Stranica 32 od 581 PrviPrvi ... 2230313233344282132532 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,551 do 1,600 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #1551

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    da istina, samo bojim se dal sam sad već zakasnila. prva 3 mj nisam uopće uzimala
    znam da je to bolje nego piti tablete, ali ne znam kako sebe prisiliti to popiti, jer ne radi se vjerojatno od 2-3 gutljaja...
    koliko jogurta konzumirate dnevno?

  2. #1552
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    ja uopce ne pijem jogurte, od kad imam gastritis, a da probas sa probioticima, oni nemaju nikakav miris.Inace pijem mlijeko dvije čaše dnevno prije sam pila po litru i pol!

  3. #1553
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Uzmi onda kalcij citrat, imas sumeci i u tabletama, jer u obliku citrata se bolje iskoristava
    I ja sam na vi sa mlijecnim proizvodima, al jogurt jedem (samo to)
    Trenutno uzimam od life time-a magnezij-kalcij citrat u tekucem obliku, a sad cu prestati s magnezijem pa sam uzela sumeci kalcij citrat od dietpharma
    Imas i u dm-u od Alnature zobeno mlijeko obogaceno kalcijem pa kombiniraj
    Prenatal uzimam od solgara, al svake prijestupne, kad se sjetim
    Jedino sam prije trudnoce i u prvom trimestru pazila na redovno uzimanje folne kiseline

  4. #1554
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    mislim da kalcija imaš dosta i u povrću, nekoj ribi, progooglaj malo. Mnogi ljudi ne konzumiraju kravlje mlijeko uopće jer su intolerantni na laktozu, pa svejedno unose kalcij.
    Ja ne pijem prenatal, zasad samo folnu kiselinu. Ako mi padne željezo (zasad je dobro) pit ću i njega, i sjećam se u prošloj trudnoći da su me često hvatali grčevi u nogama i da je za to pomagao magnezij.

  5. #1555
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,646

    Početno

    Ja jedem mlijeko, jogurt samo ab kulturu i takve slicne, ali vocne. Eventualno pojedem sirni namaz.
    Nikad nisam bila fan mlijecnih proizvoda


    Meni stigao nalaz,uz standardno malo visi crp i snizen hematokrit i hemoglobin,zeljezo mi je 10 (8-30).
    Jel to nesto alarmantno?

  6. #1556
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    koliko viši crp??

  7. #1557
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,646

    Početno

    Sad mi je 12. I inace je tako,kaze dr da je to ok u trudnoci,da bi ga brinuo da je oko 20-30 i visi

  8. #1558
    Peony avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    262

    Početno

    Least, ja od 13 tt uzimam Twinlabov prenatal i ok mi je, s tim da ja nisam uzimala omegu uz njega, ali jedem ribu relativno često. Nemoj se brinuti što nisi uzimala više kalcija u 1. tromjesečju, s tim bebici sigurno nisi mogla naštetiti jer u fazi formiranja organa potrebe bebice za njim nisu toliko visoke, bitno je da si uzimala folnu. Zato je važno da ga počneš uzimati sada jer se potrebe za njim povećavaju u 2. i 3.-ćem tromjesečju kada se formiraju i rastu kosti. I još jedna stvar, uzimaj ga zbog sebe, jer bebica u slučaju nedostatka kalcija svoje potrebe za istim zadovoljava tako da ga uzima iz tvojih kostiju i zubi, koji onda propadaju tebi. Odličan izvor kalcija je i sezam, ako ga voliš, navali...

  9. #1559
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    navodno da smije do 15 ići u trudnoći,mene ga je strah da raste,jer 41 mi je bio koban....ali dok god sve kontroliraš i dr veli da je ok,budi mirna

  10. #1560

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    Vidim da ima još neljubitelja mliječnih proizvoda...haha sad mi je lakše. Premda imam jedan bio aktiv u frižideru nekoliko dana i pokušavam navalit na njega, ali jede on mene

  11. #1561
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    uf a ja sam trenutno ne ljubitelj mesa,a mliječno mi samo daj

  12. #1562
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Ja podnosim samo vindijin jogurt
    I onaj ego ili tak nesto, slovenski
    Na ostale mi se dize zeludac
    Poslije drugog poroda zovem ja muza da mi donese jogurt i sendvic (bolnicki dorucak mi nije bio dosta) i on mi donese dukatov
    Kad ga nisam zadavila

  13. #1563
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    ja sam tek čitajući vaše postove skužila da, otkad ne pijem kavu, pijem puno manje mlijeka. Inače sam kavu pila sa dec ipo mlijeka, a sad mi se zgadila, pa je i mlijeko otpalo.
    Jogurt mogu ponekad, više volim čvrsti, onaj Vindijin u kantici, u njega umiješam žlicu domaćeg pekmeza i dobijem puuuno finiji voćni jogurt od kupovnih.
    Ali sireve tamanim svakodnevno tako da nemam beda.

  14. #1564
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    ah muški znači smije mi nekaj donijeti za jesti u bolnicu kad rodim,jer u njihovoj kuhinji meni fali mliječno i voće,ja toga mogu potamanit više nego kaj oni mogu dati

  15. #1565
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    tangerina, super ideja za jogurt i pekmez!

    andjeo, ma meni je muz stalno nosio -njihovo mi nije bilo ni fino, niti dosta
    na dan kad sam rodila sam propustila i veceru, a duuugo prije toga nisam jela, pa me sestra tjerala da zovem muza da mi donese za jesti

    eee, vodenasti iscjedak - moj je posljedica gljivica, grrrrrr
    opet dobila vaginalete, grrrrr

  16. #1566
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Ja sam zatvorena

  17. #1567
    Zima77 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    416

    Početno

    Ne znam gdje da pitam da li ste radile test senzibilizacije kaj je to i zašto se radi,,,,

  18. #1568
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Tangerina, dobra ideja za vocni jogurt. Bas doma imam slatko od tresanja sto mi tata radio, pa cu probati to iskoristiti.
    Ja inace tamanim i mlijeko i jogurte i sireve mljac! nemojte ni spominjati, vec sam ogladnila
    Vi koje ne volite jogurte, kako stojite sa sojinim produktima? Je li vam to bolje? Meni je to ok. Ili recimo, bademovo mlijeko.

    Apsu, kaj si bila na pregledu?

  19. #1569

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    ne znam kak stojim, idem danas odmah probati...savjet osim gore spomenute Alnature? Što onako najmanje "smrdi" baš sam zločesta

  20. #1570
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Jesam.. Cerviks skracen, omeksan, ja zacementirana.. Ctg valove ne kuzim haha

  21. #1571
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Least, meni su svi dobri :D Probaj neki kokosov. ili bademov.

    Apsu, meni je doc jucer objasnila da su trudovi ako je val (gornji vrh) oko 60. Ako je oko 30, to je onako..bezveze... Imas doma taj papir?

  22. #1572
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    da, oko 30 je

    malo off, sad sam skužila da sam ovaj mjesec dobila jako malo porodiljnog, manje za 700 kn od prošlog mjeseca tko uplačuje taj porodiljni, mislim, koga da nazovem i pitam šta se desilo?

  23. #1573
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Naravno da zovem hzzo, glupa trudnička panika

    Uglavnom nazad na temu- ja nebum baš tak brzo rodila, sad se mogu unormalizirat pa počet ludit opet za nekih par dana

  24. #1574
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Naravno da zovem hzzo, glupa trudnička panika

    Uglavnom nazad na temu- ja nebum baš tak brzo rodila, sad se mogu unormalizirat pa počet ludit opet za nekih par dana
    Apsu,ako je cervisk omekšan to je itekako dobar znak, a to kaj si zatvorena je normalno, i mijenja se iz dana u dan..ja sam pred porod bila isto otvorena kao i u 36tt pa su mi dali,ajd pogodi, gelčinu i tek nakon 2 ture sam se otvorila na 3,5cm-dovoljno da probuše vodenjak Onda je krenuo show života hehe.

  25. #1575

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    i što se prehrane tiče još jedno pitanje....apsolutno ste izbjegavale suhomesnate proizove tipa pršuta i kobasica iz trgovina?
    Sad kako su stalno neke blagdanske fešte, pojedem 2 takva sendviča...inače izbjegavam

  26. #1576
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj nanimira prvotno napisa Vidi poruku
    Apsu,ako je cervisk omekšan to je itekako dobar znak, a to kaj si zatvorena je normalno, i mijenja se iz dana u dan..ja sam pred porod bila isto otvorena kao i u 36tt pa su mi dali,ajd pogodi, gelčinu i tek nakon 2 ture sam se otvorila na 3,5cm-dovoljno da probuše vodenjak Onda je krenuo show života hehe.
    pa upravo to, lijepo će se desit to kaj najmanje želim- prenijet ću i onda ću dobit gelčinu :D

  27. #1577
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,646

    Početno

    Nisam. Pojedem kobasice, prsut ne jedemo.
    Jednom sam pojela i domace susene kobasice kod frenda,nisam znala cije su. Tek mi naknadno sinulo pa sam digla paniku... ali onda sam se sabrala i smirila. Jedem sve i svasta,osim sirovih namirnica, i nisam jela kremsnite (one znaju biti zeznute zbog jaja)

  28. #1578
    gianna87 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    62

    Početno

    Apsu to što si zacementirana ništa apsolutno ne znači. Kao što je Nanimira rekla bitno je samo da je cerviks omekšan, a otvarat se možeš početi sada za pola sata isto kao što ti vodenjak može puknuti u bilo kojem trenutku. Ja sam na dan termina imala pregled, zatvorena skroz, radili mi amnioskopiju i navečer hop evo trudova. A več su me počeli pripremati da postoji mogućnost induciranog. Tak da samo mirno uživaj još tih par dana 2u1

  29. #1579
    gianna87 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    62

    Početno

    A šta se tiče prehrane, nema toga što ja nisam jela, od kobasa, čvaraka, špeka i svih vrsta slavonskih specijaliteta. jedina je razlika što sam znala da je sve ok jer je moje domaće i meso je dano na analizu a i znam u kojim uvjetima su bile životinjice i kaj su papale. Bilo je tu i junk fooda i svakakvih gluposti, jedino kaj nisam jela ono kaj se preporučuje, znači sirovo, morske plodove, izbjegavala sam konzervirano i pljesnive sireve.

  30. #1580
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Zima, to je vezano uz krvnu grupu, tocnije rh faktor
    Radi se na pocetku trudnoce i ako si rh negativna, obavezno ponavlja i kasnije
    Samo ti izvade krv

    Ja jedem i suhomesnato iz ducana
    Kremsnite samo ako ih ja radim, i tiramisu (al ne od svjezih jaja)
    Isto tako jedem zelenu salatu samo ako sam ju ja oprala (jer drugima ne vjerujem)
    Svjezi kupus i sirovu hranu (tipa tatarski) ne jedem uopce
    Al manje-vise jedem sve, pazim na termicku obradu
    Da, ne jedem tunu, morskog pesa i skoljke (smrc)

  31. #1581
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Nisam baš neki ljubitelj suhomesnatih proizvoda, al pojedem tu i tamo malo pršuta iz dućana i nekakve šunke itd.. Od početka trudnoće mi se jede hot dog, koji btw nikad nisam voljela, al si nisam ispunila tu želju jer mi se gadi hrenovka koliko god ju želim Bila sam negdje čitala da je hrenovke najbolje izbjegavati.. Izbacila sam sir i vrhnje sa placa , rekla sam , kad rodim, poslat ću nekog na plac i morat će mi u bolnicu donijeti sir i vrhnje
    Salatu perem nekoliko puta, s time da ju zadnji put namočim u vodu i dodam malo sode bikarbone, ostavim neko vrijeme pa isperem..

  32. #1582
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,646

    Početno

    Ja jedem i hrenovke i pastete...zapravo sve kao i prije trudnice. Uz vise voca i mlijecnog. Zivciraju me vec silne zabrane, trudnice koje nisu po netu i forumima pojma nemaju o tome i jos im je bolje...

  33. #1583
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Ni ja se ne pridrzavam tih savjeta o hrani. Perem dobro salatu, ali jedem i onu u restoranu. Suhomesnato jedem, ako mi dodje, a od kraja 2. tromjeseca mi dodje cesto! Zbilja ne znam od kud mi tolika zelja? Pogotovo sto sam prije bila na pretezito vegetarijanskoj prehrani. Sushi isto pojedem ponekad. Malo krvavi steak isto.
    Ako postoji pravilo u ishrani trudnica, ja sam ih prekrsila sve

    No to ne znaci da ti, Least, savjetujem da tako postupis. Zapravo cak suprotno! Pazi sta i gdje jedes! Ako si zabrinuta, radije se ne izlazi "opasnosti"! Samo ces se poslije zabrinjavati, luditi, ...a nedjaboze da nekaj pokupis...pa pojesti ces se ziva.

  34. #1584
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Moj porok je slatko (al ne, nije to uzrok kilama, ha ha)
    Hrenovke i pastete, a ni svakakve salame ne jedem ni inace, jer mi se to gadi...
    Kod mene ih doma niti nema u frizideru, osim kad muzu dodje zelja pa cure znaju probati od njega
    Od salami jedem samo pik sunke od cijelog buta...a kaj cu, malo sam gadljiva.... To je tak i kad nisam trudna...
    Tatarski biftek ili salatu od svjezeg kupusa nema sanse da bi pojela u trudnoci, jer toxopl. i listerija mogu uzrokovati stvarno ozbiljne posljedice i nikad si to ne bih oprostila
    Recimo, moja sogorica je to uredno jela i kad je rodila, ispostavilo se da mali ima problema sa sluhom - mozda je zbog toxoplazmoze, a mozda i nije
    Al mene bi cijeli zivot savjest pekla...
    Mislim, nije da jedem iskljucivo zdravo, al na ovak neke stvari pazim

  35. #1585
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Ja sam se punoo stvari odrekla, suhomesnato,kupus,slatko i svejedno sam rodila veliku bebu a i ja sam dobila oko 15kg, i stvarno sam pazila i što jedem i kad jedem,posebno jer je bilo i ljeto pa je uz listeriju i sl. i salmonela vrebala na svakom čošku.


    Sad još više pazim što jedem jer dojim da mi bebuljak nema grčeve, znači kupusnjače, mahunarke, suhomesnato, mliječni proizvodi, itd. I stvarno dojenje na zahtjev skida kile sam tak.

    Apsu, gel ti je najmanji problem Drip je žešća kakica.

  36. #1586
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Koja je fora s kupusom u trudnoći?

    Što je gel, a što drip? Ok, znam da je za indukciju poroda, ali koja je razlika?

  37. #1587
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    za gel ne znam,a drip fina stvarčica koja lijepi trud na trud da bi se što brže otvorila,e sad nekome pomogne nekome ne,nadam se samo da ga neću isprobat,rađe imam opet svoje trudove koji bole da sam zvijezde vidla,ali sam se odmarala kad su stali i nemrem se požaliti

  38. #1588
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Kupus se obicno samo nareze, tj, ne pere izmedju listova i lako moze sadrzavati listeriju

    Gel nisam probala, a drip je meni bio brrrrr...trud za trudom, bez nekog normalnog odmora, a boli za onesvjestit se (sto i jesam)

  39. #1589
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Kupus za vrijeme dojenja može izazvati grčeve bebi a i ne mora (recimo,meni izaziva ovak a i nije preporučljiv za osobe koje boluju od hipotireoze kao i sve ostale kupusnjače (kelj,brokula i sl.) dok u trudnoći ga treba izbjegavati zbog listerije, iako ne znam za kiseli tj.kuhani kupus,recimo sarmu ejr se listerija uništava termičkom obradom pa sad...

    Gel dobite u rodinicu, sadrži hormone koji izazviaju trudove a oni posljedično otvaraju -iako nije pravilo. Mene su 3 gela otvorila dovoljno tek da probuše vodenjak, znači oko 3-4cm, trudove sam imala al na 15min ( i to nakon 3 gela) i bili su različitog intenziteta, ništa strašno niti bolno i to je trajalo od 15 sati.

    Drip se daje intravenozno, meni su ga dali taman kad su probušili vodenjak tako da ne znam jeli on izazvao trudove ili vodnenjak iako mislim da je oboje. Ugl.nakon toga su trudovi instant postali izrazito jaki i česti, cca svake 2,5-3min i penjali se ohoho visoko. Makar, ni to nije bilo bolno do te mjere da pilates lopta nije pomogla, a je i toplo ju preporucam, sve do izgona koji me je bolio samo zato jer sam fakat dugo trpila. kazem da bi se porodila barem 2 sata prije da me je netko shvatio ozbiljno od bolnickog osoblja, ovako sam cekala vizitu da doktorica skuzi da sam otvorena svih 10 prsti i ready to rumble!

  40. #1590
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    nanimira ajd tamo na pdf-u trudnoca na temi za loptu napisi malo kaj si i kak radila
    Ja sam ju nabavila, i mislim vec poceti malo hopsati na njoj

  41. #1591
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Ček, ček..opet ja o kupusu
    Zašto NE kupus i hipothyreoza ?

    Btw, mislim da je i meni onaj vodeni iscjedak zapravo od gljiva. Evo krenuo neki neugodan osjećaj dolje kud baš sad u 39tt!

  42. #1592
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,646

    Početno

    Ma to su price, hrana za ili protiv stitnjace. Pa ne jedemo ga na kile svaki dan. Zanemarite, zdravije ga je nekad jesti nego ga se odreci

  43. #1593
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    [QUOTE=Vrci;2539900]Ma to su price, hrana za ili protiv stitnjace. Pa ne jedemo ga na kile svaki dan. Zanemarite, zdravije ga je nekad jesti nego ga se odreci[/QUOTE

    Pa da,slazem se, meni je end.rekao da je to ogranicena hrana,znaci nebi trebala vise od 2x tjedno,al mene napuhuje zelje,zato sam ga izbacila. a i nije preporucljivo za vrijeme dojenja posebno ako beba ima grceve.

    Ginger, valjala sam se po lopti kak mi je pasalo, ono,kad boli malo lijevo/desno,napred/nazad,nista posebno. Ali mi je jako pasala i pomogla tokom trudova.

  44. #1594
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Citiraj lulu-mama prvotno napisa Vidi poruku
    Ček, ček..opet ja o kupusu
    Zašto NE kupus i hipothyreoza ?

    Btw, mislim da je i meni onaj vodeni iscjedak zapravo od gljiva. Evo krenuo neki neugodan osjećaj dolje kud baš sad u 39tt!
    tako je i meni krenulo,ja sam u 40t dobila plimicol fino i cijelo vrijeme si mislim super, sad cu porodit i vaginaletu hehe.

  45. #1595
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Jel mogu plymicol bez recepta, il neku drugu vaginaletu koja se smije u trudnoći? danas baš kužim da su gljivice a subota je, ne mogu do recepta, nije mi baš svejedno baš sad pred porod..

  46. #1596
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Jel mogu plymicol bez recepta, il neku drugu vaginaletu koja se smije u trudnoći? danas baš kužim da su gljivice a subota je, ne mogu do recepta, nije mi baš svejedno baš sad pred porod..
    Uh, isto! Tko će čekati do pon.
    Još sam ja alergična na na neke sastojke u kremama, pa mogu samo one tablete-vaginalne.

  47. #1597
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    canesten ide bez recepta, za plimicol neznam jer sam ga dobila na recept.

  48. #1598
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj nanimira prvotno napisa Vidi poruku
    canesten ide bez recepta, za plimicol neznam jer sam ga dobila na recept.
    To su po sastavu iste vaginalete

  49. #1599
    twister avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Italy
    Postovi
    189

    Početno

    Jesu iste su, clotrimazol je i Canesten i Plymicol, samo Canesten se moze uzet bez recepta dok Plymicol-ne. To mi malo cudno.

  50. #1600
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    znači smiju se u trudnoći koristit? mene nekak strah na svoju ruku ..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •