Stranica 5 od 75 PrviPrvi ... 345671555 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 3728

Tema: Nakon transfera

  1. #201
    đurđa76 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    601

    Post

    :-d:-d:-d
    Posljednje uređivanje od đurđa76 : 27.10.2010. at 15:27

  2. #202
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    sbonetic TOOOOO!!! Čestitam ti na trudnoći

  3. #203
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Čestitam sbonetic i ovdje još jednom!

  4. #204

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    30

    Početno

    Kako je to dobro Sbonetic, čestitam!!!!!!!

  5. #205
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    sbonetic, i ovdje da ti čestitam još jednom! Sretno!
    Sela, kako se držiš?

  6. #206
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Snekica, a kako se ti držiš, kad je beta?~~~~~
    Sela, koliko brojiš?~~~~~

  7. #207
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Ja ok,strpljiva,danju se ne osluskujem,ali nocu....budim se redovno svaku noc u 03 i 15 i razmisljam,pokusavam osjetiti nesto,zamisljam bebe ili bebu i tako dalje i blize i u tom filmu negdje zaspim..
    pusse svima

  8. #208
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Cure meni je danas 5 dpt trbuh me boli kao da ću dobiti vješticu,a cice me rasturaju.Poludit ću više od praćenja raznih simptoma, a sutra tek 6 dpt!!!!

  9. #209
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Tiki_a, sve pet, malo naduto, pa opet ne, malo nešto zažiga, pa opet ne, a cice kao da sam bila na korekciji !!! Ništa pretjerano simptoma, jučer me nešto probolo, i prošlo. "Ubode pa ode..." A beta...vidim da me Denny stavila na listu 04.11. što bi bilo 12 dnt, pa ako ne procurim, a neću (!), onda ću je poslušati!
    Modesty4, nemoj pretjerano osluškivati simptome ako je ikako moguće. U zadnjem postupku sam svaki znakić pratila, sve osluškivala, i izludila. A sad, i ako skužim neki simptom, skoro pa da ga i zanemarim. Osim cica... (MM je oduševljen )
    Posljednje uređivanje od Snekica : 28.10.2010. at 08:56

  10. #210
    sbonetic avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    901

    Početno

    Evo cure da vam malo olakšam, ja sam imala simptome i to jako rano, počelo mi je 4dnt (et 3 dan) usred noći ta užasna boli i neki čudni pritisak dole koji je trajao 10 tak minuta, od tog dana svaki dan sam ujutro imala jedno 5 dana iscijedak odnosno crinone gel mi je izlazio dole onako smečkasto malo i crveno baš za vrijeme implatacije (oprostite na izrazu)!!! Nakon te boli počele su menstrualne boli i trejale do 8 dnt, a već 5dnt mi se počeo dizat želdac na mirise a pogotovo u Wc ali bez riganja i to ujutro i popodne, imam vrtoglavice i glavobolje. Cice jako malo bolne i nikakve promjene na njima i da krvarenje iz nosa od 5dnt i tako je trajalo 5 dana.žEvo tek me danas bole leđa 13dnt dole prema trtici. Valjda sam vam malo olakšala. Sretno cure!

  11. #211
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    sbonetic, pa od simptoma si sve dobila i što si htjela i što nisi. ma samo nek sve bude umjereno, nadam se da će se oni smiriti kad se organizam malo snađe u tom drugom stanju Uživaj!!!

  12. #212
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    6dnt4d
    Mene jutros kao da ce boljeti glava i neka vrelina je stalno unutar nje,u ocima,jucer mi se sminka razmazivala od te topline u ocima..a danas sam se pomalo osjetila ko Tiki_a ono jednom jer sam mrtva hladna danas smsala frendicu o detaljima danasnje kave u Avenue,a ona meni.."hej,cini mi se da ti mislis da mi danas pijemo kavu,cico,mi smo dogovarale petak..!!!"
    Zivota ti i senilnoj babi!
    Za razliku od proslih noci,nocas sam se probudila u 03 29;hm cudno,valjda zato sto sam sanjala posao.

  13. #213
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Sbonetic,ti trudna s tim silnim simptomima,a ja bolje da sutim onda...

  14. #214
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Ajme, kod mene isti nikakvih simptoma - danas 4dnt5d.
    Ovo povremeno stezanje u donjem dijelu trbuha i probadanja te povećane cicanjke pripisujem utrogestanima...tako je bilo i prošla dva puta.
    Ipak, čujem da neke cure nisu imale apsolutno nikakvih simpotoma pa ipak beta bila velika - to mi daje nadu da smo ovaj put možda uspjeli...

  15. #215
    sbonetic avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    901

    Početno

    cure sve smo mi drugačije ,neke imaju simptoma neke ne....meni frendica nakon ET nije imala niti jedan simptom a sada ima sinčića pored sebe tako da se opustite i uživajte!

  16. #216
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Simptomi ne znače baš ništa, pogotovo kad se uzimaju Utrogestani.
    Kad sam zatrudnila sa Sunčicom ne da nisam imala nikakve simptome nego sam dobila mengu i odtugovala neuspijeh, a bila sam trudna.
    A ljetos sam bila skoro sigurna da sam trudna, menga je kasnila, grudi bolne, a beta negativna.

  17. #217
    Lua avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    474

    Početno

    Hvala cure

    Malo ste nas "bez simptoma" utješile.....

    Ja još 3-4 dana...danas mi je 13dnt....

  18. #218
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Ajme Lua ti mozes vec sutra betu vaditi,mogla si i danas,ili barem testic
    I ja zahvaljujem na utjesnim postovima,ali morala sam usporediti svoje stanje u cekanju sa Sbonetic..Kod nje nisi mogao fulati-trudnica!Ajde Lua bio bi red da nastavis jednako tako u revijskom tonu!!!!!

  19. #219
    vulkan avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    240

    Početno

    Pozdrav cure!i ja se pridružujem na čestitkama novih trudnica,a nama čekalicama bete želim najljepšu betu !!!evo i ja sam čekalica bete iz postupka u MB.transfer je bio na 5 dan dvije blastice,a još čekam otpusno pismo da vidim koliko su zamrznuli!danas mi je 6dnt i danas malo smečkastog na ulošku sa dvjema žilicama-izvinite na opisu.brinem se jer implantacija je prošla pa se bojim da ne prokrvarim.cijelo me vrijeme bole trbuh onako podmuklo i leđa rasturaju navečer.da li je nekome bilo tako?hvala,betu vadim 4.11.

  20. #220
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    vulkan... izdrži još par dana, neke cure krvare za vrijeme čekanja bete i imaju izvrsnu betu a druge niti 5 dana nakon termina bete ne prokrvare a ona je 0.

    Zato.... držimo fige da je stvar da se mrvice smještaju!

  21. #221
    vulkan avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    240

    Početno

    Hvala Dodirko nadam se.....!!!!

  22. #222
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    vulkan, to ti uopće nije kasno za implant.krvarenje. ja sam u dobitnom FETu imala tranfer tri blastice i implantacijsko mi je bilo deveti dan nakon tranfera, i doktor je rekao da je to bilo - to.
    zato mislim da je to odličan znak!
    ja naprotiv sada nisam imala nikakvo krvarenje (danas 10.dpt), ali tješim se da je puno trudnoća bilo i bez toga.

  23. #223
    vulkan avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    240

    Početno

    Jutro...nadam se da će na kraju to biti to![andreamsi se ponašala da li si ležala ili normalno sve radila.i koliko je trajalo?meni danas 7dnt jutros opet malo smeđkastog.
    Posljednje uređivanje od vulkan : 29.10.2010. at 09:48

  24. #224
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    najnormalnije. dobro, nisam baš trčala ili planinarila, drugo sve kao i prije. trajalo je samo jednom, baš taj deveti dan, kao pred sam početak M.

  25. #225
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29,004

    Početno

    Citiraj maca2 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam jučer ujutro imala transfer - 5.dan nakon oplodnje vratili 2 blastice, noćas oko 3h me probudila oštra bol u donjem dijelu trbuha.
    Ovo bi mogao bit dobar znak, uz ogradu da su znakovi tako illusive. Ja sam bila trudna kad nisam imala nikakvih simptoma, u prvom IVF-u sam imala simptome kao sbonetic, pa ništa i tako...

  26. #226
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Dobro jutro cure! Ja sinoć imala temperaturu 37,3 i glavobolja danas već 3.dan.Ništa me drugo ne boli, ne osjećam se loše, samo jako jako umorno. Danas mi je 7.dpt 5 dan. Imam i jutros 37... E da, trbuh boli kao da ću svaki tren dobiti m. Jutros radila test - negativan. Može malo utjehe... Možda je još rano...

  27. #227
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    mare, povisena temperatura je od utrica - tako je skoro svima... nemoj ni mjeriti...
    i ja sam mislila da cu dobiti svaki tren... sto se testova tice - bio mi je negativan (mislim 9dnt), a beta drugi dan 185!!! test osjetljiv na 20! znaci trebao je biti debelo pozitivan...
    nemoj se zamarati pracenjem simptoma - nis koristi od toga...

  28. #228
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Naravno da je rano (kaže ona koja je radila test 5.dnt - imam ih nekoliko ). A temperatura ti mora biti. I ja je svako jutro imam 37. Ti si trudna sa i bez simptoma, tako da te ne moram niti tješiti!

  29. #229
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Frka hvala ti. Nisam znala da je temp od utrića. Možda sam nekad i pročitala, ali sam zaboravila. Strpljen, spašen...
    snekica
    Posljednje uređivanje od mare157 : 29.10.2010. at 12:06

  30. #230
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Mare157 ja imam stalno povisenu temperaturu,ne samo ujutro,celi vasceli dan,osjecam se umorno i tesko,i mislim da je sve to od visoke doze utrica,3x2.Namjerno ne mjerim ali osjecam da je povisena ponajvise zbog topline i umora u ocima.Danas mislim da mi malo i tlakic zazujao,pucketalo i sumilo mi u usima.
    Ten mi je chique fantastique,u zivotu ne bijase nikad takav. To valjda zbog Estrofema.
    Dobila sam i ja testice,tralalllaaalllaaa.Ne znam kad i dal cu ih upotrijebiti za sad.
    Betu sam mislila 4.11.vaditi ali kako mi 5.11.prvi dan posla nakon go,mislim da mi to nije dobar plan(ako bude neg.necu biti sposobna ici na posao od zalosti,a ako bude poz necu biti sposobna ici na posao od srece!!!!!)I sad ga ti misli.
    puse svima

  31. #231
    dudadudaduda avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    VT
    Postovi
    65

    Početno

    Evo da se i ja ovdje javim danas 9 dpt.transfer bio 3 dan ,simptoma nikakvih ,samo glavobolja cijeli dan ,ja se nadam da je još rano za neke posebne simptome trudnoće
    vidjećemo šta će beta pokazati 4.11.možda me iznenadi. Postupak je bio u Mb. pa me veseli to što još imamo 6 smrzlića.

  32. #232
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Ajme koliko nas ima za betu 04.11.!!! Juhuhuhuhuhu! Vidim da će tu biti i jack-potova! Dudadudaduda, bravo za smrzliće!

  33. #233
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Sela, svaka isprika je dobra isprika!

  34. #234
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Ja sam mislila da će Lua već izvaditi betu. A za neke cure mi tako vrijeme sporo prolazi, Sela, Snekica, mare157...
    Sela, meni se čini da su simptomi dobri, jesu slični mojima, ali nekako mislim da je kod mene bilo nekog pokušaja implant. ...eto tako ovaj puta mislim iako možda zvuči smiješno...
    Sretno cure!

  35. #235
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Citiraj dudadudaduda prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da se i ja ovdje javim danas 9 dpt.transfer bio 3 dan ,simptoma nikakvih ,samo glavobolja cijeli dan ,ja se nadam da je još rano za neke posebne simptome trudnoće
    vidjećemo šta će beta pokazati 4.11.možda me iznenadi. Postupak je bio u Mb. pa me veseli to što još imamo 6 smrzlića.
    kako to da su vas zvali na transfer treći dan, obzirom na 6 smrzlića?! njih su kultivirali do blastica? želim ti uspjeh odmah, a sa smrzlićima braću i sestrice!

  36. #236
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Lua znaci sutra cekamo?
    Sneki evo bas gledam na kalendaru kad bih betu mogla vaditi...Ako ne izvadim do 4.11,5.11 idem raditi a to je petak,pa sub i ned i pon je 8.11.Mozda cu se ipak morati ohrabriti i suociti sa istinom
    Tiki_a ne mogu ni na koji nacin znati jel se dogodila implant kod mene,na ulosku uvijek sve cisto i malo utrici a drugacije ne znam kako bih procijenila jel se sto odigralo.Bilo je proboda jacih jedan ili dva ali toga uvijek ima i bilo je i prije pa friska figa.
    cure

  37. #237
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Danas 7dpt...test je kupljen i čeka....samo ne znam koliko ću još izdržati.....

  38. #238
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Sela, samo ti vadi betu kad ti odgovara ! Ja je vadim 04. bez obzira da li procurim ili ne. Moja soc.gin. hoće nalaz bez obzira, zbog opravdanja uputnice. Tad će mi biti 12dnt13d i mislim da je to skroz ok. Ako ima nečeg, pokazati će.
    Modesty4, strpljen spašen, nemoj prije 9/10dnt. Be !

  39. #239
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Dobrojutro curke!Danas mi je 8dnt4d...i dogodilo se nesto zbunjujuce nocas u 03 23.Po obicaju hodocastila na wc i ugledala smedje mrlje na ulosku.
    I naravno,izbezumila sam se,pa skulirala i u krevetu vrtila opcije:menstruacija ili implantacija.Prije ovo prvo ali nekako nisam mislila da cu procuriti 8d
    i uz 8 mg Estofema.Za implantaciju mozda prekasno,iako su mrlje smedje.Implantacija je trebala biti odavno.Kakav sam pehista,ko bok dolazi tetka i
    to sisvetskim ekspresom!Sad sam samo ljuta,a kako ce biti kasnije ne znam.F..ck!F..ck!F..ck!

  40. #240
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    sela,sela...možda je samo kasnija implantacija...
    ma ti si TRUDNA!!!!!!!!!!!!!!10000%

  41. #241
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    sela, pa bolje da je smeđa nego crvena ako je 8dpt, jer je smeđe stara krv , kuzis?
    iskusne, jesam u pravu??

    SRETNOOO

  42. #242
    malalena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj Sela prvotno napisa Vidi poruku
    Danas mi je 8dnt4d...
    Dobro jutro cure, mi može koja od vas objasnit šta ovo znači? nova sam na forumu pa još ne kužim sve skraćenice. ok, jasno mi je 8dnt al šta znači 4d...ne zamjerite na glupavom pitanju...
    ja danas brojim 5dnt... pozz cure

  43. #243
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Npr.8dnt = osmi dan nakon transfera / 4d = koji dan nakon punkcije si imala transfer 3,4,5...
    A ja malo zabrijala pa sam u prijašnjem postu pisala 12dnt13d umjesto 12dnt3dan. Da nisi postavila to pitanje ne bih ni skužila...ah, blondie...
    Ne brini, i meni je trebalo da sve pohvatam! Malalena, sretno!
    Posljednje uređivanje od Snekica : 30.10.2010. at 11:15

  44. #244
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    E pa ja noćas nisam skoro oka sklopila! Cice me bole i kad ih ne diram, non stop me nešto žiga i probada, svaku večer mi je muka, a ujedno sam i stalno gladna! Dosada sam bila relativno cool,a sada već grizem okolo! 8dnt3d!

  45. #245
    malalena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    13

    Početno

    Snekica hvala sad mi je jasno.
    Meni apsolutno ništa nije pa me to lagano brine. možda je prerano za bilo kakav simptom. Obzirom da ništa ne osjećam stalno bi nešto radila po kući a znam da nebi smjela pa ako mi netko može reć koje od kućanskih poslova da izbjegavam?

  46. #246
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Citiraj malalena prvotno napisa Vidi poruku
    Snekica hvala sad mi je jasno.
    Meni apsolutno ništa nije pa me to lagano brine. možda je prerano za bilo kakav simptom. Obzirom da ništa ne osjećam stalno bi nešto radila po kući a znam da nebi smjela pa ako mi netko može reć koje od kućanskih poslova da izbjegavam?
    Pomicanje namještaja, nošenje teskih predmeta i slično ...
    Ne moraš ništa izbjegavati, ponašaj se normalno.
    I nikakav simptom ti neće reći ništa, do bete ili testa.
    Sretno

  47. #247
    vulkan avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    240

    Početno

    Pozdrav cure!meni danas 8dnt,5dan vraćene 2 blast.već 2 dana imam brljanje smeđe,danas je 3 dan.nije veliko par kapi kroz dan.muči me što su mi uz to već 4 žilice malo veće izašle.bole me leđa i trbuh jako.šta mislite?možda je jedan plod otišao a drugi se bori?ima tko kakvo iskustvo!ovaj put neću preživjet

    neuspjeh!!!

  48. #248
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Malalena, radi sve što ti odgovara, u principu kako ti je i klara napisala. Sve što nije teško i gdje se ne naprežeš!
    Vulkan, sve šta bi rekla može biti krivo! Ja ipak navijam da je implatacija, i da nećeš morati preživljavati neuspjeh! Držim fige da se svaki dan jedan implantira! i da će ti na kraju beta počinjati sa 4 znamenke!

  49. #249
    vulkan avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    240

    Početno

    snekicabaš si me malo razveselila!!!!za početak neka se barem jedan,a što ih bude više ja sretna!!!i ja tebi želim najljepšu betu!!!

  50. #250
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Tnx, draga! Nek bude jedan ali vrijedan, a ipak nek bude bar 2. Šta sam skromna?!?!?!

Stranica 5 od 75 PrviPrvi ... 345671555 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •