-
Pitanje o zubima
Moj dvogodišnjak se jučer udario u zub tako jako da je ispao cijeli s korijenom
Riječ je o gornjoj jedinici. Pa me zanima postoji li koja mama čije je dijete tako rano izgubilo zubić i kako se to odrazilo na trajne? Je li trajni zub kad je izašao bio u nepravilnom položaju, jesu li svi ostali zubići bili na svom mjestu ili su promijenili svoj položaj? Jako bi mi dobro došlo nečije iskustvo. Još ne mogu vjerovati da mu se to dogodilo i da će sad godinama biti bez zuba, osjećam se kako najgora mama na svijetu...
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma