Daklem, dojim tandem, curku od 20 mj. i curku od 3 mj., ide nam super, nema čak ni ljubomore oko cike, starija uživa jer ima pomoćnicuALI počela je i ona sve više i više visiti na cici, tj. cijelu noć, svakih cca 1h ona hoće cicu, pa cicu, pa cicu, moram priznati da me to stvarno jako umara. Sok, vodu i sl. na flašcu po noći ne želi... Kužim, povezane smo jako, jako je toplo dijete, posebno i sve, puuuuno pažnje joj svi posvećujemo, a naročito ja - posebno otkad je stigla beba. Idemo u šetnje nekad nas dvije same, idemo u šoping same, plešemo, pjevamo, kuhamo zajedno, sve radimo zajedno, čak mi bude žao što sam neki put puno odvojena od bebe (osim cikanja i prematanja) i jer je ona s tatom puno. Imate savjet?


ALI počela je i ona sve više i više visiti na cici, tj. cijelu noć, svakih cca 1h ona hoće cicu, pa cicu, pa cicu, moram priznati da me to stvarno jako umara. Sok, vodu i sl. na flašcu po noći ne želi... Kužim, povezane smo jako, jako je toplo dijete, posebno i sve, puuuuno pažnje joj svi posvećujemo, a naročito ja - posebno otkad je stigla beba. Idemo u šetnje nekad nas dvije same, idemo u šoping same, plešemo, pjevamo, kuhamo zajedno, sve radimo zajedno, čak mi bude žao što sam neki put puno odvojena od bebe (osim cikanja i prematanja) i jer je ona s tatom puno. Imate savjet?
Odgovori s citatom
Posve drugi tip djeteta, strašno osjetljiv. Ali on je i sam prestao u 21. mjesecu starosti (radi jedne traume, duga priča).
kaj i njemu treba cica. 
(, suzne umorne očice i moje srce se slomilo... Nisam imala srca gledat tu tugu... Odgađa se do daljnjega...
