Stranica 561 od 581 PrviPrvi ... 61461511551559560561562563571 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 28,001 do 28,050 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #28001

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Citiraj MonaLi prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nemam nikakve trudnicke simptome osim kaj me ledja ubijaju kada legnem. Opce nemrem spavati, niti na kaucu lezati, samo se vrtim. Jedva gledam od umora. Onda poludim kad mi kazu "naspavaj se sada dok jos mozes", aaaaaaaaaa!!!
    I tak... stalno se migolji i lupka me po rebrima jako, bas onako da vrisnem, pa malo u mjehur i tak... veselo je jos 4 tjedna!!!! Nadam se da ce prije...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Joj mene Je isto to spavanje smorilo, nikako se namjestiti a Kad bi I našla neki položaj onda se svaki sat budim na wc, koma.
    Ja Mislim da Je gotovo sa spavanjem, i da nam je ovo privikavanje na Novi zivot bez sna hahahhaha.
    Ja sad Kad od spavam 3 ili 4 sata u komadu to mi Je wow.

  2. #28002
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Zeljkica, i mene muci zgaravica, bez obzira sta jedem. Pomaze mi casa hladnog mlijeka

  3. #28003
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Citiraj JUHU prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sad Kad od spavam 3 ili 4 sata u komadu to mi Je wow.
    Uffff bilo bi super da ja uspijem 3-4 sata u komadu, da cini se da je ovo privikavanje... haha
    neka, samo da su bar kava i kola zdrave pa da me spase kroz dan


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #28004

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Evo da se javim, danas 37+5, maleni ponovo mjeren iako smo prije 5 dana radili uzv i danasnja procjena je 3200g. Konacno se namjestio tako da ga je mogao dobro izmjeriti. Prije 5 dana je mjeren 2600g, protoci uredni pa me narucio da dodjem opet.
    Jos malo. Cekamo te.

  5. #28005
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    glow čestitke i tebi!!! Mazite se i pazite
    željkica sretno danas! Javi kako ste.
    bubekica go girl, go bebo!

    Mi jučer obavili fetalnu ehokardiografiju na Srebrnjaku. Rekla je doktorica da bi nas uzela za modela. Naručila nas svejedno na kontrolu s 33tt - ako bude izvedivo s obzirom na moje trudnoće.

  6. #28006

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Bravo za bebice muma i bubekica!

    Meni sinoć za žgaravicu pomagao pepermint bombon. Inače me bas ubija, grlo mi gori..

  7. #28007
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Bravo Muma i Bubekice!
    Evo i mene s pregleda,sve uredu zatvorena,beba procjenjena na 2900 posteljica i dalje nisko straga blizu ušća, i najvjerojatniji je carski,kontrola za 2 tjedna!

  8. #28008
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Bravo cure, bravo bebice. Napeto je napeto


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #28009
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Cure kad ste vi prvi put osjetile svoju bebicu i kako je bilo? Ja sam danas 17+6 i pred dva tri dana krenulo je nesto sto neznam kako bi opisala. Meni su rekli da se u tom tjednu osjete kao 'leptirici" al ovoj moje je bio vise "boks". Bilo je u vise navrata u donjem desnom djelu trbuha i bas me bolilo.. Jel ijedna imala slicna iskustva?

  10. #28010
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    16+4
    Osjecala sam maaaale, njezne udarce, bas kao da me lupkala malenom stisnutom sakicom
    Isto mi se jako nisko javljala.
    I sad voli to podrucje
    Danas punih 28 tt.
    Uzivaj!

  11. #28011
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Moja je u početku bila ribica, onako nježno lupkanje. U kojem tjednu sam je prvi put osjetila, ne sjećam se.
    Zato je poslije ribica postala tuna, meni nimalo ugodno
    I to baš u želudac.
    Danas sa 4,5 godine i dalje je takva, nema mira sekunde, pogotovo nogama mora micati

  12. #28012
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Onda su ovo dvije tune kad krene boli jaaako,zato sam se zabrinula malo.

  13. #28013
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,634

    Početno

    Pa iskreno, mislim da ti je beba još premala i ima previše mjesta da bi te jako boljelo. Meni je bol krenula tek nakon 30tt. Do tad je možda neugoda, ali ne bih rekla baš bol.

    Da nije neka kontrakcija?

  14. #28014
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku
    Moja je u početku bila ribica, onako nježno lupkanje. U kojem tjednu sam je prvi put osjetila, ne sjećam se.
    Zato je poslije ribica postala tuna, meni nimalo ugodno
    I to baš u želudac.
    Danas sa 4,5 godine i dalje je takva, nema mira sekunde, pogotovo nogama mora micati

  15. #28015
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Zapravo dvije i boli ko da lupaju istodobno. Nocas me probudilo..ne samo da je bolilo nego i peklo,ko da me grebu.. Pojave se i onake izbocine,pa mi je trbuh desno sav krvgav. Jednostavno mi se cini da je prerano za takva dogadanja,zato pitam.

  16. #28016
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Bh kontrakcije?
    Zadnje dvije noci i mene probude grcici u trbuhu, posebno kad mijenjam polozaj ili se hocu dignuti. Nije ugodno.
    Bi li i to moglo spadati pod bh?

  17. #28017
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,634

    Početno

    I meni vise lici na bh nego na bebu. Ja sam ih vec od 12tt znala imati, pa su prestale od magnezija

  18. #28018
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Hvala na pomoci,stvarno neznam,proguglat cu malo da vidim...

  19. #28019
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Gledala malo,da mogle bi biti..hvala puno po onom sto sam procitala opasno je kad je cesto..

  20. #28020
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Ivana, pijes li magnezij?
    Ako ne, bilo bi dobro da ga pocnes uzimati i to u obliku magnezijevog citrata, pisale smo dosta o njemu par stranica iza.

  21. #28021
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Vidjela sam i definitivno bi pocela uzimat. Samo sad gledam koji je najbolji i gdje kupiti.

  22. #28022
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Ja kupujem preko iherba od Now foodsa i zadovoljna sam.
    Ovdje neke curke piju DM-ov i isto su zadovoljne.
    U ljekarnama imas Solgarov.

  23. #28023
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    I pij puno vode.
    Ne znam ima li veze, ali provjeri i zeljezo. Meni ga je moja ribica pocela jace papati u tim tjednima.

  24. #28024
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Zadnje zeljezo je bilo odlicno,ovo cu rec doktoru na kontroli pa sto god treba provjerit nek provjeri. Citala sad nesto da cure piju i donat mg,a sutra pravac ljekarna il dm,nac ce se nesto. Hvala na svim savjetima.

  25. #28025
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Optimist moguće da su bh. Hoće to kod mjenjanja položaja ili pretjerane aktivnosti.
    Moj ne miruje . Izmori me to njegovo lupanje i premještanje. Nije mi uopće ugodno. Budim se sa kokošima a on pleše [emoji849]. Biti će veselo još ova dva mj

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  26. #28026
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    pak, da, i meni se cini da su ovo sad bh. I nisu bas ugodne :/ Pa ni bezbolne, bas grcici.
    Danas ih nemam i beba je mirnija, a prosla dva dana se bas jako micala, tada sam primjetila i bh.
    Bome je taj tvoj malac neka rock zvijezda
    Imas li ti bh?
    Posljednje uređivanje od Optimist : 03.12.2017. at 18:39

  27. #28027

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Dali neko od vas ima bolove u ledjima. Mene je sad tako presjeklo s ljeve strane ledja skroz nisko, ono iz čista mira, odjednom. I još osjetim tu bol.A unatrag zadnjih nekoliko dana imam i nekakve kontrakcije, trudove. Ono trbuh mi se zgrči i ako sam tog trena u pokretu moram stati. Bebica je jako nisko, na pregledu prošli tjedan dr mi je rekao da je s prstom dotaknuo glavicu, utorak opet pregled, dali ovo možda znaci da sam se još otvorila ili je jednostavno priprema pred porod? Još imam neka 2 zejdan do poroda ali nikad neznas može bebica svaki čas.

  28. #28028

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Juhu,
    kod mene isto. Bol iz ledja koja se siri na trbuh u grc, ali u nepravilnim razmacima par puta na dan.
    Bh svakakve imam. Neke osjetim, neke ne, od nekih ostajem bez zraka i vrti mi se, neke me tjeraju na mjehur, valjda ovisi kako je malo smjesten.
    To se tijelo priprema, ako si prosli tjedan bila prohodna za prst do ovoja, moguce je da krene skoro.
    Ja sutra imam vaginalni pregled, bas me zanima stanje.
    Meni se muz razbolio pa se nadam da ce mali jos pricekati jer smo planirali da bude na porodu.

  29. #28029

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Juhu,
    kod mene isto. Bol iz ledja koja se siri na trbuh u grc, ali u nepravilnim razmacima par puta na dan.
    Bh svakakve imam. Neke osjetim, neke ne, od nekih ostajem bez zraka i vrti mi se, neke me tjeraju na mjehur, valjda ovisi kako je malo smjesten.
    To se tijelo priprema, ako si prosli tjedan bila prohodna za prst do ovoja, moguce je da krene skoro.
    Ja sutra imam vaginalni pregled, bas me zanima stanje.
    Meni se muz razbolio pa se nadam da ce mali jos pricekati jer smo planirali da bude na porodu.
    Joj bas me zanima sta ce tebi sutra reci. Meni je muž isto bio bolestan prošlo tjedan temperatura, mucnina u zelucu ali eto proslo Kroz dva dana. Nadam se da ce I tvom proci.
    Joj bas mi Je sad dosadilo ovo pred kraj, sve sam manje pokretna a ubija me ovo Kak bar nemogu hodati, inace sam jako aktivna a sad se osjecam ko bakica. Hahaha
    Jos Imam u planu praviti bozicne kolace da si barem Malo skratim dane.

  30. #28030
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    JUHU i bubekica vi sitno brojite.
    Optimist imam ovaj tjedan i bh i on je stalno aktivan. Ponekad mislim da nešto mu ne paše unutra kada se toliko pokušava vrtiti. U srijedu imamo kontrolu pa ćemo vidjeti. Na da me samo noću pusti spavati ja se nebi bunila

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  31. #28031

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Juhu,
    kod mog je u pitanju hand foot mouth disease, moram vidjeti sutra s dr koje su nam opcije buduci je to jako zarazno.
    Javim svakako, popodne tek imam pregled.
    Pak, i moj frajer je brutalno aktivan, sve se pitam kaj me ceka kad izadje

  32. #28032

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Juhu,
    kod mog je u pitanju hand foot mouth disease, moram vidjeti sutra s dr koje su nam opcije buduci je to jako zarazno.
    Javim svakako, popodne tek imam pregled.
    Pak, i moj frajer je brutalno aktivan, sve se pitam kaj me ceka kad izadje
    A joj, pa di Je pokupio hand, foot and mouth???

  33. #28033

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    U vrticu

  34. #28034

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Cure Jel Ima koja da Je budna? Zapravo nisam sigurna sto napraviti, ova bol u donjem djelu ledja s ljeve strane neprestaje, ( bas jako jako jako boli) mozda sam odspavala 20tak min, na momemte se Malo ublazi ali Je tu. Nemogu se okretati, boli Kad Lezim, Kad ustanem, Kad hodam. Znaci sama s ovakom boli Nemogu nista sutra. Ako ovako nastavi necu moci niti na pregled sama u ovom stanju.Dali da odem u bolnicu?

  35. #28035

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Ima nas budnih.
    Ako ne prestaje toliko dugo ja bih otisla u bolnicu.
    Drz se i javi.

  36. #28036

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Prestala bol Nakon sat vremena pa sam zaspala. Danas novi dan, vidjet cemo sto on nosi sa sobom.

  37. #28037

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Mozda si zalezala neki zivac.
    Meni isto bila koma noc. Mali nisko, glavom rostao mjehur, lupao nogama na sve strane, probudilo me jer mi je zabio nogu u pupak, pisanje svakih sat i pol, pa boli zeludac...

  38. #28038
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,634

    Početno

    Ja zaspala oko 3. Budenje u 7.
    Malac mi doma, a kad ce on spavato imam obveza tako da ni popodne necu odmoriti. Koma sam

  39. #28039
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    JUHU - takvu bol sam ja imala prije cca mjesec dana. Uzasno su me ledja dole bolila s jedne strane i tako cca sat i pol. Taman kad sam mislila u bolnicu proslo je. Jaukala sam koliko je bolilo ali je proslo. Mislim da to beba nesto mozda stisne i zaboli, jer kad se mali krenuo jako puno mrdati unutra sve se smirilo. 2 puta mi se ta bol pojavila u nekih 2 tjedna, vjerojatno zbog polozaja bebe. Od tada vise nikad.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  40. #28040

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Joj Ja evo sve dalje Nesto iscekujem, bas osjetim ta ledja Kao onako pred mengu. Jer mene uvijek ledja pred mengu bole I bas me podsjeca na tu bol. Predpostavljam da se Nesto dogadja, uglavnom za sad nije jaka bol al se osjeti, vidjet cemo Kak ce se stvari dalje razvijati tijekom veceri.

  41. #28041
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Mozda su to trudovi mozda polako krece


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  42. #28042

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj JUHU prvotno napisa Vidi poruku
    Joj Ja evo sve dalje Nesto iscekujem, bas osjetim ta ledja Kao onako pred mengu. Jer mene uvijek ledja pred mengu bole I bas me podsjeca na tu bol. Predpostavljam da se Nesto dogadja, uglavnom za sad nije jaka bol al se osjeti, vidjet cemo Kak ce se stvari dalje razvijati tijekom veceri.
    To se polako pripremas

    Ali tako moze potrajati danima, te pripreme za porod.

  43. #28043

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    77

    Početno

    Ova moja mala sreća je okrenuta na zadak i glavom gura o trbuh tako jako da ju doslovce mogu primiti u šaku (glavu). Imam izbocinu na trbuhu bar 60% dana. I to boli! Ali stvarno boli... jel ima itko takvih iskustva? Kako smanjiti tu bol? Jer ovo reže, zateže, svrbi, peče, probada,...

  44. #28044
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,980

    Početno

    Ivančice, nisam još došla do tog stadija pa ti, nažalost, ne mogu pomoći.

    Mi smo jučer bili na pregledu. Nisam se nadala ultrazvuku, ali kad je babica već ponudila, nismo odbili Mišuljica raste i ovo je bio zadnji puta da ju vidimo u punoj veličini preko cijelog ekrana.
    Mene jedino glava rastura već više od 2 tjedna...

  45. #28045
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Munkica super za pregled! Meni moja gin radi svaki puta uzv. Idem sutra i jedva cekam.
    ivancica, moja je glavicom dole i zna mi jako pritisnuti mjehur, tako da se ne mogu pomaknuti. A kvrga od guze iskoci negdje gore. Pomaze kad je pomazim po guzi pa se opusti ili ako lezim primijenim polozaj. Sve me strah kako ce tek biti kad jos naraste i ojaca...

  46. #28046
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,634

    Početno

    I moj pregled super prosao. Na 35+5 cura 2800g, glava dolje, protoci i plodna voda sve super.
    Ja zatvorena, radio vaginalac i isto rekao da je tu sve ok.
    Za 2tj TA i cekamo

  47. #28047
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Munkice i Vrci, super za curkice

    Vrci, bome si u niskom startu

    Ja sam pojacala magnezij na 600 mg, nema bh, ali ima proljevaste stolice

  48. #28048

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Evo bila i ja jutros na pregledu u bolnici. Dr veli nešto se pokrenulo, hahaha
    I dalje sam kako dr kaže jedan dobar prst otvorena, ali očito od onih mojih bolova prije par dana cervix se totalno smekšao, bebica se još niže spustila, tako da joj je sad glava djelom u zdjelici. Sad se nadam da ce mo ići malo brže.
    Svaki čas mogu očekivati, sad držite fige da bude sto prije da se neotegne.
    ako ne rodim ranije, pregled opet za tjedan dana!

  49. #28049
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    JUHU, onda drzimo fige da ti se ispini zelja

  50. #28050
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    I moj pregled super prosao. Na 35+5 cura 2800g, glava dolje, protoci i plodna voda sve super.
    Ja zatvorena, radio vaginalac i isto rekao da je tu sve ok.
    Za 2tj TA i cekamo
    Ajme Vrci kaj vec?! Imam osjecaj ko da smo prije 3 mjeseca navijali za betu! Proletjelo

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •