Stranica 13 od 75 PrviPrvi ... 311121314152363 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 3728

Tema: Nakon transfera

  1. #601
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    jo, nastavi sa utrićima, ali na žalost, mislim da je to biokemijska

  2. #602
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku

    a joj anđeo i mervice baš mi je žao

    meni 9.dpt i menstrualni bolovi
    Menstrualni bolovi mogu biti i znak trudnoce...meni je u prirodnoj trudnoci bilo tako. Svaki dan boli za poludit, a menge nema. Onda se testirala i bio +. Meni je siguran znak vjestice prist na bradi, ostalo nista.

  3. #603
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    prist na bradi ??? aaaaaaaaaa imam 3 velika

  4. #604
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Ma ja imam uvik, cili zivot samo jedan veliki koji bez greske izadje svaki put pred vjesticu...ostale ne racunam. A i pristevi mogu znaciti trudnocu (mislim odjednom izlaze, a prije ih nije bilo). Meni ovaj bas dio pms-a.

  5. #605
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    hmm i meni izađe jedan veci pred mengu , a sad ih imam 4-5 , i nisu svi izbili isti dan, nego svaki dan jedan novi.....

  6. #606
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    da nece biti curica..tako babe kazu

  7. #607

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    161

    Početno

    he he ja nisam imala pristeve od puberteta (osim jedane mrcine pred svaku mengu) a onda najedanput stotine po licu

  8. #608
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ana, kad si pocela dobivat te bubuljice na licu , koji dpt ?

  9. #609
    alma_itd avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    1,024

    Početno

    Danas 6dnt,grudi bole na dodir,a stomak je prestao boliti.Ne znam sta da mislim.Prosli put me je vise stomak bolio i 8-og dnt sam dobila mengu.Hm,ne smijem da se nadam da se ne razocaram.Sreca pa idem za dva dana na put pa necu grickati nokte i buljiti u kalendar.Ovo cekanje me izludjuje.

  10. #610
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Citiraj jo1974 prvotno napisa Vidi poruku
    a ja sam ostala tek sad šokirana kad je mm donio nalaz i laba ,rezultat 8.41 po referentnim intervalima ja sam trudna isto tvrdi i moja soc.doktorica gin.,za dva dana idem opet vaditi betu,zvala lučingera kaže ničem da se ne nadam ali da obavezno izvadim betu i sad sam tek u totalnom šoku,ponalazima na ispisu piše ovako
    3.tj.gest. 5.8-71.2
    4tj.gest.9.5-750 itd.ja 8.41
    e tek sad sam luda a jutros nisam uopče niti stavila vaginalete jer ja sam mislila to je to pozz javinm
    jo1974, nemoj prestati s vaginaletama! nastavi ih i dalje stavljati dok ne izvadiš drugu betu...nikad se ne zna. Sretno, draga!

  11. #611

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    161

    Početno

    pa negdje oko sredine 7-8 dan uglavnom sad se smirilo(ima ih još par al su se osusili već) ja sam mislila da je to od lezenja i nisam bila vani na zraku pa da je od toga... sutra se nadam duploj beti

  12. #612
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    jo, draga, mala je to betica, ipak šaljem ogromne vibre da naraste i rezultira malom bebačicom <3 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    ja, ako budem trudna, dat cu djetetu ime Milka, i završiti trudnoću sa +35kg

  13. #613
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    meni je danas 6dpt i danas osjećam sve simptome koje ja inače osjećam prije M. Tupa bol u lijevom jajniku, pritisak u stomaku i češči odlazak na wc. baš me je rastužilo, cijeli dan sam nervoza. izgleda da neću dočekati ni vađenje bete

  14. #614
    mrvica7 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    123

    Početno

    jo draga ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    meni vec dva dana ujutro bolovi kao da cu dobiti i ništa još, ni traga, a čekati ću još do kraja tjedna pa ćemo vidjeti...
    Pinky, kako si nam ti?...

  15. #615
    The Margot avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    sj-zap Hrvatska
    Postovi
    421

    Početno

    Bok svima,
    ja sam tu totalno nova. Nikada nisam škicala na forume iako sam u istoj priči - kao i vi sve ostale - već skoro 5 godina.

    Uglavnom, htjela sam podijeliti jedno svoje iskustvo vezano za punkciju: imala sam 7 ili 8 folikulića, ne znam više. Punktirali su mi samo jedan jajnik jer mi je drugi bio čudno smješten (a to su skužili tek na punkciji) i bilo bi prebolno i pravo mučenje bez anestezije. Ja - kao prava frajerica - nisam niti pomišljala na anesteziju. Možda da svatko pita na UZV - kada ide prvi puta - da li dr preporučuje anesteziju ili ne. Ovako ja o tome pojima nisam imala (o tome kako mi je jajnik smješten) pa sam dobila manji br jajnih stanica, a time i manju šansu za oplodnju. Ipak, uspjeli smo dobiti 1 embrij; veli dr da se malo slabije razvija, ali mi se nadamo da će se ipak - KONAČNO - uhvatiti.

    A što se tiče mirovanja nakon trf - apsolutno sam protiv zaležavanja u krevet jer se čovjek tako samo deprimira i histerizira. Ok, je šetnjica, kavice, mini špežice (ne krcati se sa vrećicama)... Ja sam rekla ne kućanskim poslovima - moj muž pere veš, usisava, pere suđe. Ja kuham i uglavnom mi je to jedino što radim po kući.
    Osim toga, kažu lječnici da strogo mirovanje nikada nije dovedeno u vezu sa povoljnim ishodom postupka.

    Držim vam svima fige - sretno forumašice ))

    Margot

  16. #616
    The Margot avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    sj-zap Hrvatska
    Postovi
    421

    Početno

    Joj da, i još nešto; ja sam luda za kavom. (mislim, prije sam pila 2-3 šalice denevno, ujutro ne mogu otvoriti oči bez kave ...) Znam da je sebično i da bih trebala je možda potpuno izbaciti, ali ja sam našla kompromisno rješenje - pijem kavu bez kofeina.

    Ima li kavomana ovdje? Kako podnosite izbacivanje kave kada krenete u postupak IVF-a?

    I nemojte mi samo pliz reći - sve je lako kada znaš zašto to radiš... Mislim, sigurno ima nekoga ovdje ko traži zamjenu za kavu, ne?

  17. #617
    rajvos avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    127

    Početno

    Drage suborke,
    danas mi je 12 dpt(ako se dan transfera racuna kao 0 dan) a 17 od štoperice,od noćas mi počeli lagani bolovi u stomaku,kao pred m,to mi počelo stvarati strasnu nervozu i napravim test,kad ono pozitivan,doduše druga crtica malo blijeđa,sutra ču raditi betu,šta mislite ima li nade?

  18. #618
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    rajvos, pa to je TO! cestitam! ~~~~~~~~a veliku betu!!

  19. #619
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    pozitivan je test trudnoća i ne može biti lažno pozitivan (makar i blijeda crta - koja je po meni normalna u ranoj trudnoći ) naravno ako nisi primila u zadnjih 5 dana choragon, ovitrelle, brectavid ili slično.

    Ja čestitam na trudnoći i očekujem sutra lijepu troznamenkastu betu.......................

  20. #620
    rajvos avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    127

    Početno

    Ne,zadnih 17 dana nisam ništa uzimala osim utrogestana,hvala na lijepim željama,i ja se sutra nadam velikoj beti

  21. #621
    Cannisa avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    417

    Početno

    ravajos čestitke na crtici, i vibrice za betu
    meni je danas 5dnt i sva sam nekako tužna i cmoljim, hm do sada mi nikada nije bilo tako. Jel može Brevactid potaknut tako raspoloženje?

  22. #622
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    ooooooo rajvos, to je to!!!!!!!!!!!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za beturinu!!

    canissa, cmoljim i ja cilo ovo vrime od transfera
    Posljednje uređivanje od Pinky : 24.11.2010. at 13:17

  23. #623
    Cannisa avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    417

    Početno

    Znači, nisam jedna....

  24. #624
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    margot, dobro nam došla i što prije otišla na trudnice!

    ja nisam neki kavoman, ali volim popiti jednu ujutro, pa sad isto pijem bezkofeinsku.
    teže mi pada nepušenje lol

  25. #625

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    161

    Početno

    rajvos i meni je pokazao test tanku labavu crticu-pa je bilo to to. evo danas je beta 383!!! (transfer je bio 9.11)

  26. #626
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    rajvos cestitam !!!
    eh da je meni ugledat drugu crticu pa makar bila najsvijetlija i najtanja na svijetu , crtica je crtica

    ja se nisam odrekla jutarnje kavice , pijem tursku sa mlijekom
    cmoljim i ja

  27. #627
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    rajvos cestitam !!!
    eh da je meni ugledat drugu crticu pa makar bila najsvijetlija i najtanja na svijetu , crtica je crtica
    ko što bi ameri rekli - pazi šta želiš!
    ja imam još u ormaru 4 testa sa tankim crticama koje se nikada u bebe nisu pretvorili već su otišli kao biokemijske.
    stoga, žao mi je, ali svaka crtica ne znači trudnoću.

  28. #628
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Joj, nažalost moram se složit sa našom Pinky...
    ja isto imam doma tri testića sa crticama različitih debljina koje su isto kao i kod Pinky sve redom postale biokemijske.

    Nadam se i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ iz sveg srca da sve tanke crtice odsada pa nadalje budu zdrave i uredne trudnoće...

    Rajvos, jedva čekamo sutra tvoju ß...nek bude oooogroooomnaaaaa

    i svim ostalim čekalicama želim da ih ß razvesele ko nikada dosad!!!

  29. #629
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Citiraj The Margot prvotno napisa Vidi poruku
    Joj da, i još nešto; ja sam luda za kavom. (mislim, prije sam pila 2-3 šalice denevno, ujutro ne mogu otvoriti oči bez kave ...) Znam da je sebično i da bih trebala je možda potpuno izbaciti, ali ja sam našla kompromisno rješenje - pijem kavu bez kofeina.

    Ima li kavomana ovdje? Kako podnosite izbacivanje kave kada krenete u postupak IVF-a?

    I nemojte mi samo pliz reći - sve je lako kada znaš zašto to radiš... Mislim, sigurno ima nekoga ovdje ko traži zamjenu za kavu, ne?
    ja bez kofeina dobijem migrenu...za vrijeme postupka pijem 3 u 1 pa sto bude (i 1x dnevno)

  30. #630
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    i ja se još pomalo nadam da su ovi užasni PMS simptomi možda id Brevactida koji sam jučer primila. da li je to moguće, da li je netko imao kakve reakcije na njega?

  31. #631
    The Margot avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    sj-zap Hrvatska
    Postovi
    421

    Početno

    Hehe, hvala Pinky i aleksandraj Nadajmo se svi da ćemo ovdje provesti jako malo vremena i preseliti se u drugu rubriku
    A što se tiče cigareta, bila sam teški ovisnik o duhanu - nekada davno. Niti sama ne znam kako sam prestala. Ne fali mi nikotin, ali mogu zapaliti uz kavicu i cugu kad se nadem sa mojim curama u zg što je par puta godišnje.

  32. #632
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    10. dpt. uz menstrualne bolove evo i tragova krvi. doduše tamno smeđih, ali....
    da se furam da je implantacjsko? jedino mi to preostaje...

  33. #633
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    daj se ufuraj da je implantacijsko....

    Mislim na Tebe.

  34. #634
    Bebel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,661

    Početno

    Citiraj Dodirko prvotno napisa Vidi poruku
    daj se ufuraj da je implantacijsko....

    Mislim na Tebe.
    x
    Pinky ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da je implantacijsko

  35. #635
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    pridružujem se da je implatacijsko ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  36. #636
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    mislim da ću sutra ići vaditi betu, ako do tada ne prokrvarim totalno

  37. #637
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    pinky ~~~~~~~~~~~mislim na tebe

  38. #638
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    pinkušo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ mislim i ja na tebe!!!!!!!!

  39. #639
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    hvala vam cure moje drage

  40. #640
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    ajme pinky,pa naravno da je implatacijsko...pa kaj bi drugo bilo...

  41. #641
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Citiraj The Margot prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li kavomana ovdje? Kako podnosite izbacivanje kave kada krenete u postupak IVF-a?

    I nemojte mi samo pliz reći - sve je lako kada znaš zašto to radiš... Mislim, sigurno ima nekoga ovdje ko traži zamjenu za kavu, ne?

    Ja sam grozan kavoman, a od kada imamo aparat za espresso kavu sam hmm kako da to opišem, više mi nije najdraži kućanski aparat perilica suđa već moj kave aparat. I joj sada kada vidim da bi trebala manje ili ček niš piti kavice, joj pa nemrem ja tak

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da ću sutra ići vaditi betu, ako do tada ne prokrvarim totalno
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~ za veelku betu

  42. #642
    mrvica7 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    123

    Početno

    Pinky ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    <3<3<3<3
    meni je danas stigla vještica i moje dvoumljenje je završeno, definitivno sljedeći postupak u drugom mjesecu i boli me kao kad sam završila sa punkcijom, ali meni su inače m bolne....sad moram nastaviti sa ispitima i stiže nam najljepši blagdan u godini Božić i nadam se da ćemo bar otputovati na 7 dana, baš mi je to potrebno, da malo odemo negdje...
    ja sam samo ujutro pila kavu i to moku, jer su kave iz aparata najjače, a ova moka je dosta dosta slabija...
    i čestitam novim trudnicama ...

  43. #643
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Pinky, vibram da nije krenulo nikakvo jako krvarenje ~~~~~~~~~~~~~~~

    Mrvice, , ali plan za dalje je odličan!

    Meni je danas tek 2.dnt i jako sam , a znam da neće biti tako za 10 dana

  44. #644

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    161

    Početno

    i ja prvu kavu pijem crnu s mlijekom.pa onda jednu iz aparata,pa popodnevna crna s mlijekom i predvecer nekad ne ako netko dode opet iz aparata! pa da sad vidimo! cim oci otvorim imam 15min rok da kavu popijem inace glava kolje! sad cu smanjit na dvije al jutarnju ne diram ta mi uljepsava car jutra

  45. #645
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    evo, za sada se krvarenje nije ponovilo. nisam išla ni vaditi betu niti sam pravila test. odlučila sam da ću danas mantrat u krevetu lol
    ne znam, priznajem da sam razočarana i da mi je se teško ufuravati da je to bilo implantacijsko, a s druge strane, nikad mi se nije dogodilo da krvarim pa stanem pa dobijem.
    uffff
    11.dpt....

  46. #646
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    pinky je trudna,pinky je trudna..laaaaaalaaalaaaa...

  47. #647
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    pinky mala točkasta krvarenja nise ne uobičajena za T, mislim da je andeam imala nešto slično 9dpt
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za veliku betu

  48. #648
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Pinky, mislim da ipak smiješ potiho veseliti, dok ne izvadiš betu, a onda glasno. Ninochka je isto imala malo krvarenje, kao početak m. i taj dan je sva očajna radila test koji je bio + (dakle, nije bilo nikakvo implantacijsko, nego hematomčić)

  49. #649
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    ma imam test doma, ali gade mi se i neću ga raditi. odlučila sam danas ležuckati, odmarati, molit boga da ne procurim i ne brinuti se.
    ne znam trebam li baš mirovati, ali nekako mislim da je pametnije.
    sutra idem vaditi betu.

    a sve što čitam po netu o implantacijskom je više nego ludo lol ne znaš jel pišu o implantacijskom ili menzisu... ajme.

  50. #650
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    odmaraj, pogotovo jer se može radit o hematomu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •