Stranica 172 od 581 PrviPrvi ... 72122162170171172173174182222272 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 8,551 do 8,600 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #8551
    maybe--- avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    215

    Početno

    Ja nemam iskustva u tom tt, ali vidim na bijelom grudnjaku zute tockice, tako da mislim da ti je to to. Kapat ce (i curit) kad bebica dode Jos jaaako malo! Sretno Kiri

  2. #8552

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Kiri sretno i da sto prije krene i ugledas svoj smotuljak! Ja uopce nisam imala kolostrum, rodila tocno na termin, kolostrum malo krenuo nakon poroda, mlijeko naislo cetvrti dan, sad ga imam i previse, jos se izdajam usprkos mom bucku koji puno papi i ima vec skoro 6 kg...tako da ti to curenje mlijeka prije poroda nista ne znaci

  3. #8553
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Kiri jesi sigurna da si 39+6? Ja sam mislila da si malo poslije mene

    Offtopic :Funky, zašto se točno izdajaš? Znaš da time potičeš još veću proizvodnju jer šalješ tijelu poruku da proizvodi još mlijek?

  4. #8554
    ivekica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno

    Evo da se i ja javim. Bebica i ja smo super. Mazimo se i ne damo. Frajer je izgleda pobjegao svojima. Neću se uopće živcirat.

  5. #8555
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Ja sam se izdajala kad sam rodila jer sam imala krcato mlika i dobivala mastitis jer malac nebi uspio sve pojesti.a dobio je taj mjesec 1ipo kg.

  6. #8556
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    E da...vagala sam se jutros...na +7kg.ovaj mj sam dobila 2kg.
    Sad sam 19+5tt

  7. #8557
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Ivekica super za bebicu, samo se mazite i dalje, on ili ona je najvazniji sad. A taj frajer sve je samo ne frajer, zao mi je sto je tako ispalo.

    Sto se tice vage, ja uopce ne zelim stat na nju, zivim u uvjerenju da sam na +5 od zadnjeg pregleda

  8. #8558
    Twinolina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    363

    Početno

    Ivekice draga ma ti čekaš jednu bebu i stvarno ti ne treba velika beba - samo nek ide...zažalit će kad tad. Ne gledaj na to kao na svoj gubitak jer to nije tako, gubiš teret, ako je tako, a on gubi sve bogatstvo svijeta. Daj si vremena, skoncentriraj se na bitno, a on kad odraste onda razgovarajte. Nek ide mami na cicu...
    Joj ja sam ponekad jako sretna, mm je jedinac, ali je i dosta stariji od mene pa je svejedno bio mamin sinek...ali i ta je bolest izlječiva...rekla sam već da mi je svekriva utjelovljenje zla (to nije samo moja interpretacija, već i mnogih nepristranih ljudi) i sad neku večer gledamo mi Star wars i pita malac muža jel postoji zapravo Darth Vader i tko je on...a mm veli (kasnije, da malac ne čuje, meni se obraćao) kako ne, to on je tvoja baka! Božemi oprosti, ali krepala sam od smijeha...kad se samo sjetim što mi je ta žena priuštila...evo jedan primjer samo...blizanci bili četiri mjeseca stari, vječito plakali, konačno neki red ulovili, mm radio na dva posla tad, ja po cijele dane sama doma, ne stignem se ni oprat, ugl znam da sam tad dobila prvu mjesečnicu i da me bolilo za umrijet i sjećam se da je bilo popodne kasno, mrak već, zimsko doba, ugl klinci zajedno zaspali i ja legla s njima da odmorim malo i evo ti babe ko da ima antene i vidi me di ležim...navečer je muža dočekala propovijed kako se ja izležavam, a veša i suđa ima tonu (suđe oprano, ali ne obrisano, ostavljeno da se cijedi, a nju to jako boli i smeta)...to je samo pr od jednog dana a sad to pomnožite sa 5,5 god i urlanja na mene i ja obučem djecu, dođe ona i presvuče ih jer sam ih ja obukla pretanko...ja skuham komorač, ona prolije i da kamilicu...dođemo s hitne i kažu viroza, bronhitis i dobio solu medrol al ona inzistira da ja nabavim antibiotik (radila sam u ljekarni) - sva sreća pa sam tu bila jaka. riješite se sveg smeća žene drage što prije jer to su žderači vaše enrgije. baba mi sad ne može ništa, tako sam je odje*ala i ne pričamo više od godine dana i konačno je sve super. ne ulazi mi u kuću jer joj je zabranjeno, a meni kuća blista, nikad veša nemam niti suđa... (ona je znala inače dok sam radila doć i pustiti mi mašinu i reć kak mi ona pere veš i pegla, a to je namjerno radila, još mi je SVE živo iskuhavala i uništila tonu robe). a mm je konačno staru svoju "otpustio" tj ode on gore k njoj svaki dan ali kroz jedno uho uđe, kroz drugo iziđe, još su mu njene gluposti izvor sprdancije. i tako je najzdravije za sve.
    oprostite na širini, malo sam se otvorila , ali evo čisto možda nekom pomogne...

    ja bila danas u laboratoriju na vađenju krvi i ogtt-u, odurnooooooooooooooooooooo, fuuuuj, sad mi je zlo kad se sjetim.....

  9. #8559

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    Ivekice, tako mi je krivo... Bitno je da si ti dobro i koncentrirana na svoju bebu. Znam da ti nikako nije lako.
    Je li se javio ili samo nagadas da je otisao kod mame?
    Saljem ti veeeeeeeeeeeeliki zagrljaj

  10. #8560
    maybe--- avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    215

    Početno

    Twinolina skidam kapu za zivce koje si imala 5,5 godina da to trpis. Moj naklon. Drago mi je da je tm uz tebe i da si uspjela rijesit vjesticu!!! Ja sam prava sretnica kaj se sveki tice. Jedino se moram pripremit da ce sigurno razmazit unuce. Ali to bake i rade, jel...

    Ivekica draga stvarno se nadam da si dobro unatoc situaciji u kojoj si se nazalost nasla. Mazi svoju busicu i uzivaj cim vise mozes

  11. #8561
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Citiraj maybe--- prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam prava sretnica kaj se sveki tice. Jedino se moram pripremit da ce sigurno razmazit unuce. Ali to bake i rade, jel...
    potpisujem!

    jos uvijek me ubija prehlada... kisem 73 puta u 1h, nos pirim 178 puta! grlo, tmperatura i ostalo nista. samo ne mogu gledat od sinusa... a da ne kazem uz sve to upravo javili da baku pustaju iz bonice, preksutra trebamo selit, vani kisa i snijeg... i tako se ja pitam a pa kud bas sad?!

  12. #8562

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    76

    Početno

    Drage moje evo i mene da se javim nakon podužeg izbivanja,pratila sam vas koliko sam stigla,vidim da nas sve muče više manje iste smetnje.
    Sada smo na 23+2,trbuščić se dobro vidi,zaokružujemo se i do sada od početka trudnoće sam dobila +8 kg,pisala sam vam da sam sumnjala na kondilome-sp.bradavice što i jesu bile..u 12 tj.su se pojavile,palio mi ih je moj ginekolog međutim vratile su mi se u većem broju pa sam otišla u bolnicu i to spalila,za sada sam dobro ali sam na dnevnoj bazi plakala stalno,bila nemirna,mislila što me to snašlo,pa kako sam koristilla antibiotsku mast dobila sam težu gljivičnu infekciju,sada se natačem kefirom,lactogynom i vaginaletama,beba je dobro,osjetim je od 18 tj,baš jučer smo bili na pregledu,nismo radili ultrazvuk samo me pregledao vaginalno,baš smo se ponadali da ju malo vidimo,neznamo još je li curica ili dečkić,moj drgi je bio lud jer je bio tako uzbuđen da će vidjeti bebicu,spol manje više,naručen asam slj.pregled za 4 tj,možda u međuvremenu odemo privatno pa na miru i bez žurbe gledamo i uživamo u našoj bebici,moj soc gin svaka mu čast ali kao da uopće nije skoncentriran,sve nešto ma ni sama neznam...
    Kiri i meni se na bradavicam pojavljuje to malo žuto na sredini,ne diram samo se mažem poslije svakog tuširanja,za sada nisam primjetila početak strija,možda je još i rano...ali sretna sam i zadovoljna..gladim bušu i osmjeh mi je na ustima kad me kickne moja mala maza
    Stork mi smo si blizu ja imam termin tj dana prije tebe..23,05
    Raspisala sam se ali nije me bilo dugo pa eto..slj.mj ću zvati za tečaj,vjerovatno u kbc rijeka..

  13. #8563
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Drage moje trudničice, evo mi krećemo prema rodilištu.
    Šarafi me jutros od 9, ne pre jako, ali dosta učestalo, a pošto imamo cca 1 h vožnje, odoh ja da ne bi završila u vijestima .
    Držte fige da ovaj put bude brzopotezno...

  14. #8564

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje trudničice, evo mi krećemo prema rodilištu.
    Šarafi me jutros od 9, ne pre jako, ali dosta učestalo, a pošto imamo cca 1 h vožnje, odoh ja da ne bi završila u vijestima .
    Držte fige da ovaj put bude brzopotezno...
    Macoooooo sretno! Mislim na vas!

  15. #8565
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Maca papucarica Sretno da bude brzo i da se sve prođe kako treba !!!

  16. #8566

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    16. meridijan
    Postovi
    747

    Početno

    Maza bravo što si se riješila bradavica, budeš i gljiva, samo su dosadne. A ima nas par koje smo se natiskale u tjedan dana s terminina, bit će vesela druga polovica svibnja

    Ivekica

    P.s. I moja sveki je zlato, a kuhanje joj je mljaccc pa već vidim tko je nadrapal kad se moja pikulica i ja vratimo iz bolnice hehe, iako smo udaljene 2 km, njoj nije teško ni pješke donijeti skuhano ili bu mm išao po papicu. Ali mi je zato mama malo opterećujuća, iako mi je samo na 700m pa je logično da mi stalno bude uz mene, baš je ne bum opterećivala. Daleko od toga da zafrkava, ali nekako me uvijek baca u depru jer ima taj neki stav pazi ovo, pazi ono, joj što ako..., moraš blabla... i sl.

    Macooo ~~~~~~~~~~~
    Posljednje uređivanje od stork : 27.01.2015. at 13:16

  17. #8567
    artisan avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    371

    Početno

    Bok svima. Evo da se i ja pridruzim ovdje. Termin nam je 5.7., s trudnoca spontana izmedu dva postupka mpo. Imamo vec jednu klincezu od 2,5 god iz mpo takoder. Sad sam 17+2 i dr mi je vidio cistu na posteljici pa sam zabrinuta. Idem kod kosa ovaj tjedan na 4d pa cu vise znati. Pusa svima.

  18. #8568

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    215

    Početno

    maco...........ipak ces prije mene? jesi ti u kninskim rodilistu?

  19. #8569

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    76

    Početno

    Maca aaaiiiii.... sretno i da što prije se mazuckate
    Stork a bome će nam biti veselo,moj dragi je početak 5 mj pa se nada da će biti bikonja na njega...jadna ja
    Artisan dobrodošla,i samo pomalo strpljenja,sve će dobro proći
    Ivekica samo hrabro i strpljenja,aahhh ti muški njima uvijek sve može proći,a mi žene...uuffff...samo ti polako i drži do sebe,ma kakve god ga brige nevolje i neznam što spopadalo ima da je uz tebe,dobio bi on od mene jezikovu juhu...šaljem ti

  20. #8570
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    maca sretno!! držim fige za brzi porod. Ja sam ipak danas privatno obavila onaj bris za strepotokok. Sama sam ga doma obavila i predala u labos,pa ćemo vidjeti. ak me u četvrtak ostave u bolnici bar ću biti mirna. Leđa me rasturaju,ne bole,rasturaju. Jedvo ustajem a o spavanju skoro pa ni govora. Malcu je definitivno pretijesno jer svaki njegov pokret boli do suza. Pogotovo pritisak na mjehur. Sve mi se taj dijabetes čini draži ako me prije porode,bez obzira na prednosti prirodnog poroda. Već mi postaje nesnošljivo.

  21. #8571

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,759

    Početno

    maca papučarica, sretno! nadam se da će to bit brzopotezno!

    terminuše, drž te se! kod mene još ništa novo, malac stišće mjehur al to je jedina "tegoba", drugo sve ok... U četvrtak - kontrola SD.

  22. #8572
    maybe--- avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    215

    Početno

    Ivana.sky mene su prekjucer ubijali sinusi, nikad me tak glava nije boljela. Kupio dragi aqua maris sprej i pomogao mi, odcepio sve, drugi dan sam bila ko nova. Probaj. Odobreno za trudnice

  23. #8573
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    ode maca prije mene .
    Neka te ne vrate doma (ko mene tri puta)! Želim ti brz porod!!!!

  24. #8574
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj Optimisticna prvotno napisa Vidi poruku
    ode maca prije mene .
    Neka te ne vrate doma (ko mene tri puta)! Želim ti brz porod!!!!
    Teško. Puko vodenjak i prodisavam trudove, a u autu smo

  25. #8575

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    215

    Početno

    maco puno srece zelim!!



    ja idem na pregled za sat .................................................. .

  26. #8576

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Ajmo Macooo...

  27. #8577
    ivekica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno

    Maco nek je sa srećom!!

  28. #8578

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Citiraj zadarmamica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam se izdajala kad sam rodila jer sam imala krcato mlika i dobivala mastitis jer malac nebi uspio sve pojesti.a dobio je taj mjesec 1ipo kg.
    Ista stvar i kod nas ..neka, neka, nije meni tesko, samo neka ima mlijeka...

  29. #8579
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Macaaa...sretno i da sto prije prodje!!!!!

  30. #8580
    jarica avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    297

    Početno

    Maco sreeeetno <3

  31. #8581
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Teško. Puko vodenjak i prodisavam trudove, a u autu smo
    Ma nije tako strašno. Čim uspijevaš tipkati.

    Lako se meni zafrkavati.
    Bit će sve ok.
    Ako slučajno budeš rodila u autu, reci mužu da nije potrebno da pregrize pupčanu vrpcu.
    Šala, neće se to desiti.

    Iskreno, zavidim ti. Večeras ćeš imati bebu u rukama. Wow. Jesi li ti toga svjesna?

  32. #8582
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Ne znam koji mi je vrag. Cure suze.

  33. #8583
    Twinolina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    363

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje trudničice, evo mi krećemo prema rodilištu.
    Šarafi me jutros od 9, ne pre jako, ali dosta učestalo, a pošto imamo cca 1 h vožnje, odoh ja da ne bi završila u vijestima .
    Držte fige da ovaj put bude brzopotezno...
    jaaaaaaaaaaaaaaaooooooooooooooooooooooooo, šta ti želim? brz, lagan porod, divni mali smotuljak večeras u rukama.....!

    Citiraj MazaMala prvotno napisa Vidi poruku
    dobila sam težu gljivičnu infekciju,sada se natačem kefirom,lactogynom i vaginaletama
    Bokić! Ajde si probaj kupiti Aromara Gyno-pro, ludilo preparat, može u trudnoći, proguglaj, pomaže provjereno!

    Citiraj stork prvotno napisa Vidi poruku
    P.s. I moja sveki je zlato, a kuhanje joj je mljaccc pa već vidim tko je nadrapal kad se moja pikulica i ja vratimo iz bolnice hehe, iako smo udaljene 2 km, njoj nije teško ni pješke donijeti skuhano ili bu mm išao po papicu. Ali mi je zato mama malo opterećujuća, iako mi je samo na 700m pa je logično da mi stalno bude uz mene, baš je ne bum opterećivala. Daleko od toga da zafrkava, ali nekako me uvijek baca u depru jer ima taj neki stav pazi ovo, pazi ono, joj što ako..., moraš blabla... i sl.

    Macooo ~~~~~~~~~~~
    čuvaj tu ženu! sve bih dala za jednu takvu. moja je u početku bila predivna, sve dok nisam rodila i dok se nije doselila kat iznad nas...onda je pokazala svoje pravo lice. a kuhat nikad nije znala. domet joj je pileći saft. to je u biti jedino relativno jestivo. kad ona gore kuha u hodniku smrdi po mrtvim ljudima. ne lažem. kolač ne zna niti jedan napravit. u biti lažem, sa 70 god je počela peći neki kvazi mramorni kolač i to je sve.

    Citiraj artisan prvotno napisa Vidi poruku
    Bok svima. Evo da se i ja pridruzim ovdje. Termin nam je 5.7., s trudnoca spontana izmedu dva postupka mpo. Imamo vec jednu klincezu od 2,5 god iz mpo takoder. Sad sam 17+2 i dr mi je vidio cistu na posteljici pa sam zabrinuta. Idem kod kosa ovaj tjedan na 4d pa cu vise znati. Pusa svima.
    bok! dobro došla. ne znam ti ništa o tome, ali dr Kos je mrak i on će ti sigurno sve reći! bravo za uspjeh!!!

    Citiraj maybe--- prvotno napisa Vidi poruku
    Ivana.sky mene su prekjucer ubijali sinusi, nikad me tak glava nije boljela. Kupio dragi aqua maris sprej i pomogao mi, odcepio sve, drugi dan sam bila ko nova. Probaj. Odobreno za trudnice
    da da sve te fiziološke aqua maris, sterimar, marimer - sve to može. i hipertonične. ja sam slistila jedan marimer hipertonic. pomaže itekako.

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Teško. Puko vodenjak i prodisavam trudove, a u autu smo
    Citiraj Optimisticna prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam koji mi je vrag. Cure suze.
    hahahahaa live prijenos! ma nemoj optimistična? evo i mene cmoljim. ma ja sad cmoljim na sve, ali ovo mi je posebno uzbudljivo!!!!! go maca go!!!!!!


    e samo da se "pohvalim" pravila sam bijele žgance prvi put u životu. to mi je omiljeno jelo iz djetinjstva i nisam si ga nikad pripremala, tu čast ostavljam mami, ali danas sam si tako poželjela i ubila se!

  34. #8584
    tetagogolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    745

    Početno

    maco, sretno!!! za brz porod i maleni mirisni smotuljak ~~~~~~~~~

    mene i dalje boli, tako da idem večeras na pregled, ubacila sam se preko reda....

  35. #8585
    Twinolina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    363

    Početno

    odi, samo odi i javi nam kakoje bilo. nadam se da će bol brzo proći!

  36. #8586
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Maco cekamo kao napete puške
    Sretno!!!!!

  37. #8587

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    16. meridijan
    Postovi
    747

    Početno

    Izgleda da pol pdf-a cmolji

  38. #8588
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Sretno maco.drzi se

  39. #8589
    maybe--- avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    215

    Početno

    Maco sretnooooo!!!! Ima stogod? Koja napetost :D

  40. #8590
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Joj, da je barem meni krenulo prirodno... Termin mi je davno prošao pa ako se ne desi neko čudo u par dana, ne gine mi inducirani porod.
    Cure, sretno! Neka vam sve ide po planu...

  41. #8591
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Teško. Puko vodenjak i prodisavam trudove, a u autu smo
    Maco SRETNOOO!!!

  42. #8592
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Maco sretno!!!!!! Kiri i optimistična sad ćete i vi krenuti uskoro
    Vaki ne mogu vjerovati da je prošlo devet mj!!!! Za koji dan ćeš i ti doći na red. ... možda već sutra sretno!!!!!

  43. #8593
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Vaki, sad ces i ti

  44. #8594
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    maca je 100% već rodila.

  45. #8595

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    215

    Početno

    bila na pregledu.... zatvorena. beba 3600. 38+6. ne bi ja na carski ja bi da beba izade kad ona zeli...
    ko je prije mene? moj termin je 4.

  46. #8596
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    moj je 5.

  47. #8597

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    215

    Početno

    vaki...kad je tebi bio termin?

    optimisticna jel se sta kod tebe dogada?
    kod mene nista..ja mislim da je bebi rano za van, a zakazan je carski vec.

  48. #8598
    tetagogolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    745

    Početno

    evo mene...za bolove kaže da su ligamenti maternice, al isto za svaki slučaj mi dao napraviti KKS, CRP i urin....hematom se zgrušao i na prema bebici je sićušan


    a maca garant mazi svog malog švrću

  49. #8599
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    maybe hvala ja sam eto po starinski nakrkala se luka koji me otcepio i limuna, meda, naranci, cedevite vec je veceras bolje

    Maca papucarica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da se mazite veceras i neka bude sve lagano i brzo!

    Tetagogolina super vijesti

  50. #8600
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Bok curke, pratim, pratim, pa evo i da se javim malo.
    Pridruzujem se nervoznom kuckanju po stolu i iscekivanju Macine poruke o bebici.

    Ja sam sada 18+3 i do sada je trudnoca bila bas skolska, no prije 2 dana na pregledu je dr. rekao da sam uloziva za vrsak prsta i da je grlic maternice smeksan. Rekao je da to nije neobicno kod drugorotkinja, a posto je cervikometrijom grlic izmjeren na 48,5 mm, da nema razloga za brigu. Ipak, napisao je kao dijagnozu ab imminens (sto mi zvuci uzasno), te mirovanje!, za razliku od dosadasnjeg "umjereno mirovanje".

    Kako se vama to cini, nije li ipak prerano za smeksavanje grlica i ulozivost?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •