Stranica 423 od 581 PrviPrvi ... 323373413421422423424425433473523 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 21,101 do 21,150 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #21101
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    QueenBee 26.9.2016. (Ž) /6.9.
    Tajci66 30.9.2016. (Ž) /6.9.
    Jadranka 2.10.2016. (M)
    bmaric 10.10.2016. (M) /6.9.
    *sunshine* 16.11.2016.
    Ayan 30.11.2016. (Ž) /20.9.
    Milenche 5.12.2016. (Ž) /13.9., 27.9.
    Lola32 6.12.2016.
    Viki88 15.12.2016. (Ž) /13.9.
    Tanita14 9.1.2017.
    Sanja 22.1.2017. (Ž) /7.9.
    Leona29 23.1.2017. /9.9.
    Sadie 1.2.2017.
    ljube555 2.3.2017.
    Vjerujem u bolje sutra 27.3.2017.

    Ayan-razumijem te u potpunosti..
    moje idu jesti slanine i kru'a s tatom. U pol 10 navecer. Mene pere zgaravica. Iz djecje sobe urla 'Maša i medo' i neko svinjce sto se dere kao na klanju. U polusjedecem sam polozaju, bebi ne stima i imam kontrakcije i pritisak ili neki treci klinac-uopce mi nije bitno jer mi je to manja patnja od zgaravice.

    Ne znam jesam li umorna od trudnoce, zivcira li me sto se nista ne pokrece iako me svako toliko cima, ljudi oko mene koji me stalno pitaju kad cu (mislila sam da me ne zivcira to, ali nisam vise sigurna), moj stari koji ne moze zapamtit kad mi je termin i moja stara koja se to ni ne trudi...postadoh Mrgud najednom.

    Milenche-hormoni, nestrpljivost ili zamor?

  2. #21102
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Od jutros sam se prestala stedjeti. Hodam, usisavam, perem, ribam, slazem stalaze itd itd. 37+1tt sam danas, nemam se zasto stedjet vise. Mg sam prestala piti jos prije 2 dana. Sutra sam opet sama s curama. Mala je bubana, nos joj ne prestaje curiti, zelembaća koliko hoces a meni dusa u nosu svaki put kad joj pusem nos..pa cu ostavit sutra obje kod kuce jer se ne mogu igrati s malom-ne mogu sjesti na pod niti trckarat toliko za njom ovakva okrugla i zdepasta
    Da sam bila pametnija, mogla sam veceras pozvati onu svoju trudnu kolegicu i otici u kino s njom!

  3. #21103
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Tako da me sutra ceka igraliste i pranje guza.

  4. #21104
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Citiraj QueenBee prvotno napisa Vidi poruku
    QueenBee 26.9.2016. (Ž) /6.9.
    Tajci66 30.9.2016. (Ž) /6.9.
    Jadranka 2.10.2016. (M)
    bmaric 10.10.2016. (M) /6.9.
    *sunshine* 16.11.2016.
    Ayan 30.11.2016. (Ž) /20.9.
    Milenche 5.12.2016. (Ž) /13.9., 27.9.
    Lola32 6.12.2016.
    Viki88 15.12.2016. (Ž) /13.9.
    Tanita14 9.1.2017.
    Sanja 22.1.2017. (Ž) /7.9.
    Leona29 23.1.2017. /9.9.
    Sadie 1.2.2017.
    ljube555 2.3.2017.
    Vjerujem u bolje sutra 27.3.2017.

    Ayan-razumijem te u potpunosti..
    moje idu jesti slanine i kru'a s tatom. U pol 10 navecer. Mene pere zgaravica. Iz djecje sobe urla 'Maša i medo' i neko svinjce sto se dere kao na klanju. U polusjedecem sam polozaju, bebi ne stima i imam kontrakcije i pritisak ili neki treci klinac-uopce mi nije bitno jer mi je to manja patnja od zgaravice.

    Ne znam jesam li umorna od trudnoce, zivcira li me sto se nista ne pokrece iako me svako toliko cima, ljudi oko mene koji me stalno pitaju kad cu (mislila sam da me ne zivcira to, ali nisam vise sigurna), moj stari koji ne moze zapamtit kad mi je termin i moja stara koja se to ni ne trudi...postadoh Mrgud najednom.

    Milenche-hormoni, nestrpljivost ili zamor?


    Darling,sve od navedenog plus bi se jos toga moglo dodati.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #21105
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Boli me trbuh periodicno i iz principa necu mjerit nikakav razmak.
    Kategoricki odbijam imat bilo koji oblik trudova dok se beba ne odluci izaci van kako spada.

  6. #21106
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Milenche-dodaj.
    Hit me!

  7. #21107
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Citiraj QueenBee prvotno napisa Vidi poruku
    Milenche-dodaj.
    Hit me!


    Pomalo klaustrofobicnost iz svoje koze ne mogu pobjeci i pun mi je kufer svega


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #21108
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Ja se osjecam kao pun kufer :D

  9. #21109
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    Ja se pak osjecam poprilicno zen u ovoj trudnoci. Na maloga sve nesto reagiram s razumijevanjem i njeznoscu, puno vise nego prije trudnoce. Cak i kad izvodi totalne gluposti. Al i on se puno brze smiri kad tako reagiram nego kad pocnem vikat. S obzirom da smo sami doma, i igram se s njim dosta. Al isto ga tako s vremena na vrijeme, a bar na sat-dva svaki drugi dan nekome uvalim. I to mi bude bas lijepo i radujem se kretanju u vrtic u utorak... makar on bas i ne... al mislim da mu je dobro da je s drugom djecom, a ne samo s trudnom mamom.

    Zaklela bi se da mi je pregled u srijedu al sad kad vidim u vas da je 6.9. utorak, mozds je i tada. Nesto mi taj datum zvoni u glavi. A mozda je tad malome zubar.
    Posljednje uređivanje od Jadranka : 05.09.2016. at 04:02

  10. #21110
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    Sad natrag na spavanac :nesanica:

  11. #21111

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Kod mene isto velike oscilacije u raspolozenju. Tren sam ok volje, onda me sitnica izbaci iz takta. Kad me netko od mojih pita "ide li?", meni se kosa na glavi digne. Niti mogu vise svaki dan slusati to pitanje, a pitaju sigurno iz sazaljenja jer lezim, niti mogu vise koga gledati. Svi mi idu na zivce. Ujutro mi mama ka tajfun uleti u sobu da provjeri da li spavam. I tako imam lak san, a i da mi je cvrst san, to njeno tajfunsko ulijetanje u sobu bi me probudilo (mislim da i susjede probudi).
    Trenutno se najbolje osjecam kad sam sama, kad ne moram nikog gledati i slusati.

  12. #21112
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Dobro jutro,curice...skolsko,sivo i prohladno u Rijeci,ugodnih 17!
    Ekipa se sprema za skolu,bez trunke entuzijazma,ofkors!
    Zato se ja veselim kojem satu mira svaki dan.
    Nemajka sam,znam!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #21113
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Dobro jutro. Meni je divno jutro napokon hladnije i kisa, dan za uzivanje , citanje knjige i odmaranje .


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #21114
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Dobro jutro, cure
    I kod nas kiša. Iskreno-ne znam bih li voljela da je nema pa da mogu s curama van. Velika mi gleda crtiće, mala u krevetu kunja i kiše.
    Jadro-super na zenu. Ja sam anti-zen zadnje vrijeme..Hoću upisati onda pregled 7.9. kod tebe?
    bmaric-pa i ti brojiš još sitno Jesi uzbuđena?
    Milenche-sretno ti sa školom. Dani će ti sad potpuno drugačije izgledati!
    aaah-knjige...nemam dugotrajnu koncentraciju i ne znam kako bih sad mogla čitati. Jedva film pogledam do prvih reklama.
    Ali imam strašnu želju nastavit tipkat dizertaciju. I mislim da ću to danas i napraviti.
    Prvo ću s curama nešto didaktičko-mislim da ću se plastelina uhvatiti. I moramo danas organizirati gdje će one imati svoj kutak za presvlačenje beba. Jučer je muž presjekao staru prematalicu na pola i svakoj napravio malu da imaju za svoje bebe. Sad moram naći kutić u spavaćoj pored komode za prematanje i svakoj dati kutiju s maramicama, pelenicama i kremicom. Bilo bi dobro da im seka ko fol iz rodilišta donese jednu bebu koju će prematati.
    Danas imam za zadatak i prebrisati vrata i kutove parketa što se nisam mogla sagnuti prije, a što je ostalo bijelo od krečenja. To ću dati curama-obožavaju raditi kućanske poslove. E to je zbilja sreća! Samo da potraje bar do puberteta..

    on topic- svako jutro me budi osjećaj sraćke, da prostite. I onda trčim na wc i ništa. Samo ispadne neki gušći iscjedak iz mene. Pada mi na pamet da to beba dole pritisne debelo crijevo kad se uspravim i zato dobijem poriv za
    Sinoć sam imala par poprilično bolnih kontrakcija. Probudile su me iz sna dovoljno da ih nažmirećki prodišem. Znam da sam bila na rubu suza. I onda se sve smirilo.
    Sutra je pregled-bar nas tri idemo 'na kanal'. Imam viziju da će nalaz biti još kraći cervix i eventualno prst otvorena. Ali ne bih se uopće čudila da još budem u kategoriji uloživosti. Nekad se pitam ide li ova moja trudnoća pred kraj-u rikverc!

  15. #21115

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    QB ja sam u prvoj trudnoci dobila sjede od tih pregleda i zaista im ne vidim svrhu.prvo sam bila otvorena,pa se zatvorila,pa zacementirana,mirovala pa se nikako otvoriti.koma.pa necu nosit 22 mj.ko slon.di je uslo tu ce i izaci i rodit cu.sve ostalo je maltretiranje.

    Malu sam ostavila u vrticu.prehlađena je i cjelu noc je hrkala pa smo kapali nos,pa noge po meni dok je beba norila.sad cu probati odspavati jer sam zombi.
    Zdjelica i kukovi su pomagajte drugovi.ponekad mislim da cu roditi ranije i imam fobiju od pucanja vodenjaka.

    Laku noc!

  16. #21116
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Citiraj QueenBee prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro jutro, cure
    I kod nas kiša. Iskreno-ne znam bih li voljela da je nema pa da mogu s curama van. Velika mi gleda crtiće, mala u krevetu kunja i kiše.
    Jadro-super na zenu. Ja sam anti-zen zadnje vrijeme..Hoću upisati onda pregled 7.9. kod tebe?
    bmaric-pa i ti brojiš još sitno Jesi uzbuđena?
    Milenche-sretno ti sa školom. Dani će ti sad potpuno drugačije izgledati!
    aaah-knjige...nemam dugotrajnu koncentraciju i ne znam kako bih sad mogla čitati. Jedva film pogledam do prvih reklama.
    Ali imam strašnu želju nastavit tipkat dizertaciju. I mislim da ću to danas i napraviti.
    Prvo ću s curama nešto didaktičko-mislim da ću se plastelina uhvatiti. I moramo danas organizirati gdje će one imati svoj kutak za presvlačenje beba. Jučer je muž presjekao staru prematalicu na pola i svakoj napravio malu da imaju za svoje bebe. Sad moram naći kutić u spavaćoj pored komode za prematanje i svakoj dati kutiju s maramicama, pelenicama i kremicom. Bilo bi dobro da im seka ko fol iz rodilišta donese jednu bebu koju će prematati.
    Danas imam za zadatak i prebrisati vrata i kutove parketa što se nisam mogla sagnuti prije, a što je ostalo bijelo od krečenja. To ću dati curama-obožavaju raditi kućanske poslove. E to je zbilja sreća! Samo da potraje bar do puberteta..

    on topic- svako jutro me budi osjećaj sraćke, da prostite. I onda trčim na wc i ništa. Samo ispadne neki gušći iscjedak iz mene. Pada mi na pamet da to beba dole pritisne debelo crijevo kad se uspravim i zato dobijem poriv za
    Sinoć sam imala par poprilično bolnih kontrakcija. Probudile su me iz sna dovoljno da ih nažmirećki prodišem. Znam da sam bila na rubu suza. I onda se sve smirilo.
    Sutra je pregled-bar nas tri idemo 'na kanal'. Imam viziju da će nalaz biti još kraći cervix i eventualno prst otvorena. Ali ne bih se uopće čudila da još budem u kategoriji uloživosti. Nekad se pitam ide li ova moja trudnoća pred kraj-u rikverc!


    Hvala ti!
    Zvuci kao da cete cure i ti danas uzivati.
    Bilo mi je cudno jutros tjerati decke da uzmu majice na duge rukave i Luni traziti carape.
    Ali,nakon svih onih kloniranih dana,promjena me veseli...barem neko vrijeme!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #21117
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Ayan-vjeruješ li mi da se uopće ne sjećam kako mi je prošla druga trudnoća? Jedino čega se sjećam jest da mi je socijalna ginekologinja pisala urednu trudnoću, a privatnik-kojem sam ponekad otišla-'prijetio' serklažom jer sam, zamisli, bila uloživa. I vrlo dobro se sjećam kontrakcija pred kraj koje su mi bile vrlo slične ovima-samo malo blažeg intenziteta.
    Budem li trudna i 4.put-vjerojatno se neću sjećati ni ove trudnoće. Zbilja žene zaborave sve...


    Ja od jedne trudnoće pa do druge trudnoće
    pamtim samo srednjak tvoj
    Makar hladni spekulum
    bit će dovoljan mi znak da još nije gotovoooooo
    tralalala

  18. #21118
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Milenche-bilo kakva promjena je dobra promjena! Evo i ja svojim curama, u duhu početka nove šk.godine, namontirala dječje ploče s kredama i eno se igraju učiteljica. Derinjaju se na učenike-bebe i dijele jedinice. Strašno...

  19. #21119
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Kako me neka mučnina i slabost spopada ovih dana..neka omaglica vidnog polja, zamanta mi se u glavi svako malo, treskavica ruku..a nije tlak-mjerila sam

  20. #21120
    lola32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    134

    Početno

    "Na kanal"!!! e ovo mi je tribalo procitati jutros!!! Ha ha ha!
    Ja cu na pregled u cetvrtak i kaze li mi da nastavim lezati pucat cu si u glavu! U prvoj trudnoci sam prelezala 4 mjeseca i to nije bio ovoliki problem jer se nisam brinula za nikoga! Malo sam friki i ide mi na zivce kad mi dite previse vremenabprovodi s babama jer se ponasaju prema njoj ko da je novorodence! Pun mi ih je kufer vise!

  21. #21121
    vjerujem u bolje sutra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    552

    Početno

    ja sam danas na pregledu...vidjet cemo koliko smo narasli
    inace, citam vas stalno, pratim i cekam da pocnu pisati i cure koje su na pocetku

    zahladilo, bas mi pase...

  22. #21122
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    QueenBee 26.9.2016. (Ž) /6.9.
    Tajci66 30.9.2016. (Ž) /6.9.
    Jadranka 2.10.2016. (M)
    bmaric 10.10.2016. (M) /6.9.
    *sunshine* 16.11.2016.
    Ayan 30.11.2016. (Ž) /20.9.
    Milenche 5.12.2016. (Ž) /13.9., 27.9.
    Lola32 6.12.2016. /8.9.
    Viki88 15.12.2016. (Ž) /13.9.
    Tanita14 9.1.2017.
    Sanja 22.1.2017. (Ž) /7.9.
    Leona29 23.1.2017. /9.9.
    Sadie 1.2.2017.
    ljube555 2.3.2017.
    Vjerujem u bolje sutra 27.3.2017.

    eh te bake...koliko su dobre, toliko i nisu...

    ja sam sjela tipkati, ali ne ide. manta mi se i slabo mi je. Odoh leći i dumati što mi je

  23. #21123
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    I meni sutra pregled. Zubar preksutra malome povadili savove iz brade - sve dobro zarasta pa ce sutra i u vrtic.

    QueenBee, super kreativan pristup s djecicom!

    Milenche, uspjesna vam skolska godina!

    Tajci, jesu se tebi smirile kontrakcije?
    Posljednje uređivanje od Jadranka : 05.09.2016. at 12:25

  24. #21124

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    QB, evo, jos mjesec dana. Uzbudjena jesam, jer nemam pojma sto me ceka i jedva cekam da rodim.
    Nadam se da ce mi sutra reci da ne moram vise mirovati, jer sam vec luda od toga.

  25. #21125

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    QB, upisi nam i Jadru sutra za pregled. Znaci vec nas je 4 za sutra.

    Vubs, javi nam sto je bilo na pregledu.

  26. #21126

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Ima li osim mene jos koja prvorotkinja ili sam jedina ja na popisu koja nema blage veze sto me ceka?
    Cini mi se da sam ja prvorotkinja na popisu koja ce prva roditi.... a blago mi se.

  27. #21127
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    A ce se ginekolozi naraditi sutra!!!
    QB,mozda ti je jednostavno pao secer jer si rekla da zbog zvaravice nista ne jedes...
    Jadranka,hvala ti.Moji skolarci su se odavno vratili,ah taj prvi dan.
    MM me ugodno iznenadio,sve pospremio i pripremio za rucak koji je SAM smislio,ljubi ga zena!
    Termin mi je za tocno 3 mjeseca,napunile smo danas 27.tt. Volim ponedjeljke!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  28. #21128
    lola32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    134

    Početno

    Milenche da nisi spomenila, meni ni na kraj pamet da smo 27 tjedana danas! Svaki dan ni je isti!!!

  29. #21129
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    QueenBee 26.9.2016. (Ž) /6.9.
    Tajci66 30.9.2016. (Ž) /6.9.
    Jadranka 2.10.2016. (M) /6.9.
    bmaric 10.10.2016. (M) /6.9.
    *sunshine* 16.11.2016.
    Ayan 30.11.2016. (Ž) /20.9.
    Milenche 5.12.2016. (Ž) /13.9., 27.9.
    Lola32 6.12.2016. /8.9.
    Viki88 15.12.2016. (Ž) /13.9.
    Tanita14 9.1.2017.
    Sanja 22.1.2017. (Ž) /7.9.
    Leona29 23.1.2017. /9.9.
    Sadie 1.2.2017.
    ljube555 2.3.2017.
    Vjerujem u bolje sutra 27.3.2017.

    vubs-sretno danas!
    bmaric-mislim da si prva prvorotka na popisu
    Milenche-cestitam na novom tjednu
    Jadro-ili ce biti tlak i tlakomjer mi je u banani ili je jos jedan simptom trudnoce.
    Ja sam apsolutno bez koncentracije danas. Kao ribica-bućbućbuć i ode misao.
    Cekam čep, plodnu vodu...bilo sto..al nista se ne dogadja. Trebam prestati mislit na to i iščekivat, ali se ne mogu prisilit. Da se osjecam iole pokretnije, zaletila bih se do Kauflanda po drvenu stalazicu za cipele-na to sam osmislila staviti prematalice djecje. Kosta 35kn, a definitivno se nece baciti poslije.
    Eno cure traze muza da im nacrta konja na ploci. Alaj cu se sad ismijati...
    Posljednje uređivanje od QueenBee : 05.09.2016. at 13:51

  30. #21130
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    I Loli cestitke na novom tjednu!

  31. #21131
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Citiraj lola32 prvotno napisa Vidi poruku
    Milenche da nisi spomenila, meni ni na kraj pamet da smo 27 tjedana danas! Svaki dan ni je isti!!!


    Vidis...prvi put u zivotu volim ponedjeljke.Znam da ce mi moji ginekolozi reci da mirujem do 36.tt,ja se za 6 tjedana dizem na noge lagane,dosta je bilo...lezim od pocetka travnja!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  32. #21132
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Jos jednom trudnickom,naglasavam trudnickom donjem dijelu trenerke sam morala precvikati lastik...
    Mene je strah kolika cu ja biti za tri mjeseca,ogromna sam!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  33. #21133

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    Citiraj lola32 prvotno napisa Vidi poruku
    ... Malo sam friki i ide mi na zivce kad mi dite previse vremenabprovodi s babama jer se ponasaju prema njoj ko da je novorodence! Pun mi ih je kufer vise!...
    ja trenutačno imam okršaje sa svekićima jer eto mala sve radi s lijevom rukom. to nije prirodno i treba ispraviti, kako joj to dopuštamo kad je svijet podešen za dešnjake. pa davanje da samo malo proba rakije ili pive, s tim da se smrtno uvrijede kad im se usudim proturječiti jer su najpametniji na svijetu. sva sreća da ne živimo skupa jer bi bilo mrtvih. al nema veze ja uredno njima što ih ide ionako imam reputaciju hladne snahe vještice. poljubite me v rit.

    p.s.opet mi je muka...pa do kad?

  34. #21134

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    Citiraj bmaric prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li osim mene jos koja prvorotkinja ili sam jedina ja na popisu koja nema blage veze sto me ceka?
    Cini mi se da sam ja prvorotkinja na popisu koja ce prva roditi.... a blago mi se.
    to si svi briju da nemaju blage veze.kad krene prepoznat ćeš trudove, prodisavati ih ko u šali, i roditi bez pol frke jer si žensko i građena si za to sve.nemaš frke čudila se budeš sama sebi.

  35. #21135
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Nema mi mrze neg vidjeti kad prave desnjaka od ljevaka!
    Ayan-i ja sam ljuta na tvoje svekije! Jbt iz kojeg su stoljeca oni ispali??

  36. #21136
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Milence-probaj me stici ako mozes :p

  37. #21137
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Citiraj Ayan prvotno napisa Vidi poruku
    ja trenutačno imam okršaje sa svekićima jer eto mala sve radi s lijevom rukom. to nije prirodno i treba ispraviti, kako joj to dopuštamo kad je svijet podešen za dešnjake. pa davanje da samo malo proba rakije ili pive, s tim da se smrtno uvrijede kad im se usudim proturječiti jer su najpametniji na svijetu. sva sreća da ne živimo skupa jer bi bilo mrtvih. al nema veze ja uredno njima što ih ide ionako imam reputaciju hladne snahe vještice. poljubite me v rit.



    p.s.opet mi je muka...pa do kad?


    Ja sam ljevak koju su prisiljavali da sve radim desnom rukom.Vadili olovku ili zlicu iz lijeve i prebacivali u desnu...ali ako si ljevak,si ljevak!Teze je,jer je svijet prilagodeniji desnjacima,ali ne pretesko.Danas pisem i lijevom i desnom rukom,a sve ostalo iskljucivo radim lijevom.
    A o svojim svekicima bih mogla napisati Rat i mir...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  38. #21138
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Citiraj QueenBee prvotno napisa Vidi poruku
    Milence-probaj me stici ako mozes :p


    Ja sam ljevak,hehe!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  39. #21139
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Citiraj Milenche prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam ljevak,hehe!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk


    I imam vec sada veci trbuh nego ti!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  40. #21140
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Moja mama daje djeci zlicu i pastetu za rucak. I susi papirnate maramice na radijatoru da se mogu jos koji put iskoristiti.
    Otac mi u zivotu nije stavio dezodorans
    Hipohondar je pa si je dao izvadit pol zdrave gusterace i nosi povez na oku jer misli da je bolesno.
    Svekrva mi dolazi nenajavljeno 3xgodisnje s rozim koferom, svjeze manikiranim noktima i oblajhanom kosom, da djeci haljinu iz kineskog i kaze mi da sam ih sama rodila i da im sama kupujem sve.
    Svekar je invalid u nogu i glavu. Kurbla tom jednom zdravom nogom na biciklu kroz grad i okrece glavu na drugu stranu kad nas vidi.
    Sestra zivi 10min od mene i zeli uci u Ginisovu knjigu rekorda po broju odbijanja mojih poziva na druzenje.
    Šogor se 'udao' u Zagreb, pravi djecu koju ne odgaja i zivi u uvjerenju da je pikado sport.

    Dakle, kad mi treba pricuvat djecu, stavljam im.imena u šešir i izvlacim jer koga god izaberem-pogrijesit cu!
    Posljednje uređivanje od QueenBee : 05.09.2016. at 14:36

  41. #21141
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Citiraj Milenche prvotno napisa Vidi poruku
    I imam vec sada veci trbuh nego ti!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Odoh po krojacki metar i idem si opseg trbuha izmjerit! Zapravo moram po dva metra pa ih spojiti-jedan nije dosta..

  42. #21142
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Citiraj QueenBee prvotno napisa Vidi poruku
    Odoh po krojacki metar i idem si opseg trbuha izmjerit! Zapravo moram po dva metra pa ih spojiti-jedan nije dosta..


    Mene je strah pogledati se u ogledalo,a kamoli ista drugo!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  43. #21143
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj bmaric prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li osim mene jos koja prvorotkinja ili sam jedina ja na popisu koja nema blage veze sto me ceka?

    Cini mi se da sam ja prvorotkinja na popisu koja ce prva roditi.... a blago mi se.


    Ima ima nisi jedina


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  44. #21144
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    114cm! I to kad izdahnem :D
    I nisam varala-muz me izmjerio; dosao je ranije kuci

  45. #21145

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    Trebale ste vidit izraz na svekrvinom licu kad je maka izjavila da voli svoju prijateljicu.da mi je bio fotic tad pri ruci.dobro da nije pala sa stolca i odmah maloj da se volit mogu samo cura i decko bla bla.reko mala ce volit koga ona hoce,svejedno jel.musko il zensko. oni su veliki vjernici i dan kad sam ja usla u njihovu obitelj je dan kad im je sam necastivi stupio u dom,nedobog nikom.jadan njihov sin.

    Mislim da cu malu naucit da veli baba ja sam lezbijka.

  46. #21146
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Milenche prvotno napisa Vidi poruku
    Jos jednom trudnickom,naglasavam trudnickom donjem dijelu trenerke sam morala precvikati lastik...
    Mene je strah kolika cu ja biti za tri mjeseca,ogromna sam!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk


    Ja i dalje nosim s donje dijelove trenirke i tajice jedino u hlace ne stanemjer su visokog struka vecinom pa nemogu zakopcati.. A vaga pokazuje vec sad +5


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  47. #21147
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Ayan- Moja sveki bi na to samo rekla: 'samo da ja ne moram placati svatove'
    Posljednje uređivanje od QueenBee : 05.09.2016. at 14:47

  48. #21148
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Moja mama je jedno egoisticno stvorenje koje je samo sebi centar univerzuma i da netko od nas umire,a ona ima nesto drugo u planu,zaboravi...osim sebe voli jos i mog brata.Uvijek sveprisutna na svakom eventu u Ri i okolici...
    Moj tata je predivan svojim unucima i sve bi napravio za njih,ali je papucar pa ako mama ima drugih planova,zaboravi
    Moj brat 35 godina nezaposlen,bez namjere zaposljavanja,zivi s mojima koji su dvoje penzica i uzdrzavaju ga i titraju oko njega kao da je bozansko bice...narcis nad narcisima.Necake svoje nikad ni pogledao nije...
    Sveki...i ja!Dva razlicita svijeta,najrazlicitija moguca.Nespojive po nicemu,snaha kao ja je njoj bozja kazna.Unuke ne poznaje,ali uvijek zna sve najbolje.Obozava djecu svoje kceri,mojima ni rodendan ne cestita...
    Svekar bi bio super covjek samo da ima drugu zenu...
    Uzdaj se use i u svoje kljuse...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  49. #21149
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Citiraj Ayan prvotno napisa Vidi poruku
    Trebale ste vidit izraz na svekrvinom licu kad je maka izjavila da voli svoju prijateljicu.da mi je bio fotic tad pri ruci.dobro da nije pala sa stolca i odmah maloj da se volit mogu samo cura i decko bla bla.reko mala ce volit koga ona hoce,svejedno jel.musko il zensko. oni su veliki vjernici i dan kad sam ja usla u njihovu obitelj je dan kad im je sam necastivi stupio u dom,nedobog nikom.jadan njihov sin.



    Mislim da cu malu naucit da veli baba ja sam lezbijka.


    Hahaha...
    I kod mene ista situacija!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  50. #21150
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Moj muz je izvadio kutiješinu slatkisa iz špajze i dao svakoj naramak bombona/eurokrema/cokolade/lizalica i ostalog smeca, a vani pada kisa i zatvoreni smo u stanu....
    Vata mistejka to mejka!!!!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •