javlja a sestre kažu da je najbolje da nazovem njega i pitam kad da dođem na pregled i pripremu za postupak...

  28. #628
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    vjerojatno se ne stigne javiti..( ili vidi nepoznat br. pa se ne javlja)

    a mislim da bude do 14 - 15 sati..

  29. #629
    Ela28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    172

    Početno

    Evo javio se doktor kaže ima promjena i da dođem u subotu ujutro to mi je 3.dan ciklusa nisam ga ništa drugo stigla pitati samo sam mu rekla da nisam došla 27.9.jer mi je rekao da ne dolazim samo upisao ime i prezime i to je to.

  30. #630
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Ela28 obavezno piši što će se dalje događati..

    I ja se moram pojaviti 3 dc s uptnicom za IVF/ISCI .. (za oko dva tjedna)

  31. #631
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Cure, ide li koja mozda kod dr L privatno u IVF centar? Ili je vec bila, pa zna nesto detaljnije? Cijenila bih svaku, pa i najmanju informaciju...jer moze ispasti jako bitna...Lijep pozdrav svima))))

  32. #632
    kata.klik avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    814

    Početno

    prvo komentar na kabaunin post da se Lučinger morao dobro dodvoriti ministru da bi mogao raditi preko hzzo-a....od kud ti takva informacija...koliko sam ja upućena u naše zdrastvo svaki privatnik ima pravo imati određen broj pacijenata preko hzzo....svake godine se radi natječaj ili nešto tako i dobiva se pravo na rad preko hzzo-a...znam to jer sam išla davno kod privatnika....

    drugo...svi ste ljuti na njega...a ja kažem neka je otišao...niko ga nije cijenio....radio je u neljudskim uvjetima skupa sa svima gore i uvijek je imao osmijh za svaku od nas i lijepu riječ...kad je dr. Jukić iznenada otišao preuzeo je sve njegove pacijente i uz svoje radio i s njegovim pacijentima...i nastavio dalje uspješno voditi kliniku...koliko puta sam znala doći na kontrolu oko 12 sati i čekati do kraja, jer sam stigla zadnja a to bi bilo iza četri sata popodne...a svi znate kad je dolazio na posao....ajde malo stanite na loptu i prestanite kriviti njega..nego počnite kriviti državu, ministra i nakraju upravu merkura...koja je po meni kriva za novonastalu situaciju....

    i samo da se zna...ja sam došla na VV, sa uputnicom svog ginica, koji mi je samo rekao da su najbolji i da je uzasno guzva, kod dr. Lučingera sam došla jer mi se po postovima cura na forumu činilo da je simpatičniji od Jukića, nazvala sam ga na tel. naručio me 6dc...rekao kaj sve trebam napraviti...za razliku od drugih klinika di da bi došao do "najboljeg" ti treba plava koverta i mjeseci i mjeseci čekanja....i još jednom hvala mu na ljudskosti i trudu i svemu što je u svojoj karijeri na VV-u napravi za sve svoje pacijente....

    p.s. a vidim da ga uglavnom poprilično pljuju pacijenti dr. Alebića

  33. #633

    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    negdje ispod plavog neba
    Postovi
    29

    Početno

    Citiraj kata.klik prvotno napisa Vidi poruku
    prvo komentar na kabaunin post da se Lučinger morao dobro dodvoriti ministru da bi mogao raditi preko hzzo-a....od kud ti takva informacija...koliko sam ja upućena u naše zdrastvo svaki privatnik ima pravo imati određen broj pacijenata preko hzzo....svake godine se radi natječaj ili nešto tako i dobiva se pravo na rad preko hzzo-a...znam to jer sam išla davno kod privatnika....

    drugo...svi ste ljuti na njega...a ja kažem neka je otišao...niko ga nije cijenio....radio je u neljudskim uvjetima skupa sa svima gore i uvijek je imao osmijh za svaku od nas i lijepu riječ...kad je dr. Jukić iznenada otišao preuzeo je sve njegove pacijente i uz svoje radio i s njegovim pacijentima...i nastavio dalje uspješno voditi kliniku...koliko puta sam znala doći na kontrolu oko 12 sati i čekati do kraja, jer sam stigla zadnja a to bi bilo iza četri sata popodne...a svi znate kad je dolazio na posao....ajde malo stanite na loptu i prestanite kriviti njega..nego počnite kriviti državu, ministra i nakraju upravu merkura...koja je po meni kriva za novonastalu situaciju....

    i samo da se zna...ja sam došla na VV, sa uputnicom svog ginica, koji mi je samo rekao da su najbolji i da je uzasno guzva, kod dr. Lučingera sam došla jer mi se po postovima cura na forumu činilo da je simpatičniji od Jukića, nazvala sam ga na tel. naručio me 6dc...rekao kaj sve trebam napraviti...za razliku od drugih klinika di da bi došao do "najboljeg" ti treba plava koverta i mjeseci i mjeseci čekanja....i još jednom hvala mu na ljudskosti i trudu i svemu što je u svojoj karijeri na VV-u napravi za sve svoje pacijente....

    p.s. a vidim da ga uglavnom poprilično pljuju pacijenti dr. Alebića
    mislim da ti tvrdnja nije točna i da je pomalo neumjesna s tvoje strane.Cure su ljute na upravu,a ne na doktora,a prozivanje pacijentica dr.A niije u redu...ovo je forum na kojem bi se mogle izjadati(pomalo)i podjeliti nova iskustva,te i tražiti savjet,a ne optuživati jedna druge....Svako ima pravo na svoje mišljenje, ali i ne na vređanje drugih....
    Nisam pacijent dr.L i nikad ga nisam upoznala,ali vidim da je svoje pacijentice naručivao za postupke u 9.mj a odlazi....one su izgubile vrijeme i to nitko ne može poreći

  34. #634

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Situacija je takva kakva jeste i tu nazalost nista necemo promijeniti budemo li se prepucavali ovdje.Idemo se vratiti na aktualno stanje na VV, cure koje ste trenutno gore javljajte novosti, svaka je informacija dragocjena.
    Ne vidim da je itko odgovorio tko je novi biolog na VV koji trenutno radi?Cujem da A.narucuje i na FET pa me bas zanima tko je u laboratoriju.

  35. #635
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Cure, ide li koja mozda kod dr L privatno u IVF centar? Ili je vec bila, pa zna nesto detaljnije? Cijenila bih svaku, pa i najmanju informaciju...jer moze ispasti jako bitna...Lijep pozdrav svima))))

  36. #636

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    32

    Početno

    Jedno veliko hvala dr. Lučingeru !!! Bila sam ta sretnica koja je upala sad u 9mj. kod njega u postupak,prvi AIH i evo + .
    Ni sama još ne vjerujem. To bi bila ako sam dobro pročitala oko 2.301,00 beba kod dr. L. Neka netko ospori ove podatke,jednostavno ne može,a o jednostavnosti tako velikog stručnjaka svi pričaju koji su ga i malo upoznali!

  37. #637
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Uz dužno poštovanje prema dr. Lučingeru koje ovdje malo tko osporava kao i njegove zasluge, cure..... nema više kao što bi jedna forumašica rekla "svetih krava" među liječnicima ili biolozima o kojima ne bismo smjeli pričati i javno govoriti.

    Ne želim ovdje opet otvarati bolne rasprave o kuvertama, ali @Kata.klik odrasla sam osoba kao i svi mi ovdje, više stvarno ne vjerujem u slučajnosti u ovom poslu, ni prije a kamoli dok je Milinović šef. Napisala sam da pretpostavljam da se Lučinger morao dobro dodvoriti Milinoviću i to i dalje mislim ako će dobiti ugovor s HZZO-om - informacija koju je Lučinger osobno curama već govorio.
    Posljednje uređivanje od Kadauna : 08.10.2010. at 14:39

  38. #638
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    @maby, čestitam ovim putem i izuzetno mi je drago što si uspjela zatrudniti kod Lučingera, posebno zato što u rujnu 2010 nije bilo klasičnih IVF postupaka kod Lučingera......

    Ali zamisli kako je curama kojima je Lučinger obečao ili ih naručio u lipnju za postupak u rujnu 2010, kojima je tad prošao period od recimo godinu dana čekanja na razne zavrzlame koje su se događale na Vuku, koje preko foruma saznaju da se nešto događa i koji su koncem rujna saznale da Lučinger odlazi u privatnike, zamisli kako je njima, a zamisli da pritom imaju 38 g. i nemaju baš više vremena čekati. Sad su se našle bez liječnika, možda bez sredstava za privatni postupak i bez bolnice u kojoj se mogu liječiti. Ja iskreno pokušavam shvatiti i njih......... a ne samo stranu doktora Lučingera.

  39. #639
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Čestitam tebi i tm od srca!!!! Eto, vidiš da sam bila u pravu kada sam ti rekla da će uspijeti iz prve!!!!!!!

  40. #640

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    19

    Početno

    evo da ja javim novosti.meni je rečeno da dođem 3.dan ciklusa koji je najvjerojatnije u pon.ako sutra dobim mengu ,dal radi netko sutra da se mogu naručiti ili samo da dođem u pon ? i voljela bi ako ima netko broj mob. od dr alebića da mi pošalje na pp.inače ja sam bila kod njega 01.10 i vidjela da su sestre dale dvjema curama valjda kolko sam uspjela da vidim dale sve za pripremu za postupak znači od injecija i sve već šta treba.

  41. #641
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    [QUOTE=Kadauna;1716661]@maby, čestitam ovim putem i izuzetno mi je drago što si uspjela zatrudniti kod Lučingera, posebno zato što u rujnu 2010 nije bilo klasičnih IVF postupaka kod Lučingera...

    Na kakav to klasičan IVF postupak misliš?
    Od kuda ti ta informacija?

  42. #642
    TOMISLAVA avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    392

    Početno

    Majalena ja sam narucena ujutro na pregled pa pretpostavljam da su i sestre gore

  43. #643

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    19

    Početno

    a do kad sutra rade jel tko zna možda??

  44. #644
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    [QUOTE=Mia Lilly;1716734]
    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    @maby, čestitam ovim putem i izuzetno mi je drago što si uspjela zatrudniti kod Lučingera, posebno zato što u rujnu 2010 nije bilo klasičnih IVF postupaka kod Lučingera...

    Na kakav to klasičan IVF postupak misliš?
    Od kuda ti ta informacija?
    Pa koliko se pisalo po forumu, draga moja Mia Lilly, nije bilo IVF i ICSI postupaka, ali je očito bilo AIH postupaka......................

  45. #645
    kata.klik avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    814

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    Ali zamisli kako je curama kojima je Lučinger obečao ili ih naručio u lipnju za postupak u rujnu 2010, kojima je tad prošao period od recimo godinu dana čekanja na razne zavrzlame koje su se događale na Vuku, koje preko foruma saznaju da se nešto događa i koji su koncem rujna saznale da Lučinger odlazi u privatnike, zamisli kako je njima, a zamisli da pritom imaju 38 g. i nemaju baš više vremena čekati. Sad su se našle bez liječnika, možda bez sredstava za privatni postupak i bez bolnice u kojoj se mogu liječiti. Ja iskreno pokušavam shvatiti i njih......... a ne samo stranu doktora Lučingera.
    i ja isto...ali stvarno misliš da je on u 6 odnosno 7 mjesecu znao da ga u 10 neće biti? A između ostalog jedan doktor je ostao gore, a ja se jako dobro sjećam kad je jedan doktor mjesecima mislim čak i jednu punu godinu radio sam sa svim svojim pacijentima i pacijentima doktora Jukića, cure koje su duže na VV znaju o čem pričam....
    i znam da je curama teško prolaziti kroz sve ovo, svi smo mi u svojim godinama borbe sa neplodnošću prošli kroz puuuuno puuuno različitih situacija na VV, od plaćanja postupaka, od raznoraznih protokola i svega...i uvijek je bilo teško...

    i još samo nešto...ja se debelo zalažem za ukidanje ovog sramotnog zakona i gospodin Milinović mi se opasno gadi, ali ne samo zbog MPO-a...nažalost uspjela sam na jednom drugom, dijametralno suprotnom polju medicine još jednom osjetiti sve njegove reforme....ali o tome se ne priča...jer je i meni a i tim ljudima bitnije preživjeti i dobiti borbu za život a ne jedan idiot koji sebe zove doktorom humanistom....

  46. #646
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    [QUOTE=Kadauna;1716780]
    Citiraj Mia Lilly prvotno napisa Vidi poruku

    Pa koliko se pisalo po forumu, draga moja Mia Lilly, nije bilo IVF i ICSI postupaka, ali je očito bilo AIH postupaka......................

    Bilo je i IVF i ICSI postupaka u 9 mj. 2010. kod dr.L.

  47. #647

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    32

    Početno

    Cure,hvala na lijepim željama !!! Samo da se sve nastavi u redu.
    Htjela sam malo razveseliti ovaj naš VV forum no vidim da su teme otišle u drugom smjeru.

    No.1 dr. Lučinger!

  48. #648
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    [QUOTE=Mia Lilly;1716814]
    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku


    Bilo je i IVF i ICSI postupaka u 9 mj. 2010. kod dr.L.
    vidiš, Mia Lilly, onda ja stvarno više ne znam čitati, piše u prvom tjednu nakon ljetne stanke 07.09.

    Citiraj Tinkica prvotno napisa Vidi poruku
    Darkice,meni je isto tako dr L rekao za rujan u postupak,sad sam zvala i sestra mi je rekla da se trebam naručiti par dana prije ciklusa,no kako sam ja upravo završila s M naručila me 29.9. na dogovor za postupak. usput mi je spomenula kako sad i nije bitno kad će me naručiti jer se ne radi zbog ovog spajanja s Merkurom-misleći na postupke(tako sam ja shvatila) a nisam puno zapitkivala jer sam bila šokirana što sam dobila vezu uopće. Da,i obuci se za pregled jer you never know...
    pozdrav i sretno!
    pa 08.09.
    Citiraj n&a prvotno napisa Vidi poruku
    pozdrav svima, evo svježih vijesti sa VV! postupaka nema jer su se pripojili sa merkurom i dok ne dogovore administrativne tijekove poslovanja, odnosno potpisi, naručivanja materijala itd. nema postupaka. koliko će to trajati, dr. nije rekao. ali bio je optimističan kao i uvijek. pošto je meni vještica tek došla mislila sam da ću odmah u postupak, al eto moram se javiti par dana prije iduće. uglavnom javljajte što se dešava koji ćete ići u narednim tjednima.
    http://forum.roda.hr/threads/58147-P...-VRHOVCU/page3 i naredne stranice, sve su cure govorile da nema postupaka kod Lučingera.......... pa onda još i da odlazi sredinom ili koncem rujna......

  49. #649
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    o.t. zašto sat slanja naše poruke ne odgovara stvarnom vremenu? kadauna je poslala poruku sad, u 21 i cca 30, obavijest sam dobila da je pisala u 19:44?!

  50. #650
    tesla avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    30

    Početno

    Cure, imam jedno pitanje. Daju li sestre na vv da si iskopiramo nalaze iz našeg kartona? Ja nemam kopije nego mi je sve kod njih.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •