Stranica 25 od 36 PrviPrvi ... 15232425262735 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,201 do 1,250 od 1761

Tema: Potpomognuta u KB OSIJEK

  1. #1201
    ivana101 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    39

    Početno

    Sretno ~~~~~~~~~~~

  2. #1202
    mari mar avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    SRCE SLAVONIJE
    Postovi
    379

    Početno

    Sretno od

  3. #1203

    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Đakovo
    Postovi
    48

    Početno

    pomoć...trebam vaditi AMH ...rade li to u os? gdje? tnx

  4. #1204
    tina2701 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Vinkovci
    Postovi
    481

    Početno

    odvrti par stranica unazad..pisalo se o tome...

    amh se ne radi u osijeku nego se vadi krv i radi serum i onda se šalje za zagreb...

  5. #1205
    tina2701 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Vinkovci
    Postovi
    481

  6. #1206

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    10

    Početno

    ja sam vadila prosli mjesec.. vade u os i onda oni salju za zg. nalazi se u zgradi gdje i nuklearna,odes dolje stepenicama pa desno. mislim da do 10 primaju knjizice

  7. #1207

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    122

    Početno

    Ajme... opet parodija u Osijeku... Dr. P šalju prisilno na godišnji ... sutra trebam krenuti s bockanjem, a nema me tko pratiti.... njemu svaka čast, al su mu ruke vezane... idem sutra kod tog predstojnika klinike pa će mu reći nek me on izvoli pratiti .... baš sam ljuta i potpuno spremna napraviti mu dar mar tamo sutra .... ako netko čuje da se netko dere po bolnici to ću biti samo ja.... i zvati ću mu Novu tv da naprave reportažu o tom... ( imam kolegicu koja samo čeka takve vijesti ) .... baš sam bijesna....

  8. #1208
    mari mar avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    SRCE SLAVONIJE
    Postovi
    379

    Početno

    što dalje to sve gore u kbo! strašno!
    ....i treba pozvati novinare!

  9. #1209

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Osječk-baranjska županija
    Postovi
    383

    Početno

    žene trebam savjet, naime željela bih ići u zg na kontrolu a onda i dalje što bi trebala da dobijemo napokon bebu. kome se ja trebam obratiti i gdje u zg-u ide potpomognuta preko hzzo-a tj gdje je najbolje otići. hvala

  10. #1210
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj Marnel prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme... opet parodija u Osijeku... Dr. P šalju prisilno na godišnji ... sutra trebam krenuti s bockanjem, a nema me tko pratiti.... njemu svaka čast, al su mu ruke vezane... idem sutra kod tog predstojnika klinike pa će mu reći nek me on izvoli pratiti .... baš sam ljuta i potpuno spremna napraviti mu dar mar tamo sutra .... ako netko čuje da se netko dere po bolnici to ću biti samo ja.... i zvati ću mu Novu tv da naprave reportažu o tom... ( imam kolegicu koja samo čeka takve vijesti ) .... baš sam bijesna....
    Ovo je stvarno bogu za plakat...jesi bila kod predstojnika, što kaže?

  11. #1211
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    Katastrofa...

  12. #1212

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj nova21 prvotno napisa Vidi poruku
    žene trebam savjet, naime željela bih ići u zg na kontrolu a onda i dalje što bi trebala da dobijemo napokon bebu. kome se ja trebam obratiti i gdje u zg-u ide potpomognuta preko hzzo-a tj gdje je najbolje otići. hvala
    4 su klinike:
    Petrova
    Vuk Vrhovac
    Vinogradska
    Sveti Duh.
    imas temu za svaku od tih klinika. sretno!
    ako trebas neke detalje, slobodno mi se obrati na pp.

  13. #1213

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Osječk-baranjska županija
    Postovi
    383

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    4 su klinike:
    Petrova
    Vuk Vrhovac
    Vinogradska
    Sveti Duh.
    imas temu za svaku od tih klinika. sretno!
    ako trebas neke detalje, slobodno mi se obrati na pp.
    imaš pp

  14. #1214

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    122

    Početno

    Razgovarala sam s predstojnikom klinike, kaže on meni ma gospođo nema nikakvih problema samo vi dođite biti će dr. Vlahović on Vam isto to sve radi... I ja naravno dođem Vlahović ima slobodan dan kao i dr. P a dr. Š je na godišnjem... ma mislim dakle... i naravno rekoh pošaljite nekoga da napravi UZV i dođe nekakav dr. Petrović ... eee prestrašno.... šta god sam mu rekla kaže on ne zanima me... bio je jako bezobrazan i rekao mi nek budem sretna da mi ima tko i napraviti ultrazvuk ... ljudi moji ja sebe sama vodim... bockam se i tako... kako sam krenula još ću si sama i vaditi j.s. ma prestrašno

  15. #1215
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Marnel pa ovo je prestrašno!!!!
    Stvarno ih treba dati u novine ili ne znam ni ja što...!!!!
    Ti sebe sama vodiš, njih nije briga!? Ovako nešto da prolazi na veliku štetu pacijenata je sramota, da ne govorim opasno...
    Nemam komentara, nadam se samo da će sve proći ipak kako treba, prvenstveno radi tebe i ostalih pacijentica...

  16. #1216

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    122

    Početno

    U nedjelju je 6-ti dan i trebam ići vaditi E2 i na UZV đabe mi kad dođem a ono opet nikog nema... ljekova imam do četvrtka za dalje ni nemam shemu.... pojma nemam šta ću... ja sam rekla tom petroviću.. Vi niste za ništa drugo nego za dati u novine... poslala sam mail na ono povjerenstvo ali ja sve mislim da je to pucanj u prazno... ma koma

  17. #1217
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Jel se ne možeš preko sestre naručiti kod Vlahovića, valjda imaju njegov raspored kad je tamo? Pitaj kad se vraćaju Šijanović i Popović...

  18. #1218

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    122

    Početno

    Popović se vraća 9.06 s godišnjeg ... za ostale mi ne daju informacije.... ono ljubazni su za umrijeti...

  19. #1219
    Bea avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Osječko-baranjska
    Postovi
    189

    Početno

    Ovo je prestaršno. Izdrži marnel, ali to treba prijaviti. Već je bilo anonimnih dojava u Zagreb na njihov rad, ali se uvijek izvuku.

  20. #1220
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Čekaj, čekaj - čitam i ne vjerujem - jesam li ja to dobro povezala:
    - tvoj doktor je na slobodnim danima do 9.6.
    - ostala dva reproduktivca su na GO/slobodnim danima i nitko ti ne želi dati informaciju dokad
    - folikulometrije ti radi dežurni ginekolog (koji je uz to potpuno nezainteresiran i bezobrazan)
    - tebi je preostalo samo da se nadaš da će se u narednih par dana netko od reproduktivaca vratiti s godišnjeg, jer ti u protivnom nitko neće moći odrediti terapiju ni napraviti punkciju?

  21. #1221

    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Đakovo
    Postovi
    48

    Početno

    Citiraj jelena.. prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam vadila prosli mjesec.. vade u os i onda oni salju za zg. nalazi se u zgradi gdje i nuklearna,odes dolje stepenicama pa desno. mislim da do 10 primaju knjizice
    da i dr P. mi je rekao da tamo mogu izvaditi...ali kad sam došla tamo nisu htijeli nego su me poslali na nuklearnu, a na nuklearnoj su prvo rekli da oni ni neznaju šta je AMH, a onda su zvali , provjeravali, i samo mi rekli da oni to ne rade, da se to radi u ZG, i kao šta će mi to..to uopće nije važno...na kraju su mi samo izvadili krv za hormone 3 d.c...
    grozni suuuuuu....

  22. #1222
    bubili avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    103

    Početno

    malo da se i ja ubacim glede nekih stvari
    naime draga Marnel,od Vlahovića bježi kao vrag od tamjana on pojma o pojmu nema,a što se doktora tiče ne znam šta bi ti rekla
    osim moje iskustvo a ima ih dosta,moj savijet ti je ne gubi vrijeme tu nećeš napraviti ništa,ako imaš ikakve mogučnosti idi bilo gdje dalje samo ne u Os
    kao što sam i prije navela borim se s njima jako dugo,a uz to sam i bolnički djelatni,što više reć

  23. #1223

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    122

    Početno

    Javio mi se večeras dr. P doći će u nedjelju da mi napravi UZV i shemu za dalje... rekao je da će doći kad bude trebalo vaditi j.s. još sam u šoku... jel to moj mail nekoga natjerao da se vrati s godišnjeg ili je samo slučajnost? hm...

  24. #1224
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Wow ajde hvala bogu!
    Bit će da je proradila savjest...ali vjerojatno ni tvoje žalbe nadređenima, mailovi ili čak forum nisu bili naodmet
    Sad sretno do kraja!

  25. #1225

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    10

    Početno

    Citiraj simar prvotno napisa Vidi poruku
    da i dr P. mi je rekao da tamo mogu izvaditi...ali kad sam došla tamo nisu htijeli nego su me poslali na nuklearnu, a na nuklearnoj su prvo rekli da oni ni neznaju šta je AMH, a onda su zvali , provjeravali, i samo mi rekli da oni to ne rade, da se to radi u ZG, i kao šta će mi to..to uopće nije važno...na kraju su mi samo izvadili krv za hormone 3 d.c...
    grozni suuuuuu....
    ja sam pola sata trazila gdje se to vadi,koju god sam sestru pitala niko ne zna..poslali me u neki laboratorij pa mi je ta rekla da odem tamo,predala uputnicu i cekala kojih 5 min na hodniku,prozvali me i izvadili bez problema. isla sam taj dan i na nuklearnu za hormone.. grozni su i citajuci vase postove sve vise razmisljam da idem za zg

  26. #1226

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    10

    Početno

    Citiraj simar prvotno napisa Vidi poruku
    da i dr P. mi je rekao da tamo mogu izvaditi...ali kad sam došla tamo nisu htijeli nego su me poslali na nuklearnu, a na nuklearnoj su prvo rekli da oni ni neznaju šta je AMH, a onda su zvali , provjeravali, i samo mi rekli da oni to ne rade, da se to radi u ZG, i kao šta će mi to..to uopće nije važno...na kraju su mi samo izvadili krv za hormone 3 d.c...
    grozni suuuuuu....
    ja sam pola sata trazila gdje se to vadi,koju god sam sestru pitala niko ne zna..poslali me u neki laboratorij pa mi je ta rekla da odem tamo,predala uputnicu i cekala kojih 5 min na hodniku,prozvali me i izvadili bez problema. isla sam taj dan i na nuklearnu za hormone.. grozni su i citajuci vase postove sve vise razmisljam da idem za zg

  27. #1227

    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    351

    Početno

    Citiraj Marnel prvotno napisa Vidi poruku
    Razgovarala sam s predstojnikom klinike, kaže on meni ma gospođo nema nikakvih problema samo vi dođite biti će dr. Vlahović on Vam isto to sve radi... I ja naravno dođem Vlahović ima slobodan dan kao i dr. P a dr. Š je na godišnjem... ma mislim dakle... i naravno rekoh pošaljite nekoga da napravi UZV i dođe nekakav dr. Petrović ... eee prestrašno.... šta god sam mu rekla kaže on ne zanima me... bio je jako bezobrazan i rekao mi nek budem sretna da mi ima tko i napraviti ultrazvuk ... ljudi moji ja sebe sama vodim... bockam se i tako... kako sam krenula još ću si sama i vaditi j.s. ma prestrašno
    Ovo je strašno... dobro da sam se raspitala prije nego što sam krenila u mpo vode!
    Mi smo se odmah odlučili za VV i nisam požalila 30.04. bila na prvom pregledu, obavila tamo sve pretrage jer oni nepriznaju ničije nalaze osim svojih. Svi su jako ljubazni, stručni i sve to tamo ide relativno brzo. Mi smo u postupku ovaj mj....

  28. #1228
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Citiraj Marnel prvotno napisa Vidi poruku
    Javio mi se večeras dr. P doći će u nedjelju da mi napravi UZV i shemu za dalje... rekao je da će doći kad bude trebalo vaditi j.s. još sam u šoku... jel to moj mail nekoga natjerao da se vrati s godišnjeg ili je samo slučajnost? hm...
    Ajde bar nešto, svaka čast dr. P.

  29. #1229
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    uf ne znam šta reći situaciju u Osijeku osim da je sve skupa traljavo i neodgovorno!

  30. #1230
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    Citiraj Marnel prvotno napisa Vidi poruku
    Javio mi se večeras dr. P doći će u nedjelju da mi napravi UZV i shemu za dalje... rekao je da će doći kad bude trebalo vaditi j.s. još sam u šoku... jel to moj mail nekoga natjerao da se vrati s godišnjeg ili je samo slučajnost? hm...
    Super da ste se dogovorili. I meni je tako dolazio isto,brzinski.

  31. #1231
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj simar prvotno napisa Vidi poruku
    da i dr P. mi je rekao da tamo mogu izvaditi...ali kad sam došla tamo nisu htijeli nego su me poslali na nuklearnu, a na nuklearnoj su prvo rekli da oni ni neznaju šta je AMH, a onda su zvali , provjeravali, i samo mi rekli da oni to ne rade, da se to radi u ZG, i kao šta će mi to..to uopće nije važno...na kraju su mi samo izvadili krv za hormone 3 d.c...
    grozni suuuuuu....
    evo ovdje cu nalijepiti nesto sto sam neki dan vec napisala, mozda je vama koji ste blizu granice ovo opcija, u Novom Sadu se vadi AMH za stvarno relativno sitan iznos u privatnom laboratoriju:

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    netko je neki dan pitao, dakle AMH se u N. Sadu vadi u
    MEDLAB LABORATORIJA
    Ilije Ognjanovića 1
    21000 NOVI SAD
    +381 21 6622 322

    za ca. 20 EUR, takvu sam informaciju dobila i za Beograd.


    Po cjenovniku rekla bih da i rade Inhibin B:
    http://www.medlab.rs/wp-content/cenovnik%20net.pdf

  32. #1232
    ivana101 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    39

    Početno

    Citiraj saan prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo je strašno... dobro da sam se raspitala prije nego što sam krenila u mpo vode!
    Mi smo se odmah odlučili za VV i nisam požalila 30.04. bila na prvom pregledu, obavila tamo sve pretrage jer oni nepriznaju ničije nalaze osim svojih. Svi su jako ljubazni, stručni i sve to tamo ide relativno brzo. Mi smo u postupku ovaj mj....


    Bravo za vas . Imam prijateljicu koja je u 4 mj.bila kod njih u postupku i uspjelo je od prve!!!!! Sretno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  33. #1233
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    ivana, čestitamo tvojoj prijateljici. divno je ostati trudna iz pvog mpo pokušaja.
    nisam samo razumjela, je li tvoja prijateljica ostala trudna u Osijeku ili na Vuku Vrhovcu?

  34. #1234
    mari mar avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    SRCE SLAVONIJE
    Postovi
    379

    Početno

    Citiraj Marnel prvotno napisa Vidi poruku
    Razgovarala sam s predstojnikom klinike, kaže on meni ma gospođo nema nikakvih problema samo vi dođite biti će dr. Vlahović on Vam isto to sve radi... I ja naravno dođem Vlahović ima slobodan dan kao i dr. P a dr. Š je na godišnjem... ma mislim dakle... i naravno rekoh pošaljite nekoga da napravi UZV i dođe nekakav dr. Petrović ... eee prestrašno.... šta god sam mu rekla kaže on ne zanima me... bio je jako bezobrazan i rekao mi nek budem sretna da mi ima tko i napraviti ultrazvuk ... ljudi moji ja sebe sama vodim... bockam se i tako... kako sam krenula još ću si sama i vaditi j.s. ma prestrašno
    STRAŠNO!!!!!!!!!!
    ......bježite žene iz kbo!!

  35. #1235

    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    351

    Početno

    Citiraj ivana101 prvotno napisa Vidi poruku
    Bravo za vas . Imam prijateljicu koja je u 4 mj.bila kod njih u postupku i uspjelo je od prve!!!!! Sretno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Hvala ti od Nadam se najboljem Javim kako je sve prošlo...

  36. #1236

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    122

    Početno

    Evo da vas obavijestim UZV napravljen danas... Shema do četvrtka napravljena.. pa onda opet idem na UZV i tada će mi uvesti menopure... to još nisam koristila... ma samo nek sve bude ok...
    Posljednje uređivanje od Marnel : 02.06.2013. at 23:43

  37. #1237

    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    351

    Početno

    Citiraj Marnel prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da vas obavijestim UZV napravljen danas... Shema do četvrtka napravljena.. pa onda opet idem na UZV i tada će mi uvesti menopure... to još nisam koristila... ma samo nek sve bude ok...
    Ajd super... barem nešto, držim fige za dalje!

  38. #1238

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    122

    Početno

    Hvala.... izvještavati ću Vas o stanju ....

  39. #1239
    ivana101 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    39

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    ivana, čestitamo tvojoj prijateljici. divno je ostati trudna iz pvog mpo pokušaja.
    nisam samo razumjela, je li tvoja prijateljica ostala trudna u Osijeku ili na Vuku Vrhovcu?


    Na VV od prve i mislim da još nije svjesna (hvala Bogu da nije morala prolaziti ono što je većina nas)!

  40. #1240
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj Marnel prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da vas obavijestim UZV napravljen danas... Shema do četvrtka napravljena.. pa onda opet idem na UZV i tada će mi uvesti menopure... to još nisam koristila... ma samo nek sve bude ok...

    pa šta kažu, ,koliko folikula vide? kakav je razvoj?

  41. #1241
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj ivana101 prvotno napisa Vidi poruku
    Na VV od prve i mislim da još nije svjesna (hvala Bogu da nije morala prolaziti ono što je većina nas)!
    hvala.

    baš sam pomislila-evo trudnoće iz KBO, kad tamo opet ništ.

    znate li za koju trudoću iz KBO u zdanju godinu ili dvije?

  42. #1242

    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    351

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    hvala.

    baš sam pomislila-evo trudnoće iz KBO, kad tamo opet ništ.

    znate li za koju trudoću iz KBO u zdanju godinu ili dvije?
    da ne duljim... Evo ti br. od VV nazovi prvi dan ciklusa:01/235-3907,Traži da te naruče kod dr.Alebića.Oni te naruče za 8 dan ciklusa. Ako te zanima još neki detalj slobodo mi se obrati

  43. #1243

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    122

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    pa šta kažu, ,koliko folikula vide? kakav je razvoj?
    Ovako: L= 6 a D=4 razvoj je malo slabiji na desnom jajniku... ali kaže dr. P da je to sve ok...

  44. #1244
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    Marnel neka bude dobitan postupak! Sretno!

  45. #1245

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    122

    Početno

    Citiraj sanda1977 prvotno napisa Vidi poruku
    Marnel neka bude dobitan postupak! Sretno!
    Hvala od ...
    Posljednje uređivanje od Marnel : 04.06.2013. at 21:34

  46. #1246
    Bea avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Osječko-baranjska
    Postovi
    189

    Početno

    Marnel sretno.

  47. #1247
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Marnel,
    samo 2 folikula u stimuliranom postupku ? koji je to dan stimulacije? koliko ljekova primaš dnevno?

    ~~~~~

  48. #1248
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Inesz, mislim da je 6 na jednom, a 4 na drugom jajniku

  49. #1249

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    122

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Marnel,
    samo 2 folikula u stimuliranom postupku ? koji je to dan stimulacije? koliko ljekova primaš dnevno?

    ~~~~~
    ne nego 6 na jednom, a 4 na drugom jajniku... dobro ti Snekica kaže.... danas je 9 dan stimulacije... sutra idem na UZV da vidimo napredak.. primam decapeptil ujutro i 3 gonala posljepodne...

  50. #1250

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    122

    Početno

    Citiraj Bea prvotno napisa Vidi poruku
    Marnel sretno.
    Hvala....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •