-
Cure moje što se tiče ove rasprave.. uhhh.. bolje da ne komentiram..i da držim jezik za zubima..
VV je okrenuo novu stranicu u svojoj povijesti, nepovratno!!! Koliko god to strašno zvuči život ide dalje !!
Žao mi je u cijeloj toj priči samo pacijentica dr.L.. ( a i Dr.L je krenuo dalje..)
Pročitala sam po zadnje dvije strane tema MPO u Vinogradskoj, SD i Petrovoj i naravno da je samo na VV tuga jad i bijeda i naravno da se samo cure s VV stalno riba kako su nevijesne što se događa i kako se ne bore za zakon..ostale ništa..
Znam da ima novih cura koje nemaju pojma (kao da i u drugim klinikama nema novih cura), al ima i nas koje smo duže gore. Uz vaše komentare se redovno osjećamo ko glupa i neinformirana tuka.. i stalno se ponavlja jedno te isto i pravi sumorni ugođaj..
Kao jadne vi neinformirane, baš ste naivne!!! Nakon dugog promišljanja sam svijesno i odgovorno odlučila ostati na VV - ak sam se zaribala - ja sam to izabrala!!!! (sama ću pojesti što sam skuhala)
Sad očekujem paljbu !!! nemojte mi zamjeriti malo sam napucana hormonima!!!
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma