Stranica 47 od 55 PrviPrvi ... 374546474849 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,301 do 2,350 od 2721

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #2301
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    gala nema da brineš, ne da ne osjetiš nego se ni ne sjećaš punkcije, zakon. Ali obavezno neka netko bude s tobom, sama nisi u stanju vozit poslije toga.

  2. #2302
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Gala1979, U Citu imas nekoliko vrsta anestezija, meni je osobno najdraža ona „samo voltaren molim“, to sam prošli put rekla Stefani, nikad nisam imala puno folikula (od 6 do 7) jer sam išla u polustimulirane postupke, pa me nije bilo potrebno posebno ošamućivati.
    No, jednom sam išla u taj stimulirani i Janja me pošteno ošamutila, punkcije se ne sjećam a što je još gore ne sjećam se ni kako sam se našla u onoj sobici do sale tko me je obukao, pretpostavljam da je Janja, ne sjećam se ni mm da je dolazio javiti mi da ide na kavu u Virusa, i od tada sam rekla da ću uzimati samo voltaren bez apaurina. I eto da se nisam smijala na zadnjoj punkciji, odnosno da sam ostala mirno ležati, ne bi me ništa zabolilo, a i ta bol kao da te netko uštipne za tanku kožicu ruku recimo, to ti je nula od boli.
    Možda nekom zvučim nenormalno, ali volim više biti svjesna svega nego da poslije danima prebirem po glavi i prizivam u sjećanje događaje s punkcije, ugodan dan

  3. #2303
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Draga moja Matto, nije ti to apaurin nego Dormicum. Ja se potpuno slažem s tobom, ako budem još ikad išla na punkciju tražit ću da mi to rade bez ičega ili samo volteren kako ti kažeš. Ali, bože moj, svi smo različiti, svatko ima pravo na svoje mišljenje šta je bolje za njega.

  4. #2304
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,171

    Početno

    Nije samo pitanje tko što voli kod punkcije, nego kako stoje jajnici i folikuli, tako da neke realno boli više ili manje.

  5. #2305
    gala1979 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    562

    Početno

    Thx cure. Jelena jel i ti to krećeš prema Citu?

  6. #2306

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8

    Početno

    pinky crvenkapica fala na savjetima. nisam imala pojma da cito radi i preko hzzo. sutra ću odmah nazvati.
    hvala još jednom


  7. #2307
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,171

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Nije samo pitanje tko što voli kod punkcije, nego kako stoje jajnici i folikuli, tako da neke realno boli više ili manje.
    Škicam, škicam
    Za sada tražim optimalnu kliniku na Zapadu, ali budući da cijedim lovu iz noktiju, a nisam niti jedan postupak na HZZO iskoristila, pratim Cito jer mi se čini solidnim rješenjem. Neću ni ja više dugo dobro reagirati na stimulaciju, tako da ću i ja upast u shemu 3 jajne stanice. Sad da idem bih se raspala od tuge što mi rade s viškom jajnih stanica.
    Posljednje uređivanje od Jelena : 25.03.2011. at 07:23

  8. #2308
    tikica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno

    Hvala cure na čestitkama!

    Nije me bilo uništila me hiperstimulacija napuhala sam se ko balun, povračala primala infuziju itd. Danas je malo bolje samo ležim nesmin se pomicat. Još uvijek nisam napravila betu nadam se da ću biti u stanju za par dana kad budem išla i na prvi uzv.

    Svima puno pozitivnih ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  9. #2309
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Baš sam mislila na tebe danas i drago mi je da si se javila. A hebemu misha rekla sam ti da ti se hiper može pojačati u slučaju trudnoće, ali barem si trudna. Ajde drži mi se, brzo će to proć. Ako bilo šta trebaš zvrcni me na telefon.

  10. #2310
    TwistedQ avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    236

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Nije samo pitanje tko što voli kod punkcije, nego kako stoje jajnici i folikuli, tako da neke realno boli više ili manje.

    Slažem se. Meni je i sama folikometrija bila bolna jer su svi folikuli bili na jednom jajniku a on zabačen. Dr. je baš naglasija sestri da mi da jaču anesteziju..

  11. #2311
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Ja sam imala 5 punkcija i ama baš svaka je bila različita po intenzitetu boli. Spomenut ću samo zadnju i predzadnju. Predzadnja me najviše bolila, mislim na samu punkciju, međutim čak i 5 dana iza punkcije tako da sam osjećala svaki korak kao ubod igle u jajnik. Nakon ove zadnje sam išla na kavu. Ovu predzadnju ne bi stvarno poželjela ni neprijatelju, kasnila sam na punkciju jer je muž krivo shvatio uru u koju treba doći po mene pa nije bilo vremena da počnemo čekati da inekcija počne djelovati, odmah sam legla na stol i sve je napravljeno "na suvo". Međutim taj osjećaj da se ne mogu ničega sjetiti na ovoj zadnjoj punkciji je meni užas jer sam ja control freak i radije bi da me boli nego da se ne sjećam. Na to sam mislila kad sam rekla da svatko zna šta je bolje za njega.

  12. #2312
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    dobila sam rezultate koagulacije...protein S mi je blago snižen, malo ispod donje granice....jel mi može netko reć šta to znači i zašto je bitan taj protein S??

  13. #2313

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    276

    Početno

    Sildad ,ja se stvarno ne mogu oteti dojmu da si ti ovaj put trudna,cijelo vrijeme mislim na tebe, isto kao i na matto dok je bila čekalica....

    Daj Bože da sam u pravu,molim se za tebe

  14. #2314
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Inaa hvala ti na šta misliš na mene i nadam se da imaš vidovnjačke moći kao i za Matto.
    Svim čekalicama bete, naravno osim pozitivnih beta, želim da im čekanje bete prolazi bez nervoze kao šta je i meni ovaj put.

  15. #2315
    anabanana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    444

    Početno

    Silidad, i ja od sveg srca navijam da si sljedeca trudnica na ovom forumu... i da ovaj put sve bude kako treba, od pocetka do lijepog laganog poroda male bebice!!! Od srca

  16. #2316
    anabanana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    444

    Početno

    Ne pratim bas cesto vise, sta je sa Denny, kako su curice?

  17. #2317

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citašice moje, nešto ste mi utihnule ...bit će da je o zatišje pred buru trudnica.
    Nego, ako bi mi netko mogao poslati na PP točnu ukupnu cijenu postupka u CITO sa PISCI+IMSI+OOSIGHT - da znam se na vrijeme pripremiti koliko mi love treba.
    Hvala!

  18. #2318
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Slava, pošalji nalaz doktoru mailom, odgovorit će ti isti dan.

    Sildad, Venddy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Cure, kako kod vas izgledaju punkcije i transferi? Odnosno, trebam li uzeti svoju spavaćicu i papuče???
    Posljednje uređivanje od AuroraBlu : 29.03.2011. at 09:30

  19. #2319
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Ništa ne trebaš ponijeti. U Citu dobiješ jednokratnu suknjicu i papuče i čak i uložak nakon punkcije.

  20. #2320
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    Slava, pošalji nalaz doktoru mailom, odgovorit će ti isti dan.

    Sildad, Venddy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Cure, kako kod vas izgledaju punkcije i transferi? Odnosno, trebam li uzeti svoju spavaćicu i papuče???
    hvala puno...idem ubrzo na dogovor za IVF pa ću vidit šta on kaže

  21. #2321
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Venddy kako se ti držiš? Kad si odlučila vadit betu?

  22. #2322
    TwistedQ avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    236

    Početno

    Sildad, Venddy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da do lita imate trbuščiće

  23. #2323
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj Mury prvotno napisa Vidi poruku
    Citašice moje, nešto ste mi utihnule ...bit će da je o zatišje pred buru trudnica.
    Nego, ako bi mi netko mogao poslati na PP točnu ukupnu cijenu postupka u CITO sa PISCI+IMSI+OOSIGHT - da znam se na vrijeme pripremiti koliko mi love treba.
    Hvala!
    cijenik imaš na njihovoj stranici, a koliko će te postupak koštati nitko živ ne može znati. jer ne znaš koju stimulaciju ćeš dobiti i u kojoj količini.
    a ovo ostalo imaš u cjeniku.

    sretno curke!! još malo!!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~

    denny je dobro, samo joj je jako dosadno u bolnici.

  24. #2324

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Gledala sam cjenik, i znam da ovisi koji postupak, stimulacija..... ali me zanimalo jel se sve posebno plaća ( PISCI+IMSI+OOSIGHT), ili primjena sve tri metode opet ima nekakvu jedinstvenu cijenu (malo manju od sve 3 skupa). Ali, nije ni bitno, samo da ja dođem do svoje bebice, pa makar potrošila zadnju kunu!!!

  25. #2325
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    ima li jedinstvenu cijenu - stvarno ne znam. pretpostavljam da nema, na žalost

  26. #2326

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    276

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    ima li jedinstvenu cijenu - stvarno ne znam. pretpostavljam da nema, na žalost
    ima ,ja sam vidjela na cjeniku,2500 kn, [/B]
    Posljednje uređivanje od inaa : 29.03.2011. at 13:18

  27. #2327

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    inaa, sad sam vidjela cjenik, to je super 2500 kn - bravo CITO, misle u svemu na nas

  28. #2328
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Pinky, molim te prenesi pozdrave i lijepe misli Denny i curama!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  29. #2329
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    sildad ja ću betu vadit u subotu, Analiza radi, rekli su mi ako imam volje doć u Dugopolje dobijem nalaz u roku 2 sata, ali mogu i u ST. Kako sam ja nestrpljiva otići ću u Dugopolje. Inače držim se na momente, nije da sam u nekoj ludoj depri, ali imam kriza tu i tamo. Muči me totalni nedostatak svih simptoma čak i PMS-a.

  30. #2330
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Poljubac cure, mislim na vas i čekam feštu u subotu! I mi slavimo jer u sub. ulazimo u osmi mjesec trudnoće!
    Inaće, dobro smo, guramo dan po dan, pa dokle stignemo... Svaki dan nam je nova pobjeda, i korak bliže prema cilju. Samo neka curice raaastu!

  31. #2331
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Denny drži se, znam da će biti sve u redu.

  32. #2332
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Denny, al cemo festati skoro~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~drzi nam se i reci sekama da se jos malcice strpe. Cekalice~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~

  33. #2333
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    Dennytebi i curicama i da jošmalo ostanete 3u1

  34. #2334
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Denny super vijesti , jos malo izdrzite znam da je dosadno pogotovo u suncanim danima.
    Mi danas bili na kontroli i malo mi je meksi cerviks pa nam je preporuceno malo vise odmaranja (ne strogo lezenje posto nije skracen i zatvoren je )
    A cura nam je 1240 g i lupa mamu u svim smjerovima
    Cekalicama bete drzim fige
    A cekalicama postupka zelim mirno odmaranje do postupka

  35. #2335

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Denny~~~~~~~~~~~~~~~~~ da cure što duže ostanu u tvojoj buši!!!
    Šaljem vam sve trima veliki !

  36. #2336
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    cure jel znate koja je smjena dr. P sli. tjedan ?

  37. #2337
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    slijedeći tjedan je popodne (ja sam u dr.š. ovaj tjedan popodne na pregledu, dakle š. je slijedeći tjedan ujutro, a p. popodne)

  38. #2338
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Cure, Sildad i venddy, čvrsto držim palčeve da objavite uskoro da ste nove trudnice, ( ne zaboravi Sildad da je inna postala prava proročica),
    crvenkapice, dok sam išla na posao ja i doc. P. smo bili uvijek ista smjena, sad poslije malo dužeg razmišljanja čini mi se da bih ja ovaj tjedan trebala biti prva, a slijedeći druga smjena, pa tako važi i za doc. P.
    Denny sve sam ti rekla, no i ovdje ponavljam da mislim na vas i čvrsto vjerujem da su curice prebrodile krizu, ti sad lijepo odmaraj, a brzo će doći dan kad ćemo s našom dječicom piti kavicu na terasi Virusa, do tada ja, Rozalija i Jelena popit ćemo po jednu za tebe i cure (nažalost, pardon nasrćumeni više kavice i ne pašu a bila sam prava kavopija).

    U iščekivanju subote, kada ćemo na forumu , svima pozdravi i uživjate na suncu.

  39. #2339

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    18

    Početno

    Drage moje suborke, nisam bila baš puno aktivna na forumu, ali vas zato sa guštom sve čitam i uredno pratim. Upravo krećem na svoj 6. IVF + ICSI u Cita i svakako mi je potrebna vaša podrška, jer nakon 5 urednih nula i 9 godina borbi mogu se slobodno nazvati veterankom. Od danas krećemo sa femarom pa onda menopur. Pozdrav svima!

  40. #2340
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Cure drage, konačno i ja objavljujem svoj Cito start! Jopam, iza tebe sam 1 dan. Meni je danas 1.dc, od sutra sam na femari, a od nedjelje na menopurima.

    U utorak sam na uzv u 13.30. Ko će sa mnom?

  41. #2341
    TwistedQ avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    236

    Početno

    jopam, AuroraBlu ~~~~~~~~~~~~~~~ za dobitni postupak!!

  42. #2342
    žanet avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    116

    Početno

    Gargamelice, velika cura narasla!
    Je li znaš možda koliki ti je cerviks?

    Denny, izdržite još malo!!!

    Jopam,AuroraBlu,držim fige za dobitni postupak!!!

  43. #2343
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Žanet i mi smo se iznenadili kolika je
    Nisam tocno zapamtila ali je oko 4,5cm i oblik T .Dr je prokomentirao da je to dobro .
    A isto je rekao posto sam imala konizaciju sad ona pomaze da se ne otvorim jer je grlic unutra tvrđi.
    Kontrola za tri tjedna pa cemo vidit

  44. #2344
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    molim pomoć cura koje se kuže u nalaze gena za trombofiliju.
    evo mog nalaza:
    umnožavanjem dijela gena za MTHFR pomoću PCR metode, uz specifične probe za C677T utvrđen je heterozigotan tip gena (CT)...jel to dobro ili loše??

    dal da kontaktiram doktora ili ne??

  45. #2345
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    jopam i AuroraB da vam ovaj pustupak objema donese bebicu ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ a po dvije bi bilo još i bolje

  46. #2346

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav cure!!
    Jel ko bija na postupku u KBC Split, znači ne u Cita. Ja sam zapisana za peti misec, pa ima li ko da mi olakša muke. Nemam pojma šta mi je radit. Za naručit se u ginekologa mi triba čudo.

  47. #2347

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    18

    Početno

    Hvala svim curama na vibrama, jer su mi stvarno potrebne. Nemam više niti malo pozitive u sebi. Da ovoliko nisam čekala na već dogovoreni postupak (lani od 10. mjeseca), možda bih već davno odustala. A sada evo da i to prođe, pa šta bude.

  48. #2348

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    18

    Početno

    AuroraBlu vidim da je i tebi 6.put kao i meni, ako ga ti zoveš dobitni onda ću i ja. Pa nazdravimo za "dobitni".

  49. #2349
    jasna09 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    150

    Početno

    Cure, molila bi pomoć.
    Idući mjesec i ja krećem u Cito pa me interesira da li autobus br.17 stoji u blizini autobusnog kolodvora? Vjerojatno ću dolaziti na folikulometriju sa busom iz Pirovca pa da znam šta me čeka.......

  50. #2350
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj jednababaroga prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure!!
    Jel ko bija na postupku u KBC Split, znači ne u Cita. Ja sam zapisana za peti misec, pa ima li ko da mi olakša muke. Nemam pojma šta mi je radit. Za naručit se u ginekologa mi triba čudo.
    ja sam bila na konzultacijama u dr. šunj, ali sam na kraju ostala u cita.
    nisam znala da se sada zapisuje u kbc-a, ja sam uzela uputnicu u ginekologa i došla tamo u srijedu prije 8., (šunjica je srijedom) načekala se i obavila razgovor sa dr.
    kakvo je to zapisivanje?
    prima je bila na postupku u kbc-u, jedna moja frendica će uskoro u 3. postupak na kbc-u, ali nije na forumu.

    jopam, mm i ja smo izračunali da je prije zakona prosjek za ostati trudna bio 3. postupak, nakon je 7.
    ja sam bila uvjerena da ću ostati iz 7. x, ali eto, sretan mi je bio 5.
    tebi želim najveću sreću iz 6., isto ko aurori. i uopće ne sumnjam.

    jasna, za bus će ti se javiti curke iz splita, stvarno ne znam.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •