-
"Brza dijeta" za visokotlakaša
MM koji ima 29 god i visoki tlak bi htio provesti ovu dijetu:
http://www.mojrecept.net/brzadijeta/...uhom_od_povrca
Znate li što o tome i koliko zapravo može biti zdravo s obzirom na sastojke? i koliko je pametno i zdravo tako brzo izgubiti kile (7kg u tjedan dana)?? Inače ima nekoliko(20-ak) kg viška, uglavnom u trbuhu..
Da krene ili ne? Što bi vi savjetovali osim tableta za snižavanje tlaka, koje bi morao piti ali ne pije jer se boji svoje doktorice
?
-
-
inače sam i ja tu dijetu provodila kad sam bila mlađa , sad kolko to ima veze s tlakom, jedino kaj bu puno pišal, juha je ok i meni bila pitka. koža bolja. U moje vrijeme nije bila sparadajzom, a možda je to i neka drugačija
Posljednje uređivanje od jelena.O : 03.09.2010. at 07:30
-
Mislim da je 7 kg u tjedan dana previše. Neka manje soli hranu, jede više voća, povrća i laganog mesa (bijelo meso peradi), neka se više kreće... Češnjak je jako dobar, uz njega bih dodala i limun - piti limunadu, začiniti salatu limunom, a i jabučni ocat je dobar za regulaciju tlaka.
-
Tih 7 dana bi mozda i izgubio 7kg, ali to sto bi izgubio nikako ne bi bile masnoce nego voda koja se zadrzava u organizmu zbog unesenih ugljikohidrata.
Koliko ja vidim u ovoj dijeti nema unosa ugljikohidrata ni previse soli, nema njih - nema zadrzavanja vode.
Masnoce treba sagoriti nekom aktivnoscu, a za visoki tlak cesnjak je zakon
(ima ga za kupiti i u kapsulama ako miris smeta)
-
po meni je bolji prirodni ćešnjak, ali nek ga svakak mješa u hranu, moji g klinnci najviše pojedu s rižom, a ja s putrom.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma