Stranica 9 od 581 PrviPrvi ... 78910111959109509 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 401 do 450 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #401
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    nanimira pitaj na "MPO trudnoća nakon svega", tamo ti cure znaju za tu uloživost. Ali super da je sve ok.
    tamarisa malo ti je prerano za BH, ali ja sam sigurna da je sve super, normalni su blagi bolovi. Izdrži do uzv!

  2. #402
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Citiraj tamarisa prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Bogu, ja ne znam dal su ovo BH kaj ja imam....
    ja više ne znam kaj imam ni ništa...poludit ću do srijede...uhhh...jako sam sretna što je s tobom i bebicom sve ok....
    A ne znam još, to moram vidjeti u petak..kak mi je OPET nalaz došao pozitivan na toxoplazmu gondii moram na 4D da vide jel možda ostavila kakvu ozljedu na bebi...jer moja dok.želi još jedno mišljenje...a mislim,nije pozitivan na toxo nego nju zbunjuje granični IgM i visok aviditet u oba nalaza, ma neću vas zamarat...a Biba, joj kako bezobrazna doktorica! Očito da i ti moraš malo zubeke pokazat,pa kaj je njima?!? Pa kako da se ti smiriš ako te oni dodatno uzrujavaju...

    Tamarisa, 10.7. je blizu,još malo strpljenja

  3. #403

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    21

    Početno

    Evo cure opet,sa 101 brigom ,bila na uvz danas opet i došla opet na red kod nekog po izgledu balavca,mi smo sada u 13 tj.taj takoreci doktor me gledao sve skupa 5 min ,a rekao nije ni slova,ja cekam da vidim sta ce reci on nista ni dal je beba ok ni mišljenje vec je samo rekao beba je tu kontrola za 7tj. Bila sam toliko izbezumljena da nisam ni usta mogla otvorit,e sad me skroz brine zar je on mogao u tih 5 min dobro izmjerit nuhalni nabor koji po njemu iznosi 1.5 ,niti mi je rekao kolika je beba ni nista ja sam toliko van sebe da neznam kaj misliti! Samo na izlasku mi je rekao jeste vi čuli za rani kombinirani probir,javite se svom doktoru!luda sam i sva u panici...sad sta mi je znaci činiti otići i tražit uputnicu za double test? Možete mi malo pomoć sa tim daljnjim pretragama jer meni nitko nista nit kaže nit objasni pa čak ni moja ginicka ,pomoć cure pleas...hvala

  4. #404
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Ehej paranoice Evo nas s velikog 4D anomaly scan i sve što mogu reći je da imamo zdravu 95% curicu Doktorica me pregledala od glave do pete,nemam više nikakvih zabrana, cerviks T 35mm, zatvoren, beba školski primjer djeteta od 20+5 TT.
    Ajme,kako sam odahnula.... pitaj boga što će sada početi od strahova :D

    Kako ste mi vi?

  5. #405
    saf avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    642

    Početno

    Biba ja mislim da se taj rani komb.probir radi u 16tj. iz krvi,pa je valjda mislio da moraš tražiti uputnicu od svog soc.ginekologa.

  6. #406
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Citiraj Biba81 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo cure opet,sa 101 brigom ,bila na uvz danas opet i došla opet na red kod nekog po izgledu balavca,mi smo sada u 13 tj.taj takoreci doktor me gledao sve skupa 5 min ,a rekao nije ni slova,ja cekam da vidim sta ce reci on nista ni dal je beba ok ni mišljenje vec je samo rekao beba je tu kontrola za 7tj. Bila sam toliko izbezumljena da nisam ni usta mogla otvorit,e sad me skroz brine zar je on mogao u tih 5 min dobro izmjerit nuhalni nabor koji po njemu iznosi 1.5 ,niti mi je rekao kolika je beba ni nista ja sam toliko van sebe da neznam kaj misliti! Samo na izlasku mi je rekao jeste vi čuli za rani kombinirani probir,javite se svom doktoru!luda sam i sva u panici...sad sta mi je znaci činiti otići i tražit uputnicu za double test? Možete mi malo pomoć sa tim daljnjim pretragama jer meni nitko nista nit kaže nit objasni pa čak ni moja ginicka ,pomoć cure pleas...hvala
    Ajd vidi ovo:
    http://www.poliklinika-harni.hr/Defa...fraStranica=61

    Nuhalni nabor od 1,5 je super za tjedan trudnoće u kojem si radila mjerenje. Moj je bio 1 ali sam radila s 10+2 tak da je i to za očekivati. Rani kombinirani probir samo daje statistiku i vjerojatnosti, a ne dijagnozu. Ako postoji graničan ili visok rizik majka može ( a i ne mora!!) odabrati neku od sljedećih ponuđenih metoda ( piše na linku) . A rani kombinirani probir je za početak tvoj osobni odabir a ne nešto što se mora. Prema tome, ti si mogla to i ne raditi- iako kažem ti nuhalni nabor od 1,5 je super!

    Što se tiče bebe,sigurno ti je dao neki papir na kojem piše koliki je CRL? A i vidi, ako te naručio za 7 tjedana najvjerojatnije je s tobom sve sasvim OK kao i s bebom, jer da nije rekao bi ti,slao te na dodatne pretrage i sl. Tada ćeš biti 20TT pa će ti vjerojatno predložiti anomaly scan koji isto tako možeš odbiti. A o njegovom pristupu bi se dalo razgovarati,ali nemoj se zamarati s tim... Oni jesu bezobrazni i nemaju vremena za pacijentice itd. ali su valjda dovoljno savjesni da bi rekli ako misle da nešto nije u redu. Budi bez brige! I reci nam što ti piše na nalazu da te malo umirimo.

  7. #407
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Biba a gdje si radil taj nuhalni? Inače samo poliklinika Harni u HR ima licencu za to, nije baš da to svatko zna i može točno izmjeriti, također za to treba imati baždareni aparat. Ja sam ga radila kod privatnika u Rijeci jer mi se nije dalo ići u ZG nakon toga smo mislili na kombinirani koji se radi tako 12,13 tt ali smo na kraju odustali ako ćeš ga raditi onda ga trebaš raditi sada kasnije možeš samo double i triple test (koji su još manje pouzdani) i amniocintezu ako želiš. Kombinirani možeš raditi u Vinogradskoj uz plaćanje

  8. #408
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Ja sam radila UZV ( NN i NK) kod svoje doktorice (nije Harni) a hormone sam vadila privatno,te se sve to skupa slalo u Vinogradsku-nakon2 dana rezultati. Doktoica je ispunila podatke o mjerama bebe, s tim sam otišla u laboratorij,oni ispunili ostatak formulara, izvadili krv i to je to. Može to raditi ginekolog kako ne, samo ako ima odgovarajući UZV i ako se educirao. S tim da ti imaš još 1 tjedan za obaviti ovaj rani kombinirani, nakon toga ti se hormonske vrijednosti mijenjaju a i nuhalni se mijenja pa nema smisla. Mjerenje nuhalnog nabora i vidljivost nosne kosti je meni trajalo 5 minuta

  9. #409
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj nanimira prvotno napisa Vidi poruku
    Mjerenje nuhalnog nabora i vidljivost nosne kosti je meni trajalo 5 minuta
    Meni isto. Doktor je bio tako brz da je to bilo frustrirajuće Ma šalim se. Valjda zato jer je sve bilo ok je i tako kratko trajalo. Još čekam nalaze iz krvi, pa će valjda kompletirati procjenu.

  10. #410

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    21

    Početno

    Pozdrav cure evo da se javim ,ipak meni vrag nije dao mira i otišla sam u polikliniku vili,nije da imam novaca na bacanje ali nisam vise mogla izdržati sve one silne doktore po bolnicama sto su me gledali i nista mi konkretno rekli ,samo me isprepadali i za svoje prvorodjeno koje sam čekala toliko dugo godina dala za privatnika,sto sumnjam da cu vise moći ali sada sam mirnija i lakse mi je,po njemu je za sada sve ok ,beba je iznimno zivahna i stalno je u pokretu jedva da uhvati mjere,po njemu je nuhalni 0.7 a crl 63 i sutra nam dolaze nalazi krvi da i statistiku riješimo...amino se bojim i pomisliti najviše zbog toga sto imam rizicnu trudnoću i krvarenje sam imala,e sad se dvoumim za taj double test da jos napravim frendica kaže da ona bi za svaki slučaj ak ce trebat amino....uf sory na dugom postu bas sam se raspisala eto to je to i molim Bogu i za dalje da bude sve ok pusa lepe moje

  11. #411
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Citiraj Biba81 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure evo da se javim ,ipak meni vrag nije dao mira i otišla sam u polikliniku vili,nije da imam novaca na bacanje ali nisam vise mogla izdržati sve one silne doktore po bolnicama sto su me gledali i nista mi konkretno rekli ,samo me isprepadali i za svoje prvorodjeno koje sam čekala toliko dugo godina dala za privatnika,sto sumnjam da cu vise moći ali sada sam mirnija i lakse mi je,po njemu je za sada sve ok ,beba je iznimno zivahna i stalno je u pokretu jedva da uhvati mjere,po njemu je nuhalni 0.7 a crl 63 i sutra nam dolaze nalazi krvi da i statistiku riješimo...amino se bojim i pomisliti najviše zbog toga sto imam rizicnu trudnoću i krvarenje sam imala,e sad se dvoumim za taj double test da jos napravim frendica kaže da ona bi za svaki slučaj ak ce trebat amino....uf sory na dugom postu bas sam se raspisala eto to je to i molim Bogu i za dalje da bude sve ok pusa lepe moje

    Hej ti! Bude sve OK, al vidiš kak su čudni, ovaj ti mjeri 1mm a ovaj drugi i manje-meni je recimo cerviks 34mm što je za moje tjedne trudnoće malo niže od prosjeka, ali kao to je OK, sad bi najradije na još jedno mjerenje da vidim kaj se to događa hehehe

    ne brini,strah nas pokreće

  12. #412
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Cure vama koje trebate u trudnoći obavljati puno pretraga kod privatnika se isplati uzeti dodatno zdravstveno osiguranje preko neke osiguravajuće kuće. Pokriva i UZV i privatna vađenja krvi i svašta,...

    Meni prvoj bi se to isplatilo 10000 puta.

  13. #413

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    21

    Početno

    Pozdrav,danas došli nalazi kombiniranog i biokemiski je loši od losijeg,a i prisustvo b,hcg duplo veći od normalnog strasno sam tuzna....strah me,a najgore sto sam evo opet zavrsila u bolnici radi krvarenja ...eto sve bilo super i doktor to potvrdio a danas opet sta da radim bojim se ići na amino bas zato sto sam rizicna trudnoca ...neznam kako dalje ....

  14. #414
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Citiraj Biba81 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav,danas došli nalazi kombiniranog i biokemiski je loši od losijeg,a i prisustvo b,hcg duplo veći od normalnog strasno sam tuzna....strah me,a najgore sto sam evo opet zavrsila u bolnici radi krvarenja ...eto sve bilo super i doktor to potvrdio a danas opet sta da radim bojim se ići na amino bas zato sto sam rizicna trudnoca ...neznam kako dalje ....
    Od čega krvariš? Rani kombinirani daje samo vjerojatnost a ne i dijagnozu, kaj ti piše u nalazu?

  15. #415

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    21

    Početno

    Nezna se,došla u bolnicu i oni ne vide razlog krvarenju,sad je hvala Bogu stalo no ostavili su me na promatranju.... Piše ovak bhcg korigirani 3,71 papp korigirani 0,68 rizik za trisomniju13/18 je ok 1:1000 no biokemiski je 1:75 a rizik za t21 je 1:375... Tek sutra ce me zvat iz klinike i objasniti ali sto sam našla na stranicama beta je za skoro 3xveca od normalnog a papp nizak sto je u 80%trudnoca sa Down sindromom kad je beta previsoka....strah me

  16. #416
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Tak i meni nije nitko mogao nać razlog krvarenja,pa se ispostavilo da je hematom u igri,nevidljiv vaginalnom sondom ( ja sam krvarila do 16tt)..a ovo s hormonima, nemoj se bedirat ništ, ionak si ti malo kasno to radila, od 11-14 je moguće raditi, najbolje u 12TT,a vidim da si hormone vadila iza 13tt, ja sam u 10tt radila pa mi je isto bilo malo granično,ali eto-beba je OK. nisam radila amnio.

  17. #417
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    biba 81
    daj napiši još koji post da dođeš do ukupno 10 postova i da možeš primati i pisati privatne prouke

  18. #418
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Biba81 jedna je forumašica napisala da joj je ginekolog rekao da krvarenje može biti uzrok lošeg kombiniranog probira, jer nuhalni ti je super! Dalje ne znam kaj da ti kažem, osim da se nadam da je sve super!

  19. #419
    saf avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    642

    Početno

    Biba81 kaj su ti rekli za nosnu kost na uzv? Da li se lijepo vidi?

  20. #420

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    21

    Početno

    Hej cure nista mi nisu rekli za nosnu kost,makar je gin napisao da se vidi ! Nije nanimira,evo po uvz je bilo tocno 12+4 tj. Cekam da me iz klinike nazovu pa cu ga pitati sto on misli da bi trebala dalje,no ipak vele daj je taj prvi 90% točan i po svemu ja neznam sto misliti....

  21. #421

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    21

    Početno

    I da a tu u bolnici po njihovom uvz jesam prošla 13tj makar znam da nije jer znam točan datum začeća..uglavnom mislim da sam i psihički daleko od normale ako se ovako sve nastavi završit cu kod psihologa...

  22. #422
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    o kombiniranom probiru možemo nastaviti ovdje:

    http://forum.roda.hr/threads/6480-Pr...a+dijagnostika

  23. #423
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    o kombiniranom probiru možemo nastaviti ovdje:

    http://forum.roda.hr/threads/6480-Pr...a+dijagnostika
    Čisto sumnjam, ovu temu voli cca 200 ljudi pogledati i to je to.

  24. #424
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj Muma prvotno napisa Vidi poruku
    Čisto sumnjam, ovu temu voli cca 200 ljudi pogledati i to je to.
    Ja sam 201
    Da sam prije temu uočila, ne bi tebe na p gnjavila s tim probirom

  25. #425
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Citiraj lulu-mama prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam 201
    Da sam prije temu uočila, ne bi tebe na p gnjavila s tim probirom
    znam

  26. #426
    tamarisa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    91

    Početno

    samo da se javim...imamo 11cm i 173 grama...sve je uredu..ja presretna kako ste mi vi ostale?

  27. #427
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Citiraj tamarisa prvotno napisa Vidi poruku
    samo da se javim...imamo 11cm i 173 grama...sve je uredu..ja presretna kako ste mi vi ostale?
    Skulirat ću se u petak s, nadam se, isto tako lijepim izvještajem. Hormoni mi divljaju, svađam se s mm, kaos!

  28. #428
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Citiraj tamarisa prvotno napisa Vidi poruku
    samo da se javim...imamo 11cm i 173 grama...sve je uredu..ja presretna kako ste mi vi ostale?
    Jee,bravooo !! Samo hrabro naprijed!

    Evo,ja sam danas postala svjesna nekih stvari, tipa da za 2-3 tjedna ulazim u 3.tr. i još uvijek ne mogu vjerovati da smo do tu nas dvije dogurale i unatoč teškom početku nadamo se lijepom kraju. A toga sam postala svijesna tako da sam se prvo zapitala gdje su te blagodati i olakšanja drugog trimestra,pa mene sad sve boli više nego ikad - kad ono skužim da sam cijelo prvo i većinu drugog preležala, a za ovaj ostatak bol postaje i normalna stvar, posebno bolovi u zdjelici i kukovima, kraći dah itd...ajme,pa ja sam više od pola trudnoće provela u brizi i panici

    A sad sam malo mirnija, pazim si na urin i još ovih par tjedana ću malo mirovati jer mi tako najbolje i odgovara,polako se vraćati u neku formu kretanja i tako, a onda počinju polako prirpeme za bebu...pa prođe vrijeme čak i ako se dani nekad čine kao godine.

    Pusa velika svima!

  29. #429
    tamarisa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    91

    Početno

    Citiraj Muma prvotno napisa Vidi poruku
    Skulirat ću se u petak s, nadam se, isto tako lijepim izvještajem. Hormoni mi divljaju, svađam se s mm, kaos!
    i ja se nadam da ćeš nam donijeti lijepe vijesti u petak...a naši muževi nažalost moraju to trpiti... ja sam isto svako malo u svađi sa svojim...mene još pucaju divlji hormoni...moraju shvatiti da je to tako...

  30. #430
    tamarisa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    91

    Početno

    Citiraj nanimira prvotno napisa Vidi poruku
    Jee,bravooo !! Samo hrabro naprijed!

    Evo,ja sam danas postala svjesna nekih stvari, tipa da za 2-3 tjedna ulazim u 3.tr. i još uvijek ne mogu vjerovati da smo do tu nas dvije dogurale i unatoč teškom početku nadamo se lijepom kraju. A toga sam postala svijesna tako da sam se prvo zapitala gdje su te blagodati i olakšanja drugog trimestra,pa mene sad sve boli više nego ikad - kad ono skužim da sam cijelo prvo i većinu drugog preležala, a za ovaj ostatak bol postaje i normalna stvar, posebno bolovi u zdjelici i kukovima, kraći dah itd...ajme,pa ja sam više od pola trudnoće provela u brizi i panici

    A sad sam malo mirnija, pazim si na urin i još ovih par tjedana ću malo mirovati jer mi tako najbolje i odgovara,polako se vraćati u neku formu kretanja i tako, a onda počinju polako prirpeme za bebu...pa prođe vrijeme čak i ako se dani nekad čine kao godine.

    Pusa velika svima!
    samo polako, joj i ja jedva čekam pripreme za bebu...jako brzo vrijeme ide...još malo i stižu naše RODE sa poklonima...
    pussa

  31. #431
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Citiraj Muma prvotno napisa Vidi poruku
    Skulirat ću se u petak s, nadam se, isto tako lijepim izvještajem. Hormoni mi divljaju, svađam se s mm, kaos!
    Joj te svađe...mi se 99% vremena ljubimo i mazimo, i odjednom poludim,al doslovce se pretvorim u divljakušu povampirenu. I isto tako prije pregleda jer sam ja uvjerena da nešto nebu dobro, a on me bogec ide smirivati pa naježi...ah,nek i oni malo trpe-što sad-ipak su dečki

    Držim fige i nadam se lijepim vijestima!

  32. #432
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Citiraj nanimira prvotno napisa Vidi poruku
    Joj te svađe...mi se 99% vremena ljubimo i mazimo, i odjednom poludim,al doslovce se pretvorim u divljakušu povampirenu. I isto tako prije pregleda jer sam ja uvjerena da nešto nebu dobro, a on me bogec ide smirivati pa naježi...ah,nek i oni malo trpe-što sad-ipak su dečki

    Držim fige i nadam se lijepim vijestima!
    Hvala vam nanimira i tamarisa Sutra kasnije popodne se javim! Jedva čekam!
    Posljednje uređivanje od Muma : 11.07.2013. at 21:48

  33. #433
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Muma ti sutra ideš vidit svoju srećicu,jel da?i mogla bi saznat spol!?

  34. #434
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    Muma ti sutra ideš vidit svoju srećicu,jel da?i mogla bi saznat spol!?
    Da, idem popodne gledati kako luduje moje malo čudo, i nadam se da ću saznati što skriva između nožica

  35. #435
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Citiraj Muma prvotno napisa Vidi poruku
    Da, idem popodne gledati kako luduje moje malo čudo, i nadam se da ću saznati što skriva između nožica
    Bi radije curu ili dečka?

  36. #436
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj Muma prvotno napisa Vidi poruku
    Da, idem popodne gledati kako luduje moje malo čudo, i nadam se da ću saznat što skriva između nožica
    Jedva čekamo! Javi nam...

  37. #437
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Pa ja imam nekako od početka u glavi da je cura, ali znam da ću se rascvasti čim saznam spol, bez obzira koji bio Jedino kaj me može razočarati danas jest da ne saznam uopće Natjerat ćemo ga/ju! Hvala cure!

  38. #438
    Peony avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    262

    Početno

    Muma, sretno danas!!! Mi ćemo staviti hladiti pjenušac što god se ukazalo među nožicama.

  39. #439
    Mucica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    641

    Početno

    Muma ja nestrpljivo čekam da nam javiš novosti šaljem ~~~~~~~~~~~~~~ da bebica nebude sramežljiva i da pokaže kaj ima tak da provjerimo one bapske priče

  40. #440
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    muma i ja sam nestrpljiva!

  41. #441
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    He he he dijete mi nije ni malo sramežljivo, čim smo krenuli s uzv-om naletjeli smo na širom otvorene nožice a između svu muškost svijeta! Dečko jeeeee! I "izlagao se" većinu vremena! Pale u vodu sve bapske pričice! Sve je super, 158 grama, oko 16cm. I od danas nema više crinonea, dobili dozvolu za keksanje

  42. #442
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    na dečku!!!!!!!!!!i bravo da je sve uredu!!!!!!!!e sad navali na muža

  43. #443
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Muž upravo otišao u Laško na festival Pivo i cvetje, ali će se vratiti i više nego spreman. Nek profešta do nedjelje.

  44. #444
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Prekrašno Muma!!!! Bravo za pišolinca!
    Eto,bapske priče ipak ostaju samo za zezanje.

  45. #445
    Peony avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    262

    Početno

    Bravo za dečka Muma!!!! Čestitke!!! A sad u to ime!

  46. #446
    Mucica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    641

    Početno

    Citiraj Muma prvotno napisa Vidi poruku
    He he he dijete mi nije ni malo sramežljivo, čim smo krenuli s uzv-om naletjeli smo na širom otvorene nožice a između svu muškost svijeta! Dečko jeeeee! I "izlagao se" većinu vremena! Pale u vodu sve bapske pričice! Sve je super, 158 grama, oko 16cm. I od danas nema više crinonea, dobili dozvolu za keksanje :
    Aaaaaaa kako super! evo vidiš da je dijete poslušno, znao je on da mama danas želi saznati spol pa je pokazao svoje blago
    Čestitam na sinčiću
    Tko zna hoću li ja u utorak saznati dal nam dolazi mala carica ili car

  47. #447
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Hvala vam cure! Držim fige Mucica u utorak! A onda nek se i ostale bebice razotkriju da možemo sve konkretnije čavrljati. Joj cure, prekrasan je ovaj osjećaj!!! Bolji od uzv-a! Želim vam ga što prije!

  48. #448
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Muma, jel bio tm s tobom na uzv?

    Navodno je najinteresantniji od svih uzv baš taj u kojemu sr sazna spol bebe.
    Joj, jedva čekam svoj slijedeći uzv.

  49. #449
    Mucica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    641

    Početno

    Muma ni mm ni ja nismo baš preveč sramežljivi pa tko zna možda nije ni naša bebica pa nam pokaže međunožje Vjerujem da je divan osjećaj znati da ćeš dobiti sina još kad se počne aktivno javljati iz buše Ja to jedva čekam!!!
    Lulu-mama kad vi idete na uzv?
    Bdw. Mm ide samnom u utorak
    Trudnice moje vama i bebicama
    Posljednje uređivanje od Mucica : 12.07.2013. at 18:31

  50. #450
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Citiraj Muma prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam cure! Držim fige Mucica u utorak! A onda nek se i ostale bebice razotkriju da možemo sve konkretnije čavrljati. Joj cure, prekrasan je ovaj osjećaj!!! Bolji od uzv-a! Želim vam ga što prije!
    Tak mi je drago da ste sretni!!! Uživajte!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •