Stranica 74 od 581 PrviPrvi ... 2464727374757684124174574 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,651 do 3,700 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #3651
    piki avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Postovi
    690

    Početno

    Citiraj mravak prvotno napisa Vidi poruku
    Koja vrućina danas...a tek sam 29tj....treba izdržat ljeto ...
    jučer sam slučajno kod prijetelja izmjerila tlak,bio je ok 110/70,ali otkucaji su mi bili 99,drugi put 96... čini mi se da je puls malo previsok...inače mi je oko 72(prije trudnoće)...eto brine me to...
    kada sam mjerila bila sam opuštena,sjedila duže vrijeme ,predvečer je bilo,ugodno prohladno...
    Meni je takav puls cijelo vrijeme u trudnoći. Često mjerim tlak pa i to pratim. Negdje sam čitala da je to OK za trudnoću.

  2. #3652

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    254

    Početno

    Cure, imam pitanje.
    Sutra nam je termin. Zasad nemam nekih simptoma, osjecam se isto kao i prije tjedan, dva.
    Moja ginekologica me narucila sutra na jos jedan pregled i rekla da nakon toga idem na plodnu vodu. Dakle od petka.
    Jel to inace tako il bi prvi pregled plodne vode trebao biti na dan termina?

  3. #3653

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Citiraj piki prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je takav puls cijelo vrijeme u trudnoći. Često mjerim tlak pa i to pratim. Negdje sam čitala da je to OK za trudnoću.
    Hvala,umirila si me

  4. #3654
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Zeljka33 ma kupanje je preporucljivo, dapace ako je sve ok. Al moja je zakljucila da je jos prehladno more. Sad ga znaj. Ne treba puno da se ja pocnem preispitivati.
    Funky jel tak da je super bez njih? Ja mislila da vec danas nece biti iscjetka, kad ono i danas. Pa cijela zaliha je u meni vec 4mj. Koji ste tt?

  5. #3655
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    skoro 600 utrica gurnuto zivote moj

  6. #3656
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,100

    Početno

    Citiraj Lili_nova prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, imam pitanje.
    Sutra nam je termin. Zasad nemam nekih simptoma, osjecam se isto kao i prije tjedan, dva.
    Moja ginekologica me narucila sutra na jos jedan pregled i rekla da nakon toga idem na plodnu vodu. Dakle od petka.
    Jel to inace tako il bi prvi pregled plodne vode trebao biti na dan termina?
    Plodna voda se provjerava tek kad termin prođe
    Meni doduše nisu provjerili ni nakon termina, bila sam skroz zatvorena pa nisu mogli, a ni ja nisam dala..

  7. #3657
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj Lili_nova prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, imam pitanje.
    Sutra nam je termin. Zasad nemam nekih simptoma, osjecam se isto kao i prije tjedan, dva.
    Moja ginekologica me narucila sutra na jos jedan pregled i rekla da nakon toga idem na plodnu vodu. Dakle od petka.
    Jel to inace tako il bi prvi pregled plodne vode trebao biti na dan termina?
    Jaooo ja sve cekam da javis da si rodila

    Pa zar ti je tako bilo svih dva tjedna?

  8. #3658
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,708

    Početno

    Meni su plodnu vodu gledali od 37tt

  9. #3659
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,747

    Početno

    Meni je nisu ni stigli gledat jer sam došla rodit koji dan prije termina, ali bio je dogovor otprilike od termina, čini mi se

    Cure u kasnoj trudnoći, otiču li noge? Moje su koma zadnja dva-tri dana, a i primijetila sam od sinoć da mi desna noga otiče više od lijeve, ne znam otkud to, možda nesvjesno sjedim u nekom položaju da je u njoj slabija cirkulacija

  10. #3660
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    Tangerina upravo sam krenila pisati otečenim nogama, kad vidim tvoj post o istom problemu. Samo što sam ja tek 16+2 i jučer su mi noge bile katastrofa. Otekli i prsti i sve oko koščice, mada sam jučer dugo sjedila, u dva navrata po 3 ure, pa se iskreno nadam da je od toga.
    U prošloj trudnoći sam rodila sredinom srpnja pa nisam bila otečena ništa.

  11. #3661
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    Meni su preko vikenda noge bile koma, samo je meni lijeva noga bila puno više naotečena nego desna. Uopće mi se gležnjevi nisu vidjeli, sve je bilo spojeno. Stavljala sam hladne obloge, hodala po moru i držala noge na povišenom i sada već tri dana, na sreću, su u normalnom stanju.

  12. #3662
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    I meni je puls oko 90 ne zamaram se s tim
    Tlak nizak
    Ja pijem jos partusisten a i ormidol za srce 50mg dnevno

    Nego da vas pitam jel uzimate dodatno kalcij ? Ja pijem elevit u njemu ima 125 mg kalcija
    Ali su me zubi počeli bolit pa jel kasno da krenem sa kalcijem sada u 27 tj ?
    I koji ??

  13. #3663

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Citiraj ljubilica prvotno napisa Vidi poruku
    skoro 600 utrica gurnuto zivote moj
    Hahahahaha ti si izracunala...nije ti ni meni puno manje, od sredine 3. mjeseca do jucer 3×2...
    ma nije da nisam zahvalna tom slavnom cuvaru trudnoce,ali,imam osjecaj da ce curiti iz mene jos mjesec dana!
    mi smo ti danas 13+6, vidili smo bebu jucer na 3d ,koje super snimke, nisam cilu noc spavala od srece i olaksanja sta je sve ok

  14. #3664
    Tiia avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    210

    Početno

    i meni su otečene noge, ja sam u 37tt. kako su počele vrućine, moji zglobovi prsti i općenito stopalo je otečeno, a navečer je baš ..

  15. #3665

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    254

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    Jaooo ja sve cekam da javis da si rodila

    Pa zar ti je tako bilo svih dva tjedna?
    Evo jos sam u komadu.
    Ono prije dva tjedna sto sam mislila da je plodna voda (produbila se skroz mokra) ipak nije bila. Rekli mi da to moze biti il obilna vaginalna sluz pred kraj il cak dio vode izmedju ovoja, gdje zna isteci 2-3dcl.
    Uhvate mene kontrakcije, al sve su to lazne s obzirom da ne boli nista. Nekad malo kao da cu stvari dobiti, al vrlo brzo prodje.
    Curi se bas ne zuri, a opet mozda veceras prekine gledanje utakmice!

  16. #3666
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj Lili_nova prvotno napisa Vidi poruku
    Evo jos sam u komadu.
    Ono prije dva tjedna sto sam mislila da je plodna voda (produbila se skroz mokra) ipak nije bila. Rekli mi da to moze biti il obilna vaginalna sluz pred kraj il cak dio vode izmedju ovoja, gdje zna isteci 2-3dcl.
    Uhvate mene kontrakcije, al sve su to lazne s obzirom da ne boli nista. Nekad malo kao da cu stvari dobiti, al vrlo brzo prodje.
    Curi se bas ne zuri, a opet mozda veceras prekine gledanje utakmice!

    O đizs pa ja bih ispalila!!!!

    Drz se draga i nemoj za vrijeme tekme hahaha ne budu te fermali ni pol posto lol

  17. #3667
    TinaB avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zabok
    Postovi
    1,290

    Početno

    Evo javljam vam se iz sigurnosti doma svog.
    Danas su me otpustili, napravili su mi UZV i potvrdili da čekamo sina tako da nam krajem listopada stiže mali Jan. Inače sve je ok; on super napreduje makar izgleda da će biti sitna beba kao i seka (uspoređujem mjere i skoro su identične, a ona je rođena sa 2540 g). Sada ima 300 g i jaaaako je zijevao, miš mali umorni.
    Šav mi je ok i kontrola za 3 tjedna.

  18. #3668
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Imam dvije trudnoće iza sebe i koliko se sjećam noge su mi počele oticati zadnjih mjesec-dva..sad sam trudna 14tjedana i već par dana primjećujem da su mi noge lagano otečene..kad legnem sat vremena lagano se povuče ali kad stanem na noge nakon nekog vremena opet izgledaju isto...na kilaži ne dobivam puno, to jest u ova 3 mjeseca sam možda 1-2 kg dobila ali sam imala puno kg kad ostala trudna...Jel normalno da noge tako rano otiču??

  19. #3669
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,747

    Početno

    anabeg, gledam ti datume u potpisu, u prve dvije trudnoće zadnji mjeseci su bili u ljeto.
    Mislim da ove vrućine imaju dosta veze, iako ima i kraj trudnoće. Baš sam se jutros pitala kako zimske trudnice išta obuju, meni i japanke smetaju, a kupila sam broj veće

  20. #3670

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Citiraj anabeg prvotno napisa Vidi poruku
    Imam dvije trudnoće iza sebe i koliko se sjećam noge su mi počele oticati zadnjih mjesec-dva..sad sam trudna 14tjedana i već par dana primjećujem da su mi noge lagano otečene..kad legnem sat vremena lagano se povuče ali kad stanem na noge nakon nekog vremena opet izgledaju isto...na kilaži ne dobivam puno, to jest u ova 3 mjeseca sam možda 1-2 kg dobila ali sam imala puno kg kad ostala trudna...Jel normalno da noge tako rano otiču??
    meni termin 13.12. i ista stvar kod mene...mislila sam da sam se jucer preforsirala jer sam stvarño puno hodala, kad vidim jutros mi zarucnicki prsten kojeg stalno nosim pretijesan,iako mi nisu ni ruke ni noge naizgled otecene...ne znam

  21. #3671
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    I meni su stopala otecena, nozni prsti ko cevapi, a burma ce uskoro u kutijicu. Nemam viska kg, jednostavno me ova sparina i vrucina ubija. A nisam na suncu osim ako je bas bas bas nesto vazno. Al i to odem autom. Setam ujutro ili predvecer i to u japankama s debljim potplatom.

  22. #3672
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,747

    Početno

    ma ovo je najgore vrijeme za sve sklone oticanju, em vruće em sparno, užasno je.
    meni danas - nikad gore. noge su mi stalno dignute, pijem čaj od koprive koji je netko preporučio na temi o debljanju u trudnoći, ne jedem slano ni začinjeno, al slabe vajde, tj ko zna na šta bih ličila da to sve ne radim.

  23. #3673
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    anabeg, gledam ti datume u potpisu, u prve dvije trudnoće zadnji mjeseci su bili u ljeto.
    Mislim da ove vrućine imaju dosta veze, iako ima i kraj trudnoće. Baš sam se jutros pitala kako zimske trudnice išta obuju, meni i japanke smetaju, a kupila sam broj veće
    znaš da sam i ja maloprije razmišljala o tome kako su mi zadnje dvije trudnoće završavale u ljetu pa sam možda zato mislila da su mi noge oticalo isključivo zato jer je kraj trudnoće..Da, vjerujem da ove vrućine imaju itekakve veze..Ove godine ću po prvi put najviši stupanj trudnoće prolaziti na zimu (ako nam zima stigne do 12-tog miseca) pa javim što sam obuvala..

  24. #3674
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj funky prvotno napisa Vidi poruku
    meni termin 13.12. i ista stvar kod mene...mislila sam da sam se jucer preforsirala jer sam stvarño puno hodala, kad vidim jutros mi zarucnicki prsten kojeg stalno nosim pretijesan,iako mi nisu ni ruke ni noge naizgled otecene...ne znam
    meni termin 12.12 ..da i mene prsteni lagano stežu, nije još toliko da moram skidati, ali bit će i to uskoro vjerojatno..

  25. #3675
    strategija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    489

    Početno

    Cure, skidajte prstene na vrijeme. Ja sam u prvoj trudnoći mislila da imam vremena i došao taj dan a prsten neće dolje nikako. Na kraju hitan carski i netko od dr predložio da ga režu ali na kraju srećom ipak nisu.

  26. #3676
    Tiia avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    210

    Početno

    slažem se oko skidanja prstena, pogotovo sada, kad je toplo i dodatno otičemo.
    ja sam svoj morala rezati jel mi bilo žao skinuti na kraju zaboravila.
    sad čekam da rodim pa ću ga opet ići popraviti.

  27. #3677
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Onda sam ja jedina da prsten šeta tj da je postao velik u trudnoci
    Hmmm

  28. #3678
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Crvenkapice ocito nisi sklona nakupljanju vode, ja jesam. Zato volim anticelulitne masaze ljeti jer me preporode. Sta cemo ovo ljeto, neznam! Bar mi se stolica regulirala pa je lakse bar na tom podrucju

  29. #3679
    TinaB avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zabok
    Postovi
    1,290

    Početno

    U prvoj T nisam imala problema s oticanjem pa se nadam da neću ni sada. I meni prsten pliva.

  30. #3680
    piki avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Postovi
    690

    Početno

    Citiraj ljubilica prvotno napisa Vidi poruku
    Crvenkapice ocito nisi sklona nakupljanju vode, ja jesam. Zato volim anticelulitne masaze ljeti jer me preporode. Sta cemo ovo ljeto, neznam! Bar mi se stolica regulirala pa je lakse bar na tom podrucju
    Kod mene isto. Valjda ima veze jedno s drugim: sklonost nakupljanju vode potiče probavu! Bar neka korist

  31. #3681
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Piki mos si misliti da vidis sta sve ujutro na taste progutam, i ne isla na wc
    Cure koje ste prestale s utricima, kakav vam je iscjedak? Meni se smanjio drasticno, al ponekad samo pljucne van i posto imam vateni ulozak, rekla bih da je neke floruscentno zelene boje!??!?! Pretpostavljam da je to normalno, ipak ih je cijelo cudo u meni. Bas sam vam ga docarala

  32. #3682
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Ja ih pijem 3x2 jer se bojim infekcije i nemrem smisliti tu zvaku u meni...gadilo mi se sve to skupa kada sam ih stavljala i kada mi je ginicka komade zvlacila iz mene:bljak: ne popijem ih uvijek 3x2 jer fizicki ne mogu podnositi tu strganost

  33. #3683
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,747

    Početno

    Citiraj piki prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene isto. Valjda ima veze jedno s drugim: sklonost nakupljanju vode potiče probavu! Bar neka korist
    nije mi bilo ni na kraj pameti da bi moglo imat veze, iako se i meni poklapa zadnjih dana, ali je treći faktor da sam počela jesti onaj smoki od mekinja - meki, mislila sam da je on malo pokrenuo stvari

  34. #3684
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Kris zar si ti na utricima? I jos uvijek?

  35. #3685
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj piki prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene isto. Valjda ima veze jedno s drugim: sklonost nakupljanju vode potiče probavu! Bar neka korist
    Ahahah..aj super..a ja se baš zadnjih dana pitam što to jedem da mi probava tako dobro radi...Imala sam baš problema sa probavom u prve dvije trudnoće..što ne znači da neću i ovu..još je duuugoooo do kraja..

  36. #3686
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Od dosta žena koje su imale 3+ trudnoće sam čula da im je svaki novi porod bio lakši..jel mislite da je to zbilja tako ili je to sve individualno?? ja sam nekako mišljenja da težina ili lakoća poroda nema veze s tim koji put rađaš..recimo, moja zaova mi je rekla da joj je treći porod bio najteži..ja sam prvi porod završila na carskom zbog nenapredovanja poroda, a drugu curku sam rodila jako brzo i lako..oko 3 ujutro sam došla u bolnicu sa laganim trudovima, a u 5.45 sam rodila..joj kad bi i ovaj porod bio takav

  37. #3687
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Jel lakirate nokte u trudnoci ?

  38. #3688
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj ljubilica prvotno napisa Vidi poruku
    Kris zar si ti na utricima? I jos uvijek?
    Jesam, opet umjesto normabela. Propustile ste moj post gdje se hvalim kako sam saznala novu info sa Merkura gdje mi je rekla da oni odavno ne daju normabele nego utrice za kontrakcije...koje nazalost imam od cca 10tt. Tada me zamjena od moje stavila na normice a ova moja kada sam joj spomenula, slozila se s time i stavila me na utrice. To je razlog zakaj daju u 2. tromjesjecju a cak i vise utrice...glupe kontrakcije, tonizirana maternica itd...

    Kaj da ti kazem, od 13h:budna samo da bih pojela, rucak zavrsila probudivsi se nakon sat vremena dremuckanja(sva sreca uspjesno) pojela, vratila se u krevet i ustala se sada. Sva sreca djeca znaju kako to djeluje

    Kaj se poroda tice, ja bih svoj treci tako zeljela zaboraviti. Inducirani u 17tt, 18h trudova. Drugi je bio 12h isto inducirani ali je bio mila majka prema ovome.

  39. #3689
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    Jel lakirate nokte u trudnoci ?
    Na nogama imam trajni lak, na rukama gelirane nokte. Tako i u prvoj trudnoći, skinula sa gel kad sam ušla u 9 mj trudnoće!

  40. #3690

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    Jel lakirate nokte u trudnoci ?
    da,kada sam završila u bolnici u 1.tr.sam ga skinula

  41. #3691
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,747

    Početno

    ja na nogama sad imam jedan tanki sloj laka, koji mogu brzo i lako skinut ako ustreba

  42. #3692
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Pročitam/čujem/naletim na nešto o trudnoći koja nije dobro prošla i totalno se prepadnem. Nije to realan strah inače, ali u datom trenutku me preuzme. Onda ide malo razgovora sa samom sobom, tipa "pa ti nisi normalna o čemu razmišljaš", "e kad bi se sve žene tako prepadale", "a kako si curu rodila", "ne zaboravi da je sve u najboljem redu s trudnoćom", itd. Ma ne znam, ništa od toga nije postojalo kad sam s curom bila trudna...

  43. #3693
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Ja sam isto sva isprepadana. Jos uvijek gledam u ulozak cim ostatci utrica pljucnu van ko bolesnik neki

  44. #3694
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    Jel lakirate nokte u trudnoci ?
    na rukama nisam do sad zbog stavljanja utrica. Paranoja
    Na nogama da

  45. #3695
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Hej curke da vas sve pozdravim Ja sam sinoć došla s mora i bilo je fenomenalno.
    Kupala sam se,čitala u hladovini i uživala. Ja sam 36 tt danas, trbuh je ogroman i more mi je ovak velikoj baš pasalo.

  46. #3696
    TinaB avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zabok
    Postovi
    1,290

    Početno

    Lakiram. Sad su mi bas lijepi dugi i nalakirala sam ih čim sam dosla iz bolnice. Kroz par dana će mi frendica doći napraviti pedikuru. Još samo da mogu do frizera... Bas mi se nekako licka.

    Sani - bas sam ljubomorna jer ovu godinu neću vidjeti more

  47. #3697
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Sta ja znam kažu da lak šteti plodu, bebi... I meni su nokti narasli ko nikad i bas ih imam želje nalakirat, a nozne nema šanse ne mogu se sagnuti

    I ja neću vidjet more ovo ljeto ali dobro , dogodine u troje <3

  48. #3698
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,747

    Početno

    nisam čula da lak šteti plodu, osim da se zatvorim u wc i snifam ga, ne vjerujem da su to neke bitne količine toksina

    samo znam da se ne smije u rodilište s nalakiranim noktima, jer nokti poplave kad... se nešto dogodi

    ja živim na moru, ali se još nisam kupala, meni to i dalje izgleda prehladno

  49. #3699

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    5

    Početno

    Pozdrav ekipa...
    evo jedne nove, friške, pomalo panične prema mojim procjenama trenutno sam u 8 tjednu, odnosno od sutra krećem u 9 tjedan... u srijedu sam naručena na prvi pregled i do tad mi se čini da ću poluditi...pa me eto tu među vas malo iskusnije da me umirite svojim savjetom/riječima :D za sad mi se čini sve ok. nemam krvarenje (nisam ga imala od zadnje menge) jedino imam malo pojačani iscjedak...ali eto, ipak imam mali milijun pitanja... sve infekcije se mogu lako/više/manje lako izliječiti jelda... mislim... ne bi se zbog toga morala prekidati ... uf..luda sam od tih misli i jedva čekam srijedu da odradim pregled... pa ako ima netko da me umiri, pliz cure pišite

  50. #3700
    piki avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Postovi
    690

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    nisam čula da lak šteti plodu, osim da se zatvorim u wc i snifam ga, ne vjerujem da su to neke bitne količine toksina

    samo znam da se ne smije u rodilište s nalakiranim noktima, jer nokti poplave kad... se nešto dogodi

    ja živim na moru, ali se još nisam kupala, meni to i dalje izgleda prehladno
    To sam negdje pročitala da se ne smije u rodilište s nalakiranim noktima i nije mi bilo jasno zašto?!? Ja svoje ne pokazujem u javnosti ako nisu nalakirani, izgledaju mi prestrašno, pogotovo sad kad su mi noge poduplane.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •